User Tag List

Sayfa 4/6 İlkİlk ... 23456 SonSon
100 sonuçtan 58 ile 76 arası

Konu: Cam Filmi Cezası

MCN21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SekoLive Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya beyler harbi ben daraldım bu olaya.

varmı benle birlikde film sökücek birileri ses getirelm 10-15 araba sökelim gitsin onlar yakalamadan biz söktük hesabı

filim sökme meeting yapsak kim gelir

kafasını rahatlatmak istyen kaç kişiyiz beyler
    kesinlikle onun rahatlıgı tartısılamaz eskiden her polis gördügümde en uzak seritlere kacıodum acaba görücekmi cekicekmi yine mi ceza yicem ayn baglar mı falan filan .... simdi gözlerinin icine bakıorum

artık film li arac kullanmak baya sıkıntı cok sıkı yönetime gectiler , belki yaza dogru biraz daha gevserlerde acıkta olsa önlere bi film yaptırırız ...

OzanCELENK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SekoLive Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok ali sami alkıs...

anahtar ne diye vuruyor ki cezayı yaz yolla sökelim skötürelim..

hay arkadaş ya...
    bende ön camda 1 numara va ön cam hariç yanları söksem acaba sıkıntı kalkarmı ortadan
    Adamlar fena takintililar su ara oyle boyle degil
    Benim arkalar standarttan karartma onu bile sekilden sekile girerek incelediler filan
    Soktum zaten ugrasamam bunlarla
    Ortalik su ara sikintili bnm filmlerde yanlar %70di barizz icersi gozukuodu yani
    if it ain't BOEING..I'm not going..!

psikolojikdeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ne kadar boş geliyor ya film yasak ise yapan yerlere yaptırım uygula madem illegal bu iş lazer yasak film yasak camı anahtarla çizmek nedir, kafamda soru işareti var şu anda benim aracımın camları fabrika çıkışlı olarak renkli ben ne yapıcam camlarımı değiştireceğim böyle bir olay başıma gelirse , bide merak ediyorum cl 600 lerin s klas ların ne biliyim lüks tabir edilen araçlarada bu istisnasız uygulanıyor mu ?

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı psikolojikdeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne kadar boş geliyor ya film yasak ise yapan yerlere yaptırım uygula madem illegal bu iş lazer yasak film yasak camı anahtarla çizmek nedir, kafamda soru işareti var şu anda benim aracımın camları fabrika çıkışlı olarak renkli ben ne yapıcam camlarımı değiştireceğim böyle bir olay başıma gelirse , bide merak ediyorum cl 600 lerin s klas ların ne biliyim lüks tabir edilen araçlarada bu istisnasız uygulanıyor mu ?
    istisnasız uygulanıyor. ayrıca artık film yapan firmalarda ceza yiyor hepsine tebliği yapılmış yapılmayada devam ediliyor. daha öncede yazdım s classından x6sına kitliyorlar hatta diklenenlerinki bağlanıyor çekiciye alınıyor. çünkü lüks araç sahipleri genelde dikleniyor ve olay çıkarınca aracını altından alıyorlar inada bindirip. o yırtanların çoğunun bi şekilde eli kolu uzun yada gerçekten devlet aracı çıkıyorlar. bu aralar ayrım yok emin olun. orjinal den karartma araçları bile inceliyorlar gerçekmi filmmi diye. telsizle merkeze anons geçip bu modellerde orjinalmi diye soranı var.

avatarımda göründüğü üzere filmsiz hayat lüküs hayat kafa rahat
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

psikolojikdeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GokhanRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    istisnasız uygulanıyor. ayrıca artık film yapan firmalarda ceza yiyor hepsine tebliği yapılmış yapılmayada devam ediliyor. daha öncede yazdım s classından x6sına kitliyorlar hatta diklenenlerinki bağlanıyor çekiciye alınıyor. çünkü lüks araç sahipleri genelde dikleniyor ve olay çıkarınca aracını altından alıyorlar inada bindirip. o yırtanların çoğunun bi şekilde eli kolu uzun yada gerçekten devlet aracı çıkıyorlar. bu aralar ayrım yok emin olun. orjinal den karartma araçları bile inceliyorlar gerçekmi filmmi diye. telsizle merkeze anons geçip bu modellerde orjinalmi diye soranı var.

avatarımda göründüğü üzere filmsiz hayat lüküs hayat kafa rahat
    istinasız uygulanıyorsa diyecek birşeyim yok ben hiç denk gelmedim ayrım yoksa sorun da yok 0 alınan araçlarda bayilerde yapıyor hatta yarın vaktim olursa sorucam onlarada, ben kesin sıkıntı yaşıycam araba sağdan direksiyonlu camlar renkli harbi uğraşıcaz galiba

merve
    Misafir
    hakkaten bu ara bişey mi oldu? uzun zamandır rahattım bu konudan, geçen gün polis çevirme olmadığı halde durdurdu, çok işlek bir yerdi zaten trafikte. dedi filmlerden ceza yazıcam, ya yazmayın dedim. biraz bişeyler dedi, ceza yazmadan gönderemem şimdi bayan diye ceza yazmadı bıraktı derler felan dedi. sonra tamam yazmicam, ruhsatın kalsın biraz turla gel al dedi. ne alaka anlamadım, yazar heralde diye düşündüm ama geri alırken, yazmadım ceza deyip gülümsedi. heralde yazmamıştır, henüz bi ceza kaydım görünmüyo

Mert83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Su olayi ab standartlarina uyduruyun diye sikayet etcegimiz gorus bildircegimiz bir yer yokmudur hep birlikte yazardik?

cnk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla bence şans ya.Yani kontrole gelecek olan memura kalmış bi durum.Ama banakalırsa egzoz u sök derim en azından arabanı tekrar bağlama ihtimali kalmaz.
    ''Çaresizseniz çare sizsiniz'' K.ATATÜRK

NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE !

