User Tag List

Sayfa 4/11 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
197 sonuçtan 58 ile 76 arası

Konu: Yabancı dizi paylaşım alanı

Agah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1- My Name İs Earl " 20 dakikadan oluşuyor bölümler ve hiç sıkıcı değil. Karma'yı konu alıyor ve cok eğlenceli bi dizi. Kesinlikle tavsiye ederim.

2- Misfits " SÜper Güçleri olan bi takım gençleri konu alıyor. Nathan isimli fırlama karakter için bile izlenir. Mükemmel bi dizi

3-Breaking Bad " anlatmama gerek yok

4- Lost " Bu diziyi yapan adamın kafasını merak ediyorum. bi insan o kadar sezon dizi yapıp nasıl heycanı kesmez ? nasıl sıkılmayız. müthiş bi dizi. sabırla sonunu getirilmesi gereken bi dizi, akılda kalan soruların hangi bölümde acıklancağını gözkestiremiyorsunuz

5- Sea Patrol " avusturalyada sahil güvenliği konu alan bi dizi. tavsiye ederim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sherlock'u da ben ekleyeyim . Toplam 3 sezon çekildi Her sezonda 3 bölüm var ama her bölüm ayrı film tadında . 2016 da 4. sezon gelecek . İzlenilesi film bence
    Instagram: mehmetbatuhansari

" Racing is an art. But racing with passion, that is high art. "

johnie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Burası baya bi geride kalmış sanırım. Listeyi güncellersek kimsenin canı sıkılmaz diye düşüyorum , güncel baya iyi diziler var

- Person Of Interest ( Gizem - Macera - Dram )
    - Arrow ( Macera - Suç - Action )
    - Suits ( Komedi - Dram ) Not : Yeni başladım 2 günde 1. sezonu bitirdim sürükleyici harika bir dizi..
    - Vikings ( Action - Dram - Tarih )
    - ve tabi ki olmazlar dan Game Of Thrones
    // Sherlock'u arkadaşım tavsiye etti filminden 10 kat daha iyi olduğunu. Suits bitince direk ona başlayacağım.. Varsa güzel diziler paylaşmanızı isterim

Shadow_Dancer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beyler bu dizileri nereden izliyorsunuz online olarak.. Dizimag vardı mis gibi o da yalan oldu.
    Tango-1 never dies.

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    person o.i bitirdim 6 ocagı beliyoruz yeni bölüm için cokta enfes birşey olacaga benziyor.

breaking bad'i de dün bitirdim son 4. ve 5. sezon nekadar iyiydi bitmeseydi . yerine şubatta Better Call Saul geliyor aynı yönetmeden

master's of sex var. isminden sapıkca birşey anlasılmasın. master doktorun soyadı adam eski yıllardaki sex tabusunu yıkmak için aynı zamanda neyin nasıl oldugnu cozmek icin bilimsel arastırmalar ıvırlar zıvırlar yapıyor. 2sezon bitti 3.sezonun tarihi nezamandı unuttm

ayrıca siddetle person o.i - breaking badi vari suc gizem vs tarzı dizi tavsiyesi alınır izlenir
    1881 - 193

Ers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    online da görüntü kaliteli değil, torrent daha yerinde bir tercih bence.

dizi tavsiyelerine gelince. Tarihi dizi tavsiyesi gözüme çarpmadı.

1) The Borgias
    2) Tudors
    3) The White Queen
    4) Rome

izlenmeli.

Kahn23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı Berkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    person o.i bitirdim 6 ocagı beliyoruz yeni bölüm için cokta enfes birşey olacaga benziyor.

breaking bad'i de dün bitirdim son 4. ve 5. sezon nekadar iyiydi bitmeseydi . yerine şubatta Better Call Saul geliyor aynı yönetmeden

master's of sex var. isminden sapıkca birşey anlasılmasın. master doktorun soyadı adam eski yıllardaki sex tabusunu yıkmak için aynı zamanda neyin nasıl oldugnu cozmek icin bilimsel arastırmalar ıvırlar zıvırlar yapıyor. 2sezon bitti 3.sezonun tarihi nezamandı unuttm

ayrıca siddetle person o.i - breaking badi vari suc gizem vs tarzı dizi tavsiyesi alınır izlenir
    Blue Mountain State

http://dizipub.com/dizi/blue-mountai...bolumler-izle/

altugkocer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    63 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Breaking Bad'i bitireli 1 ay kadar oldu. Çok zirvede bir diziydi ve bitince ciddi üzüldüm O yüzden birkaç ay dizi izlemeyi düşünmüyorum

Bu birkaç ay haftada 1 ya da 2 film izleyip ondan sonra da Person of Interest'e başlamayı düşünüyorum. Başka öneri varsa ben de açığım

!KO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dizilab tavsıye ederım dizimag in aynısı

blue mountain state bitirdiğime cok pişmanım keske daha seyrek ızleseydım

İlker G.

