User Tag List

Sayfa 6/6 İlkİlk ... 456
103 sonuçtan 96 ile 103 arası

Konu: Hi-Fi Sistemlerle Uğraşan Varmı ?

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ümit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selamlar, bende önceki evimde JBL LSR 308 çift olarak stüdyo monitoru - Rolan Quad Capture ses kartıyla beraber klotz marka enstruman kablolarıyla kullanıyordum cokta memnundum.simdi tasindigim evimde henüz kuramadım. bu ses kartından feragat edip bahsettiginiz gibi bir cihaz alsam kablosuz baglanabilirmiyim? Smart Tv ile kullanabilirmiyim yada bunları kendi stüdyo monitörlerimle yapabileceğim bir arayüz tavsiyeniz varmidir baska ses kartı vs gibi bir cozum onerisi?

bahsettiğimiz cihaz senin roland ile aynı işlemi görüyor, roland da 24-bit/192 kHz DAC içeriyor. Bizim dediğimiz cihaz biraz daha kaliteli ama kulak ayırır mı onu bilmeme bence sana yeterli bu sistem. Prof. muzik dinliyorsan kablosuz işine hiç girme kaybın olur, kablo gibi olmaz. Ben tv'imden DAC cihazıma optik çıkış verdim ama tanımadı ne yazık ki. Zaten çalışsa da tam performans alınmaz, sana bu sistemini elinde tutup güzel bir soundbar almanı öneririm.
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    cevap icin teşekkürler . aslında aktif olarak pc ile kullanıyordum ama bu kablo vs suan evde sikinti oluyor ve cirkin bir goruntu oluştuğundan bu dac isini merak ettim.monitorloru dac a bağlayıp telefondan yada pc den kablosuz olarak ses aktarımı yapsam benim icin cok Guzel olur aslında.zaten apartman ortamında ses cok açamam.soundbar alacam evet ama monitörlerinde bir kenarda yatması hiç hoşuma gitmiyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ümit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cevap icin teşekkürler . aslında aktif olarak pc ile kullanıyordum ama bu kablo vs suan evde sikinti oluyor ve cirkin bir goruntu oluştuğundan bu dac isini merak ettim.monitorloru dac a bağlayıp telefondan yada pc den kablosuz olarak ses aktarımı yapsam benim icin cok Guzel olur aslında.zaten apartman ortamında ses cok açamam.soundbar alacam evet ama monitörlerinde bir kenarda yatması hiç hoşuma gitmiyor
    Monitörü Dac'a bağlayacaksın orası ok , ama dac'a usb veya optikten digital veri girmen lazım kablosuz olmaz.Dac varken kablosuz hop. kullanılmaz. ama şöyle yapabilirsin elinde ki hoparlörleri sat dac la beraber , iyi bir bluetooh studyo monitoru al. Pc ye de şu adaptörü alacaksın

You have been blocked

Pc den sesi logitech e girip , aktif hoparlörlerini de logitech ile eşleştireceksin. Yapabileceğin en kolay çözüm bu.

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    presonus un eris 3.5 modelini aldım bende fiyatı uygun kalitesini bilemem başka monitör kullanmadım kıyaslama yapamıyorum ama çok memnun kaldım müzikleri kulaklıkla dinler gibi detaylarıyla duymak çok güzel. 2+1 sisteminde uydularını söktüm sadece woofer takılı oda alttan destek veriyor çok güzel oldu ufacıkta birşey ama hakkını veriyor

ayrıyetten presonus un audiobox 96 ses kartıda var

mmustu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gençler bu şekil değil ama bende de denon avr 390 5+1 var. Bir çıkışı yandı sanırım, bir de ekran düğmeleri falan tutukluk yapıyor.

Bunun tamirinden kim anlar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mmustu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gençler bu şekil değil ama bende de denon avr 390 5+1 var. Bir çıkışı yandı sanırım, bir de ekran düğmeleri falan tutukluk yapıyor.

Bunun tamirinden kim anlar
    Cizgi Teknik Servis - Sharp, Pioneer, Onkyo, Bose, Denon, Roadstar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Komşumun bende sansui var al kullan demesiyle ta 90 lı yıllardaki çocukluğuma gittim. Sansui cihazı biraz kullandım sonra biraz daha iyi bişey alayım bari modundayken bu kenwood a65 set denk geldi. Aldım geçtim şuan komple bakımda plak kaset ve anfi katları gelince tadına bakacağım inşallah.

Memuration

207_TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Babamda Pioner ın benzer bir seti var. Foto çekerim bir ara. Efsane bir sesi var. 3-4 katlı bir sistem.
    Audi A6 C5 Avant 2.0 & Bmw F800S

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)