User Tag List

Sayfa 68/73 İlkİlk ... 18586667686970 ... SonSon
1381 sonuçtan 1.274 ile 1.292 arası

Konu: Tatil planları

samara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kahn23 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    10 gün iznim var.

Gökçeada-Bozcaada arasında kararsız kaldım. Bozcaada etrafımdan duyduğum kadarıyla pandemi ile beraber fiyatları şaşırmış durumda.
    Buralar nasıldır, tavsiye eder misiniz ? 10 gün fazla mı gelir yoksa yeterli mi ?
    12-15 temmuz arasında gökçeada kaldım.Çok kalabalık değildi.Gökçeada için 10 gün çok çok fazla.Sormak isteğin birşey olursa cevaplayabilirim
    Samara 2109/Peugeot 207/Skoda Fabia III/Octavia Sport

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı BARR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hacı amca ayar dedim yap bi kıyak dedim yapmadın napayım, Voyagedır Selectumdur gidiyoruz bir SİKSSENSIS deneyimi yaşattırtmadın bana

Rich Kids of Bodrum diyorsun başka bişey demiyorsun.
    Moruk 6.545 Euro = 116.911,86 Türk Lirası + kahvaltı hariç ödeyeceğin tüm masraflar ile A3'ün yarısını bize hibe edip gitmen lazım

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    %90 çalışan indirimi ile bence yaşayabilirdik bu deneyimi ama sen elini taşın altına sokmadın neyse
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı BARR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    %90 çalışan indirimi ile bence yaşayabilirdik bu deneyimi ama sen elini taşın altına sokmadın neyse
    O %90'ı ben maaşımdan karşılıyorum sanırım

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı XoR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O %90'ı ben maaşımdan karşılıyorum sanırım
    Konuyu mundar etme suçlusun ve bunu biliyorsun üste çıkma çalışma. Tesla ile kapımdan alınmak benim de hakkım!
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

gökan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı XoR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizde standart oda kahvaltı dahil 935 Euro günlük
    Yat turuda varmı abi
    www.honda-tech.com

çok bildimlik yaparsan çok düşmüşlük yaşarsın,yok derdimlik yaparsan dert görünce saparsın....

Kahn23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı samara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    12-15 temmuz arasında gökçeada kaldım.Çok kalabalık değildi.Gökçeada için 10 gün çok çok fazla.Sormak isteğin birşey olursa cevaplayabilirim
    Fenerbahçe'nin iç saha maçından dolayı tatili 4 gece 5 gün olarak ayarladım.

Poseidon'da yer ayarladım. Ada'ya gidip manzarada iyip içmeden gelmeyelim dedim. Dalış için rez yaptırdım. Gündüzleri olabildiğince koy-deniz vs. Arta kalan zamanla motorla etrafı dolanırım.

Tavsiyeleri varsa alırım

TechTurkey Dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Türkiye'de tatil yapmak delilik artık.

Euro 18 de olsa Yunan vs daha uygun, geçen ay Halkidiki'ye gittim haftaya tekrar gideceğim. Geçen sene de Thasos ve Dedeğaça gittim 2 kez. Aynı paralara bile gelse en azından yolunmuyorsun, yediğine içtiğine veriyorsun parayı.

Burada beach giriş parası, yok otopark parası, yok ön şezlong yok denize yakın yatak parası vs sapıttılar artık.

Nisan ayında Antalya'da Voyage Hotel'e verdiğim parayla Haziranda Seyşellere tropik adaya (Maldivlerin bi benzeri) gittim, daha yorumum yok.
    @premiumparts / www.premiumpartstr.com

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

samara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kahn23 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fenerbahçe'nin iç saha maçından dolayı tatili 4 gece 5 gün olarak ayarladım.

Poseidon'da yer ayarladım. Ada'ya gidip manzarada iyip içmeden gelmeyelim dedim. Dalış için rez yaptırdım. Gündüzleri olabildiğince koy-deniz vs. Arta kalan zamanla motorla etrafı dolanırım.

Tavsiyeleri varsa alırım
    Kafanızda oluşturduğunuz restoranları rezervasyon için 4 gün önceden felan arayın.Çok fazla restoran olmadığından dolayı yer bulmakta zorluk çekebilirsiniz.Köy gezmelerinde ise sadece 1 gün ayırsanız yeter. Aydıncık kefoloz plajı güzel rüzgar almıyor.Şezlong vs kiralayabilirsin.Dışardan içeceğini getirmek serbest.
    Samara 2109/Peugeot 207/Skoda Fabia III/Octavia Sport

free-hifi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    13 Haziranda bayram tatiline çıktım, Tekirdağ kumbağ-hoşköy-şarköy denizlerine girdim soğuktu, bir günde saros plajına gideyim dedim sarosu geçip güneyli plajına indim resmen donduk. Aynı günlerde karşı kıyıda enes ve erikliye giden arkadaşlarda suyun soğukluğundan şikayetçiydi. Bu sene deniz herhalde eylüle yakın ısınır.

