User Tag List

Sayfa 53/71 İlkİlk ... 343515253545563 ... SonSon
1336 sonuçtan 989 ile 1.007 arası

Konu: Tatil planları

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı BARR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Amcam, Ayvalıkta plaja bile gitmedim, seferihisarda yazlığın kendi kapalı denizi var oraya gidicez işte. Yok yani millet hiç önemsemiyor çünkü.
    Minimum temas maksimum hayat. Umursamazlık tavan yapmış durumda maalesef.

Pazara 06:45 gidip 07:15 eve dönüyorum ki kabileye katılmayayım

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bizim de güya daha önceden kiralanmış-ayırtılmış Ağustos ilk 2 hafta Club Flipper Bodrum var.

Babamlarla birlikte olacaktık, salgın öncesi ayarlandı etti falan, tabi şimdi başkası talep edecek de, öyle iptal olursa paramızı alabileceğiz falan, öyle bi saçma durum oluştu.

Pazartesi kız kardeşim doğum yapacak, onlar da gitme planı yapıyor, müstakil evleri falan var, mekan sıkıntı değil ama tabi annemler de "siz giderseniz biz de geleceğiz" modunda. Ancak sanki kardeşim burada kalsa bile bizimkiler gitmek istiyor modunda. Tabi bebeğin durumu, kardeşimin durumu, bakıp bakamayacağı, gidip gitmemeye karar vermeleri gibi durumlar da şimdilik belirsizliği körüklüyor.

Ancak geçende bizim ufaklık da artık cozuttu, çok iyi dayandı bu zamana kadar ama artık park, deniz, havuz bişeyler istiyor. Çocukcağız yazık 2 çim gördü geçende koştur, yuvarlan, bilmemne, eve geldiğinde pertti... Erkenden uyuyakaldı...

Hanım da dedi ki artık annemler gelse de gelmese de biz gidelim, ben de patladım, çocuk da patladı, kimseyle muhatap olmadan gireriz denize bi köşede, yemeği de evde yeriz, arabaya atarız bi buzdolabı, buradan köfte sigara böreği bilmemne götürürüz, ben orada yaparım, marketten de alırız bişeyler artık ne yapalım dedi.

Dışarıda yemek vesaire işleri Bodrum'da iyice komedi olur artık heralde. Konaklamada orada burada "geçiren" müthiş milletimiz, dışarıda yemek konseptinde de dolduramadığı masaların ücretlerini de bizlerden almaya çalışacak, zaten kazıktı, şahtı şahbaz olur.

Bakalım ne yapacağız.

Arkadaş da sabah anlatıyor, Bodrum'da vakalar artmış 17 falan olmuş sanıyorum, Acıbadem Hastanesi pandemi hastanesiymiş, yoğunluk yaşamaya başlamışlar. Zıçarız valla öle bi durum olursa, allah korusun.

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mutu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sitesinde temmuz baktım gecelik 400 tl. Tek kişilik odaları ayrı demek ki fiyat olarak. Ama kapaside 2 yetişkin 1 cocuk diyor.

Şimdi 2 yetişkin seçip baktım yine 2bin. 5 gece 13-18 temmuz.
    Güncellememişler siteyi,konuştum. Bende de 2.000 çıkıyordu belirttiğim tarihlerde
    imzasız..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi sivas'da yaşayınca bir süreliğine şehir dışına çıkasın geliyor. Bilmiyorum kararsızlık hâkim şu an .

Paylaştığım yer olympos'da değil çıralıda. Çıralı olympos'a göre daha sakin sanırım.
    imzasız..

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Anıl E. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi sivas'da yaşayınca bir süreliğine şehir dışına çıkasın geliyor. Bilmiyorum kararsızlık hâkim şu an .

Paylaştığım yer olympos'da değil çıralıda. Çıralı olympos'a göre daha sakin sanırım.
    Olympos çok dumanlı oluyor, Çıralı daha nezih

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

zOnstyLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı XoR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olympos çok dumanlı oluyor, Çıralı daha nezih
    o zifiri karanlıkta, ates boceklerinin yanıp sonusu geldi gozumun onune şimdi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar bir otelci olarak söylüyorum bu süreçte gidip otel, tatil köyü tarzı yerlerde kalmayın. varsa çadırınız gidin kamp yapın. Ağustosta fethiye aralıkta abant olmak üzere Benim 2 ayrı tatilim vardı. ikisini de iptal ettim.

