User Tag List

Sayfa 34/35 İlkİlk ... 2432333435 SonSon
661 sonuçtan 628 ile 646 arası

Konu: Sigaraya Son - Champix Deneyimlerim

arabasızadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Selam arkadaşlar konuyu bi güncelliyelim hafta içi polikliniğe gidip bu ilaçtan yazdırmayı düşünüyorum, bu ilacı kullanıp bırakanların yorumlarını bekliyorum.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

VW6R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3 kutu kullandım, Full hd +18 rüyalar, askerliğimi yaptığım yerde çatışmaya girip vurulduğumu görmeler, karakol baskını yapmalar vs inanılmaz gerçekçi rüyalar. O kadar ki sabah kalktığımda neremden vuruldum diye vucuduma bakıyordum. En son mutfakta sebilin yanında uyanınca ilacı bıraktım. ( O dönem yalnız yaşıyordum ve birinin gözetimi altında kullanmayacaksanız kesinlikle içmeyin)

3 ay kadar sigara içmedim sonrasında tekrar başladım.
    07 DCS 35 2011 Polo 6R 1.2 TDI
    07 DDR 89 2012 Polo 6R 1.4
    07 DBT 98 2013 Polo 6R 1.4
    07 DDZ 05 2014 Polo 6R 1.2 TSI
    07 DJJ 87 2017 TIGUAN 1.4 TSI

kado - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı arabasızadam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar konuyu bi güncelliyelim hafta içi polikliniğe gidip bu ilaçtan yazdırmayı düşünüyorum, bu ilacı kullanıp bırakanların yorumlarını bekliyorum.
    Ben zyban ile bıraktım. 3. Senem bitti. Ben kendime gün olarak 14.günü belirlemiştim. İlacı içerken sigarayı içmeye devam ediyordum. Belli bir süre sonra sigaradan zevk almamaya başlıyorsunuz. İçtiğiniz sigaranın tadı iğrençleşiyor. Ama bırakmadan önceki son gün 2 pakete yakın bitirmiştim. Şöyle söyleyeyim 30 dakika içerisinde 7 tane sigara içtim. Bırakma günümde ise kalan paketi evde bıraktım. O günden sonra bıraktım. Canım hiç istemedi. 4-5 ay sonra bir kere arkadaşımdan 1 tane sigara yaktım sırf denemek için. Ağzım yüzüm yamuldu , içtiğim kahve zehir oldu. Ne kadar kötü bir şeymiş.

Zybanda da garip ve hd rüyalar vardı. Kaçta yatarsam yatayım sabah 6da kalkıyordum. O saatte uyanmama rağmen hiç yorgun hissetmiyordum.
    Prospektüsünde depresyondaki hastaların kullanmaması gerekir , intihara sebebiyet verebilir yazıyordu.
    ‎kızlar uzadıkça çirkinleşiyor; kız dediğin 1.60 - 1.75 olacak. 1.85 kız mı olur ya. he bu arada 1.45 de olmaz, o ne lan öle iddaa oranı gibi..

malkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1 kutu kullandım bırakmak için bana yetti.İlacı kullandığım süre boyunca hd kalitesinde gerçekçi rüyalar gördüm. İlacın bana göre en belirgin yan etkileri unutkanlık , depresif bi ruh hali , mutsuz olma durumu ve sinidirimi etkilemesi yani kabızlık oluyor. Ama işin sonunda hepsine değiyor sigaradan kurtulmuş oluyorsunuz.Bu saydığım yan etkilerle başa çıkmak zor değil. Ben sigarayı bırakalı 2 yıl oldu sanki hiç içmemiş gibi hissediyorum kendimi. Arkadaşlarım yanımda içtiğimde dumanı çok rahatsız ediyor. Yalnız benimle beraber bırakan arkadaşım ilk başlarda tek tük bir dal içmeye başladı şu an tekrar sigaraya başladı paket taşıyor. Bıraktım diye denemek istersen diye verdim bu örneği.

stlegal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu iş ilaçla filan olmaz en iyi ilaç kendi iradeniz..Yormayın kendinizi ilaçla

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Rüya işi ve depresif ruh hali etkileri biraz tedirgin etti açıkçası ,en iyisi doktorla görüşmek ,yorumlar için teşekkürler.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

seref1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    13 sene içtim ilaçsız tadavisiz bıraktım.2 sene oldu.hala aklımdan cıkmıyor.bir hafta baş ağrısı çekiceksiniz kendinizi bişeylere verin erken uyuyun erken kalkın gergin ortamlardan uzak durun.iradenizi sağlam tutun yeterliAllah yardımcınız olsun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Rüya işi ve depresif ruh hali etkileri biraz tedirgin etti açıkçası ,en iyisi doktorla görüşmek ,yorumlar için teşekkürler.
    Yasin senin olduğunu sonradan fark ettim. Şevkini kırmak istemem ama gerçekten sigaradan kurtulmak için neler yaptığının farkındayım bence iradenle bırakabilirsin ilaç gerçekten son seçeneğin olsun şuan bende sigara içiyorum bırakmak istediğimde aklıma o ilacı almak bir daha asla gelmez psikolojik olarak gerçekten çok yordu beni. Rüya diyip geçme normal sıradan rüyalar değil mevzu sadece rüya da değil

TechTurkey Evrenoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    118 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    8 sene bitiyor neredeyse konuyu açtığımdan beri...
    İyi ki varsın champix

Uur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Evrenoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    8 sene bitiyor neredeyse konuyu açtığımdan beri...
    İyi ki varsın champix
    Sizin kullandiginizi gorup bende bir deneyeyim demistim ve birakma o birakma. Cok tesekkur ederim Bu arada kendi iradesine guvenen var ise Allen Car'ın sigarayi birakma videosunu da seyredebilir veya birakma arefesindeyseniz destekleyici olarak izlemenizi tavsiye ederim.

