User Tag List

Sayfa 31/73 İlkİlk ... 21293031323341 ... SonSon
1379 sonuçtan 571 ile 589 arası

Konu: Tatil planları

Ferhat_V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı _driver_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım eşiyle bodrumda la blanche island diye bir otele gitti. bu akşam döndüler tatilden gayet memnun kalmışlar
    güvercinlik sahilinde kalıyor bu otel manzarası denizi çok güzel tertemiz..bende tam karşı kıyısında giriyordum denize ordan biliyorum.

Saro-Ş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thassostan Sonra Halkidiki'de Gitmeni Tavsiye Ederim Thassota Arabanız Bembeyaz Toz Olucak Hazırlıklı Olun Becahlerin Yolları Çok Kötü Mermer Çıkardıkları İçin Çok Tozlu Gece Yolculuk Yapıcaksan Deponu İstanbulda Fulle Sınırdan Geçtikten Sonra Ana Yolda Zaten Benzinci Yok Yunanda Biraz Tembel Olduğu İçin Şehir İçindeki İstasyonlar Gece Kapalı Sadece 1 Adet Otomatik Pompa Vardı Plaka Girip Para Atıyodun Oda Bizim Plakayı Tanımadı Bir Abiye Den Geldik O Yardımcı Oldu Şansa Thassosa Geçmek İçin Gemiye İnen Yolda Solda BP Var Ufak Bir İstasyon Orda Da Tekrar Fulle Türk Bir Abi Vardı Vay Abim Hoşgeldin Diye Atlıyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    altını yapmayı unutmuşum @by.gkn

Alıntı Saro-Ş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Thassostan Sonra Halkidiki'de Gitmeni Tavsiye Ederim Thassota Arabanız Bembeyaz Toz Olucak Hazırlıklı Olun Becahlerin Yolları Çok Kötü Mermer Çıkardıkları İçin Çok Tozlu Gece Yolculuk Yapıcaksan Deponu İstanbulda Fulle Sınırdan Geçtikten Sonra Ana Yolda Zaten Benzinci Yok Yunanda Biraz Tembel Olduğu İçin Şehir İçindeki İstasyonlar Gece Kapalı Sadece 1 Adet Otomatik Pompa Vardı Plaka Girip Para Atıyodun Oda Bizim Plakayı Tanımadı Bir Abiye Den Geldik O Yardımcı Oldu Şansa Thassosa Geçmek İçin Gemiye İnen Yolda Solda BP Var Ufak Bir İstasyon Orda Da Tekrar Fulle Türk Bir Abi Vardı Vay Abim Hoşgeldin Diye Atlıyor

by.gkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Saro-Ş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tavsiyelerin için teşekkürler. Yakıt işini açıkçası merak ediyordum nereden ne yapsam diye. Dediğin gibi buradan fulleyip adaya geçmeden de tekrar fullemek en mantıklısı olacak. Halkidiki'yi hiç düşünmedim açıkçası o kadar ileriye gidipte dönüşteki yolumu çok uzatmak istemiyorum ama eğer vizeyi uzun verirlerse ve ortamı beğenirsem ağustos sonunda tekrardan çıkıp daha ilerilere gitme düşüncem var eğer öyle olursa Halkidiki'ye de giderim.

Benim araçta 5cm yay ve 17 jant var o plaj yolları sıkıntı olur mu sence?

mrc38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ramazan Bayramı'nda dubai turu aldık şansa ortalık karıştı, dubai de yaşayan yada oraya çok sık giden var mı? Bayram'da gittiğimizde pasaport kontrolünde sıkıntı çıkarırlar mı? Nusret efendi bile 1 hafta 10 gündür gitmiyor oraya

kıvancr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Güral Belek öneririm, çok temiz bir otel,animasyon konusunda fena degıl. Otel yapımında ve ıcerde kullanılan ekıpmanda hersey 1.sınıf tercıh edılmıs. Fıyatına gore bence cok mantıklı bır otel.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı by.gkn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tavsiyelerin için teşekkürler. Yakıt işini açıkçası merak ediyordum nereden ne yapsam diye. Dediğin gibi buradan fulleyip adaya geçmeden de tekrar fullemek en mantıklısı olacak. Halkidiki'yi hiç düşünmedim açıkçası o kadar ileriye gidipte dönüşteki yolumu çok uzatmak istemiyorum ama eğer vizeyi uzun verirlerse ve ortamı beğenirsem ağustos sonunda tekrardan çıkıp daha ilerilere gitme düşüncem var eğer öyle olursa Halkidiki'ye de giderim.

Dikkatli Kullanırsan Sorun Olmaz Bazen Toz Dumandan Önünü Göremediğin Yerler Olucak Arabayı Sürekli Bozuk Yollara Park Edicen

Burak-Akın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu yıl değişiklik yapıp kuşadası yerine sideye gitmeyi tercih ettim. Side star resort hotel, ilk defa gidicem umarım anlatıldığı kadar güzeldir. 10 gecelik rezervasyon yaptırdım aylar öncesinden

punto_multijet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bayramda değişiklik yapıp didime gidelim dedik. d marin de yer ayarladım. didimde ne yapılır dmarin etrafında vs yerler nasıldır? Biraz karambole oldu mekan. buarada 3.5 yasında oğlumda olacak. dediğim gibi nasıldır didim?