8.000rpm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bayramda marmaris'e gittik 2 araba döt döte
    içmeler'de otelde kaldık , kahvaltı ve akşam yemeği otelden tüketilecek şekilde her gün başka koy keşfine çıktık karayolundan
    pek çok orman-deniz içiçe koya girişler tamamen kapalı
    gidilebilen diğer koylar da kalabalık değildi , güzel yerler bulduk insansız
    fakat şehir içi tamamen arap dolu , çekirge sürüsü gibi
    oteller avrupai sarı ırklardan çok arap ırkı kaynıyor
    tiki concon türk tayfa marmariste değildi sanki , ya da biz gece gezmelerimizde de rastlamamış olabiliriz

marmaris'e hayatımda ilk defa gittim , ayvalık-antalya-bodrum-çeşme yaptık hep yıllarca
    deniz müthiş , doğa harika , yani yanmamış alanlar harika
    eski halini bilmiyorum , bilsem herhalde oturur ağlardım günlerce
    yangının tahribatı aklınızın alamayacağı kadar büyük ve korkunç

Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı 8.000rpm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bayramda marmaris'e gittik 2 araba döt döte
    içmeler'de otelde kaldık , kahvaltı ve akşam yemeği otelden tüketilecek şekilde her gün başka koy keşfine çıktık karayolundan
    pek çok orman-deniz içiçe koya girişler tamamen kapalı
    gidilebilen diğer koylar da kalabalık değildi , güzel yerler bulduk insansız
    fakat şehir içi tamamen arap dolu , çekirge sürüsü gibi
    oteller avrupai sarı ırklardan çok arap ırkı kaynıyor
    tiki concon türk tayfa marmariste değildi sanki , ya da biz gece gezmelerimizde de rastlamamış olabiliriz

marmaris'e hayatımda ilk defa gittim , ayvalık-antalya-bodrum-çeşme yaptık hep yıllarca
    deniz müthiş , doğa harika , yani yanmamış alanlar harika
    eski halini bilmiyorum , bilsem herhalde oturur ağlardım günlerce
    yangının tahribatı aklınızın alamayacağı kadar büyük ve korkunç

Aranel Ciryatan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bodrum - Çeşme boş dendiğine göre bu yıl insanlar memleketine gitti tatile. Çünkü İstanbul gerçekten boştu.

Turgutreis'de yazlık vardı eskiden. Gider 1 ay kalır neredeyse her gün Akyarlar ve Camel Beach taraflarına plaja giderdik. Ne yakıt düşünülürdü o zamanlar ne plaja giriş.

Zaten hep dediğim Bodrum'u bilen biri ucuza tatil yapar olurdu eskiden. Bayram öncesi bir arkadaşım Bodrum'a gitti bana sordu nerelere gideyim diye. Bende saydım gidilecek yerleri. Camel Beach tarafındaki gittiğimiz bir plaj kişi başı Min harcama 400 istemiş. Sonra oturdum bir hesapladım eskiden (çocukken) babamlar ile 2-3 aile rahat 10-15 kişi her gün plaja gidilirdi. Yemekler biralar vs. Şuan imkansız normal bir aile için bu davranışlar.

Yazlığı olan insanlar bile gidemiyor. Çünkü gitse bile denize gidemiyor adam gibi tatil yapamıyor.

Yine bir arkadaşım (Beyaz yakalı, iyi bir şirkette çalışıp fena maaş almıyor ve eşinin de kendi işi var) 2 çocuğu ile bu yıl tatil planı yapamamışlar. Geçen yaz Çeşme'de gittikleri otel 4 katı para istiyormuş. Bodrum'da butik bir plaj otelinden fiyat aldık günlük 4000 TL dedi ve kahvaltı dahil. Açık büfe falan değil bu arada. Şaşırmışlar! Plajını kullandığım bir oteldi ve eskiden fiyatları baya uygundu. Bu otel bayram hariç insta'dan attıkları hikayelerde plajı hep bom boş durumda idi. Eskiden oturacak şezlong kalmaz sabah erkenden gitmek gerekirdi.