Low-Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Klişe ama gerçek bu.

İnsan isteyince ilaca falan gerek yok, ilaç vs tarzı şeyer yardımcı oluyor ciddi şekilde.

4.5 sene oldu ilaç milaç olmadan, 1hafta nikotin sakızı çiğnedim yardımcı olsun diye bitti gitti.

Birkan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Babam bypass ameliyatı olduğunda doktoru sigarayı bırakmasını söyledi

Ona destek olsun gibisinden hastaneden taburcu olduğumuz an bende sigarayı bıraktım, 15 gün oldu ve öyle ahım şahım bir arayışım olmadı çoğu zaman aklıma bile gelmiyor

8 yıldır günde hemen hemen 1 paket parlimenet içerdim

Güncel zamlardan sonra bırakmam ilaç oldu
    - Bize Her Yer TRABZON

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Günde 4 dal sigaranın nikotin bağımlılığını karşıladığı görülmüş. Fazladan içilen sigaralar psikolojik bağımlılığa giriyor.
    Sigaradan kopamamanızın psikolojik nedenlerine inmeniz bırakmanız yönünde size büyük fayda sağlayacaktır.

stlegal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Low-Rider Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Klişe ama gerçek bu.

İnsan isteyince ilaca falan gerek yok, ilaç vs tarzı şeyer yardımcı oluyor ciddi şekilde.

4.5 sene oldu ilaç milaç olmadan, 1hafta nikotin sakızı çiğnedim yardımcı olsun diye bitti gitti.
    onu önce ben söyledim..

Balistique - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok etkili bir yöntem söyleyebilirim. Hafta içi saba 9 ile 12 arası Haydarpasa numune hastanesi kemoterapi bölümüne gidip biraz vakit geçirin.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı VW6R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yasin senin olduğunu sonradan fark ettim. Şevkini kırmak istemem ama gerçekten sigaradan kurtulmak için neler yaptığının farkındayım bence iradenle bırakabilirsin ilaç gerçekten son seçeneğin olsun şuan bende sigara içiyorum bırakmak istediğimde aklıma o ilacı almak bir daha asla gelmez psikolojik olarak gerçekten çok yordu beni. Rüya diyip geçme normal sıradan rüyalar değil mevzu sadece rüya da değil
    Çok içiyorum bırakmam gerektiğini düşünüyorum ama o dudak olayı ve duman çok keyifli geliyor ecig (just s) aslında biraz işe yaradı ilk kullanmaya başladığım dan sonra bir ay hiç sigara içmemiştim ,içtiğimdede ağzım leş gibi olmuştu , en son cihaz sürekli likit akıtmaya başlayınca onuda bıraktım ,gerçi elektroniğinde ne kadar zararlı olduğu muamma, antidepresan ı yeni bırakmış biri olarak bu ilacın etkileri biraz tedirgin etti beni,doktorla görüşmek daha sağlıklısı olucak sanırım ,ilgin için teşekkürler alpercim .
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Low-Rider Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Klişe ama gerçek bu.

Bırakmak istiyorum ama kafamda bitiremiyorum, asıl sorun bu .
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok içiyorum bırakmam gerektiğini düşünüyorum ama o dudak olayı ve duman çok keyifli geliyor ecig (just s) aslında biraz işe yaradı ilk kullanmaya başladığım dan sonra bir ay hiç sigara içmemiştim ,içtiğimdede ağzım leş gibi olmuştu , en son cihaz sürekli likit akıtmaya başlayınca onuda bıraktım ,gerçi elektroniğinde ne kadar zararlı olduğu muamma, antidepresan ı yeni bırakmış biri olarak bu ilacın etkileri biraz tedirgin etti beni,doktorla görüşmek daha sağlıklısı olucak sanırım ,ilgin için teşekkürler alpercim .
    Ne demek dostum

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nasıl bir yan etki bu intihara sebep olma falan. Zaten normal bir hayatım yok, bunlardan içsem en yüksek binanın tepesinden süzülecez demekki.

Neyse işin ilaç boyutu başka. Bende lise 1'den bir kaç sene öncesine kadar epey yoğun içtim. Üniversitede 3 paketi geçtiğim yıllar oldu. Şuan haftada 1 paket anca. Öğle yemeğinden sonra çayla keyif yapıyorum, ikindi vakti güneş batarken bir barış çubuğu daha. En çok arkadaşlarla çıktığımda içiyorum. En önemli şey ortam. Ortamda sigara içen yoksa bir şekilde tutuyor insan kendini.
    Derinlemesine hasta bir topluma uyum sağlamak bir sağlık ölçütü değildir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)