User Tag List

Sayfa 2/490 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
9301 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: sahibinden.com saçmalıkları.

mehmetRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    benim sahibinden.com la yaşadığım tek bir olay vardı..

Ücretsiz bir ilan acmıştım, 1. günün sonunda onaylandı..
    Daha sonra o ilana bir kaç vitrin ıvır zıvırı ekledim, 1 dakika içinde onaylandı.. aradan iki gün gecti birde sanırım üst sıradayım gibi birşeyi eklemiştim yine ücretini ödeyerek.. akşam oldu onaylanmadı.. Adamlara yazı yazdım mail attım v.s.

Yahu dedim ücretsiz ilanı aksama onaylıyorsunuz, ücreti ilk devreye soktugumuzda dakkalar sürmüyor, ikinci olay neden bu kadar gecikiyor diye sordugumda cevap alamamış sinir olmustum.

Ama genel olarak herkes tarafından bilinen yer sahibinden.com oldugu için tercih etme zorunluluğu hissediyor insan
    Alıntı tünayK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yolunda gitmeyen şey var tabi ama araba il ilgili değil sen rölantide neden freni pompalıyorsun?
    EKN Garage

Trance-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ***** sitedenim ...

ya tek birşey sorucam ...

- üye olurken , sözleşmeyi okudunuz mu ?

bide ; kullanıcı adınızı alayım ... bi de ben bakayım ,
    Alıntı 63owen63 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyu okudum, şimdi bakırköy minibüsüne binip, meydana kadar ring hayali kuracagım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuyu okudum, şimdi bakırköy minibüsüne binip, meydana kadar ring hayali kuracagım

Tuncer M. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ProdriveSTI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Megane Coupe'mi satacağım sıralarda bende çok karşılaştım bu durumla.

Ön camında Gran Turismo sticker'ı vardı,ilk verdiğimde onaylandı 1 gün ilanda kaldı sonrasında uyarı mesajı geldi ve ilan yayından kalktı.

O fotoğrafı kaldırdım yeniden güncelledim,bu seferde ilanın açıklamasında adres bilgilerim ve dükkanımızın ismi yazıyor diye tekrar uyarı mesajı gelip yayından kalktı.

5 gün boyunca ilan vermek için uğraşmıştım en sonunda ilan verme sınırını aştığım için 1 ay boyunca ilan veremedim,başka hesap açtım,insanı çıldırtıyorlar gerçekten sinir bozucu.
    Ben de bu coupeyi neden 99 ayda satabildi diyordum.
    Alıntı c20let Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu olay hep filmlerde olur sanıyordum

Seven7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yanlış anlamayın, sitem olarak değil ama bir dünya komik ilanlar varken, ki hatta forumda konusu bile var, bu kadar ince eleyip sık dokuyan sitede nasıl oluyor da onlar onaylanırken böyle detaylardan sınıfta kalan ilanlar oluyor, garip.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dünyanın en kötü arama sistemine sahip

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Seven7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yanlış anlamayın, sitem olarak değil ama bir dünya komik ilanlar varken, ki hatta forumda konusu bile var, bu kadar ince eleyip sık dokuyan sitede nasıl oluyor da onlar onaylanırken böyle detaylardan sınıfta kalan ilanlar oluyor, garip.

sahibinden.com yer sağlayıcıdır.Siz , o komiklikleri sahibinden.com'un ayıbı olarak görüyorsanız , ilan veren kişi/kuruluşlar ile alakamız yok ...

neyse ; yaklaşık 3 milyon aktif ilandan bahsediyoruz burda , sayılar yaklaşıktır."belirteyim".

insanların , kişisel zevkleri , krolukları , malına nasıl davrandığı hakkında bu sitede topic açılmışsa bu ***** sitenin suçu değil , senin ve bizim birlikte yaşadığımız insanların kültür ve eğitim düzeyindendir ... diyebilirim.

"ekstra soru sormak , yardım almak , bilgi talep etmek , meraklarınız için lütfen Ö.M. atarmısınız ?"

