User Tag List

18 sonuçtan 1 ile 18 arası

Konu: Telefon özellikli android tablet

Ahmet Saraçoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Telefon özellikli android tablet

Arkadaşlar işim gereği müşterilere mimari görsel sunumu yapmam gerektiği için yaklaşık bir senedir ipad2 3g 16gb kullanıyorum.Tatil günlük kullanım park bahçe arabada tv vss tüm gün elimde cihaz.Nette gezinmek , ufak foto editleri , küçük skeçler ,dışarıdan evdeki pcleri kontrol etmek accayip kolaylaştırıyo işlerimi...Windows gerektiren 3d çizimler harici pc leri açmadığımı farkettim bu süreçte.Ajanda gibi elimde tüm gün.Fakat bu süreçte birincil cihaz olarak hafızaya ipad i yerleştirdiim için cep telefonunu gün içinde unutuyorum , kaybediyorum , arabada unutuyorum vss Arayan cevapsıza düşüyor , yada bana ulaşamıyor.Bide teli konuşma dışı hiç kullanmıyorum.Sırf alo demeye geçen haftalarda nokia e6 aldım çok pişmanım , çünkü nete dahi girmiyorum onda...Hal böyle olunca ekstra bi cihaz olmasın elimde ,, alo yu da kablolu yada bluetooth kulaklıkla tabletten diyeyim diyorum..

ipad 1 de böyle bi özellik var , jb li cihaza 16dolar karşılığı bi eklenti ile bildiiniz konuşma çağrı alıp gönderme , mesaj alıp gönderme özelliklerini kazandırabiliyosunuz.(ipad 1 im olmadığı için denemedim ama iphoneislam yazın google a bulursunuz)Fakat ipad2 ye çıkmadı ve bu gidişlede çıkmayacak...

ip2 yi satıp ipad1 aliim dedim ama bu seferde ipad1 de kamera yok.O da işimi görmüyor malesef çünkü kamera video gün içinde çok lazım oluyo , bişeyin resmini çekip ölçü almak , değişiklik yapmak vss gerekebiliyo.Onun için o da iptal.

Onun için pek hevesli olmasamda android e geri dönücem.Yeni tabletlerden hangileri 3g ve tel görüşmesi sunuyor?hangisi rabet görüyor?özelliklede kasılma , menü geçişlerinde şişme vss yapmayacak ,,, pil bitmesi harici bana res. attırmayacak , özette ipadi aratmayacak hangi cihazlar var?
    Galaxy note ve ilk çıkan galaxytab olmaz malesef , ben nette takılmaya falan ufak ekrana alışırım ama musterilere gorsel sumunu icin a4 kağıt civarı boyutta ekrana sahip bı alet şart.telefon ciddiyetsiz oluyor oyle bı durumda...
    samsungun güzel modelleri var misal , ama çok fazla model olduu için kafam karıştı , misal galaxytab 10.1 p7500 die bişey buldum ama dediim gibi modelleri tanımadığım için bişey diyemiyorum...asusun motorolanın vss ii bişesi varmı

Özette anlayan arkadaşlardan bana kasma donma pil vss açılardan ipad i aratmayacak , geniş ekran ve telefon özelliği olan bi android tavsiyesine ihtiyacım var.Şimdiden teşekkürler.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    başka bişeye benzedi o terim tööbe estağfurullah

rebel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    konu takıbındeyım bende düşünüyorum kararsız kaldım . ipad 3 de olabilme ihtimali yokmu ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    galaxy note kanımca iyi gelir gibi hem note2 çıktı 1 ucuzlamıştır

rebel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    note için küçük diyo ama . a4 boyutunda lazımmış

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rebel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    konu takıbındeyım bende düşünüyorum kararsız kaldım . ipad 3 de olabilme ihtimali yokmu ?
    ipad3 biraz fazla ısınıyor bilginiz olsun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı coderz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok yanlış anlama teknosexuel erkek = teknolojik erkek demek iltifat ettim
    metrosexuel gibim bişey

En baştan itibaren yapmaları gereken bişeydi ama satış politikası , rekabet vss...Çünkü 1 de dahi yazılımla olan bişey , bkz. PhoneItiPad - Hack that turns your iPad 3G into a fully functional phone - YouTube

2 de çıkarmamaları için susturdular büyük ihtimal adamları parayla falan... 3 de (new ipad deil , ilerde çıkacak olan) tel özellii gelirse düşünmem geçerim zati geldiinde.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı twin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    galaxy note kanımca iyi gelir gibi hem note2 çıktı 1 ucuzlamıştır
    note için küçük diyo ama . a4 boyutunda lazımmış
    ayanen ipad ebadı bişey lazım , müşteriye telden sunum yapmak ciddiyetsiz oluyor.

