User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
53 sonuçtan 39 ile 53 arası

Konu: Selçuk üniversitesi yuRt/ev olanakları

cheers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vay be 2002 senesınde bende konyada ögrencıydım.Zafer de oturuyordum.Cancan büfenin üstü Barlar sokagı dıye geçiyordu o zamanlar.Devam zorunlulugun yoksa eğer ben merkezde kalmanı tavsıye ederım.Bosna mahallesıde ögrencıler için ıyıdır.Zamanında 20bın lıraya ev satılıyordu bosnada.Kiralamak yerıne evı satın alıp 4 sene sonunda da satıyorlardı.Şimdi uçup gitmiştir fiyatlar.
    ---BTU cupra---

mKc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    5 sene önce 20.000 TL'ye satılan evler şimdi net 70bin TL hocam ((=
    M.Kürşat COŞKUN
    Metalurji ve Malzeme Müh.

In between Cars

Kubii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abiler yeni konu açmak istemedim.Ben de Kamu Yönetimi kazandım.Yurtlar hakkında güncel bilgı verebilecek var mı?
    Circassian

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kubii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abiler yeni konu açmak istemedim.Ben de Kamu Yönetimi kazandım.Yurtlar hakkında güncel bilgı verebilecek var mı?
    ben ideal yurtları 7 ve 10. şubede kalmıştım 2010-2012 yıllarında. rahatlık olarak iyiydi içki sigaraya pek karışmıyorlardı, giriş çıkışlarda rahattı

ali_utku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konya ofisim kampüse bayağı yakın.kampüs dışında bir çok erkek yurdu var fakat kampüs içindeki yurtlar bayağı iyi benim gördüğüm.Ortamını fln çok beğendim.
    Alıntı senna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ahmeti ben 3 boy geçiyorum ahmet aliye 2 boy geçiliyor ali veliyi 5 boy geçtiğine göre benim evo 8 im var

CenkB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı leon45 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben ideal yurtları 7 ve 10. şubede kalmıştım 2010-2012 yıllarında. rahatlık olarak iyiydi içki sigaraya pek karışmıyorlardı, giriş çıkışlarda rahattı
    Bende 7. veya 10. şubede 2008-2010 arasında kaldım. Yönetici Sema hanımdı.
    Yurt güzeldi o dönemler.
    Hem de zaferde. Nargile içiyorsan 5 dk ileride osmanlı nargile var. Emirgan kafe var. Güzeldir oralar.
    Kampüs içinde de atatürk yurdu güzeldi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Edit yok.
    Alkol konusunda da yurt gara yakın. Gece 12 de kapılar kapanıyordu ama bekçiye küçük bir rica-adana karşılığında kapıyı açtırıyorduk.
    Gar bar güzeldir. Orada mario abimiz vardı. Bildiğin süper mario adam.

Han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende selcuktayim 2.senem. Tavsiyem okula yakin kalman merkezden eziyrt olabilir. Ideal yurtlari rahattir ama cep yakabilir. Kyk 2 yurdu var kampus icinde olani tavsiye etmem aladdin yurdu diye gecer. Hayirli olsun bu arada

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende selcuktayim 2.senem. Tavsiyem okula yakin kalman merkezden eziyrt olabilir. Ideal yurtlari rahattir ama cep yakabilir. Kyk 2 yurdu var kampus icinde olani tavsiye etmem aladdin yurdu diye gecer. Hayirli olsun bu arada
    Benim zamanımda bosna boştu. Ben gittikten sonra daha canlanmış sanırım oralar. Bosna tarafında(kampüs içi de dahil) öğrenci olarak daha rahat edilebilir.

Han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CenkB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim zamanımda bosna boştu. Ben gittikten sonra daha canlanmış sanırım oralar. Bosna tarafında(kampüs içi de dahil) öğrenci olarak daha rahat edilebilir.
    Baya canli merkeze gitmeye gerek kalmiyor.

CNR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bosna güzeldir, candır merkeze inmeye gerek bile yok

Alkol için rixos iyidir öğrenci için güzel mekanlar var rixosun içinde, fiyatlar uygundur üzmez jack bs, extra, frog vs. Vs.

Ev kiraları (İstanbulda okuyorum) bence fazlasıyla uygun, yurtlar hakkında pek bir bilgim yok ortalama 700-800 liraya çok güzel evler tutulabilir.

Sorusu olan olursa yardımcı olurum konya hakkında

yigitblr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hali hazırda Selçuk Üniversitesi Makine mühendisliği öğrencisiyim.Bu sene üçüncü sınıfı okuyacağım.Yurt olarak elinin altında İdeal, Doğanay, Arifan, KYK ve yarı özel Atatürk yurtları gibi seçenekler mevcut.Ben 2sene boyunca İdeal 18. Şube de kaldım. İlk senemde iki kişilik odaya aylık 510 lira ikinci senemde 5 kişilik odaya aylık 335 lira verdim. Şu an ki fiyatlarda aşağı yukarı bunun 100 lira fazlasıdır. İdeal yurtları diğer yurtlara göre bir tık pahalı kalıyor fakat diğer yurtlara göre imkanları daha geniş. Benim şubem okula servisle 15 dakika mesafedeydi yani biraz uzak kalıyordu. Eğer okulun hemen karşısındaki 23. Şubeyi tercih etmek istersen çok daha yüksek fiyatlarla karşılalırsın.Atatürk yurtları okulun içinde bulunur ve fiyatları diğer yurtlara göre daha makuldur fakat çoğunlukla sürekli doludur pek boş yer bulunmaz.Ben şu an başlamış olsam yine en az bir sene İdeal de kalırım. Kaldığım iki yıl boyunca pek fazla sorunla karşılaşmadım. Eğer aklına takılan başka bir soru varsa özel mesajla ulaşabilirsin. Şimdiden hayırlı olsun.

ta_one - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kardesım senelerdir konyadayım ve senelerdır eş dost arkadaslara yardımcı oluyorum benden sana tavsıye yurd veya toplu evlerde kalma ıstanbula gore ankaraya gore burda evlerın kırası ucuz ve fazlasıyla bosnada studıo 1+1 veya 2+1 ev tut keyfıne bak derım en luks studıo daıreyı 1000 tl ye tutarsn ama sen orta yollu tut derım yurtlar sıkıntı corap kokusundan uyuyamazsın bı faydam olacak arkadaslar olursa da telefon numaramı verebılırım gecelerı rollıng yarısları benden sorulur

CNR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ta_one Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardesım senelerdir konyadayım ve senelerdır eş dost arkadaslara yardımcı oluyorum benden sana tavsıye yurd veya toplu evlerde kalma ıstanbula gore ankaraya gore burda evlerın kırası ucuz ve fazlasıyla bosnada studıo 1+1 veya 2+1 ev tut keyfıne bak derım en luks studıo daıreyı 1000 tl ye tutarsn ama sen orta yollu tut derım yurtlar sıkıntı corap kokusundan uyuyamazsın bı faydam olacak arkadaslar olursa da telefon numaramı verebılırım gecelerı rollıng yarısları benden sorulur
    Cok hizlisiniz sinan bey, sizinle roll yapmak istiyorum

Jön Türk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuyu açan arkadaş bu yıl mezun oldu eser konutlarındaydı 1+0 stüdyo daire tutmuştuk ve rahatı çok yerindeydi..Bence aynı yolu izlemelisin yani ev tut şimdiden hayırlı olsun
    #eksikpazar

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)