User Tag List

Sayfa 1/5 123 ... SonSon
86 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Subaru GC8 Sorgulama

FET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Subaru GC8 Sorgulama

Subaru Impreza 2.0 GT Turbo 1998 Model 23.250 TL Sahibinden satılık ikinci el Mavi renk - 69482398

Herkese keyifli forumlar.
    Linkteki araçla bir arkadaşımın 2004 kırmızı FX Coupesiyle takası söz konusu
    Aracı tanıyan bilen arkadaşlardan bilgi rica ediyorum.

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

fastplayer
    Misafir
    Arkadaşlar hepinize selamlar. Forum kirliliği yaratmamak için bu başlığın altına yazıyorum.

Aranıza bende bir GC8 ile katılmak istiyorum. Konya' da yaşıyorum. Burada düzgün servis hizmeti alamayacağımı bildiğim halde Subaru aşkımızı artık dizginleyemiyorum Aşağıda belirteceğim araçları tanıyan arkadaşlar varsa, durumları hakkında beni bilgilerindirebilirlerse sevinirim.

Subaru / Impreza / 2.0 GT Turbo / TEMİZLİKTE SON NOKTA IMPREZA GT TURBO FORGET ENGINE sahibinden.com'da - 92803908

Subaru Impreza 2.0 GT Turbo 2000 Model 34.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Mavi renk - 93381646

Saygılarımla.

Emre İlbi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fastplayer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar hepinize selamlar. Forum kirliliği yaratmamak için bu başlığın altına yazıyorum.

Aranıza bende bir GC8 ile katılmak istiyorum. Konya' da yaşıyorum. Burada düzgün servis hizmeti alamayacağımı bildiğim halde Subaru aşkımızı artık dizginleyemiyorum Aşağıda belirteceğim araçları tanıyan arkadaşlar varsa, durumları hakkında beni bilgilerindirebilirlerse sevinirim.

Subaru / Impreza / 2.0 GT Turbo / TEMİZLİKTE SON NOKTA IMPREZA GT TURBO FORGET ENGINE sahibinden.com'da - 92803908

Subaru Impreza 2.0 GT Turbo 2000 Model 34.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Mavi renk - 93381646

Saygılarımla.
    Mavi olan uzun zamandır satlık sanırım, hatta bi ara Döviz ile satlıktı diye hatırlıyorum,
    Gri olan geçenlerde sorgulanmıştı, ama konunun ismini hatırlamıyorum

fastplayer
    Misafir
    Emre hocam gri olanın en son sorgulaması 1 yıldan biraz uzun zaman önce yapılmış. 22.500 e gitmiş. Alan arkadaş üzerine baya eklemeler yapmış ancak son durumunu öğrenmek istiyorum.

Mavi olanı gördüm. Sahibi çok iyi bir arkadaş araçta gerçekten orjinal ama araca gerçekten sağlam fiyat istiyor

erhanarici18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gri olan yakın zamanda sorgulanmıştı
    olumlu yorumlar söylenmişti

edit: fastplayer çok iyi hatırlıyorum yakın zamanda gene sorgulandı bu araç
    edit:http://www.techturkey.com/forum/sohb...-sevgimiz.html

fastplayer
    Misafir
    @erhanarici18 hocam gördüm okudum. Bu başlığı görmemiştim. Teşekkür ediyorum. Arkadaşla 1 görüşeyim. Bu arada böyle yüklü bir aracı bizim konyada idame ettirmemizin zor olabileceği beni düşündürüyor. Sonuçta işlemleri yapan ustaya ulaşma sıkıntımız var.

Mavi olana binme şansımız oldu. Araç ok gibi fırlıyor resmen. Dragda 2. liği mevcut stock hali ile. Herşeyi ile orjinal baktığını söyledi arkadaş ama bu orjinal meselesi bir değişik. araç 100 binde.

Siz ne dersiniz tamamen orjinal bir araç mı yoksa yüklenmiş hazır bir araç mı daha iyi olacaktır? Bu arada gri olan forgedlenmiş sanırım ancak tamamı mı onu doğrulayamadım.

TechTurkey ef186 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @erhanarici18 hocam gördüm okudum. Bu başlığı görmemiştim. Teşekkür ediyorum. Arkadaşla 1 görüşeyim. Bu arada böyle yüklü bir aracı bizim konyada idame ettirmemizin zor olabileceği beni düşündürüyor. Sonuçta işlemleri yapan ustaya ulaşma sıkıntımız var.