AtmoSpheriC
    Misafir
    ***** sitenin modları pek kuralcı.. o zaman şu keyfe keder olan 20 binlik arabalara 100 bin yazan insanların ilanlarınıda yayından kaldırın boşa ilan işgal ediyolar. resmen insanlarla ta....ak geçiyolar.

buda örneklerden sadece 1 tanesi
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...96377790/detay

mehmetRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı A/R60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ***** sitenin modları pek kuralcı.. o zaman şu keyfe keder olan 20 binlik arabalara 100 bin yazan insanların ilanlarınıda yayından kaldırın boşa ilan işgal ediyolar. resmen insanlarla ta....ak geçiyolar.

buda örneklerden sadece 1 tanesi
    BMW 3 Serisi 3.25i 1992 Model 45.325 EUR Sahibinden satılık ikinci el Kırmızı renk - 96377790
    kesinlikle katılıyorum.. gerçi fiyat verenindir ama, yinede bunada bir dur demenin bir yolu olabilir böyle bir engelleme..

ps : arabada kalem gibi ama he
    Alıntı tünayK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yolunda gitmeyen şey var tabi ama araba il ilgili değil sen rölantide neden freni pompalıyorsun?
    EKN Garage

HkN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benimde yayınlanan ilanımda değişiklik yapmak istediğimde site logosu var dediler. Sildim gene yayınlanmaya başladı. Ama bugun tekrar bir değişiklik yaptığımda yine logo ile alakalı uyarı geldi ve askıya aldılar..

Anlamadığım resimlerde logo vs yok

Yarın gene onaylamazlarsa vericem cooşkuyu okuyan gene ağlayacak

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sahibinden.com yer sağlayıcı beyler , ilan verme kurallarının dışında bişey yapamıyoruz ...

yani fiyat , 11.111 TL olamaz gibi. isteyen istediği fiyatı yazar ...

resimler hakkındaki o ilanları tarafıma gönderin , düzeltelim , varsa hatamız yine düzeltelim ...
    olumlu olalım , iyi şeyler olsun , diye çabalıyorum

daha ne yapayım

Murat Özcan
    Misafir
    Benimde dikkatini artık her şeyden bir kazanç sağlamaya çalışıyorlar yazık :S

Tuncer M. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Murat Özcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benimde dikkatini artık her şeyden bir kazanç sağlamaya çalışıyorlar yazık :S

Senin bu kadar büyük kitleye ulaşan bir siten olsa sen ne yapacaksın? Sınırsız hizmeti ücretsiz mi sağlayacaksın? Ki bu site şirket, yani giderini forum gibi düşünmeyesin.

Ayrıca bence çok da iyi yapıyorlar, fazladan ilan açan ve gerekli bilgiler olmadan ilan açan bir sürü dolandırıcı var otalıkta. Niyeti iyi olmayan, bi dediği diğer dediğini tutmayan her teli açtığına başka bir şey söyleyen galericiler bayram mı etsin sınırsız olsun da?
    Alıntı c20let Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu olay hep filmlerde olur sanıyordum

FB10ur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı o.güngör Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sahibinden.com yer sağlayıcı beyler , ilan verme kurallarının dışında bişey yapamıyoruz ...

yani fiyat , 11.111 TL olamaz gibi. isteyen istediği fiyatı yazar ...

resimler hakkındaki o ilanları tarafıma gönderin , düzeltelim , varsa hatamız yine düzeltelim ...
    olumlu olalım , iyi şeyler olsun , diye çabalıyorum

daha ne yapayım
    bende ***** sitedenim arkadaşım o kadar doru söyleyip davranmış'ki daha ne yapabilir,yapabiliriz elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya her zaman çalıştık...bundan sonra'da kurallar dahilin'de yine arkadaşım'da bende yardımcı olmaya çalışırız...