AşkınS. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar selam. Jolly den aldığımız "sigortalı" tatilin iptalini sağlamıyor firma ve diyor ki ,sene sonuna kadar kullanabileceğiniz tatil kuponu verelim,aynı bedelle kullanın. Ben ise bu sene gitme taraftarı değilim. Jolly ile bu sorunu yaşayan var mıdır? Bugün o kupon için gönderdikleri mailde ise ,fiyat iadesi yerine,talep doğrultusunda gibi bir cümle kullanmış. Bende geri dönüş yapmadım maile. Bu gibi durumla karşılaşan var mıdır? Ya da jolly de tanıdığı olan )

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı gokhankenar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bir otelci olarak söylüyorum bu süreçte gidip otel, tatil köyü tarzı yerlerde kalmayın. varsa çadırınız gidin kamp yapın. Ağustosta fethiye aralıkta abant olmak üzere Benim 2 ayrı tatilim vardı. ikisini de iptal ettim.
    30 ağustos haftası fethiye düşünüyordum ama o tarihte felan nasıl olur oralar, bu durumlar düzelmezse o iptal etmek zorunda kalacağım
    Alıntı Kadyr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    olum erken ödersen tabiki notun düşer adamın alacağı faize kesik atıyorsun adam seni ...kecekti ne güzel

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yiiter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    30 ağustos haftası fethiye düşünüyordum ama o tarihte felan nasıl olur oralar, bu durumlar düzelmezse o iptal etmek zorunda kalacağım
    Vallahi oteldeki alanlar ve odalar dezenfekte ediliyor ama her gün değil. kimin girip çıktığı, kimde ne olduğu belli olmuyor. Bugün sen girip kalıyorsun, yarın senin kaldığın odaya ben yerleşiyorum sende bir şey varsa temas ettiğin alanlardan ötürü bana geçme ihtimali yüksek. O yüzden hiçbir konaklama işletmesine güvenmiyorum bu sene. Gitmeyi veririm bu sene olur biter.

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Biz de Datçaya yazlığa gidersek gideriz 1 hafta filan. sabahtan kimse yokken denize gir çık eve dön

razzmatazz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AşkınS. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selam. Jolly den aldığımız "sigortalı" tatilin iptalini sağlamıyor firma ve diyor ki ,sene sonuna kadar kullanabileceğiniz tatil kuponu verelim,aynı bedelle kullanın. Ben ise bu sene gitme taraftarı değilim. Jolly ile bu sorunu yaşayan var mıdır? Bugün o kupon için gönderdikleri mailde ise ,fiyat iadesi yerine,talep doğrultusunda gibi bir cümle kullanmış. Bende geri dönüş yapmadım maile. Bu gibi durumla karşılaşan var mıdır? Ya da jolly de tanıdığı olan )
    bende tatil.com un inegöl avm deki şubesinden yılbaşında tatil satın almıştım 12.03.2020 tarihinde iptal talebinde bulundum daha pandemi ilan edilmemişti. dediler 15 gün içinde paranız yatar sonra oldu 30 gün sonra 45 gün en son 60 gün dediler şimdide rezervasyon tarihine 7 gün kala dediler şaka gibi resmen dalga geçiyorlar. avm deki şubeleride kapalı hala açılmadı temsilcinin şirket hattınıda arıyorum numara kullanılmamaktadır diyor dolandırıldıkmı nolu anlamadım işler b*k a sarmaya başladı

onurc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gercekten tatil deniz havuz planı yapan var mı böyle ?

Bir seferlik olsun vazgeçemiyor musunuz ?

sonra sitem ediyorsunuz dayılar amcalar geziyor diye.2 rahatlık geldi hemen herkes tatil planı yapar olmuş.Hoş beni ilgilendirmez tabi kişisel hayatınız gerçi..

