User Tag List

Sayfa 45/73 İlkİlk ... 35434445464755 ... SonSon
1377 sonuçtan 837 ile 855 arası

Konu: Tatil planları

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mcanx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçen hafta perşembe ve cumartesi günü iki kere geçtim, haftaiçi rahattı ama haftasonu 1,5-2 saate yakın yol ayrımına gelmeyi bekledik. Hele ki bayram trafiğini siz düşünün, bence biraz gerilerden eski yola girin işkence olur yoksa.
    Valla İzmit'te D100'de kurtarmayabilir üstten Şekerpınar üzerinden Kandıra bile yapmak gerekebilir. Geceleri genelde daha sakin olur tabi.

Alıntı drago Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tertemiz rota, senerlerdir giderim zaten. Gri alternatife girmeyi düşünmeyin bile.

Alternatif olsun diye aksaray'dan sonra ücretsiz otobana girmemezlik falan da etmeyin, ulukışla çok rezalet oluyor. (Ben fantazi olsun diye yapmıştım, pozantıya kadar eziyet oldu)

Yine belki alternatif olsun diye ceyhana gelmeden otobandan çıkıp eski yoldan (duble yoldan) gidebilirsiniz, ama radar falan olabilir, gerçi yolu da bir miktar kısaltır.
    ceyhandaki otoban yap-işlet devret değilse bayramda beleş olur diye düşünüyorum ondan dolayı gidişi en azından riske etmek istemem de dönüşte geze geze döneceğiz bakalım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

yolun tek eğlenceli kısmı burası olacak gibi. 4 yaşımdan beri hemen hemen her sene İstanbul-Datça yaptığımızdan virajlara çok alıştım düz yol sevmiyorum

emre55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bayramın 1. günü itibariyle ege akdeniz tarafında 3 yada 4 kişi herşey dahil biyer bakıyoruz, öneriler tavsiyeler varmı ? herşey dahil olmasa da olur rakamına göre.

aklımızda ölüdeniz var şuanlık ama yer seçemedik.
    AKKAYA OTOMOTİV KAPORTA&BOYA SERVİSİ
    İstanbul / Kartal

akucukdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı _opeth Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu bayram Hatay'a gidiyoruz hanımla google amcaya göre rota ankara-aksaray-adana-hatay şeklinde. Alternatif sunacak var ise alabilirim

Aynı yolu istanbuldan başlamak üzere bende gideceğim sizden tek farkım benim varış mersin hatta aynı saatlerde çıkmayı düşünmüşüz

63owen63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    32 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu bayram Hatay'a gidiyoruz hanımla google amcaya göre rota ankara-aksaray-adana-hatay şeklinde. Alternatif sunacak var ise alabilirim

Harita'daki rota harici bir yol kullanmayın, senelerdir bu rotayı kullanır gider gelirim. Dikkat edilmesi gerekenleri yazıyorum

1- Sakarya civarı sapanca, akyazıya çıkışına bölgesinde bir epey bir süre düzlükte yol alcaksınız, orada sık sık otoyol radarı kurulabiliyor.
    2- Ankaraya girmeden gölbaşına yöneleceksiniz, şehir içine girmeyin çevre yolundan takip edin (navi açık olursa yönlendirecektir)
    3- Gölbaşından sonra, aksaraya yol alırken sağ tarafınızda tuzgölü kalacak, tesis var bitane, tabelası vs olur, orada mutlaka bi 15 dk durun keyfini alın.
    4- Tuz gölünden sonra özellikle aksaray polisi çok tetikte,hem giriş hem çıkış 10-15 km çapında radar olabilir.
    5- İlerde karşısınıza otoyol çıkacak, pozantıya doğru normal yolu kullanmak yerine otoyola girin, normal yol berbattır.
    6- Adana batı'da otoyol ücreti keser, sonrası adana çevre yolu olarak ücretsiz kullanılıyor, normal yola girmeyin,otoyoldan devam..
    7-Ceyhan gişelerde tekrardan ücretliye dönecek yol, yine çıkmayın devam edin,normal yolda ceyhan bölge trafik hem radar kuruyor hem de çok ışık var.
    8- Osmaniyeye 15 km kala, iskenderun ayrımı olacak yine otoyoldan çıkmadan devam etmenizi tavsiye ederim, iskenderun çıkışına kada otoyol zaten, normal yol da çok fazla yazlıkçı,bahçeçi,kamyon vs olur + yol ezilimş yer yer çok sekersiniz.
    Hayırlı yolculuklar
    Polo TDI WRC İsot Edition / Powered by İsot

Instagram : mehmetguliaytar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 63owen63 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Harita'daki rota harici bir yol kullanmayın, senelerdir bu rotayı kullanır gider gelirim. Dikkat edilmesi gerekenleri yazıyorum

