User Tag List

Sayfa 396/999 İlkİlk ... 296346386394395396397398406446496896 ... SonSon
18969 sonuçtan 7.506 ile 7.524 arası

Konu: Hava Durumu (999 Sayfa olduğundan kapanmıştır)

Masterpiece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Isparta tarafları nasıl olur bu taraflara da gelecek mi ? Avucumuzu yalıyalım mı ?
    Mapped by DR.ECU

Havayı Koklayan Adam Redfish16V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pazar oglen Afyon'dan cikicagim Emir,bana kisa bilgi verirmisin? Rota;Kutahya-bozuyuk-sakarya....
    Tesekkurlerr....
    Pazar gecesine kadar varırsan sıkıntı yok sakarya dolaylarında 1-2 kar tanesi belki.. Şimdiden hayırlı yolculuklar,aksi durumda biliyosun ararım

Alıntı Masterpiece Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Isparta tarafları nasıl olur bu taraflara da gelecek mi ? Avucumuzu yalıyalım mı ?
    Yoğun yoğun yoğun kar bol bol uyarı !
    Şimdi madde halinde sistemin huyunu suyunu yazayım ;
    -Sistem %90 avrupa yakasının batısını ve trakyayı kapsamayacak.Tabi bu demek değildir ki kar almayacak,alacak ama diğer yerlere göre yarısı kadar.Trakya belki gol yapabilir,çünkü yükselti etkeni var.Avrupa yakası için son ana kadar açıklama bekleyin benden şu an ön görüm bu ama umarım değişir.
    -İç Bölgeler gündüz eksilerde gezerken,gece -30ları dahi zorlayabilir.Konya ve göller yöresi dikkat!
    -Karadeniz rekor kıracak adeta deniz etkisi,cephe derken kardan boğulacaklar
    -Doğu zaten banko bu sistem için
    -İstanbulda kıyı kesimler 0,-2 derecede gidip gelebilir,dondan dolayı okullar tatil olabilir,Gökgürültülü kar yağışı ihtimali %70
    -Adana'nında kar görme olasılığı var ancak beklemek lazım.
    -bu sistem 2012 ve 2004 açısından rekor olacak,85 87'e göre 1 tık aşağıda olacaktır.Şu an yağış az gibi ama artacağını düşünüyorum,hele akdenizde ab alanı güzel konumlanırsa ordan yağış pompalanır ve iç kesimler gol olur.
    -Ulaşım için önceki sisteme göre 10x kadar uyarı.Unutmayın burası Türkiye 1 cm karda bile kuyruk oluyorsa önleminizi alın,hele ki bu sistemde .. Umarım yanılırım.
    -İstanbulda kuvvetli rüzgar 4gecesi başlayıp yağışı getirecek,sekme olabilir evet ama 5 sabahına gelmiş olacak bence,bunlar büyük detay önceki yaptığım gibi an ve an güncel çekeceğim.
    -Göreceğiz bu güzel sistem için şimdiden tüm türkiyeye hayırlı olsun.Bu arada soğuklar bitmiyor 11-15 ocak,27 ocak gibi filme devam.Daha soğuk olarak gelir mi ? Bence gelme olasılığı %90.Hatılayın her gelen sistem daha güçlü olacak,ve öyle oluyor
    Progressive Trance & Progressive House Music Producer.
    Spotify : https://open.spotify.com/artist/24ek...jQ&dl_branch=1

Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ve bu sistem bittiğinde ayın 10'u gibi tüm tahmin yöntemimi buraya sayfalarca yazacağım,kimsenin aklında şüphede kalmaz böylece Daha detaylı tahmin isteyenler yarın akşamı beklesinler lütfen,evet her şey belli ama güvene alıp burda yanlış söyleyip insanların planına,hakkını yemek istemiyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çanakkale alacagini aldi sanirim. Haftalik hava durumu da acik gosteriyor senin verilerin de dogruluyor sanirim. Neyse bayagi yagmisti zaten. :P

Er34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GSİ CLUB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ve bu sistem bittiğinde ayın 10'u gibi tüm tahmin yöntemimi buraya sayfalarca yazacağım,kimsenin aklında şüphede kalmaz böylece Daha detaylı tahmin isteyenler yarın akşamı beklesinler lütfen,evet her şey belli ama güvene alıp burda yanlış söyleyip insanların planına,hakkını yemek istemiyorum.
    Geçen seneden beri tahminlerini okuyorum. Maşallahın var Ancak hak yemek demişsin de yaptığın şeyin adı Tahmin zaten. Kimsenin hakkı kalamaz sen de yani Ben yılbaşı karlı olsun diye bekledim ama olmadı yine de hakkımı helal ediyorum sana )