TechTurkey Evrenoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    119 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı by.gkn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Adada benzinci var cok dert değil
    Anakaradan az biraz daha pahalı o kadar. Ayrıca google map kullanırsan yolda da benzincileri bulabilirsin. Bizim alıştığımız gibi yola pararel ceplerde değil, yolun az dışında sapaktan sapılarak ulaşilacak bir şekilde benzinciler.
    Yunan anakara yollarında da ada yollarında da ( beachlere inişler, özellikle marble beache iniş hariç ) alçaklık konusunda sorun yaşamazsın. Mermer çıkan marble beach çıkışında oto yıkama var, toz toprak çok dert değil.

Thassos sonrası halkidiki ters olur. Once halkidikiye git, sonra thassosa git ki dönüş yolun kısa olsun. Thassos feribot sınırdan 1.5 saat.. Halkidiki sithonia ise istanbuldan 8 saat. Halkidili kassandra yaparsan o baya uzak ve yorucu oluyor
    Konu Evrenoz tarafından (15-06-2017 Saat 13:22 ) değiştirilmiştir.

clioGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maltaya dair tavsiyesi olan var mı?

3gün.
    seni unutmayacağız...

www.hilmisenlen.com

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abiler adam başı 500-600 olacak şekilde başımızı sokacağımız ve mümkünse sabah kahvaltı akşamda yemek verilen bi yer arıyoruz öğrenci hesabı.Bu arada şehir merkezinde değil de denize yakın bi yer olursa sevinirim.Son olarakta 4 sap gidicez Herkese şimdiden teşekkürler iyi forumlar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abiler 5-6 gecelik,adam başı 500-600 olacak şekilde başımızı sokacağımız ve mümkünse sabah kahvaltı akşamda yemek verilen bi yer arıyoruz öğrenci hesabı.Bu arada şehir merkezinde değil de denize yakın bi yer olursa sevinirim.Son olarakta 4 sap gidicez Herkese şimdiden teşekkürler iyi forumlar

turbo&quattro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı clioGT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

3gün.
    Hahah malatya ya ne tavsiyesi olabilirki derken anca jeton dustu

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı punto_multijet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bayramda değişiklik yapıp didime gidelim dedik. d marin de yer ayarladım. didimde ne yapılır dmarin etrafında vs yerler nasıldır? Biraz karambole oldu mekan. buarada 3.5 yasında oğlumda olacak. dediğim gibi nasıldır didim?

didim ufak oyle cok gezicek yer yok ama guzeldir deniz vs olarak arabaniz varsa gezmek isterseniz bodruma 1.5 saat kusadasina 45 dk

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı turbo&quattro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hahah malatya ya ne tavsiyesi olabilirki derken anca jeton dustu
    ben bile malatya yazmışım dedim alıntıyı görünce
    seni unutmayacağız...

www.hilmisenlen.com

EREN34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı clioGT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

3gün.
    Malta'da merkez marina etrafında iken güzel plajlar daha çok kuzey kısımlarda kalıyor.

Bu arada esas tavsiyeyi ulaşım ile ilgili vereyim sana

Cuma akşam işten çıkıyorsun, evde yemeğini yiyorsun sonra bavulları alıp Halkalı Tren Garı'na gidiyorsun. Önceden kişibaşı 130TL'ye aldığın yataklı vagon bileti ile trene binip, yataklı vagna geçiyorsun. Eşinle birlikte temiz ve güvenli seyahat edip gece bir güzel uyuyorsun. Sabah 08:30 Sofya'dasın.

Sofya'yı 1-2 gün geziyorsun. Sonra ryniar ile ortalama 20€'ya (kişibaşı) uçuyorsun.

Bu arada Malta'nın esas mevsizmi Ekim ve sonrası.

Tren pahalı geldiyse otobüs ile de yapabilirsin. Bayrampaşa-Sofya Otobüsleri var. Alpar Turizm yurtdışı taşımacılığında baya köklüler. Gümrükte kapıda Alpar otobüsü pasaport kontrolden hızlıca geçerken Metro vs. tüm yolcular tek tek kontrol edilir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EREN34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Malta'da merkez marina etrafında iken güzel plajlar daha çok kuzey kısımlarda kalıyor.

Bu arada esas tavsiyeyi ulaşım ile ilgili vereyim sana

Cuma akşam işten çıkıyorsun, evde yemeğini yiyorsun sonra bavulları alıp Halkalı Tren Garı'na gidiyorsun. Önceden kişibaşı 130TL'ye aldığın yataklı vagon bileti ile trene binip, yataklı vagna geçiyorsun. Eşinle birlikte temiz ve güvenli seyahat edip gece bir güzel uyuyorsun. Sabah 08:30 Sofya'dasın.

Sofya'yı 1-2 gün geziyorsun. Sonra ryniar ile ortalama 20€'ya (kişibaşı) uçuyorsun.

Bu arada Malta'nın esas mevsizmi Ekim ve sonrası.

Tren pahalı geldiyse otobüs ile de yapabilirsin. Bayrampaşa-Sofya Otobüsleri var. Alpar Turizm yurtdışı taşımacılığında baya köklüler. Gümrükte kapıda Alpar otobüsü pasaport kontrolden hızlıca geçerken Metro vs. tüm yolcular tek tek kontrol edilir.
    ulaşım seçenğin mükemmelmiş ma o kadar zaman yok biz burdan direkt uçup orda da araç kiralama işine girdik bakalım nasıl olcak. 1 haftada gezilse gezilirmiş de bizim zaman bu kadar malesef. şansıma bira festivali gibi bişey denk gelcez
    seni unutmayacağız...

www.hilmisenlen.com

Ahmet Saraçoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bozcaadaya defalarca gittik , pansiyonda kaldık.Bu sene değişiklik olsun çadır kamp yapalım diyoruz bir günlük.Ama bayramda feribot kuyruğu çok olur mu?(Hem bozcaada hem çanakkale geçişi için)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)