Fakat şöyle bir durum söz konusu evet arkadaşınız bir emek verip resimleri çekmiş olabilir ve siz emeğine saygısızlık olmasın diye silmiyorsunuz..fakat sitenin'de bir kuralı var bu yuzden bu kurallara göre hareket edersek siz ve başkaları mağdur olmaz....

by_vtec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3 yıldır sureklı 100 e yakın ucretsız ılan yayınlıyorum,onemsız 1 2 sey dısında sorun yasamadım..
    GÖKHAN
    532 225 48 10

hondacıyım ben,heryerde sıkışırım..

officer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    O değil de bazı ilanlarda mağaza olmadığı halde adam yazıyla yada rakamla direk numarasını yazmış, en az 8-10 ilan gördüm böyle,
    Ama benim ilanlar hiç onaylanmadı.
    Bu işin sırrı ne acep ?

SinanATASOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kurallara tamamen uyan bir ilanımı sürekli red ediyorlardı.. Ben güncelliyorum onlar red ediyorlar. sonra müşteri hizmetleirne ağır bir yazı gönderdim, 10 dakika sonra onaylandı. İlanı bir süre sonra güncellemem gerekti, ancak sadece fiyatını güncellememe rağmen yine 3 kez red edildi. Daha ağır bir yazı gönderdim (ilanı onaylayan operatörleri hangi kriterlerle işe aldıklarını uygun bir dille sordum) Yanıt hiç gelmedi ama sonrasındaki güncellemelerde ilanım bir daha red edilmedi.

O kadar salak saşma ilanları onaylıyorlarki yuh demekten başka birşey gelmiyor içimden ama her dalga geçilen asıl olmayan ilanı yakladığımda şikayet et diyerek güzel (!) bir açıklama ile gönderiyorum.

Bence bu konularda sık uyarı alırlarsa saçma sapan ayrıntılarla uğraşmak yerine asıl işlerini yapmayı hatırlarlar..

İşlerini düzgün yapan operatörleri tenzih ederim ama arada işgüzarlar var onlar ayıklanmalı..
    Benim için zor yoktur... İmkansız biraz zaman alır..

SinanATASOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GC8 GT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dünyanın en kötü arama sistemine sahip
    Kesinlikle katılıyorum, öneri sistemlerini de kullandım ancak dönüş olmadı.
    en basitinden aramak istediğimiz kriterleri seçebilirken aramak istemediklerimizi seçim dışı bırakamıyoruz. Misal ben Bağcılardan verilen otomobil ilanlarını görmek istemiyorum çünkü daha düzgün 1 ilana rastlamadım hepsi otocenter galerici ilanlar..

Bunun gibi bir çok iyileştirilebilecek nokta var.
    Benim için zor yoktur... İmkansız biraz zaman alır..

HkN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SinanATASOY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kurallara tamamen uyan bir ilanımı sürekli red ediyorlardı.. Ben güncelliyorum onlar red ediyorlar. sonra müşteri hizmetleirne ağır bir yazı gönderdim, 10 dakika sonra onaylandı. İlanı bir süre sonra güncellemem gerekti, ancak sadece fiyatını güncellememe rağmen yine 3 kez red edildi. Daha ağır bir yazı gönderdim (ilanı onaylayan operatörleri hangi kriterlerle işe aldıklarını uygun bir dille sordum) Yanıt hiç gelmedi ama sonrasındaki güncellemelerde ilanım bir daha red edilmedi.

O kadar salak saşma ilanları onaylıyorlarki yuh demekten başka birşey gelmiyor içimden ama her dalga geçilen asıl olmayan ilanı yakladığımda şikayet et diyerek güzel (!) bir açıklama ile gönderiyorum.

Bence bu konularda sık uyarı alırlarsa saçma sapan ayrıntılarla uğraşmak yerine asıl işlerini yapmayı hatırlarlar..

İşlerini düzgün yapan operatörleri tenzih ederim ama arada işgüzarlar var onlar ayıklanmalı..

Aynı olayı bende çok yaşadım. Değişiklik yaptığım ilan daha sonradan yayınlanmıyor uzun güzel bir yazı yazdığımda bir müddet sonra onaylıyorlar

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)