Ben mi çok asosyalım bilmiyorum da yıllardır ne deniz ne havuz hiçbirşey yok.Bence sizde en azından bir sezonluk biraz ödün verebilirsiniz bu keyfinizden / ihtiyacınızdan mı diyeyim ya da..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gitmiyorum la,kızılırmak da çimecem.
    imzasız..

Burak-Akın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı razzmatazz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende tatil.com un inegöl avm deki şubesinden yılbaşında tatil satın almıştım 12.03.2020 tarihinde iptal talebinde bulundum daha pandemi ilan edilmemişti. dediler 15 gün içinde paranız yatar sonra oldu 30 gün sonra 45 gün en son 60 gün dediler şimdide rezervasyon tarihine 7 gün kala dediler şaka gibi resmen dalga geçiyorlar. avm deki şubeleride kapalı hala açılmadı temsilcinin şirket hattınıda arıyorum numara kullanılmamaktadır diyor dolandırıldıkmı nolu anlamadım işler b*k a sarmaya başladı
    O işin peşine düş, böyle sallama olduğu zaman sonu iyi bitmiyor genelde. bu seferde adamlar iade yok tatile gelseydin muhabbeti yapabilir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    şöle bi ev bulduk :https://www.sahibinden.com/ilan/emla...7077968/detay/
    şöle bi siteye yönlendirdi ev sahibi bizi :Haydi Villa
    sitede evler falan çok uygun fiyatlı muadillerine göre ama güvenemedik kapora dolandırıcısı olabilir diye vazgeçtik
    kendilerine de durumu ilettik "bizi neyle itham ediyorsunuz" gibi bir cevap aldık durumu anlattık falan ama çözümsüz kaldı
    dolandırıcı olup olmadıklarını nasıl anlayabiliriz? firma 2015te kurulmuş ama instagram sayfası falan yeni muhtemelen web sitesi de yeni adres kuşadası telefon izmir
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Burak-Akın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O işin peşine düş, böyle sallama olduğu zaman sonu iyi bitmiyor genelde. bu seferde adamlar iade yok tatile gelseydin muhabbeti yapabilir.
    rezervasyon yaptırırken iptal sigortası satın almıştım iptal etmek zorundalar bankaya harcama itirazında bulundum cimere de şikayette bulundum gerekirse tüketici hakem heyetinede şikayet edicem en son baktım olmıycak tazminat davası açıcam avukat ile birlikte

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rebelh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şöle bi ev bulduk :https://www.sahibinden.com/ilan/emla...7077968/detay/
    şöle bi siteye yönlendirdi ev sahibi bizi :Haydi Villa
    sitede evler falan çok uygun fiyatlı muadillerine göre ama güvenemedik kapora dolandırıcısı olabilir diye vazgeçtik
    kendilerine de durumu ilettik "bizi neyle itham ediyorsunuz" gibi bir cevap aldık durumu anlattık falan ama çözümsüz kaldı
    dolandırıcı olup olmadıklarını nasıl anlayabiliriz? firma 2015te kurulmuş ama instagram sayfası falan yeni muhtemelen web sitesi de yeni adres kuşadası telefon izmir
    genelde bu tarz villalar dağın başında oluyor hocam antalya kalkan bölgesindeki gibi çoğu ıssız ipsiz sapsız yerlerde kalan bir kaç kişiden duyduğum kadarı ile elektrikler kesilip duruyormuş su az akıyormuş sinek böcek arılar vs. çok oluyormuş merkeze araçla mesafe en az yarım saat falan diyorlardı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı razzmatazz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    genelde bu tarz villalar dağın başında oluyor hocam antalya kalkan bölgesindeki gibi çoğu ıssız ipsiz sapsız yerlerde kalan bir kaç kişiden duyduğum kadarı ile elektrikler kesilip duruyormuş su az akıyormuş sinek böcek arılar vs. çok oluyormuş merkeze araçla mesafe en az yarım saat falan diyorlardı
    büyük ihtimal feyk hocam evler
    detaylı bakınca banyoda ayak yıkama, küvet duş yanyana falan gibi detaylar var beyaz eşyalar yabancı marka
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)