User Tag List

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
75 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Sagopa Kajmer- K.İ.T.S. ( Kötü İnsanları Tanıma Senesi ) Albümü çıktı !

M U R A T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    şampiyonu sıkar yarış...

BarBo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı M U R A T Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şampiyonu sıkar yarış...
    ne desek ki buna
    Alıntı SekoLive Nickli Üyeden Alıntı
    abi herkesin bi quatrosu olmamıs olabilir ama herkesin bi kuş serisi olmustur

Low-Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    kobecim anılcım ceza tamam çok güzel hızlı söylüyor canlı söylerken yaratıcı şeylerde çıkartıyor ama bugune kadar canlı dinlediklerimn hemen hemen hepsi birbirine benziyodu,1-2kelime deiştirip söylüyor

nesee ya dinleyin işte güzel müzik

DaRkNeSs- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu arada sagoya sadece rapçi dersek haksızlık etmiş de oluruz kendisi iyi bir prodüktör de aynı zamanda...
    cezanın albümlerinin hem prodüktörlüğünü yapıodu hemde turntable ile scratch atıodu dj mic check olarak...

Attack_an_1218
    Misafir
    Bence bu güne kadar en iyisi Romantizmaydı. Ondan iyisini görmedim. Ceza çok itici geliyor bana zaten cezayla sagoyu karşılaştırmak çok anlamsız. Biri pesimist rap yapıyor diğeri hardcore... elma mı armut mu diye sormak gibi bişey bu =) ama maalesef sago artık yolun sonuna geldi yani bu son veya sondan önceki albüm =( sago gidince Norm dinlemeyi düşünüyorum. Eksik etekle tanındı diye küfürbaz biliniyor ama aslında değiller çok ama çok güzel şarkıları var. Ayrıca çok genç bir grup =)

Sagopa Kajmer 4eva ... =)

Attack_an_1218
    Misafir
    Cezayı savunuyorsunuz ama cezanın kendi mağzasında (pislick) ''F*** POP'' yazan t-shirt'ler varken, ceza popçularla düet yaptı ne iş ? bir dediği diğerini tutmuyor ''alaturka çeşmesi''nde ''mc lerin çenesini ben kırıcam'' gibi bişey diyordu ''ceza sahası''nda da ''ben bir mcyim'' diyor. Anlamadım yani kendi çenesinimi kıracak yoksa kendisine diss mi attı ?. Ayrıca Makina programında ki canlı performansı (ayben dahil ) çok gülünçtü bence. Ve sagonun anası babası ölmüşken, konserde sagoya an avrad saymak şerefsizlik değilde nedir? sagopa dava açınca o suçlu oluyor... Kısacası Ceza arkadaşların dediği gibi kendini bir hayli bozdu umarım toparlar...

imhotep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gölge haramileri 10 numara..

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sağol valla haberi yoktu bundan.. ipodumda tüm şarkıları olan bi şebnem ferah var bi sagopa.. rapte ceza'ya nazaran melankolik söylediği için çok seviyorum.. ceza'da da anlamlı sözleri olan şarkılar var ama sagopa'nın söyleyişini,müziklerini daha çok seviyorum.. dinledikten sonra nasıl olmuş yorumumu söylerim..tekrar teşekkürler..

kobeanil11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Attack_an_1218 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cezayı savunuyorsunuz ama cezanın kendi mağzasında (pislick) ''F*** POP'' yazan t-shirt'ler varken, ceza popçularla düet yaptı ne iş ? bir dediği diğerini tutmuyor ''alaturka çeşmesi''nde ''mc lerin çenesini ben kırıcam'' gibi bişey diyordu ''ceza sahası''nda da ''ben bir mcyim'' diyor. Anlamadım yani kendi çenesinimi kıracak yoksa kendisine diss mi attı ?. Ayrıca Makina programında ki canlı performansı (ayben dahil ) çok gülünçtü bence. Ve sagonun anası babası ölmüşken, konserde sagoya an avrad saymak şerefsizlik değilde nedir? sagopa dava açınca o suçlu oluyor... Kısacası Ceza arkadaşların dediği gibi kendini bir hayli bozdu umarım toparlar...
    ceza-popcu düetleri için benim için yeterli olan açıklamayı yaptım ben... bi ton projeden 3 tanesini gerçekleştirmek, ki dikkat edersek o şarkılardada ağır taraf cezaydı, orası da önemli değil gerçi, kendi görüşleri haricinde olan hiç bi projede yer almadı.. ceza ya çok dar pencereden bakmamak lazım... evet muhtemelen senin kadar iyi terimleri ve müziğin türünü bilmiyo olabilirim kabul ama, mc de kendi içinde çatıştığını düşünmüssün, sadece şarkıda geçen kelimelerde kalınmaması gerektiğini, ne denmek istendiği, nükteli anlatımları benden daha iyi anlayabilirsin heralde...
    onun dışında beni kişilikleri ilgilendirmez... kendi aralarında yaşadıklarıda, kimin delikanlı olduğunu değil, kimin mantıklı bi tarafta yer alıp, kimin iyi olduğunu tartışıyoruz...eger işin o tarafıylada ilgilenicek olursak, sago nun zamanında cezanın karşısında titrediğini, onun cezanın ismi sayesinde birden bu kadar ön plana çıktığını da düşünelim.. nesnel olarak bakınca, ceza ben en iyiyim dediğinde karşısına kimse geçemiyosa bunu çok tartışmaya gerek yok... şampiyon için çok dert deildir diyosunuz ama araba örneğine dönecek olursak, evet bi çapulcu gelip size bulaşsa çok sallamazsınız ama, sizinle kıyaslanan biri gelip her defasında kafa tutarsa, yenebileceğinize eminseniz, çıkarsınız karşısına... en azından ben öyle yaparım... bunu yapmıycak kadar erdemli insanlarla fikir alışverişi yapıyosamda ne mutlu bana...