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ya bi polisle muhabbetten duydum terorden dolayi poli aracta neyle karsilasicagini bilmediginden dolayi bu yasak soyleniyor nekadar dogrudur bilinmez ama mantikli olabilir eger oleyse direk sokerim

BlackEmperor
    Misafir
    Tek kapı arabalarda kapıdaki filmleri söksek arkadaki ve kelebek camındaki kalsa sıkıntı olur mu ?

Dr.Ecu Chiptuning Semii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BlackEmperor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tek kapı arabalarda kapıdaki filmleri söksek arkadaki ve kelebek camındaki kalsa sıkıntı olur mu ?
    kanka benim araçta zaten kapılar ve öncam hariç renkli cam sıkıntı olacagını sanmıyorum.yeni araçlar böle çıkıyo zaten.

kapılarda olmasın kafii sanırım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşım benim bir çok kez başıma geldi.. basık olsun önemli değil kornayada bakmıyolar senin cam filmi söküp gitmen başka bişeye gerek yok nasıl olsa 7 gün izin verilmiş egsoz için birdaha ceza yazamaz

BlackEmperor
    Misafir
    Alıntı Semii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kanka benim araçta zaten kapılar ve öncam hariç renkli cam sıkıntı olacagını sanmıyorum.yeni araçlar böle çıkıyo zaten.

kapılarda olmasın kafii sanırım.
    bencede kapıdaki olmasa osrun yok, sürücüyü görüyormu? evet ticari araçlarda var ha arka kapalı ha filmli hatta aklıma bi fikir geldi. colormatic cam filmin olacak, guneşte kararacak gece açılacak nası fikir ama

Dr.Ecu Chiptuning Semii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BlackEmperor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bencede kapıdaki olmasa osrun yok, sürücüyü görüyormu? evet ticari araçlarda var ha arka kapalı ha filmli hatta aklıma bi fikir geldi. colormatic cam filmin olacak, guneşte kararacak gece açılacak nası fikir ama
    bursalı dedin mi korkucan amk

murat_ileri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    adanada denetimin zaten .okunu çıkarmışlardı şimdi dahada beter hale geldi. dün gece kuzenim alkollü diye arabasını ben kullanıyordum, çevirmeye girdik tüm evraklar tamam olmasına ragmen orjinal renkli camlara adam taktı. en son çıkardı anahtarı ön camı kazımaya çalışınca ön camdaki ısıtma telleri pert oldu. baktı orjinal polis tamam git dedi, benim kuzen zaten küplere bindi camın damına koydun diye sonrası zaten olay üstüne olay. görevli memur hakkında suç duyurusunda bulunuldu karakola gidip ifade verdik vs. vs. akşam 11:30 da kontrole girdik gece 04:50'de eve girebildim. durduk yere şimdi birde mahkeme ile ugraşma derdi çıktı.

tamam görevinizi yapında arkadaş cılkını çıkartmanıza ne gerek var, uygulamayı yapan memurlar bu konuda ne kadar bilgili camların colormatik olduğu açıkca görünüyor olmasına rağmen hırsla milletin malına zarar verme duygusu nedir anlamadım gitti.

Baran^ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çoğu kompleksli cahil heriflerde o yuzden mal düşmanı hepsi...Alıcan esek sudan gelinceye kadar dövücen yada ücra bi köşeye yollatıcan tayinle aklına başına gelir bidaha dokunabiliyormu gör başkasının para verip aldığı malına.

meLaNchoLic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben sırf uyuzluk olsun diye alime alkolsüz biralardan alırdım arabayla gezerken filmleri yeni sökmüştüm o zamanlar renkler açıkmı açık yeşil tonu garip bi renkti.. geceleri koyulaşıyodu ışıkta polisi görünce kaldırdım birayı uyuzluk olsun diye.. bunlarda çekti kenara üfletti öncesinden yarım kutu bira içtiydim zaten 23 promil cıktı polisin aklı gitti yapcak bişi yok diyo arabaya bakındı bakındı hiçbişey yok cama taktı bunlar filmli diye.. yok dedim film yok yeni söktüm içi gözükmüyo diyo bu camın yazıları nerde diyo gösteriyom okunmuyo film var diyo camın arkasından cep telefonu ışıgını bi yaktım okuyabildinmi gözlük istermisin diye sordum sustu kaldı sonrada arkadaki perdeye taktı kafayı orjinali o napim dedim iyi park ettiginde kapatırsın onu trafikte acık olcak dedi sonra saldı gönderdi bende birayı tekrar gösterdim giderken alkollü alkolsüz birayı da ögrenin bidaha boş acevirip vakit harcamazsınız dedim yüz ifadeleri çok güzeldi
    Alıntı atituti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şu kızın memeleri anadoluda 9 çocuk doğurupta emzirememiş kadınlarınkine benziyor ama biri ünlü oluyor digerleri tarlada ugrasıyor

silent furious - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hevesleri geçer mi acaba

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)