User Tag List

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
86 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Subaru GC8 Sorgulama

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cutefire Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o paralara gc8 almak mantıklı gelmiyor bana biraz daha çıkıp wrx falan alın bnce gc8 aldığın zaman bır okadar da cepte bulundurcaksın ne olur ne olmaz diye
    sizin gibi duz mantıkcılar yuzunden piyasa öldü be. bilip bilmeden konusuyosunuz..

altugkocer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    63 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı TaGo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    GC8 alınca neden bir okadarda cepte tutuluyor? WRX i GC8 den üstün tutan nedir?

Arkadaşlar yapmayın allah aşkına klişe cümlelerle insasnların hayallerinin önüne set koyuyorsunuz. Kardeşim 96 GC8 ile 2005 wrx arasında kabaca bakar isek; kasa, birinde programlanabilir beyin olması harici nerdeyse hiç fark yok (96 model ilk kasa gc8 onda td05, diğer hepsinde wrx gibi td04 turbo var birde). Yani Gc8 NE YARA AÇARSA WRX DE AÇAR. Aslında hiçbiride yara açmaz. Bu sitede 16.000tl ye satılırken kimsenin almadığı Yiğitin GC8 ini ben aldım keyifle 3 sene oldu nerdeyse benden sonraki 2 arkadaşımda kırmadan etmeden kullandı...
    sana katılmamak mümkün değil ben 10 yaşımdan beri impreza hastasıyım. İşe gireli 4 ay oldu 2 hafta önce gc8 aldım 2 haftada 2000 km den fazla km yaptım (1300 ü şehirlerarası) yeri geldi memur gibi kullandım yeri geldi 8500 d/d çevirdim ve araba bir kere olsun gıkını çıkartmadı. gc8 i daha önceden de alabilirdim ama yıllardır hep wrx düşündüm modelli olsun diye. şimdi gc8 i daha önceden almadığıma pişman oldum. o yüzden bana göre gc8 ile wrx arasında kasa dışında bir fark yok ve tahmin ettiğimden çok çok daha keyifli bir araç.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı altugkocer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sana katılmamak mümkün değil ben 10 yaşımdan beri impreza hastasıyım. İşe gireli 4 ay oldu 2 hafta önce gc8 aldım 2 haftada 2000 km den fazla km yaptım (1300 ü şehirlerarası) yeri geldi memur gibi kullandım yeri geldi 8500 d/d çevirdim ve araba bir kere olsun gıkını çıkartmadı. gc8 i daha önceden de alabilirdim ama yıllardır hep wrx düşündüm modelli olsun diye. şimdi gc8 i daha önceden almadığıma pişman oldum. o yüzden bana göre gc8 ile wrx arasında kasa dışında bir fark yok ve tahmin ettiğimden çok çok daha keyifli bir araç.
    Zaten KASA dışında olan fark sadece ÜRETİM YILI. 96 gc8 ile 99 gc8 arasında ne kadar fark varsa bi wrx le olan farkı da o kadardır. Zaten süper zeka sistemin impreza 2.0 GT TURBO diye adlandırdıgı arac zaten bildigin WRX in ta kendisi. avrupada tek kapılı ve 2 kapılı düz body kit li 95-00 arası GC8 WRX STİ TYPE-R modelleri mevcut. Sti olmayanları da WRX GC8 olarak geciyor. bunlarda işte ülkemize 96-00 yılları arası ithal edilen model..

bu arada 8500 devir cevirdigine emin misin?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    63 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı GC8 GT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zaten KASA dışında olan fark sadece ÜRETİM YILI. 96 gc8 ile 99 gc8 arasında ne kadar fark varsa bi wrx le olan farkı da o kadardır. Zaten süper zeka sistemin impreza 2.0 GT TURBO diye adlandırdıgı arac zaten bildigin WRX in ta kendisi. avrupada tek kapılı ve 2 kapılın düz body kit li 95-00 arası GC8 WRX STİ TYPE-R modelleri mevcut. Sti olmayanları da WRX GC8 olarak geciyor. bunlarda işte ülkemize 96-00 yılları arası ithal edilen model..

