User Tag List

Sayfa 10/10 İlkİlk ... 8910
188 sonuçtan 172 ile 188 arası

Konu: Bir 20lik diş çekimi 450 TL olurmu yaw !

TechTurkey Dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mr.K Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bakırkoy Diş Hekimi Vehbi Zafer

Babası aile doktorumuz,kendiside hekimim olur + kendim ve arkadaşlarımada birçok işlem yaptı,sorunsuzca gidebilirsin.Hoşsohbet 10no adamdır.
    Vehbi'yi ben de tavsiye ederim.

Ailecek birçok işlem yaptırdık hepsinde memnun kaldık.
    @premiumparts / www.premiumpartstr.com

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

Ahmet.S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    20 dişi alt çenede yatık olup çektiren varmı. Uyuşukluk durumu olma olasıkığı var diyor doktor.

-Murat Özcan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ahmet.S Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    20 dişi alt çenede yatık olup çektiren varmı. Uyuşukluk durumu olma olasıkığı var diyor doktor.
    Aynısını bana söyledi. Üstleri çektirdim ama altlar gömük durumda olduğu için sinirlere zarar verilirse uyuşukluk durumu olabilirmiş.

Çekindim açıkçası ama çektirmemiz lazım çünkü alt ön dişleri bozmaya başlayacak zamanla ve çarpık çarpık durmaya başlayacak. Çevremde çok kişi gençken yaptırmamış şimdi çarpık çarpık duruyor..
    /// M POWER 3.20 // VW MK6 TDI //SEAT LEON TFSI

Ome_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pendik'te prime klinik Haktan İlhan. (Müzik de yapıyor eskden grubu vardı şimdi vakit ayıramıyor)
    Ailecek oraya gideriz yakın çevremden de bir çok kişiye önerdim memnun kalmayan olmadı.
    Fiyatları çok uygun eli çok hassas kullandığı malzemeler piyasanın en kalitelilerinden.
    Ben suan 4 20 lik cektiriyorum. 3ü cekildi sonuncusunu bayramdan sonra cektiricem. üstlere dikise gerek kalmadi alta çekim sonrası 3 dikis atmıstı. bana özel rakam verdi ama dısarıya 130tl yazıyor.
    estetik dolguları dahil 12 dolgu yaptırdım. Onu da dısariya 150ye yapıyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ome_RS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pendik'te prime klinik Haktan İlhan. (Müzik de yapıyor eskden grubu vardı şimdi vakit ayıramıyor)
    Ailecek oraya gideriz yakın çevremden de bir çok kişiye önerdim memnun kalmayan olmadı.
    Fiyatları çok uygun eli çok hassas kullandığı malzemeler piyasanın en kalitelilerinden.
    Ben suan 4 20 lik cektiriyorum. 3ü cekildi sonuncusunu bayramdan sonra cektiricem. üstlere dikise gerek kalmadi alta çekim sonrası 3 dikis atmıstı. bana özel rakam verdi ama dısarıya 130tl yazıyor.
    estetik dolguları dahil 12 dolgu yaptırdım. Onu da dısariya 150ye yapıyor.
    fiyatları uygun geldi, tel takımı için ne fiyat verir acaba

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı -Murat Özcan- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynısını bana söyledi. Üstleri çektirdim ama altlar gömük durumda olduğu için sinirlere zarar verilirse uyuşukluk durumu olabilirmiş.

Çekindim açıkçası ama çektirmemiz lazım çünkü alt ön dişleri bozmaya başlayacak zamanla ve çarpık çarpık durmaya başlayacak. Çevremde çok kişi gençken yaptırmamış şimdi çarpık çarpık duruyor..
    10 senedir erteliyorum artık alt çenedekiler çekilmeli diyor doktor.

aslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben diş hastanesine gittim çekti bir sorunda olmadı ama benimkiler yukarı doğru patlamıştı
    IMPOSSIBLE IS NOTHING

GEB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    20'lik dişleri erken yaşta çektirmek daha kolay olacaktır ve iyileşme süreci daha erken olacaktır, ertelemeyin 20'lik dişin bir faydası yok, fırça oraya kadar yetişmediği ve temizlemediği için çürümeye başlayıp yanda ki dişleri de çürütmeye başlıyor. Benim de alt çenemdekiler gömülü ve yatıktı. 5 sene önce çektirdim, kurtuldum.

Octane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Persembe gunu yaptirdigim islem tam olarak bu. Bir uyusukluk yok ama turlu cesitli komplikasyonlari var.

Birincisi, disci kemikten kemik söküyor, haliyle biraz guc uygulaniyor. Cene kemiginizin kafatasiniza baglandigi eklemler 1 2 gun agriyor o yuzden.

Dis cikmayabiliyor. Bu yuzden yatik disin ucunu keserek döndürmeye calisiyorlar.

Cikti diyelim. Dikis atiliyor, o gun hic bir sey hissetmiyorsun. Gulup oynuyorsun. Ben pide yeyip nargile ictim mesela.

Ertesi gunden itibaren olusabilecek konplikasyonlarda canin yandigi icin o bolgeyi fircalayamamak, sonucunda dis kökunun bosluguna artik girip birikmesi sonucu ufak bir enfeksiyon oluyor. Sabaha karsi temmuz ayinda yorganla battaniyeyle yatiyorsun.