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yani pazar aksamina kadar millet ne yapiyorsaniz yapin yoksa dona kalirsiniz diyorsunuz
    Ozellikle sali carsamba aksami fena soguk gorunuyor ic bolgelerde. Sig Goller ve derin gollerin kiyilari net donacak. Ordek icin yine firsat olabilir.
    Peki sunu mu anliyalim; ozellikle Atasehir icin konusayim,gecen haftadan daha fazla kar alacagiz ama yinede pek tatmin etmeyecek,kar karadeniz ve ic bolgelere gidiyor sanirim?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yani pazar aksamina kadar millet ne yapiyorsaniz yapin yoksa dona kalirsiniz diyorsunuz
    Ozellikle sali carsamba aksami fena soguk gorunuyor ic bolgelerde. Sig Goller ve derin gollerin kiyilari net donacak. Ordek icin yine firsat olabilir.
    Peki sunu mu anliyalim; ozellikle Atasehir icin konusayim,gecen haftadan daha fazla kar alacagiz ama yinede pek tatmin etmeyecek,kar karadeniz ve ic bolgelere gidiyor sanirim?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    GSİ CLUB ayın 7si için İstanbula ne diyorsun? Uçak inemeyecek kadar kar olmaz dimi?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Er34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen seneden beri tahminlerini okuyorum. Maşallahın var Ancak hak yemek demişsin de yaptığın şeyin adı Tahmin zaten. Kimsenin hakkı kalamaz sen de yani Ben yılbaşı karlı olsun diye bekledim ama olmadı yine de hakkımı helal ediyorum sana )
    Mesela murat abiyi telefonda uyardım ama o derece yol kapanacağını bilemedim,şahsen bu durumdan bile mahcup hissetdim.Tahminde olsa biliyorum çoğu kişi burdan okuyup plan yapıyor,elimden geldiği kadar Değerli yorumunuz için teşekkür ederim

Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ataşehir rahatına baksın,%90 kar ve tatmin eder.Önceki sistem yavru antreman tarzıydı,ve net diyorum bu sistem efsane olur.İç bölgeler..Şahsen ben 2012'de -25 görmüştüm bakalım burda ne olacak..

Alıntı +soner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    GSİ CLUB ayın 7si için İstanbula ne diyorsun? Uçak inemeyecek kadar kar olmaz dimi?
    olur,şaşırmayın yani

STİG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hocam Ankarada yağışın miktarı nassı olur

Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı STİG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam Ankarada yağışın miktarı nassı olur
    Şu an gözüken merkezde 15cm.Bizde değişken çok,akdeniz ab alanı az oynasa cmler oynuyor.Ve konyanın durumuda önemli bizim için.Ama bu tür oluşumlar bize 2000-2002 gibi gelmiş yani en kötü 15cm miz garanti diye düşünüyorum.Tek korkum 5cm yağıp -25 olması..Hiç çekilmiyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İc bolgelerde kar iyi iniricek ama sonra -20 lere dayanan kar olucak gorunuyor ki sen zaten nokta atisi yapiyorsun.
    Atasehir gecen seferde kar aldi ama olmasa daha iyidi bu seferki soyle 15cm olur mu?
    Pazar gunu delikanli Destur'umla donuyorum,Carsamba gunu hem hayat hem gunu kurtardi plastik torbasi,helal valla...

KSK-VTEC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Izmir merkez

Revo55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @GsiClub abi bu gelecek yağış sistemde İstanbul Tuzla-Pendik sahil kesimleri ne olacak abi ? Kara gömülecek miyiz ? Geçen tahminlerin çok iyi oldu ayrıca tebrik ediyorum seni.Bu civarlara kar yağdı ama tutmadı maalesef.İnşallah bu sistemde güzelce kardan nasibimizi alırız

Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KSK-VTEC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Izmir merkez
    %80 kar olur,iç kesimler %99 zaten.

Alıntı Revo55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @GsiClub abi bu gelecek yağış sistemde İstanbul Tuzla-Pendik sahil kesimleri ne olacak abi ? Kara gömülecek miyiz ? Geçen tahminlerin çok iyi oldu ayrıca tebrik ediyorum seni.Bu civarlara kar yağdı ama tutmadı maalesef.İnşallah bu sistemde güzelce kardan nasibimizi alırız
    ufak örtü olup hemen dona çekebilir

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Antalyada gunluk guneslik hava vardi arabayi yikattim cila vs iste hep rutin seyler

Jeandan-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gsi;
    Haftaya yoğun kar bekliyorsun doğru mudur? Finaller var mecburi erteleme yapılacak galiba.
    .

ceyhun737 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ayin 5 inden itibaren kar yağışı artacak mı istanbul Avrupa yakası için durum ne olur?

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    şu yeşilkoye bakırkoy tutucakmı çok merak ediyorum bu sistemde olmazsa zaten daha beklemicem

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)