User Tag List

Sayfa 1/3 123 SonSon
41 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Led Tv Bilgisi Olan Varmı?

Serkan06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Unhappy Led Tv Bilgisi Olan Varmı?

Arkadaşlar bu led tvler konusunda bilgisi olan varsa bana yardımcı olabilirmi, evdeki külüstürü atıp yeni bir led tv alayım diyorum, her markanın satıcısı kendi ürününü övüyor, asıl amacım usb den film izlemek, tabi full hd olması ve yeni teknoloji led olması tercihim, samsung cu lg ve phlips bazı formatları desteklemez diyor, philipsci desteklemediği format yok diyor, bu yüzen aşağıdaki 3 ürünü bugün avm'lerde inceledim, kullanan varsa bilgilerini paylaşırsa sevinirim.

Philips 32'' Full Hd Led Televizyon 32PFL5606 - Ev Elektroniği - Hepsiburada.com

Lg 32'' Full Hd Led Televizyon 32LV3550 - Ev Elektroniği - Hepsiburada.com

Samsung 32D5000 82 LED TV | Bimeks - Teknolojinin Kalbi Burada Atıyor
    farkı yaratan ayrıntılardır...

besyoali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşım ben Sony aldım acık paraya kıdım ama keşke Samsung alsaydım çünkü SAmsung şuan en tüm markalara ekran üreten bir marka yani işi bu toshiba ve samsung bence suan piyasadaki en iiler uzunnnn bir araştırma yapmıştım ama kuzenim kanıma girdi Sony aldırdı memnunum ama Samsung kadar ii değil....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ya bende samsungtan yanayım ama philipste fena değil gibi aklımı çeldi.

BRETE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende sony ciyim samsung doğal renkleri vermiyor çok parlak göz aldatıyor teknosa tarzı yerlere gittiğim zaman baya vakit harcarım oralarda bakarım kıyaslarım görüntü olarak sony daha detaylı görüntü veriyor desteklediği formatlar çok önemli değil benim için zaten bi oynatıcı alıcan yada pc den hdmi görüntü aktarıcan ben bu şekilde yaklaşıyorum
    Bir araba görürsün arabayı hayal edersin, parayı biriktirirsin, sonra ötv'yi ve benzini hesaplamayı unutursun( her gün zam geliyor ) para yetmez, babayı alırsın hevesin kaçar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evet haklsınız ama samsung ve toshiba piyasada daha iddalı bence görüntü geçişleri çok güzel en son babam aldı eve vestel almış biraz yerli malı yiğidin malı der babam çok memnun bende beğendim şahsen hemde fiyatıda çok güzel araştır derim....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BRETE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende sony ciyim samsung doğal renkleri vermiyor çok parlak göz aldatıyor teknosa tarzı yerlere gittiğim zaman baya vakit harcarım oralarda bakarım kıyaslarım görüntü olarak sony daha detaylı görüntü veriyor desteklediği formatlar çok önemli değil benim için zaten bi oynatıcı alıcan yada pc den hdmi görüntü aktarıcan ben bu şekilde yaklaşıyorum
    benim külüstür laptop yüksek çözünürlüklü film oynatma konusunda biraz zayıf, o yüzden direk tvyle çözeyim işi diyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı besyoali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet haklsınız ama samsung ve toshiba piyasada daha iddalı bence görüntü geçişleri çok güzel en son babam aldı eve vestel almış biraz yerli malı yiğidin malı der babam çok memnun bende beğendim şahsen hemde fiyatıda çok güzel araştır derim....
    2005 te vestelde çalışırken ekranlar samsungtan geliyordu manisada toplanıyor işçilik vasat vestelden eve kablo bile almam kimseyede tavsiye etmem bişey biyere olmuyorsa olcak diye direten bi topluluğun yaptığı işten hayır gelmez
    Bir araba görürsün arabayı hayal edersin, parayı biriktirirsin, sonra ötv'yi ve benzini hesaplamayı unutursun( her gün zam geliyor ) para yetmez, babayı alırsın hevesin kaçar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Serkan06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim külüstür laptop yüksek çözünürlüklü film oynatma konusunda biraz zayıf, o yüzden direk tvyle çözeyim işi diyorum
    aga bende senin durumdayım bikaç yerde sende gör laptoptan hdmi keyfini zaten o laptop değişecek şansı yok birde 82 çok ufak zamanla alışıyorsun ekrana 55 gibi gelir 102 falan bak

