User Tag List

Sayfa 3/36 İlkİlk 1234513 ... SonSon
676 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Smart Kullanıcıları

SULTANOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ya beyler ne kadar teşekkür etsem azdır muştu adamın molekülüsün o derece diyorum

Emir sanada çok teşekkür ederim yardımların için çok saol. evilution sitesine bende baktım ama bu sekonder zımbırtının ingilizce karşılığını bir türlü bulamadım. bu parçayı pekisizin servisten alabiliyormuyuz ?

aracım smart coupe 2005 model 61 hp lik (450.332) olarak geçiyor. brabus olarak depo kapağı iç dikizaynası ıvırı zıvırı var.
    74 model sehpa...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kakus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sultanpaşa, sana da ne yakışmıştır smart... İçinde bi fotoğrafını at da masaüstüme arka plan yapiym.
    en yakın zmandafotoğraf çekicem
    74 model sehpa...

mmustu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kanka koyver gitsin bi gün ya senle yada sensiz gidecem emirin yanına eğer kesin valf arızalı ise siparişini geçecez geldiğinde takılacak

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    valla alete bağlatınca sekonder valfi arızası demişti bende ordan diyorum normal kullanımdabir sıkıntıı yok ama uzun süre boostta kalınca araba duvara çarpmış gibi kısıyor kendini oraya giderkendesokarım arızaya öyle bulunur problem
    74 model sehpa...

Emir-Sb3R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SULTANOGLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla alete bağlatınca sekonder valfi arızası demişti bende ordan diyorum normal kullanımdabir sıkıntıı yok ama uzun süre boostta kalınca araba duvara çarpmış gibi kısıyor kendini oraya giderkendesokarım arızaya öyle bulunur problem
    Evet abi zaten mercedes servisi olduğu için parça falan getiriyolar , gülsoydan da daha uyguna getirirler

raptor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Smart Roadster'ım vardı bu yaz sattım.Smart çok zevkli arabadır ama sefası olduğu kadar cefasıda vardır.Sadece şekli var başka bir şey yok.Bir Ferrari kadar ilgi çekiyor.Gören dönüp bir daha bakıyor.Hele'de o çocukların "Abi oyuncak araba mı bu " sorusu yok mu :-)

Teknik destek sıfır diyebilirim.Servisler , ustalar çok bilgisiz ve beceriksiz.Gülsoy filan hikaye hepsi.Parasının arabası değil bence.

Roadster'a sırf şekli için heves edenler almadan önce 10 kere düşünsünler.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı raptor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Smart Roadster'ım vardı bu yaz sattım.Smart çok zevkli arabadır ama sefası olduğu kadar cefasıda vardır.Sadece şekli var başka bir şey yok.Bir Ferrari kadar ilgi çekiyor.Gören dönüp bir daha bakıyor.Hele'de o çocukların "Abi oyuncak araba mı bu " sorusu yok mu :-)

Teknik destek sıfır diyebilirim.Servisler , ustalar çok bilgisiz ve beceriksiz.Gülsoy filan hikaye hepsi.Parasının arabası değil bence.

Roadster'a sırf şekli için heves edenler almadan önce 10 kere düşünsünler.
    Bence sen servis bulamamışsın Çok araba kullandım ama benim smartım dahil(forfour) roadster kadar keyifli ve iyi yol tutan arabaya çok az binmişimdir , bu arada o sadece şekli olan araba 150-160 hp lik bir arabanın performansında 5.5 litre yakıyordu şehir içi yazık etmişsin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu arada unutmadan emir en kısa zamanda senin servisine getiricem arabayı bu tek problemi kalksa ortadan inanılmaz mutluolucam

yakış konusunada gelirsek hani benmi çok babanne gibi kullanıyorum bilmiyorum ama şehir içi 50 tl lik benzinle 200 km gidiyorum.
    74 model sehpa...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu arada unutmadan emir en kısa zamanda senin servisine getiricem arabayı bu tek problemi kalksa ortadan inanılmaz mutluolucam
    Hallolur abi o problem değil sen geliceğin gün beni ara sabahtan ben ayarlarım kendimi gideriz beraber