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Carolita1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben sunu bir inceliyim bugun

Alıntı altugkocer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Breaking Bad'i bitireli 1 ay kadar oldu. Çok zirvede bir diziydi ve bitince ciddi üzüldüm O yüzden birkaç ay dizi izlemeyi düşünmüyorum

Bu birkaç ay haftada 1 ya da 2 film izleyip ondan sonra da Person of Interest'e başlamayı düşünüyorum. Başka öneri varsa ben de açığım
    atlanmaması gereken 2 dizi

ben tam tersini yaptım p.o.i hala devam ediyor 4.sezonda ama çok basarılı bölümleri cok daha fazla
    1881 - 193

Cem.B - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    banshee tavsiye ederim çok iyi
    Team PAŞAOĞLU

altugkocer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    63 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Berkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben sunu bir inceliyim bugun

atlanmaması gereken 2 dizi

ben tam tersini yaptım p.o.i hala devam ediyor 4.sezonda ama çok basarılı bölümleri cok daha fazla
    Breaking Bad'i 5 6 sene sonra bir daha izlerim kesin Birkaç aya POI ye de başlarım onu da çok övüyorlar

Day Walker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Agent of Shild
    Street Fighter Assasin Fist ( Bildiğimiz street fighter atarı salonlarındakinin dizi versiyonu)
    Dr Who
    The Flash

Post Thanks / Like
    Mentioned
    58 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    House of cards,

2. Sezon bitti 3. sezon başlıcak. Kevin Spacey parti denetçisidir ve amacı başkanlık koltuğuna oturmaktır. Bunun için gerekirse elini kana bile bular. Ünlü bir sözü vardır; "bir elinle tokalaşırken, diğer elinle taşı tut" diye. Bölümler 50-60 dk. arası değişmekte. Politik oyunlardan hoşlanıyorsanız kaçırmayın. Biraz ağır işlesede gözden kaçmış nadide bir dizidir. 1 Ay sonra yeni sezon geliyor.

Da vinci's demons

1. Sezon bitti, ünlü ressam aynı zamanda bir bilim adamı olan, Leonardo Da Vinci'nin hayat hikayesini anlatır. Bölümler 40-50 dk. arasıdır. Son dakika olan olaylar ile 'oha' dedirtir.

The Newsroom

3. Sezon'luk bir diziydi. Haber spiker'i Will McAvoy (Jeff Daniels) çok huysuz ve asabi bir adamdır. Kendi ekibinde ki insanların bile ismini bilmez. Birgün yöneticisi Charlie Skinner artık gerçek haberleri yapmak istediğine karar verir. Eski günlere geri dönmek ister. Bunun için öncelikle Will'e daha iyi bir yapımcı bulması gerekir ve bulur. Bulduğu kişi; Will'in eski ve onu aldatmış kız arkadaşıdır. Bu saatten sonra Will için ve kanal için herşey değişir. Bölümler yaklaşık 50-60 dk. arasında. Çok fazla konuşma var ama sıkmaz izletir kendini.

White Collar

6. Sezon ve bitti.
    Neal Caffrey (Mattthew Bomer) en ünlü sanat hırsızlarından birisidir. Tekrar hapisten kaçar ama bu sefer kız arkadaşı için. Onu daha önce içeri 1 kez atan Peter Burke (Tim DeKay) (FBI) çok rahatlıkla tekrar yakalar halbu ki Neal saklanmıyordur. Tekrar hapishaneye dönmek üzere olan Neal, FBI'a bir dava üzerinde yardımcı olur ve Burke, Caffrey artık ortak olur. Birlikte suçları çözerler. Tabii ki huylu huyundan vazgeçmez, bizim çocuk hala bir sanat hırsızıdır.

