User Tag List

Sayfa 2/6 İlkİlk 1234 ... SonSon
100 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Cam Filmi Cezası

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu tespit islerinde sase-motor no kontrolu yapiyorlar mi beyler, tecrubeler ne durumda?

darkred - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu tespit islerinde sase-motor no kontrolu yapiyorlar mi beyler, tecrubeler ne durumda?
    Valla 2-3 sefer bu işlerle uğraştım hiçbiri yapmadı tarık
    Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur.
    M.Kemal ATATÜRK

Sehremini34
    Misafir
    birşey daha sorucam bu işlemi gayrettepe trafik şubedenmi yaptırmam gerekiyor memur bana orasını söyledi ama çapada oturuyorum daha yakın biryerde kontrol ettirip kaldırtabiliyormuyum bu trafikten men olayını illa gayrettepeye mi aracı götürmem gerekicek

Numan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yanılmıyorsam aracın kayıtlı oldugu yere göstermen lazım, egzoz ve basıklıgını inceleyeceklerini zannetmiyorum bende incelememişlerdi yinede garantiici olmak lazım bir egzozocuya gidip ikinci el en ucuzundan bi egzoz taktırıp gitmende fayda vardır

mrt_tsn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    herhangi bir trafik şubesinden halledebilirsin,ılla suraya buraya gıtmek sart degıl.Olduya sehır degısmek zorunda kaldık kalkıp ıstanbula mı gıdıp dusurcez bu menı gunduz gıtmenızde sart degıl ayrıca aksam gıdın ve gece yola cıkacagınızı soyleyın halletsınler.
    istanbulda cok enteresanmıs okuduklarıma gore. Kayseride yazıyor 3gun ızın verıyor sokup gıdıyorsun bakıyor tamam men kalkıyor ole dusukluge kornaya bakma fılan yok.
    Sunuda soyleyeyım tanıdıgınız polis warsa eger, dırek telsızden sorgulatıp düşümünü yapabilir.
    Benim basıma geldıgınde ben hep ole yapıyorum aksam her kose bası polıs, bakıyorum polıs tanıdık duruyorum yanına plakayı sorgulatıyor men oldugu ve sebebı soylenıyor, polıs abımızde geregı yapılmıs menin kalkması dıyor menı dusuruyorlar..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mrt_tsn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sunuda soyleyeyım tanıdıgınız polis warsa eger, dırek telsızden sorgulatıp düşümünü yapabilir.
    Benim basıma geldıgınde ben hep ole yapıyorum aksam her kose bası polıs, bakıyorum polıs tanıdık duruyorum yanına plakayı sorgulatıyor men oldugu ve sebebı soylenıyor, polıs abımızde geregı yapılmıs menin kalkması dıyor menı dusuruyorlar..
    Aynen ben bunu söylemeyi unutmusum İlla şubeye gitmeyede gerek yok tanıdık trafikçi varsa onun yanına gidiliyor araç trafikten men hale düşecek yani 7 gün izin verildiyse 8. gün gidilecek sanki cevirmeye girmiş gibi arac sorgulanacak telsizle merkeze...Merkez su maddeden men olmus diyecek...Trafikçide maddedeki kusur giderilmiş men kaldırılsın diye anons cekecek bitti gitti
    M.Kemal ATATÜRK

Tugral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ufak bir tavsiye biz öyle yaptık oldu. Aracım egzozdan aynı duruma düşmüştü ve filmde vardı. Egzozcudan egzoz değişim faturası kestirdik aracın plakası yazılı bir şekilde. Trafiğe verdim adam baktı ruhsata baktı tamamdır dedi direk düşürdü menini. Başka şehirlerde nasıldır bilmem ama Antalyada bu şekilde yürüyor

Bi1ReD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkred Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Egzoz, film, araç üzerindeki yazılar, havalı korna F1 korna, basıklık vs hepsine bakıyorlar cünkü hepsi aynı madde içinde olan yasaklar arabayı makul sekilde yükseltmen, filmleri ve egzozuda sökmen gerekir...

Yoksa kaldırmazlar arac 7 gün sonra trafikten men olur...
    Yapacağın başka bişey yok dostum ya birini bulucaksın yada bunları yapıcaksın bukadar.
    Alıntı eser Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu arada YJ nin sisleride yere bakıyor kardeşim kimseyi rahatsız etme şansı yok emeklemedıklerı surece

edit:bizim sislerimiz sadece surungen hayvanları rahatsız eden cinsten
    CRM
    ECUFAST

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben garajdaki arabamı çıkaramıyorum dışarıya önüne atlıyorlar direk birde Doğan olunca

Dr.Ecu Chiptuning Semii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tutanakta sadece cam filmi yazdıgı için aracın başka biyerine bakcaklarını sanmıyorum.
    basıklık falan hikaye. ancak olursa egsoz sıkıntı olur ki onuda sanmıyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    o adamın biraz canı sıkkınmıs galiba geçen bir arkadasım 200sxle durdurdular aracı güzel buldular bişey demedi mesela hks wardı silencersiz durum birazda psikolojilerine bakıyor aslında ama muayenede farklı olmaz olmaz
    Ya kelebekler hayatı görünce intahar ediyorsa???

aybarsdnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben cam filminden 30b/1 maddesinden ceza yediğimde direk muayneye sevk ettiler.önce selamiçeşme trafiğe gittim belki muayne olmadan yırtarım diye ama oradada muayeneye sokacaksın aracı dediler mecburen yaptırmıştım..neye göre muayeneye neye göre tespite gönderiyorlar anlamıyorum

zekirdek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar bugun banada balat sahil yolunda cam filminden dolayı ceza yazdılar.Fakat 72 tl memur benden önceki arabaya cam filminden 154 tl ceza kesti sana daha düşük kesiyorum öğrencisin falan dedi.Bu 72 tl nedir? Aynı şekilde benimde cam filmini söktürüp kontrole gitmem gerekiyor mu?

onurars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı zekirdek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bugun banada balat sahil yolunda cam filminden dolayı ceza yazdılar.Fakat 72 tl memur benden önceki arabaya cam filminden 154 tl ceza kesti sana daha düşük kesiyorum öğrencisin falan dedi.Bu 72 tl nedir? Aynı şekilde benimde cam filmini söktürüp kontrole gitmem gerekiyor mu?
    kemerdir film cezası değil

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sadece basıklığa birşey diyorlar mı ? Birde jant-lastik durumu nedir ? Çevrilmekten çok korkuyorum
    ...

charger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kaçış yok mokoko benimde muayinem mi iptal etmişlerdi
    ama bir polis tanıdıgın varsa ruhsat fotokopilerini ver arac görülmüştür diye işlemleri halleder

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı zekirdek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Makbuzda yazan ceza maddesini google amcada aratın hangi kusurdan ceza yediğinizi öğrenirsiniz
    M.Kemal ATATÜRK

Sehremini34
    Misafir
    bugun gittim zeytinburnu ilce emniyete.. memurla gorustum filmden dolayı ceza kesildi cezayı ödedim filmleride söktüm dedim pazartesi günü 7 günü doluyor gel pazartesi günü 6 tanede aracın plaka gorunucek sekilde fotograflarını cek getir dedi bende bakayım araca filmler sökülmüşse meni kaldırırız dedi.. valla arkadaslar filmlerden dolayı cok sıkıntı yapıyorlar bu aralar dikkat edin merkezi yerlere girmemeye calısın filmli araçlarla direk alıyorlar..

Nires - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    En guzeli cam filmini sökmek

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)