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aga bende senin durumdayım bikaç yerde sende gör laptoptan hdmi keyfini zaten o laptop değişecek şansı yok birde 82 çok ufak zamanla alışıyorsun ekrana 55 gibi gelir 102 falan bak
    haydaaa laptopda aldırcan sen bize iyice battık desene, önce bi tv olayını çözelim onada gelir sıra

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2005 te vestelde çalışırken ekranlar samsungtan geliyordu manisada toplanıyor işçilik vasat vestelden eve kablo bile almam kimseyede tavsiye etmem bişey biyere olmuyorsa olcak diye direten bi topluluğun yaptığı işten hayır gelmez
    Ben o kadar katı bakmıyorum en azından fiyatı uygun ve Türk malı diye düşündüğünde servis ağı felanda fena değil diye duyduydum ama içinde biri olarak tavsiyeni dinleyip daha dikkatli oluruz herhalde

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu tvlerden kullanan yokmu hiç?

Mehmet Opc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Biz bilgisayarcıyız ve televizyon satışlarımızda var sana tarafsız olarak en iyileri sırayla sayıyım en iyi Sony 2.Toshiba 3.Samsungdur LG'lerde iyidir ama ucuzdur ama ben senin yerinde olsam Toshiba alırdım arkama bakmazdım çünkü hem kaliteli hemde sonye göre daha ucuz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    toshibaya hiç bakmadım, önerebileceğin modeli varmı aradığım özelliklerde olan?

bLackModeL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    philips ambilight dun bı tanırım programında gosterıyodu cok begendım bende vestel almıstım pısman deılım ama 3d ozellıgıyle harıka bı televızyondu arkadasındakı ekrandan yansıyan ısıklarla sankı cok buyuk bı ekranda izliyomuş hissi veriyoo
    facebook: hasan serdar şengül
    instagram: hasan_serdar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı besyoali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben o kadar katı bakmıyorum en azından fiyatı uygun ve Türk malı diye düşündüğünde servis ağı felanda fena değil diye duyduydum ama içinde biri olarak tavsiyeni dinleyip daha dikkatli oluruz herhalde
    ali ustam sonuçta para sayıyorsun karşılığını alman lazım sony bu ülkede yıllardır var diğerleri daha piyasaya lcd tv lerle girdiler bundan önce adını duymazdık hiçbirinin bunu göz ardı etmemek lazım vestel nasıl çalışıyor biliyormusun kemik bi kadro var 100 kişiden 10 kişi diğerleri devirdaim

Mehmet Opc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sorarım babama önerebilecegi hangi model olur diye ona göre özelden mesaj atarım sana

vtecmaniaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    LG LV 4500 kullanıyorum çok memnunum ancak tv yi nasıl kullanacağınız çok önemli

mesela ben normal uydu alıcısıyla kullanıyorum eski tv den hiç farkı yok...hd yayın yapan (dsamart vb) bi alıcı almanız lazım ki bu tv lerin keyfini süresiniz...yoksa bence şekilden başka bi işe yaramaz

torrent ten film indirip usb ye atıyorum altyazıyı da indirip usb ye atıyorum...tv ye soktuğum an altyazı yüklenmiş bi şekilde filmimi izliyorum

tv m de en çok sevdiğim özellik bu....bakalım dsmart kampanya yapmış ona geçicem hd yayın şart

lg alıcak olursan da muhakkak lg türkiye garantili olmasına dikkat et kolay gelsin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı vtecmaniaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    LG LV 4500 kullanıyorum çok memnunum ancak tv yi nasıl kullanacağınız çok önemli

mesela ben normal uydu alıcısıyla kullanıyorum eski tv den hiç farkı yok...hd yayın yapan (dsamart vb) bi alıcı almanız lazım ki bu tv lerin keyfini süresiniz...yoksa bence şekilden başka bi işe yaramaz

torrent ten film indirip usb ye atıyorum altyazıyı da indirip usb ye atıyorum...tv ye soktuğum an altyazı yüklenmiş bi şekilde filmimi izliyorum

tv m de en çok sevdiğim özellik bu....bakalım dsmart kampanya yapmış ona geçicem hd yayın şart

lg alıcak olursan da muhakkak lg türkiye garantili olmasına dikkat et kolay gelsin
    kablo tv kullanıyorum, benim amacımda film izlemek teknosadaki elemanda lg yi önermişti.

i-vtec07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sony bir numara diye biliyorum.sony öneririm ama fiyatları biraz yüksek..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)