User Tag List

Sayfa 12/74 İlkİlk ... 210111213142262 ... SonSon
1397 sonuçtan 210 ile 228 arası

Konu: Tatil planları

TuGaY_TaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sanırım yalıcıftlık mevkıının oradakı otel den bahsedıyorsunuz,Kempinskı otel ın ılerısındekı, Eğer orasıysa bodrumda denızı EN iyi olan yerdır Bende tavsıye ederım.

Ozan Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    85 yazından beri gittiğim Silivri / Basınkent1'e her hafta sonu uğramaya çalışacağım..Bunun dışında ÇANDARLI'ya da yolumuz düşecek illaki..

serkanaygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Haziran sonu 3 4 gün için Ayvalık sarımsaklıya gitmeyi düşünüyorum. Geçen sene gittim ama kalamadım. Kafa dinlemek için güzel bir yer Ayvalık.

FATİH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bugün rixos premium belek'teki 3. günümüz. güzel bi otel ama tadilat yapılmış olsa da eski bi otel olduğunu belli ediyor. deniz için geliyorsanız kesinlikle tavsiye etmem. deniz kirli, bulanık ve taşlı. ayrıca yürümek sizin için dertse en son tercihiniz rixos premium olmalı. abartısız söylüyorum, burada vaktimizi en çok harcayan ve bizi yoran şey yürümek oluyor. orta bloktayız, restorana gitmek için iki futbol sahası kadar yürüyoruz. oradan aquapark ise tam dört futbol sahası uzaklığında. abartmıyorum! (405.000 m2 üzerine kuruluymuş otel zaten.) aquapark'tan denize gitmek de aynı şekilde uzun sürüyor. yürü babam yürü... yok arkadaş otel dediğin hepsi bi arada olacak. delphin imperial bu konuda çok iyiydi. her neyse en azından hizmette sıkıntı yok. diğer yandan aquapark artık eskimiş bi yapıya sahip olsa da türkiye'deki en kral iki aqua'dan birisi. eğlence çok iyi burada.

rixos rus'larınmış. müşterilerin %90'ı da rus zaten. kime baksanız rus. hatta rusya'da oynayan milli oyuncumuz gökdeniz karadeniz ve kazakistan cumhurbaşkanı da burada tatildeler. (sormadınız.)

neyse... voyage belek rixos'a yakındı, iki ay sonraki aile tatili için voyage'a geleceğimizden bugün onu da gezelim; nasılmış dedik. hizmetini elbette test edemedik ama otel on numara, pırıl pırıl. bu kadar bakımlı çimleri ve bahçeyi hiçbir yerde görmemiştim. personel çok iyi görünüyordu, çok düzenli ve temiz bi oteldi. bir de yanı başındaki maxx royal'i görünce yuh dedim bu ne geziyor burada... (ikisi de ets'nin kendi oteliymiş.)

ülkemiz otel cenneti vallahi, mimarlarına ve sahiplerine helal olsun.
    . . . audi . . .
    Vorsprung durch Technik

Satış Yasaklı EmrGti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı wiesmann Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fethiye ile ilgili tavsiyesi olan varmıdır? nereleri gezmeli?

19 mayısı değerlendirip 16-19 arası kaçmayı planlıyoruz
    likyworld tavsiye ederim geçen yaz orda kaldır 1 ay boyunca sonra göcek'e geçtim hisarüstü ölüdeniz çalış iyidir tekne turları yaptım sürekli valla eğer fethiyeyi biliyosanız daha sayamadığım bi kaç takım güzellikleri var.
    Emirhan Altınbay

205 GTi

‎5500'den Sonra Başlayan Hayat Geç Kalınmış Bir Hayattır...

Erkekler evde en son sözü söyleyen kişidir ve genellikle söyledikleri son söz " tamam aşkım" dır

mrtysn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı FATİH Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    rixos rus'larınmış. müşterilerin %90'ı da rus zaten. kime baksanız rus. hatta rusya'da oynayan milli oyuncumuz gökdeniz karadeniz ve kazakistan cumhurbaşkanı da burada tatildeler. (sormadınız.)

neyse... voyage belek rixos'a yakındı, iki ay sonraki aile tatili için voyage'a geleceğimizden bugün onu da gezelim; nasılmış dedik. hizmetini elbette test edemedik ama otel on numara, pırıl pırıl. bu kadar bakımlı çimleri ve bahçeyi hiçbir yerde görmemiştim. personel çok iyi görünüyordu, çok düzenli ve temiz bi oteldi. bir de yanı başındaki maxx royal'i görünce yuh dedim bu ne geziyor burada... (ikisi de ets'nin kendi oteliymiş.)

ülkemiz otel cenneti vallahi, mimarlarına ve sahiplerine helal olsun.
    Ben Voyage'den memnun kalmamistim odalar pisti ama yemekler guzeldi otel genel olarak temizdi ozellikle havuzu falan iyidi baya golf oteli oldugundan hizmet konusunda memnun kalirsiniz aileyle vs oldugunuz icin, biz arkadas ortamiyla kafayi yemistik sıkıntıdan. Odaniz giristeki villara denk gelirse emin olun Rixos'tan fazla yurumek zorunda kalabilirsiniz. Biz ciddi ciddi segway kiraladik son 2 gun gittigimizde Ama aileyle memnun kalirsiniz buyuk ihtimal. MaxxRoyal konusunda, hem Rixos'tan hem de Voyage'dan daha iyi her bakimdan en azindan gittigim zaman zarfi acisinda oyleydi.
    Don't believe everything you hear,
    Real eyes, realize. real lies.
    2Pac Shakur

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    voyage'ye zaten aile ile birlikte gidecez. kesinlikle bekar işi değil o otel. odalarından sadece birini gösterdiler, o da temiz görünüyordu. ayrıca voyage'nin bahçe odalarına da gittik. biz ana binada kalacağız zaten, yürüyüş yok bize. tamam otel geniş ama rixos'un yarısı etmez. ben rixos'un alanına 4 otel dikerim.
    . . . audi . . .
    Vorsprung durch Technik

MertSerhanÖ. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu yaz izmir taraflarına kaçmayı düşünüyorum.kuşadasında tavsiye edebileceğiniz hoteller mevcutmu.aşırı lüks olmasına gerek yok temiz düzgün bir şekilde konaklamamı karşılasın yeter.
    Sizin Maymun Olmanıza Darwin de Şaşkın.