1- Sakarya civarı sapanca, akyazıya çıkışına bölgesinde bir epey bir süre düzlükte yol alcaksınız, orada sık sık otoyol radarı kurulabiliyor.
    2- Ankaraya girmeden gölbaşına yöneleceksiniz, şehir içine girmeyin çevre yolundan takip edin (navi açık olursa yönlendirecektir)
    3- Gölbaşından sonra, aksaraya yol alırken sağ tarafınızda tuzgölü kalacak, tesis var bitane, tabelası vs olur, orada mutlaka bi 15 dk durun keyfini alın.
    4- Tuz gölünden sonra özellikle aksaray polisi çok tetikte,hem giriş hem çıkış 10-15 km çapında radar olabilir.
    5- İlerde karşısınıza otoyol çıkacak, pozantıya doğru normal yolu kullanmak yerine otoyola girin, normal yol berbattır.
    6- Adana batı'da otoyol ücreti keser, sonrası adana çevre yolu olarak ücretsiz kullanılıyor, normal yola girmeyin,otoyoldan devam..
    7-Ceyhan gişelerde tekrardan ücretliye dönecek yol, yine çıkmayın devam edin,normal yolda ceyhan bölge trafik hem radar kuruyor hem de çok ışık var.
    8- Osmaniyeye 15 km kala, iskenderun ayrımı olacak yine otoyoldan çıkmadan devam etmenizi tavsiye ederim, iskenderun çıkışına kada otoyol zaten, normal yol da çok fazla yazlıkçı,bahçeçi,kamyon vs olur + yol ezilimş yer yer çok sekersiniz.
    Hayırlı yolculuklar
    eyvallah sağolasın. hem orjinal dışı lastik kullanmamdan, hem de km'ye sürekli bakmamdan hız llimitlerine uyarak gidiyorum. Tuzak yer olmazsa problem yaşamam diye düşünüyorum. otoban 130 duble yol 120 dışına pek çıkmam.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hah bu arada gece çıkacağımdan Ankara içi sakin olacaktır aynı zamanda gazım da Ankaraya gidince bitmiş olacağından Ankara Kapısından geçip ucuz lpg alıp yola devam etmeyi planlıyorum. Otoban tarafında ucuz lpg yoktur değil mi?

korkmazz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Temmuz’un 22 sinde 2 kişi tatil planlıyorum Alanya ve Belek arasında kaldım Bodrum’a 4-5 senedir gidiyorum farklı bir yer olsun istiyorum en önemli kriterim denizin temiz olması sizce hangisini tercih etmeliyim.birkaç günde otelin haricinde bireysel gezmeyi planlıyorum pansiyonda felan kalırım diye düşünüyorum yardımınız için şimdiden teşekkür ederim
    ALFA ROMEO MİTO QV

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Şu bolgeden dolayı Kartepe cikisina kadar d100den devam edeceğiz gibi. Yoğunluğu hiç azalmadi namissiz

Sezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eskisehir de nerede kalmali ne yapilmali merkeze uzak veya yakin yerlere nereler oluyor var mi soyle oralari bilen biri

emresener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tatilciler henüz gelmediler.
    Fethiye - Dalaman - köyceğiz sakin durumda

-Murat Özcan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende bayramdan sonra Antalya bölgesine gideceğim inşallah.

Ama geçen seneye göre otel fiyatları ciddi anlamda değişmiş bakalım uygun yollu düzgün bir yer bulursak tercih edeceğiz..
    /// M POWER 3.20 // VW MK6 TDI //SEAT LEON TFSI

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı -Murat Özcan- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende bayramdan sonra Antalya bölgesine gideceğim inşallah.

Ama geçen seneye göre otel fiyatları ciddi anlamda değişmiş bakalım uygun yollu düzgün bir yer bulursak tercih edeceğiz..
    Aslında 3-4 ay önceden almak lazım tatilleri haybeye 500-1000 lira fazla fiyat çıkıyor

Daima Biz Hotel Ozellikleri ve Fiyatları TatilBudur Burayı gözüme kestirdim ama daha önce giden yorum yapabilecek var mıdır ?
    ALFA ROMEO MİTO QV

snan1910 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı korkmazz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında 3-4 ay önceden almak lazım tatilleri haybeye 500-1000 lira fazla fiyat çıkıyor

Daima Biz Hotel Ozellikleri ve Fiyatları TatilBudur Burayı gözüme kestirdim ama daha önce giden yorum yapabilecek var mıdır ?
    Mayısın ilk haftasında 2 ay önce aldığım tatile 1000tl indirim geldi, benim fiyatı da güncellemek zorunda kaldılar.

halili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eyvallah sağolasın. hem orjinal dışı lastik kullanmamdan, hem de km'ye sürekli bakmamdan hız llimitlerine uyarak gidiyorum. Tuzak yer olmazsa problem yaşamam diye düşünüyorum. otoban 130 duble yol 120 dışına pek çıkmam.
    Ben ankara ya e-5 den giderken kazan girişinde rampa aşağı radarı gördüğüm halde 80 le ceza yedim .Onun için limiti 10 km daha düşürmek lazım.Zoruma gidende frenle insem dibimde biten büyük araçlar.sola atsan yavaşsın.sağda büyük araçlar.