Mavi olana binme şansımız oldu. Araç ok gibi fırlıyor resmen. Dragda 2. liği mevcut stock hali ile. Herşeyi ile orjinal baktığını söyledi arkadaş ama bu orjinal meselesi bir değişik. araç 100 binde.

Siz ne dersiniz tamamen orjinal bir araç mı yoksa yüklenmiş hazır bir araç mı daha iyi olacaktır? Bu arada gri olan forgedlenmiş sanırım ancak tamamı mı onu doğrulayamadım.
    Arac sorgulamadan once asagidaki bolumde kendinizi tanitin .

Üyelerimiz - TechTurkey Forum
    Intercity Istanbul Park
    Caterham Türkiye
    OMP Türkiye
    Pist Günleri
    Intercity Endurance Cup
    Intercity Clio Cup
    Intercity Megane Cup
    Intercity Caterham Cup

fastplayer
    Misafir
    Alıntı ef186 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arac sorgulamadan once asagidaki bolumde kendinizi tanitin .

Üyelerimiz - TechTurkey Forum
    Yapıldı.

Evet arkadaşlar fikirlerinizi bekliyorum.

Selamlar.

RSBurak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Subaru Impreza 2.0 GT Turbo 1999 Model 23.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Mavi renk - 84557030

bu baya temiz duruyor fiyatıda iyi plakada anlamlı bilinen bir araçmıdır

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öküz 40 yaşına da gelse öküzdür, zekanın mantığın derecesi yaş ilerledikçe artmıyor

çağlarcoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    zn gc8 bizim eski arac. daha temizini bulamazsiniz diye dusunuyorum..
    AutoMiss oto yıkama kuaföR

ÇağLAR

cenk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    plakalsı L8989 olan GC8 bende sormuştum.

simtek ecu olduğuna göre önceden yüklüymüş. araba güzel ama o paraya hem forget motor hemde dogbox şanzumanlı gc8 ler var.

fastplayer
    Misafir
    Cenk hocam selamlar. Siz arabayı görmüşsünüz sanırım. İlanda arkadaş komple forged yazmış ama o zaman motor forged değil. Değilse zaten o parayı vermek pek mantıklı durmuyor.

fastplayer
    Misafir

emre.ates - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    o paralara gc8 almak mantıklı gelmiyor bana biraz daha çıkıp wrx falan alın bnce gc8 aldığın zaman bır okadar da cepte bulundurcaksın ne olur ne olmaz diye

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    http://www.techturkey.com/forum/foto...i-fotolar.html

Walla gc8 piyasasını bilmiorum bu fiyatları eder mi etmez mi ama duruş olarak doluluk olarak araç çok başarılı.
    ☻/
    /▌
    / \

fastplayer
    Misafir
    Alıntı cutefire Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o paralara gc8 almak mantıklı gelmiyor bana biraz daha çıkıp wrx falan alın bnce gc8 aldığın zaman bır okadar da cepte bulundurcaksın ne olur ne olmaz diye
    Üstad Öyle mi cidden? Yani ben sadece haftasonları, akşamları binmeyi planlıyorum. Haftalık aylık 400-500 km belki. Öyle çok arabayı doldurayım aman birinci olsun diye 1 hırsım yok. Sadece bu aracın yol tutuşuna, duruşuna ve elbette gidişine hastayım

Şimdi konyada bir Tork Garage yok. Hatta doğru düzgün Subaru ustası yok diyebiliriz. Bakımlar için ya antalyaya ya da ankara geleceğiz. Dolayısıyla bana aldıkdan sonra başıma kalmayacak 1 araç lazım.

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    GC8 alınca neden bir okadarda cepte tutuluyor? WRX i GC8 den üstün tutan nedir?

Arkadaşlar yapmayın allah aşkına klişe cümlelerle insasnların hayallerinin önüne set koyuyorsunuz. Kardeşim 96 GC8 ile 2005 wrx arasında kabaca bakar isek; kasa, birinde programlanabilir beyin olması harici nerdeyse hiç fark yok (96 model ilk kasa gc8 onda td05, diğer hepsinde wrx gibi td04 turbo var birde). Yani Gc8 NE YARA AÇARSA WRX DE AÇAR. Aslında hiçbiride yara açmaz. Bu sitede 16.000tl ye satılırken kimsenin almadığı Yiğitin GC8 ini ben aldım keyifle 3 sene oldu nerdeyse benden sonraki 2 arkadaşımda kırmadan etmeden kullandı...
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)