Kendi deneyimim de enteresan oldu. 2020 ve 2021'i pandemi nedeniyle Ekim ayında villa kiralayarak tatil geçirdik. Bu yıl yine Ekim ayı için evi tuttuk. (***** çok dillendirilmiyor turizm sezonu kaçmasın diye ama günlük vaka 32 bine dayanmış o yüzden hiç otel fiyatlarına bakmadım bile) Geçen yıla göre fiyatlarda Ekim dönemi için abartı bir fark yok. %16 fiyat farkı vardı. Pazarlık ile %5'de iskonto aldım falan. Ama bu yıl villalar bile hep boş. Çeşitli villa siteleri, Airbnb falan bakıyorum evlerin takvimleri hep boş durumda çünkü yaz ayları saçmalık fiyatlarda.

Neyse gittiğimiz yerde Butik bir restoran vardı. Tadım menüsü hazırlıyorlar. MSA mezunu bir kadın eşi ile beraber işletiyor mekanı. İlk sene gittiğimizde tatilin son günü keşfetmiştik. 2. sene Fix menüye geçtiler alkolsüz 175 TL kişi başı menüleri vardı. Geçen Ekim ayında 210 TL'de 35'lik Tekirdağ için yazmışlardı. Ama hani Ekim ayı için bile 3 ay önceden rezervasyon falan durumunda idi yer. Bu yıl yine instadan takip ediyorum baktım hep sakin durumda masalar. Her gün rezervasyon için paylaşımlar beklerizler falan. Eşim ile dedik kesin fiyatları yüksek bu sene o yüzden giden sayısı az. Yazdık instadan 400 TL olmuş Fix menü alkolsüz. Hani lezzetlerine cidden lafım yok ama kişi başı 400 TL vermem alkolsüz menü için.

Bu arada geçen yıl yine saçma gördüğüm konulardan biri Ölüdeniz Hisarüstü tarafına gittik. Mekanların hepsinde fiyatlar Euro. Ekim ayında hepsi sinek avlama modunda ama menüler Euro! En ayar olduğum konulardan biri olduğu için hiç bir mekana girmeden sinirlenip eve dönmüştük. Şans eseri köye girerken bir mekana denk geldik. Gayet şeffaf adamlar mekanın dışına menüyü asmışlar her şey TL ve kocaman bahçe miss gibi müzikler. En önemlisi fiyatlar Hisarüstü ile yarıdan bile fazla düşük durumda idi.

Evet her yerde fiyatlar arttı etti ama bunu fırsata çevirip fiyatlarını fazla fazla arttıran esnaf sonra şikayet ediyor yaa bide müşteri azaldı diye. Neyse yazmıcam
    SimRacersTR.Net
    Türk Simülasyon Pilotlarının Buluşma Noktası

johnie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çeşme'ye Yıl başından beri 7-8 defa gittim.
    Ramazan Bayramında, 19 Mayıs'ta Haziranın 3. haftası falan hep bir boşluk vardı.
    Lakin bu Bayramı da orada geçirdik ve cidden boştu.
    Sadece Bayramın 3. günü bir plaja gittik bakmak için orayı dolu gördük fakat girmedik, amaç sadece yer hakkında bilgi edinmekti.
    Çeşme'de Bayram döneminde plajlara giriş 350 civarında başlayıp 400-500 TL bandında harcama limiti koymuştu hemen hemen hepsi.
    200-300 TL olan pansiyonların günlüğü 1500 TL den başlıyor şu an. Villa kiraları ortalama 6binden başlayıp yukarı doğru çıkıyor.
    1-2 yerde yemek yedik, alkollü (kokteyl) şişe şarap ortalama kişi başı 750/850TL bandında. Mekana göre 1 liraya kadar çıkabiliyor kişi başı.
    Haftaya bir daha gideceğim, yoğunluğu vs yazarım bakalım fark olmuş mu..
    Fotoyu yükleyemedim de, link de ki foto 23:00 civarı, Hacımemiş'e giden yol. Bayramın 3. günü.
    https://twitter.com/kilickaya17/stat...UyUh7qhB3h96Cw
    Alıntı Birkan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cümleten hayırlı cumalarınız olsun