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çok saol ilgilendiğin için
    74 model sehpa...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

yakış konusunada gelirsek hani benmi çok babanne gibi kullanıyorum bilmiyorum ama şehir içi 50 tl lik benzinle 200 km gidiyorum.
    6 litre falan yakıyosun abi demekki yazılım yapınca daha da azalıyo

çok saol ilgilendiğin için
    ne demek abi olur mu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    zaten max şehir içi 6 litre yakıyor ayrıca yazılım yaptırıcam kesinlikle
    74 model sehpa...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emir-Sb3R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence sen servis bulamamışsın Çok araba kullandım ama benim smartım dahil(forfour) roadster kadar keyifli ve iyi yol tutan arabaya çok az binmişimdir , bu arada o sadece şekli olan araba 150-160 hp lik bir arabanın performansında 5.5 litre yakıyordu şehir içi yazık etmişsin
    Benim arıza standart bir arıza değildi.Mevzu bayağı derin. Ama ben şunu gördüm bu arabayı bilen usta bile yok.Arabayı servise götürüyorum , servis arabaya bakmak istemiyor.Arabanın beyninde arıza var diyor.Halbuki beyninde arıza yok arabanın.Tamam diyorum tak yeni beyni ver o zaman olacak mı , yok garanti vermem diyor.Bu nasıl bir mantık.En sonunda Almanya ya mailler yazdım ancak ilgilenmeye başladılar.Ama sadece telefonda ilgilenme.Arabayı servis yapamıyor beni sanayide başka ustalara yönlendiriyor.Bu nasıl bir mantıktır

Evet yakıtı gerçekten çok iyiydi.Aslında araba zevkli araba ama işte arabayı bilen yok.Hatta brabus yapmayı bile düşündüm aracı ama artık bezdim ve yok parasına verdim.Tam bütün sorunlarını temizledim sattım.Bir daha smart mı aslaaa

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla bende daha yeni aldım ama şu ana kadar bir problemim yok gayet memnunum
    74 model sehpa...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    servis sıkıntılı ona diyecek bişeyim yok , ben ilk aldığımda gülsoya gittim birkaç kez hiç umurlarında değil adamlar smarta bakmak istemiyorlar ama 30.000eudan satıyorlardı forfour brabusları..
    satmamış olsanız servis önerirdim ama hayırlısı olsun satmışsınız artık
    bu arada sırf servis için bir daha smart mı aslaa demek biraz garip , kimse lotus falan almasın o zaman yandılar

bir de smartları sanayilerde servise sokarsanız memnun kalmazsınız , aslında sizin yapmanız gereken sadece yetkili servis dışında xentry star cihazı olan herhangi bir özel mercedes servisine gitmekti

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emir-Sb3R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    servis sıkıntılı ona diyecek bişeyim yok , ben ilk aldığımda gülsoya gittim birkaç kez hiç umurlarında değil adamlar smarta bakmak istemiyorlar ama 30.000eudan satıyorlardı forfour brabusları..
    satmamış olsanız servis önerirdim ama hayırlısı olsun satmışsınız artık
    bu arada sırf servis için bir daha smart mı aslaa demek biraz garip , kimse lotus falan almasın o zaman yandılar

bir de smartları sanayilerde servise sokarsanız memnun kalmazsınız , aslında sizin yapmanız gereken sadece yetkili servis dışında xentry star cihazı olan herhangi bir özel mercedes servisine gitmekti
    Hocam işte bendeki kör talihdi heralde bilmiyorum.Ama bilgim doğrultusunda sorun yaşayanlara elimden geldiğince yardımcı olurum bu konu altında.

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Tavsiye edeceğiniz ilan varmı dün bi şirket arabası gördüm Hakanınkinden adam tın tın gidiyodu oraya işemi girsem napsam

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Koray nolur sende al
    74 model sehpa...

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)