Seven7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öncelikle hem iPad kullanan hem p7500 kullanmış biri olarak söyleyebilirim ki, kim ne derse desin ios'a alıştıktan sonra android size saç yoldurtacak. Bir telefon özelliği için de böyle bir değişime gitmek kesinlikle yanlış bir fikir bana kalırsa. Ayrıca telefon konusunda da Symbian devri bitti artık, sizi iPhone'dan aşağısı kurtarmaz. 'Ohooo Apple yancılığı yapıyorsun sen de iyice' diye düşünülebilir ama sahiden bu böyle. İos kullanan birinin Android'e geçmesi için çok çok çok özel sebepleri olması gerek. Benim görüşüm, bu fikri aklınızdan çıkarıp bunun yerine telefonunuzu kaybetmemeniz için bir çözüm bulmak.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    If you don't go when you want to go, when you do go, you'll find you're gone.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Seven7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle hem iPad kullanan hem p7500 kullanmış biri olarak söyleyebilirim ki, kim ne derse desin ios'a alıştıktan sonra android size saç yoldurtacak. Bir telefon özelliği için de böyle bir değişime gitmek kesinlikle yanlış bir fikir bana kalırsa. Ayrıca telefon konusunda da Symbian devri bitti artık, sizi iPhone'dan aşağısı kurtarmaz. 'Ohooo Apple yancılığı yapıyorsun sen de iyice' diye düşünülebilir ama sahiden bu böyle. İos kullanan birinin Android'e geçmesi için çok çok çok özel sebepleri olması gerek. Benim görüşüm, bu fikri aklınızdan çıkarıp bunun yerine telefonunuzu kaybetmemeniz için bir çözüm bulmak.
    Aslında android tablet te telefon da kullandım , sonrasında iOS a geçtim (ilk tecrübem exper easypad de oldu , berbat bı aletti , surekli kasılıyordu , bigun hakaretlerine dayanamayıp kendini masadan aşağı atıp intihar etti , ekran çatladı ve gitti , sonrasında htc desire HD aldım , genel manada memnunum ama pil konusunda cok üzdü beni , sonra e72 yle alo diyip ısı gücü İPad de yapmaya karar verdim.)yani aliskinim android e , p7500 da memnun kalmadığınız özellikler nelerdi?

15 Ağustos'ta çıkmış sanırım , bıraktım ikinci eli , sıfırı dahi bı tane var sahibindende guzel ama bayaa zor bu

Arkadaslar buyuk ekranlarda , samsung , asus , motorola vss kaliteli diyebileceğimiz hangi modellerde tel özelliği var?

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Galaxy p6800 miydi kodu emin degilim 7.7 inc tam senin ilacin

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

Tuncer M. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İlgilenirseniz tertemiz 32gb 3g+ wifi var elimde.
    Alıntı c20let Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu olay hep filmlerde olur sanıyordum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onursumer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Galaxy p6800 miydi kodu emin degilim 7.7 inc tam senin ilacin
    Onur ben daha cok 10.1 le ilgilendim ama hangisinin islemcisi vss daha iyi , hangisi donma kasma vss yapmadan akıcı kullanım sağlıyor bilgim yok , yavas yavas araştırıyorum...
    Bu arada diger markalarda neler var , asus , sony , motorola vss hangilerinde telefon özelliği var?
    Alıntı Tuncer M. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlgilenirseniz tertemiz 32gb 3g+ wifi var elimde.
    Kamera olmadıgı için düşünemiyorum malesef.yoksa 1 in tasarımı daha guzel bence , iMac e benziyor.

Tuncer M. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ahmet Saraçoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kamera olmadıgı için düşünemiyorum malesef.yoksa 1 in tasarımı daha guzel bence , iMac e benziyor.

Anladım, iyi günler.
    Alıntı c20let Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu olay hep filmlerde olur sanıyordum

Tech Moderator Schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Galaxy Tab 7" olanda telefon özelliği var müşterim kullanıyor.
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI
    Never drive faster than your guardian angel can fly
    106 RC - 106 GTI with 2 liter engine

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Schumi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Galaxy Tab 7" olanda telefon özelliği var müşterim kullanıyor.
    7inc biraz eski bi kodel sanirim?teknoloji olarak ipadden sonra biraz zayıf kalicaktir , onun için yeni ve biraz daha buyuk modellere bakınıyorum , fakat Samsung dan basta telefon ozellikli yok sanırım.

VoodooRush - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Adam 10" ve telefon özelliği olan bir tablet önerisi istemiş, istediği şey dışında her şey önerilmiş.
    Sakarya'da ücretsiz kantar hizmetim var, roll öncesi kilosunu merak edenleri beklerim.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)