KARALOM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sezgin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eskisehir de nerede kalmali ne yapilmali merkeze uzak veya yakin yerlere nereler oluyor var mi soyle oralari bilen biri
    merhaba bir eskişehirli olarak merkezi ve gezilcek yerleri söyleyebilirim otellerinde hiç kalmadım

=oteller=

-ada life var tam adalarda sabaha kadar acık barı eskişhirin göbeginde diyebilirim heryere yürüyerek gidebilirsiniz (otopark arkasında katlı otoparklar var)

-ibis var barlar sokagının başında doktorlar caddesinde otoparkı var

-tasigo hotel var şehrin üstünde havuzu otoparkı var odunpazarı bölgesini yürüyerek gezebileceginiz bir konumda

-capella otel var alt katında ölümüne köz getir kardeşşlerin oldugu bir yer merkeze yakın

-abacı konak otelleri var eski tarz odunpazarı evlerinden konseptleri var müzelere yakın

=ney yapmalı=

sabah adalarda kahvaltı,öglen odunpazarında gezinti,akşam üstü park bahceler,gece mekanlar

=mekanlar=

adalarda salaş ama su kenarı seçkin restorant,eger meze seviyorsanız körkamil,biraz klas olsun derseniz mezze

-hunger(yemekleri),varuna kantin(f/p),dublin(bahcesi cok iyi),little kitchen(pizza) alternatif mekanlar bunlar

not: yaşadıgım şehri cok severim ama cok büyük bir beklentisiniz olmasın gelirken

konsantre bir kent ögrencisi,gece hayatı,müzeleri ve parkları cok güzel

kesinlikle kanlıkavak ve sümer parkların gidin arabada sandalyeniz olsun porsuk kenarında 1-2 saat akşam üstü geçirin derim
    Tanrı kırbacıyız aman nedir bilmeyiz !

-Murat Özcan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı korkmazz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

İşim gereği önceden plan yapamıyorum. Keşke yapabilsem dediğiniz gibi boşuna fazladan para veriyoruz.

Otel güzele benziyor su parkı falan hareketli olur sanırım.

Bende o bölgede bir yere gelecem bakalım

Alıntı snan1910 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mayısın ilk haftasında 2 ay önce aldığım tatile 1000tl indirim geldi, benim fiyatı da güncellemek zorunda kaldılar.
    Güzel denk gelmiş keyfini sürün hocam..
    /// M POWER 3.20 // VW MK6 TDI //SEAT LEON TFSI

Sezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KARALOM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba bir eskişehirli olarak merkezi ve gezilcek yerleri söyleyebilirim otellerinde hiç kalmadım

=oteller=

-ada life var tam adalarda sabaha kadar acık barı eskişhirin göbeginde diyebilirim heryere yürüyerek gidebilirsiniz (otopark arkasında katlı otoparklar var)

-ibis var barlar sokagının başında doktorlar caddesinde otoparkı var

-tasigo hotel var şehrin üstünde havuzu otoparkı var odunpazarı bölgesini yürüyerek gezebileceginiz bir konumda

-capella otel var alt katında ölümüne köz getir kardeşşlerin oldugu bir yer merkeze yakın

-abacı konak otelleri var eski tarz odunpazarı evlerinden konseptleri var müzelere yakın

=ney yapmalı=

sabah adalarda kahvaltı,öglen odunpazarında gezinti,akşam üstü park bahceler,gece mekanlar

=mekanlar=

adalarda salaş ama su kenarı seçkin restorant,eger meze seviyorsanız körkamil,biraz klas olsun derseniz mezze

-hunger(yemekleri),varuna kantin(f/p),dublin(bahcesi cok iyi),little kitchen(pizza) alternatif mekanlar bunlar

not: yaşadıgım şehri cok severim ama cok büyük bir beklentisiniz olmasın gelirken

konsantre bir kent ögrencisi,gece hayatı,müzeleri ve parkları cok güzel

kesinlikle kanlıkavak ve sümer parkların gidin arabada sandalyeniz olsun porsuk kenarında 1-2 saat akşam üstü geçirin derim
    Muhtesem bi anlatim olmus valla ellerine saglik ben aslinda senna cityde kalmak istiyordum ama yer yokmus. Oyuzden ibis de kalacagiz ve ibisin lokasyon olarak eglence kisimlarina yakin oldugunu bilmiyordum iyi oldu bu cok teskekkur ettim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu otel yorumlarına bir türlü anlam veremiyorum bir yerde arşa çıkarıyorlar yorumlarda diğerinde yerin dibine sokuyorlar hangisine güvenicez şaşırdım valla
    ALFA ROMEO MİTO QV

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)