Belly Detail

Runo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Haftaya, bir haftalığına Antalya Crystal Sunset'e gidicem bende arkadaşlarla, güzelmiş diye duydum hayırlısı.
    .

220T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cunda Adası,Kıvrak Otel hakkında bilgisi olan var mı?

İbrahim33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    cumartesi akşamı çıkıyoruz yola , kızkalesi , narlıkuyu , silifke , taşucu , tisan , bozyazı , mavikent vs. bilimum yalancı cennetler , biz mersinliyiz , bize her hafta sonu tatil anasını satayım
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtalyan aşktır Alman ticaret
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

Emre Akçay
    Misafir
    Alıntı MertSerhanÖ. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu yaz izmir taraflarına kaçmayı düşünüyorum.kuşadasında tavsiye edebileceğiniz hoteller mevcutmu.aşırı lüks olmasına gerek yok temiz düzgün bir şekilde konaklamamı karşılasın yeter.
    Panaroma Esad Hotel vardı. 2012 yılında kalmıştım. Denize uzaklığı ve musluktan tuzlu su akması harici çok memnun kalmıştım. Fiyatı da çok ucuzdu.

Eworen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bi kac hafta once esimle gural premier tekirova daydik
    Eger cocuk varsa Tr sartlarinda daha iyisi zor gibi zaten dunyanin en iyi aile oteli secilmis
    Lakin bizim gibi cocuk yoksa cocuklarlada araniz yoksa tavsiyem degildir hersey harika kusursuz ama her yerde coook cocuk
    Voyage belek ve sorgun da kaldim daha once sorgun biraz eski ama yesillik orani cok yuksek sevenlerine ideal hizmet kaliteleri voyage larin hepsinde cok ust duzey
    Maxx royal su an tum otellerin aga babasi kemer de yenisi acilmis onu bilmiyorum ama belek
    Muazzam

blumenberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kuzenim ispanya'ya çağırıyor onun yanında gidicem bi 10 gün, onun dışında arkadaşla bi çeşme yapıcaz, zaman bulursam bi de sevgilimle bi yerlere gideriz
    ( 🔴🔴 VETTE 🔴🔴 )

Emre Ekrem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Haziran 14 itibari ile 27 sine kadar Ailece Bodrumdayız, bekleriz.
    /// PEUGEOT SPORT
    Undertaker

PSA Brothers

dragon07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ufak bi düzeltme yapayım

RİXOS hotelleri Antalyalı iş adamı Fettah tamincenin yüzde100 türktür

belekteki hoteller genelde kongre üssü olarak kullanılır yani kalite olarak çok üst düzey olsalarda deniz gezmek görmek anlamında zayıftırlar kemer tekirova çamyuvaya göre

irfanakbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Question

aqua parklı veya da aqua parka yakın önerebileceğiniz, aile ile gidilebilecek temiz uygun fiyatlı önerebileceğiniz otel var mı? arkadaşlar ...
    profsyoneller yüksek hacimli motor kullanır.acemilerse ufak motor.benim 1.3 dizel tercihim ise tamamen ekomnomik sebepler.

''eski E36 mın şasesi sızlasın''

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı FATİH Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    voyage'ye zaten aile ile birlikte gidecez. kesinlikle bekar işi değil o otel. odalarından sadece birini gösterdiler, o da temiz görünüyordu. ayrıca voyage'nin bahçe odalarına da gittik. biz ana binada kalacağız zaten, yürüyüş yok bize. tamam otel geniş ama rixos'un yarısı etmez. ben rixos'un alanına 4 otel dikerim.
    Ben voyage belek bahçe odasında kalmıştım. Gerçekten a'dan z'ye herşeyinden çok ama çok memnun kalmıştım. Hizmet personelin güler yüzü yemeklerin tatlıların lezzeti. animasyon ekibi gerçekten iyiydi. Güzel bir tatil geçirirsiniz in.

Ben bu senede geçen sene olduğu gibi KAŞ'ta tatili mi geçireceğim. Yarım ada kısmında club antiphellos ta geçen sene kalmıştım. Bu senede orayı tercih ediyor olacağım.
    Alıntı driftboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bide kazasız saçmalığı var, ''Aracımızda kaza yok 3 parça değişen 6 parça boya var '' soktugumun arabası zaten 10 parça. keyifnden mi değiştin 3 parçayı ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    rixos premium'un sahibinin rus olduğunu mutfak ustalarından birisi ve resepsiyondakilerden duydum. hatta şu an kendisi otelimizde demişlerdi. oteldeki personellerin çoğunun rus olması, animasyonların dahi rus ekip tarafından yapılması da bana sahibi rus'tur o zaman dedirtti. hatta aracı kapının önündeydi, siyah a8'i var ve rusya plakalı. tamam o zaman sahibi rus dedim. türk'se bilemem; duyduğumu, gördüğümü söylüyorum. belki de ortaktır.
    . . . audi . . .
    Vorsprung durch Technik

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (1 üye ve 1 konuk)

1. Birkan61