bu arada cezanın toplumsal görüşlerden, bireysele döndüğünü eleştiriyoruz eskiyle yeniyi kıyaslayınca ama, sago nun bireysellik dışında bişey yapmadığınıda düşünmek lazım bence... rap müziğin çıkış noktasının toplumsal problemlere haykırış mantığında olduğu bilgisine sahibimde... o yüzden sago ya arabesk tarzında ve fazla bireysel diyorum ben... gerçekten iyi işler çıkarıyo ama, ya bu adam neler yazıyo densin diye kelimeleri karıştırıyoda karıştırıyo, daldan dala atlıyo, komplexli bi davranış gibi geliyo bu bana...
    bu arada ortak fikirde olduğumuz nokta cezanın tarzını bozduğu... yinede bu cezanın potansiyelde çok daha iyi olduğu fikrini deiştirmez... kendini underground ve battle lara verdi... ayrıca canlı dinlemek diyince bence ceza ve diğerleri diye ayırabiliriz bu kategoriyi, dinleyenler varsa...
    yinede bütün fikirlere saygımv var, yanlış anlaşılmak istemem, kesinlikle kötü niyetle tartışmaya çalışmıyorum.. sertleşmesin de durup dururken...
    It's not the size of the dog in the fight, but the size of the fight in the dog..

Maxiboost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ceza kimlerle düet yapmıştı popculardan?

Serkan.S
    Misafir
    Candan Erçetin.Tabi Candan Erçetin gibi bi insana f*** pop diyebiliyosanız.Bu pop mantı ayrı bence biraz hande yener demet akalın bölümü desek daha anlamlı.Candan Erçetin gibi biri b** yoluna gitmesin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    demet aklınla fln düet mi yaptı ceza

kobeanil11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eywallah serkan, demek istediğim buydu abi... sezen de var tabi.. ha bide burcu güneş var... bu biraz sırıtıyo yine diğerlerine göre, ama ''popcu'' mantığı tam olarak serkanın dediği gibi...

Alıntı maxiboost Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    demet aklınla fln düet mi yaptı ceza
    yok artık kobe bryant abi...
    It's not the size of the dog in the fight, but the size of the fight in the dog..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ahaha kimlerle yaptı işte popçu demiş arkadaşta merak ettim

DaRkNeSs- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    candan erçetin - bu şehir (çok severm tam istanbulu aNlatıo bence)
    burcu güneş - sahil
    Sezen Aksu - adını unuttum şarkının ???
    bu 3üyle düet yaptı ki güzel de oldu bence.
    ii hoşda rocco reklamını napçaz sago bile takıldı onlara ; rapi şaha kaldırmak adına siz ikiniz şeker yalayın diye

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ona ne? anlamam bu işi müzik yapıyorsun dünyayı kurtarmıyorsun, şunu ayıramıyorlar teklif gelirse yapacak tabi adam reklamı.

B!Rtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ceza yıldız tilbe ilede düet yaptı.

B!Rtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Karabiber duası
    Baytar
    Monotonluk maratonu
    Bebegim öldü
    Süper sperm (tesisatın canını okuyo )
    Bunları arabada dinleyin tavsiye ederim

-ER- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar Sagopanın Tam anlamı ile tarzı bu denebilirmi nedir bu herifin tam olarak yaptığı iş ?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)