Bugun 6. Gunum. Cok hafif bir agri harici hic bir sey yok. Dikisler cuma gunu alinacak.

Arveles can kurtarir. Arvelessiz yasayamazsin bu bir kac gun.
    Oversteer scares passengers, understeer scares the driver... (meali: kasko yok muska var )

Ome_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dieselpower Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fiyatları uygun geldi, tel takımı için ne fiyat verir acaba
    Ortodonti ve cerrahi operasyon icin ayri calistiklari doktorlari var. Haftanin belirli günleri geliyorlar. Elinde referansların varsa eger gidip fiyat almanda fayda var. Hem malzeme hem fiyat krsilastirma imkanin olur. Hem de tanismis olursun.

Ferhat_V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    20 lik yatık gömük dişleri çene cerrahı çekiyor..benimde 2 tane çekildi iğne ile uyuşturup dişi kese kese parça parça alıyorlar..kanaması tükürüğü ağrısı filan baya dert oluyor ama plastik dikişler ile 8 10 günde bir şey kalmıyor..yaptırın çok geçmeden..

-Murat Özcan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    10 senedir erteliyorum artık alt çenedekiler çekilmeli diyor doktor.
    Bende 5 senedir erteliyorum başımıza dert olacak artık.

Biran önce yaptırmakta fayda var abi..
    /// M POWER 3.20 // VW MK6 TDI //SEAT LEON TFSI

BarışSever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    6 ay kadar önce de ben de gömülü ve yatık bir biçimde olan 20lik dişimi çektirdim,daha önce tel kullanmıştım dişlerimi sıkmaya başlamıştı..
    doktorun gelmesini beklerken acaba işim çıktı diyip gitsem mi diye düşündüm,neyse ilk iğneyi vurdu başladı damağı yarmaya lan dur hocam falan filan demeye calışıyorum ama spiral ile kestiğini hissediyorum,tamam şuraya da iğne buraya da iğne derken en son kafamdan boncuk boncuk akan terler ağzıma giriyordu..
    sonra dişi kesti ve asılmaya başladı,lanet şey gelmiyor,ben ağzımı açık tutmakta zorlanıyorum habire ağzım kan doluyor,hortum ile çekiyorlar sonra da ağzımın kenarının yırtıldıgını anlıyorum orası da kanamaya başlıyor..
    neyse ki onda uyuşturucu iğne beni bir gün sakin tutmaya yetti,bol bol buz uyguladım ve ertesi günü 2 tane apranax ile geçiştirdim.şuan çok şükür iyiyiz bir sıkıntımız yok.
    operasyon geçirecek arkadaşlara şimdiden başarılar diliyorum

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BarışSever Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    6 ay kadar önce de ben de gömülü ve yatık bir biçimde olan 20lik dişimi çektirdim,daha önce tel kullanmıştım dişlerimi sıkmaya başlamıştı..
    doktorun gelmesini beklerken acaba işim çıktı diyip gitsem mi diye düşündüm,neyse ilk iğneyi vurdu başladı damağı yarmaya lan dur hocam falan filan demeye calışıyorum ama spiral ile kestiğini hissediyorum,tamam şuraya da iğne buraya da iğne derken en son kafamdan boncuk boncuk akan terler ağzıma giriyordu..
    sonra dişi kesti ve asılmaya başladı,lanet şey gelmiyor,ben ağzımı açık tutmakta zorlanıyorum habire ağzım kan doluyor,hortum ile çekiyorlar sonra da ağzımın kenarının yırtıldıgını anlıyorum orası da kanamaya başlıyor..
    neyse ki onda uyuşturucu iğne beni bir gün sakin tutmaya yetti,bol bol buz uyguladım ve ertesi günü 2 tane apranax ile geçiştirdim.şuan çok şükür iyiyiz bir sıkıntımız yok.
    operasyon geçirecek arkadaşlara şimdiden başarılar diliyorum
    abiiiii Allah'tan kafam büyük de sessiz sedasız çıkmış benimkiler tam kadro 32 diş sahnedeler hep korkardım o yaşlarda öyle geçti gitti bi gün diş hekimi "senin 20likler çıkmış zaten" deyince ilk defa şükrettim kafa yapıma

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dişi çektirdim şuan iyim Bursada ihtiyacı olan olursa doktor bilgisi paylaşabilirim. Daha önceki dişçim erkekti bayan dişçi çene cerrahı için daha uygun ağzınız büyük değilse parmakları daha rahat çalışıyor doktorun.
    Bilgi paylaşa arkadaşlara teşekkür ederim.

SinanAdalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mesleği tokatçılık değilde gerçek ortodonti dişçi önerisi olan varmıdr ?
    İyilik kolay.. kötülük gayret gerektirir.Ben tembel sanılacak kadar kolaycıyım..azimle sıçan ancak sıçmış olur, taşı matkap deler..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SinanAdalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mesleği tokatçılık değilde gerçek ortodonti dişçi önerisi olan varmıdr ?
    Çocuk için gittim plak yapıcaz önce dedi 4500 tl taksit yapıyorlarmış 500 500 ödüyormuşuz.

Bursada tavsiyesi olan varsa ortodonti için gitmek isterim.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)