User Tag List

Sayfa 37/73 İlkİlk ... 27353637383947 ... SonSon
1377 sonuçtan 685 ile 703 arası

Konu: Tatil planları

ENGean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beyler bu gece, bursa,Kütahya,afyon yolu üzerinden antalya ya gidicem.
    Belirli bölgelerde dikkat etmem gereken radar filan varmı? Bilginiz varmı?

ES353 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşlar, babam, kardeşim ve ben çadır alıp ege turu yapmayı düşünüyoruz.

istanbuldan yola çıkıcaz, çadır ile birlikte konaklayabileceğimiz nereler var, daha önce böyle bir tur yapan oldu mu ?

benim kafamda ilk alaçatı, ordan bodruma kadar inmek var. toplamda 6 gün civarı olucak.

önerileriniz nedir ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bayramda Bolu-Giresun-Ayvalık-Bozcaada planımız var.. Saçma bir rota gibi görünse de memleketlere gitmek durumundayız..
    Kafamı kurcalayan şey Giresun'dan Bozcaada yol güzergahı.. Nedir ne değildir pek bilmiyorum önerisi-güzergahı bilen, yönlendirebilecek bir arkadaş tavsiyesi lazım..

EOZDAG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ES353 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

istanbuldan yola çıkıcaz, çadır ile birlikte konaklayabileceğimiz nereler var, daha önce böyle bir tur yapan oldu mu ?

benim kafamda ilk alaçatı, ordan bodruma kadar inmek var. toplamda 6 gün civarı olucak.

önerileriniz nedir ?
    http://www.techturkey.com/forum/sohb...paylasimi.html

inceleyebilirsiniz fakat alaçatı ve bodrum dahil değil
    123d

gespenster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eylul ayında antalya kaş a gitmeyi dusunuyoruz ailece, daha once hic gitmedim o bolgeye. hangi plaja yakın temiz aile pansiyonu tavsiyeleri alabilirmiyim?

Karakuş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ENGean Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bozüyük-Kütahya-Afyon giriş çıkışlarında radar olma ihtimali çok yüksek. Sabit radar haricinde, gezicide oluyor. Birde Kütahya Afyon yolu bozuktur, dikkatli gidin. Afyondan sonra yol güzel ama Sandıklı civarında da radar oluyor. Şimdiden hayırlı yolculuklar
    Real Cars, Real Roads.

serkanokan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı gespenster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eylul ayında antalya kaş a gitmeyi dusunuyoruz ailece, daha once hic gitmedim o bolgeye. hangi plaja yakın temiz aile pansiyonu tavsiyeleri alabilirmiyim?
    Kaş merkezde Küçükçakıl plajı vardır. Burada Çınarlar beach ve Derya beach eski ve bilindik işletmelerdir, şezlong kirası almazlar, bira 20, hamburger 30tl. Fiyatlar genel olarak heryerde aynı kaşta.. Çınarlar ve derya beach'in arasında baya küçük bir halk plajı var, alternatif olarak Büyükçakıl'da normal klasik bir halk plajı daha var, ben oraya hiç gitmedim ama çok kalabalık olmayan, sakin bir yer diye hatırlıyorum.

Kaş merkez'e arabayla 5-10dk mesafedeki çukurbağ yarımadasında hidayet'in koyu başka bir alternatiftir. Şazlong kirası alıyorlar ve şezlong sayısı az olduğu için saat 9.30 da bile tüm şezlonglar doluyor. Ayrıca ring şeklinde kalkan teknelerle gidebileceğiniz Limanağzı bölgesinde nuri's beach'e gitmenizi de tavsiye ederim..

Otel konusunda gelince de, Kaş merkezde fiyat/performans/konum açısından en mantıklı seçenekler Cemil pansiyon veya kayahan hotel'dir. Kayahanın double oda fiyatı cemile göre 50-60 lira daha yüksektir ama kalite de bir tık daha yukarıdadır. Zaten araştırmışsınızdır, kaştaki tüm oteller oda-kahvaltıdır. Söylediğim iki yerin de kahvaltısı çok güzeldir, kayahan çok pazarlık yapmaz söyledikleri fiyattan 10-20 lira aşağı iner ama cemil 200 diyorsa 150den yaparsanız şu kadar gün kalacağım deyin, fiyatta daha esnekler kayahana göre. İkisi de aynı sokakta, aralarında 1-2 bina var zaten. Kesinlikle deniz gören oda tutmanızı tavsiye ederim, günlüğü 20-30 lira daha pahalı oluyor ancak manzarasına doyum olmaz..