Vergi kaçırıp cumayı kaçırmayan cemaati müslimlerede selam olsun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı johnie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çeşme'ye Yıl başından beri 7-8 defa gittim.
    Ramazan Bayramında, 19 Mayıs'ta Haziranın 3. haftası falan hep bir boşluk vardı.
    Lakin bu Bayramı da orada geçirdik ve cidden boştu.
    Sadece Bayramın 3. günü bir plaja gittik bakmak için orayı dolu gördük fakat girmedik, amaç sadece yer hakkında bilgi edinmekti.
    Çeşme'de Bayram döneminde plajlara giriş 350 civarında başlayıp 400-500 TL bandında harcama limiti koymuştu hemen hemen hepsi.
    200-300 TL olan pansiyonların günlüğü 1500 TL den başlıyor şu an. Villa kiraları ortalama 6binden başlayıp yukarı doğru çıkıyor.
    1-2 yerde yemek yedik, alkollü (kokteyl) şişe şarap ortalama kişi başı 750/850TL bandında. Mekana göre 1 liraya kadar çıkabiliyor kişi başı.
    Haftaya bir daha gideceğim, yoğunluğu vs yazarım bakalım fark olmuş mu..
    Fotoyu yükleyemedim de, link de ki foto 23:00 civarı, Hacımemiş'e giden yol. Bayramın 3. günü.
    https://twitter.com/kilickaya17/stat...UyUh7qhB3h96Cw
    Delikli koyda millet beachler artık elektronik müzik etkinliği yapıyor değilim var
    www.honda-tech.com

çok bildimlik yaparsan çok düşmüşlük yaşarsın,yok derdimlik yaparsan dert görünce saparsın....

johnie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı gökan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Delikli koyda millet beachler artık elektronik müzik etkinliği yapıyor değilim var
    tabi tabi, her mekanda bi dj çıkıyor zaten artık akşamları.

Delikli koy da çok kalabalık oluyor, keyif vermiyor.
    O yüzden sabah erken saatte 7800 önü bir de akşam üstü yapıyoruz yetiyor
    Beach e gideceksek de Fly-inn e gidiyoruz, orası gayet güzel ve nezih.

Ama genel olarak nereden girdiysem bu sene su baya soğuktu, rüzgarında etkisi büyük.
    Geçen Cuma Altın Yunus'un burunda arkadaşın evi var, oradan girdik müthişti deniz. Biliyorsun ki kolay kolay orada dalgasız gün yakalamak zor
    Alıntı Birkan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cümleten hayırlı cumalarınız olsun

Vergi kaçırıp cumayı kaçırmayan cemaati müslimlerede selam olsun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı johnie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tabi tabi, her mekanda bi dj çıkıyor zaten artık akşamları.

Delikli koy da çok kalabalık oluyor, keyif vermiyor.
    O yüzden sabah erken saatte 7800 önü bir de akşam üstü yapıyoruz yetiyor
    Beach e gideceksek de Fly-inn e gidiyoruz, orası gayet güzel ve nezih.

Ama genel olarak nereden girdiysem bu sene su baya soğuktu, rüzgarında etkisi büyük.
    Geçen Cuma Altın Yunus'un burunda arkadaşın evi var, oradan girdik müthişti deniz. Biliyorsun ki kolay kolay orada dalgasız gün yakalamak zor
    Delikli koyu keşfettiğimde 1 kişi bile yoktu şimdi çöpten geçilmiyor ben az ilerisindeki yere gidiyorum iniş zor ama kimse olmuyor , boyalık tarafında pek rüzgar yok dalyan kocakarıda iyi fly innn fun beach biraz daha aile yeri ben beach tercih etmiyorum denize gireceksem … alaçatıda köşe kahve favorimdir .gelen geçeni izliyoruz ������
    www.honda-tech.com

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    belki kızan olacak ama çeşme bodrum fiyatlarını istanbul tayfası ve gurbetçiler bu hale getirdi. giriş parası/şezlong parası/otopark parası/vale parası bitmiyor ve çok yüksek rakamlar. insanlar nası olsa yılda bir tatil yapıyorum diye düşünmeden para harcıyor. inanın hiçbir izmirli çeşmedeki o beachlere gitmiyor. ben yıllardır gitmiyorum çeşmeye.
    bodrumlu bir mekan sahibi açıklama yapmış biz 10 kat zam yapsakta insanlar gelecek çünkü burada bulunmayı istiyorlar diye.
    yine iyi kötü yazlıktır parasız sahillerdir bildiğimizden gidebiliyoruz biz olan bu bütçesi olmayan insanlara oluyor hiç tatil yapamadan geçiyor.
    Romeo <3 Giulietta

ChtArdARSL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben rixos sungate yim pandemiden baslangicindan 2 sene sonra ilk tatil (tatil koyunde) eski kalite ve hizmet yok.. sirf cocuk icin rixy club tan dolayi tercih sebebim oluyor bu grup
    Alıntı SOMEONESPECIAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bütün foruma makas atmış lavuk. En az 3 kişi şahit olmuş

190E M104 3.2 24v engine upgrade..
    Dr.Ecu
    Tayfun Gün (Tago)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 konuk)