bu arada 8500 devir cevirdigine emin misin?
    aynen. lafın gelişi 8500 ama 8000 i var

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı altugkocer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen. lafın gelişi 8500 ama 8000 i var

görünen o ki vrn plakalı gc8 i almışsınız hayırlı olsun. kadranı satarsan ya da takasa gırersen haberim olsun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    63 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Sağolasın orjinal kadraniyla aldim arabayi ustundeki kadrani cikartti orhan abi

emirzukak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Tugral Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Station 35 kg daha hafif

Subaru Impreza 2.0 GT Turbo 1996 Model 32.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Beyaz renk - 67401263

Senin arabayı biliyorum ama benim limitimin üstünde. Hemde kasa sebebiyle station bana hitabetmiyor. Ama keşke benim bütceme uygun seninki gibi yüklü bildik bi araba alabilsem
    Gc8 alıp yapılacak masrafları düşündüğünde benim aracım şuanda bedavaya gidiyor

Limitlerine yaklaşmak isterdim ama arabanın maliyeti bana 50.000 lirayı buldu

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı emirzukak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla bende begendım aracı. Bagajdaki sticker haric SIFIR MODİFİYE gibi gozukuyor. kilometrenin emsallerine gore yüksek oluşu, bu zamana kadar normal bi insan tarafından kullanıldıgına delalet. Ama marşpiyellerin ve arka eklemelerin siyah Olması garibime gitti. tam alıp doldurulcak bi araba. kasası da guzele benziyor. Arkada cift cıkışlı orjinal eksoz sistemi falan cok sempatik

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Valla bende begendım aracı. Bagajdaki sticker haric SIFIR MODİFİYE gibi gozukuyor. kilometrenin emsallerine gore yüksek oluşu, bu zamana kadar normal bi insan tarafından kullanıldıgına delalet. Ama marşpiyellerin ve arka eklemelerin siyah Olması garibime gitti. tam alıp doldurulcak bi araba. kasası da guzele benziyor. Arkada cift cıkışlı orjinal eksoz sistemi falan cok sempatik
    Sarıyer'den 40'lı yaşlarda bir bayan bebek koltuğu ile yıllardır kullanıyordu arabayı diri duruşu bundan sebep.

Ama araba 200k kilometrede, motor içi ve şanzuman tamamen soru işareti ???

Yan marşbiyel ve arka ekler bende de siyah durumda zaten orjinali siyah olarak geliyor

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

capri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    abim tarafından bakıldı ve alındı.
    subi & suzi

MERTECE54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    herkese selamlar , Subaru Impreza 2.0 GT Turbo 1998 Model 24.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Mavi renk - 92799629 araç hakkında bilgisi olan var mı arkadaşlar şimdiden teşekkürler.

emirzukak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı capri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abim tarafından bakıldı ve alındı.
    kazasız belasız kullanın inşallah..

Low-Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Bagaj'da ki sticker orjinal diye biliyorum ben,eskiden birçok gc8'te görmüştüm

FK.Sub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MERTECE54 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herkese selamlar , Subaru Impreza 2.0 GT Turbo 1998 Model 24.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Mavi renk - 92799629 araç hakkında bilgisi olan var mı arkadaşlar şimdiden teşekkürler.
    pek iç açıcı durmuyor nasıl bi koparta işçiliği yaptılarsa macun kalınlığı baya var. Yolcu aibag i açılmış ve toplanmış gibi.

capri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kazasız belasız kullanın inşallah..
    teşekkürler....
    subi & suzi

Emre İlbi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MERTECE54 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    duruşunu, geçmişini bilmemde,
    ön camdaki yazı doğru ise aracın motoru Antalya custom workz tarafından toplanmış olabilir,
    bu firmanın iyi işler yaptığını göz önünde bulundurursak,
    motoru iyi durumda olabilir,
    tabi iyi araştırmak lazım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aracın motoru antalyada yapılmış , forget motormuş şuan . airbag konusunda benimde şüphelerim var doğrusu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aracın direksiyonu neden beyaz- siyah olmuş olabilir sizce ? orjinalde böyle birşey var mıdır ?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)