User Tag List

4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Win32/Koobface Virüsü

ProdriveSTI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)

Win32/Koobface Virüsü

Arkadaşlar son zamanlarda facebook profillerinde zayıflama ile ilgili paylaşımlar görüyoruz.

Her ne kadar,hesap ayarlarından facebook reklamlarını 3.şahıslara kapatsak dahi,ayrıca gönderilen paylaşımları engelleyip bir daha paylaşım yapılmamasını sağlasak bile paylaşımların önüne geçemiyoruz.

Bir kaç haftadır başıma gelip yapmadığım facebook ayarı,silmediğim uygulama ve oyun kalmasada paylaşımın önüne geçemedim.

En son çare olarak hem evdeki,hem de dükkandaki pc'mi 2 gün önce Norton Antivirüs ile tarattıktan sonra sorundan tamamen kurtuldum.Umarım kurtulmuşumdur çünkü 2 gündür paylaşım adına hiçbirşey göremedim profilimde.Combofix bile ihtiyacımı görmedi,o denli lanet bir virüsmüş.

İlla bu programı olacak diye bir kaide yok,ama benim önereceğim programlar Norton,Nod32 ve Awast programları...

Norton programı isteyenler için torrent linki verebilirim.
    Murat CANTÜRK

Trafik ve Kasko teklifleri için lütfen pm mail atınız.
    Renpar Sigorta
    info@renpar.net

Skyhawk34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sağolasın Murat bi' deniyeceğim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ProdriveSTI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar son zamanlarda facebook profillerinde zayıflama ile ilgili paylaşımlar görüyoruz.

Her ne kadar,hesap ayarlarından facebook reklamlarını 3.şahıslara kapatsak dahi,ayrıca gönderilen paylaşımları engelleyip bir daha paylaşım yapılmamasını sağlasak bile paylaşımların önüne geçemiyoruz.

Bir kaç haftadır başıma gelip yapmadığım facebook ayarı,silmediğim uygulama ve oyun kalmasada paylaşımın önüne geçemedim.

En son çare olarak hem evdeki,hem de dükkandaki pc'mi 2 gün önce Norton Antivirüs ile tarattıktan sonra sorundan tamamen kurtuldum.Umarım kurtulmuşumdur çünkü 2 gündür paylaşım adına hiçbirşey göremedim profilimde.Combofix bile ihtiyacımı görmedi,o denli lanet bir virüsmüş.

İlla bu programı olacak diye bir kaide yok,ama benim önereceğim programlar Norton,Nod32 ve Awast programları...

Norton programı isteyenler için torrent linki veriyorum.

İndir
    Forum üyelerine iyilik yapıyorum derken şu anda illegal iş yaparak forum yönetimine kötülük yapıyorsun.

ProdriveSTI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    link konusunda illegal iş yaptığımı söylüyorsanız eğer kusura bakmayın editledim orayı,sizde alıntıyı editlerseniz sevinirim.
    Murat CANTÜRK

Trafik ve Kasko teklifleri için lütfen pm mail atınız.
    Renpar Sigorta
    info@renpar.net

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)