-Murat Özcan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende 1 Ekim gibi antalyaya gitmeyi düşünüyorum arkadaşlar. O tarihte havalar nasıl olur oralarda normalde daha yakın bir yerlere gitmeyi düşünüyordum fakat havaların soğucağını düşündüğüm için antalyayı seçiyorum. Orada yaşayanlar bilirler Ekimde nasıl olur antalya ?
    /// M POWER 3.20 // VW MK6 TDI //SEAT LEON TFSI

Volkann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşlar merhaba,
    bayram tatilimi çeşme , marmaris , fethiye , kaş güzergahında 2 şer gün kalarak gezerek geçirmeyi planlıyorum.
    daha önce buralara gitmiş arkadaşlar varsa tavsiyelerine ihtiyacım var.yanımda eşim olacak gece klübü filan bizim için çok önemli değil.daha çok kahvaltısı,koyları, denizi ,tekne turu ,safarisi ,rakı balık yapılcak güzel mekanı önemli.kısacası şuraya gidersen kesin şuraya gitmelisin diye nokta atışı tavsiyelerinizi bekliyorum
    99' ZN 106 GTİ
    14' SC İBİZA CUPRA
    94' MAM 106 XSİ (TU5 SWAP)
    16' FK2 TYPE-R

inan_hndn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar merhaba,
    Eylül 2-3 düğünüm var ve ayın 4'ünde giresundan antalya'ya yola çıkacağım.Bu rotada gezilebilecek yerler var mı ? Ankara - Konya üzeri gideceğim.Ve son olarak Antalya'da gezilecek yerler,denize girecek plajlar nerelederdir ? Giden arkadaşlardan yardım istiyorum

murat-m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ENGean Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şimdiden hayırlı yolculuklar, Burdur-Bucak tarafında genelde oluyor, Afyon-Sandıklı arasında da görmüştüm. Radarı boşver usul usul git sağ salim.

.::EmrE::. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Antalya vs gibi yerlerde konaklayacağınız otel fiyatlarına uçak bileti dahil Phuket'e gidebilirsiniz. Herkese şiddetle tavsiye ederim hayatımda gittiğim en eğlenceli ve güzel yerlerden birisi.

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı .::EmrE::. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Antalya vs gibi yerlerde konaklayacağınız otel fiyatlarına uçak bileti dahil Phuket'e gidebilirsiniz. Herkese şiddetle tavsiye ederim hayatımda gittiğim en eğlenceli ve güzel yerlerden birisi.
    Expedia üzerinden Bundle Deal ile bulunabilir oldukça uygun fiyatlar. Hiç gerek yok yurt içinde fahiş fiyatlara parçalanmaya

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

SinanAdalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ES353 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

önerileriniz nedir ?
    alaçatıda delikli koy var gayet güzel bi yer. Uygun yeri bulup rahatlıkla çadır atabilirsiniz. Fakat delikli koy'a giderken 1 tane kamp alanına denk geleceksiniz çadır atacağınız yer orası değil 300 mt ilerde tam virajı dönerken sola taş patika yol var zaten yüksek olan bi yer. Arabayı bırakıp ekipmanlarla aşşa inebilirsiniz. Suyu harika ve berrak.

Bodruma kadar inmeyin yolunu daha önce gittinizmi bilmiyorum ama çekilmez bence. Bodruma girmeyiz derseniz didim > akbük > akyaka da fazlaca kamp alanları mevcut birisini seçer kampınızı yaparsınız.

İyi kamplar
    İyilik kolay.. kötülük gayret gerektirir.Ben tembel sanılacak kadar kolaycıyım..azimle sıçan ancak sıçmış olur, taşı matkap deler..

EREN34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bayram'da çadır atacak kampçı var mı aramızda?

johnie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yarın sabah 06:00 ' da Kartepeye doğru yola çıkacağız, trafik durumu ne olur sizce ?
    Alıntı Birkan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cümleten hayırlı cumalarınız olsun

Vergi kaçırıp cumayı kaçırmayan cemaati müslimlerede selam olsun

ES353 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SinanAdalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    alaçatıda delikli koy var gayet güzel bi yer. Uygun yeri bulup rahatlıkla çadır atabilirsiniz. Fakat delikli koy'a giderken 1 tane kamp alanına denk geleceksiniz çadır atacağınız yer orası değil 300 mt ilerde tam virajı dönerken sola taş patika yol var zaten yüksek olan bi yer. Arabayı bırakıp ekipmanlarla aşşa inebilirsiniz. Suyu harika ve berrak.

Bodruma kadar inmeyin yolunu daha önce gittinizmi bilmiyorum ama çekilmez bence. Bodruma girmeyiz derseniz didim > akbük > akyaka da fazlaca kamp alanları mevcut birisini seçer kampınızı yaparsınız.

İyi kamplar
    valla biraz geç oldu ama biz kampı yaptık akyaka ve ekincikte kurduk. akyaka sinek böcek olayından daha temiz ilaç sıkmadan gayet kaldık ama ekincikteki kaldığımı yerde ilaçlama yapılmadığı için arılardan çok çektik marmaristeki çubucak ta kurucaktık ama yer kalmamış inbükü de kapanmış dalyandaki fazla pahalı ve kabak koyuda uzak gelince bu iki yerde konakladık yinede teşekkürler

Kahn23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Bi arkadaşım eşi ile 3 günlük Roma seyahatinde bulunacak.

Alandan merkeze gidişler shuttle ile oluyor mu? Hem ulaşım hem de gezilecek yerlerle alakalı tecrübeli arkadaşlardan tavsiye bekliyorum.

clioGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Carolita1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bi arkadaşım eşi ile 3 günlük Roma seyahatinde bulunacak.

Alandan merkeze gidişler shuttle ile oluyor mu? Hem ulaşım hem de gezilecek yerlerle alakalı tecrübeli arkadaşlardan tavsiye bekliyorum.
    otobus de var, leonarda express diye sadece havaalnı merkes istasyon çalışan tren de var
    seni unutmayacağız...

www.hilmisenlen.com

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)