Marco Polo

1. Sezon daha,

Marco Polo, İtalyan bir kaşifdir. O daha küçükken annesi ölmüştür ve onu teyzesi büyütmüştür. 20'li yaşların başında tüccar olan ve onu terkeden babasını tekrar bulmuştur. Hep hayali olan kaşif ile yolculuğa çıkmak olan Marco babası ile İpek yoluna gitmek istemiştir ne kadar babası izin vermese de, Marco gemiye kaçak yolla biner. İpek yolu'nun hakimiyeti elinde olan Moğolistan'dan geçerlerken babası Marco'yu imparator'a hediye eder. Amacı hükümdar'ın ona bütün yolları açmasıdır. Hükümdar Marco'ya ne gördüğünü söylemesini ister ve Marco gördüklerini anlatır. Ünlü kaşif'in hayatıdır. Hükümdar'ın güvendiği adam haline gelen Marco, gördüğü şeyler ve zekası ile Moğol imparatoruna ihanet eden kardeşini deşifre etmiştir.

Sanırım Marco Polo tamamiyle Polo'nun gördükleri ve onları yorumlamasıyla ilerlicek bir dizi. Not, dizi de çokca Çin adeti falan var bazen bayılma noktasına gelebilirsiniz. Çin kısımlarında ileri sarıyorum çok yavaş hareket ediyorlar spor gazetesi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    58 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Agah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1- My Name İs Earl " 20 dakikadan oluşuyor bölümler ve hiç sıkıcı değil. Karma'yı konu alıyor ve cok eğlenceli bi dizi. Kesinlikle tavsiye ederim.

2- Misfits " SÜper Güçleri olan bi takım gençleri konu alıyor. Nathan isimli fırlama karakter için bile izlenir. Mükemmel bi dizi

3-Breaking Bad " anlatmama gerek yok

4- Lost " Bu diziyi yapan adamın kafasını merak ediyorum. bi insan o kadar sezon dizi yapıp nasıl heycanı kesmez ? nasıl sıkılmayız. müthiş bi dizi. sabırla sonunu getirilmesi gereken bi dizi, akılda kalan soruların hangi bölümde acıklancağını gözkestiremiyorsunuz

5- Sea Patrol " avusturalyada sahil güvenliği konu alan bi dizi. tavsiye ederim
    My Name Is Earl ile başladım dizi işine. Bazı bölümleri komediydi ama sarmadı. 3. Sezonda bitirdim.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Shadow_Dancer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyler bu dizileri nereden izliyorsunuz online olarak.. Dizimag vardı mis gibi o da yalan oldu.
    dizipub. dizilab.tazedizi

Agah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı B16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    My Name Is Earl ile başladım dizi işine. Bazı bölümleri komediydi ama sarmadı. 3. Sezonda bitirdim.
    my name is earl benim bakış açımı değiştirdi, karma denilen ve milletçe "ne ekersen onu biçersin" olarak bildiğimiz felsefeye daha da önem vermeye başladım o yüzden bende yeri ayrı )

TigeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sons of Anarchy:Motor ve çete dizisi bol bol Harleyli güzel bir film öneririm
    Alıntı Ludacris Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bmw yaris arabasi al hem en cok silindir onda var

Post Thanks / Like
    Mentioned
    58 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Agah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    my name is earl benim bakış açımı değiştirdi, karma denilen ve milletçe "ne ekersen onu biçersin" olarak bildiğimiz felsefeye daha da önem vermeye başladım o yüzden bende yeri ayrı )
    Eğer diziler'den feyz alıp ders çıkarıyorsanız. House M.D.

Benim hayat felsefem olmuştur. Everbody Lies (Herkes yalan söyler) bunu söylerken bile yalan söylüyorum aslında.
    Sherlock'tan esinlenişmiştir. Tek bir sadık arkadaşı vardır ve vicodin diye tabir edilen bir ağrı kesiciye bağımlı, topal bir dahidir. Hastalarıyla konuşmaz ve onları bulmaca gibi görerek davaları çözer. Önemli olan tek şey onun için gerçeğe ulaşmaktır. Hastaların evine gizlice girilmesini ve araştırılmasını ister ekibinden çünkü eğer hastalarına söylicek olursa ondan birşeyler saklıcaklarını düşünür. 2 bölüm izleyin sonra buraya gelip, teşekkür butonuna basın

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)