Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 48 adet sonuctan sayfa basi 39 ile 48 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İzmir'de sakin plaj tavsiyesi ?

powERS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    haftaiçi çeşme dahil çoğu yer sakindir. perşembe cuma hele cok guzel olur hem deniz dinlenmiş temizlenmiş olur hemde kimsecikler olmaz.

geçen yaz o ılıca plajında bi cuma denk geldim olamaz öyle güzellik.

haftasonu ise çeşme tıklım tıklım. ya parayı basıcan az kro lu yerlere gidicen yada yeni yerler arıycaksın.

abi bak şimdi olayı anlatıyorum.

eski yoldan yada otoyoldan karaburun sapağından giriyorsun o teknoloji enst. filan varya ordan giriyorsun gülbahçe diye bir yer var kaçırma girer girmez sağ tarafı kes basket sahası oyun sahası filan var denize sıfır oranın hemen dibinde bi restoran var farketmes adı bilmemne koopartifi uyesi olmayanlar giremez diyo ama yalan içerde murat var bole hafif iri sarışın bi arkadaş Bucadan Ersin selam söyledi de.

yemekleri özellikle mezeleri çok güzeldir. tavsiye ederim inceden de bi bira açarsın yanında 4.5 lira denize sıfır ve sessizz sakin aile yeridir.

kalktın ordan deniz için yola devam et karapınar diye bir yere geleceksin. karapınar tabelasını gorur gormez sağda birtane site var o sitenin önünde bir koy var. işte orası aradıgın yer sitenin onunde oldugu ıcın pek kımseler bılmez.

-----

çeşmede 1 2 sene öncesine kadar dalyanda bi koy vardı ayayorginin yan tarafında ama artık orasıda patladı gitti. ama hafta içi 10 numara hem halk plajı var hemde bı mekanvar. halk plajı olmasına ragmen bıraz sapa kaldıgı ıcın 1 2 sıte sakınlerınden baska bılmeyen gelmez. aracla gıtmen lazım. adı sera plajı.

çiflikköyde koy nerde var arkadaşların dedıklerını ben bılmıyorum sanırım

çiflikköyün içinden geçtin yada ana yoldan üstten devam ettin yol 2 ye ayrıldı 1 pırlantaya gidiyor birde soldan altın kum tarafına gidiyor.

pırlanta cogu zaman Rüzgarlı/dalgalıdır kite surf merkezidir ama cok rahatsız etmezler bilakis güzel manzara olur.. pılajı kum olarak 10 numaradır ama halka acık oldugu ıcın ot cop biraz olabilir. denizide cogu yeri full kumdur.

altınkum pırlantanın tam sırtı oldugu ıcın genelde havuz kıvamında sıfır dalgalıdır. karadan estigi icin yuzerken yada çimerken surukleyebilir dikkat.

bazı yerlerı hafıf taslıktır genelı kumdur altınkumdur.. ve acık denız oldugu ıcın hafıften soguktur.

çeşmede ıldırı tarafı fılan genelde daha tenha kaldıgı ıcın daha seyrektir popülasyon ama plajları hakkında bısey dıyemem.

haftasonu ozellıkle pazar gunlerı gumuldur falan aman dıyım hem cok yakın hemde dolmusla bıle gıdıldıgı ıcın fena doluyor orası ınsanlar denıze gırmek ıcın sıra beklıyor cıkan olsada gırsem dıye

biraaz uzun oldu ama faydalı olur umarım
    Konu powERS tarafından (17.Ağustos.2012 Saat 09:15 ) değiştirilmiştir.

*Çirkin araba yoktur, Pahalı Yakıt Vardır...

ata55ata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ilıca da Paşalimanı var, enfestir. Kalite kalite kalite....
    Olsa da elinde en büyük kudret, verirken titreyen elden istemem!!!

tunerviper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    38°16'8.40"K 26°14'58.47"E Altınkum içerisinde bir koy çok sakin ve denizi çok güzeldir.

-Günalp- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Urla demirci.. Koyden sonra yol brz bozuk ama kro keko yok. Su çok güzel ama birazcık soğuk

TechTurkey cem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hepinize tek tek çok teşekkür ederim, Allah razı olsun bana çok yardımcı olucak bunlar ilaç gibi geldi valla

Hepsini not ediyorum bir bir..

powers ; uzun olurmu dostum eline emeğine sağlık çok yardımcı oldu , tylan; çok sağolasın kalma durumu olursa haber veririm tekrar çok teşekkür ederim..
    " If everything seems under control, you're just not going fast enough. "

gökan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dalyan kocakarı plajı dıyorum denıze hayran kalıcaksın
    www.honda-tech.com

çok bildimlik yaparsan çok düşmüşlük yaşarsın,yok derdimlik yaparsan dert görünce saparsın....

Alıntı Kadyr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İzmirde beklemezdim valla karisi kizi bol yer hem.demek ordada varlar
    senin gibi düşünen çokmuş demekki akın olmuş..

Erdem K. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çeşme gişelerden çıkınca yaklaşık 100mt sonra sağa ve oradan sola (yani köprü var) yapınca karşınıza site tabelaları ve sağ tarafa doğru sanırım ulusoy'un tır park sahası kalıyor. site tabelalarında plaj evi diye bir beach tarif ediliyor. isterseniz o beache gidin sırf kum ve yeni açıldığından pek kalabalık olmuyor, isterseniz o beachi karşınıza alırsanız sağ tarafında pek de insan olmayan ama sırf kum olan, yosun-kestane kesinlikle olmayan süper sahil var...

(Biraz karışık ve uzun oldu sanırım ama özetle çeşme-ovacık-sahil şeridini şiddetle tavsiye ederim.)
    Subaru
    Technica
    InternationaL

PSN: ekduncan

CavitS
    Misafir
    narlıdere kavsaktan cesme otobanına cık, ınsanları takıp et, en guzel plaja gıdıyordur zaten herkes.

Onamdar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok yerinde bi konu olmuş sap grubuyla giderken yer farketmiyoda kız arkadaşımla giderken öyle rahatsız edicek kekoların olduğu yerlere gitmiyorum. Çeşme aya yorgide geçen sene açılan bi beach clup var cafe pi ortam güzel tesis güzel deniz güzel. kumsal yok ama iskele yapmışlar. onun dışında çimlerde filan puflar var güneşleniyorsun. Tek sıkıntı o koydaki en ucuz beach clup olmasına rağmen otopark 20, giriş kişi başı 25, iki kişiden 50, acıkınca illa bişeyler yicen 2 kişi en az 50 de ona yaz, illa orda alkoldür su dur bişeyler içiyorsun en iyi ihtimal onada 50 desen
    çok kalın geliyo anlıcağın Ama sonuçta apaçilerin ortasınada götüremiyosun kız arkadaşını. Bende takipteyim
    Everyday I am çapuling...

Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)