User Tag List

Sayfa 324/492 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374424 ... SonSon
9346 sonuçtan 6.138 ile 6.156 arası

Konu: sahibinden.com saçmalıkları.

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 16EC813 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok temiz içi ilk gün kokusu duruyor çizik dahi yok bi ufak kaza sonucu sol arka kapı değişti sol arka çamurluk ucu boyalı

Renault / Clio / 1.5 dCi / Icon / Sahibinden temiz sıfır ayarında sahibinden.comda - 692598473
    abi bunlar artık çok normal, alışmalısın
    médiocrité partout

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı burak1533 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bin git çalışır yürür durumda yazmayı unutmuş.
    206+ 2012 model siyah - Turkiye'nin ilan sitesi sahibinden.com'da - 698679483
    Bunu bu şekilde satmanın esprisi nedir?

Evrak sıkıntısı olan bir arabayla değiştirmek mi ?

SULTANOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı burak1533 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bin git çalışır yürür durumda yazmayı unutmuş.
    206+ 2012 model siyah - Turkiye'nin ilan sitesi sahibinden.com'da - 698679483
    Aracimiz tost tuning de basilmistir. Yaninda tursulariyla verilecektir.
    74 model sehpa...

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı +soner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunu bu şekilde satmanın esprisi nedir?

Evrak sıkıntısı olan bir arabayla değiştirmek mi ?
    bunu bende merak ettim açıkcası.
    görünürde kullanılabilir bişeyi yok çünkü..
    ilanda anladığım kadarıyla motor ve şanzımanda sıkıntı yok , acaba istenen rakam bunlar içinmi ?
    médiocrité partout

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Volkswagen / Passat / 1.6 TDi BlueMotion / Comfortline / Ozel sipariş yok yok sahibinden.comda - 672084125
    adam ilan açıklamasının capsini alıp ilana resim oalrak eklemiş
    hepi topu 10 foto hakkı var onunda 2sini aşağıya yazmak varken piç etmiş
    nasıl bir mantıkla yaptı acaba bunu?
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

dorukky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ford / Mondeo / 2.0 TDCi / Trend / BK OTOMOTİV DEN FUL OTOMOTİK sahibinden.comda - 667209251

Arac 2.0 dizel titanium donanimli.

5664 e mesaj atinca ve sigortaci arkadasa sorgulatinca 1.6 trend benzinli cikiyor. Cenc olabilirmi

Soulfly
    Misafir
    Ya arkadaş ben anlamıyorum bu insanları,sahibindene bir kaç elektronik ürün koydum satılığa.Geçen biriyle görüştük bir gün belirledik sözleştik baktım o gün bekledim dönmedi, aradım babaannesinin vefat ettiğini söyledi ondan dolayı dönememiş öylede kaldı zaten.Aradan zaman geçti başka biriylede bugün için sözleştik baktım aramıyor aradım gelcekmisiniz bekliyeyimmi sizi diye,hocam şehir dışındayım şu an araç sürüyorum cenazemiz var dedi.Başınız sağolsun iyi günler dedim kapattım.Ama anlaşılan ürünü almaktan vazgeçiyorsa alıcı taraf böyle adice bir yalan uyduruyo.Hayır 1 oldu 2 oldu 3.sünde harbiden bozucam.Ben iyi niyetimden ya gerçekse diye birşey demedim ikisinede.Ama yani bu kadar zormu almak istemiyorum vazgeçtim veya gelmiyorum demek.Sanki adamın izini sürüp bulup yakasına yapışcaz.Çok garip gerçekten.Ölücü diyorlar ya bunlar her anlamda ölücü harbiden.

yıldırımbyzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dorukky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ford / Mondeo / 2.0 TDCi / Trend / BK OTOMOTİV DEN FUL OTOMOTİK sahibinden.comda - 667209251

Arac 2.0 dizel titanium donanimli.

5664 e mesaj atinca ve sigortaci arkadasa sorgulatinca 1.6 trend benzinli cikiyor. Cenc olabilirmi
    Sigortacınin girmesiyle alakalı bir durum galiba o abi
    Samara 2109

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yıldırımbyzt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sigortacınin girmesiyle alakalı bir durum galiba o abi
    Nasi sigortaciyla alakali. Yardimci olabilcek birisi varmi.bu konuda? Araci alma niyetimiz vardi bu durum cikinca isgillendik

Ahmetfikri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mondeo 2.0 dizel şaseden baktım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ahmetfikri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mondeo 2.0 dizel şaseden baktım
    Hocam cok saolun sasiyi plakadanmi buldunuz. Bide tramer kaydinda aracin 1.6 gelmesi yanlis girilmesindenmidir.

turbo&quattro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Soulfly Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya arkadaş ben anlamıyorum bu insanları,sahibindene bir kaç elektronik ürün koydum satılığa.Geçen biriyle görüştük bir gün belirledik sözleştik baktım o gün bekledim dönmedi, aradım babaannesinin vefat ettiğini söyledi ondan dolayı dönememiş öylede kaldı zaten.Aradan zaman geçti başka biriylede bugün için sözleştik baktım aramıyor aradım gelcekmisiniz bekliyeyimmi sizi diye,hocam şehir dışındayım şu an araç sürüyorum cenazemiz var dedi.Başınız sağolsun iyi günler dedim kapattım.Ama anlaşılan ürünü almaktan vazgeçiyorsa alıcı taraf böyle adice bir yalan uyduruyo.Hayır 1 oldu 2 oldu 3.sünde harbiden bozucam.Ben iyi niyetimden ya gerçekse diye birşey demedim ikisinede.Ama yani bu kadar zormu almak istemiyorum vazgeçtim veya gelmiyorum demek.Sanki adamın izini sürüp bulup yakasına yapışcaz.Çok garip gerçekten.Ölücü diyorlar ya bunlar her anlamda ölücü harbiden.
    Iki gun once forumda pm uzerinden bir arkadasla konustum sattigi birsey icin ama ondan once benimle iletiisme gecen baska biri daha vardi. Satilan sey icin benimle ilk iletiisme gecen arkadas ile anlastik, sonrasinda diger arkadasa mesaj attim diger kisiden aldim diye. Cok sasirdi heralde ki nazik mesajiniz icin cok tesekkur ederim yazdi sagolsun. Olmasi gerekenin bu olduguna inaniyorum Ben. Birseyi almayacaksan soyle kardesim bin takla atmaya yalanlar soylemeye yada sozlesmis olmana ragmen hic iletisime gecmemeye ne gerek var.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı turbo&quattro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Iki gun once forumda pm uzerinden bir arkadasla konustum sattigi birsey icin ama ondan once benimle iletiisme gecen baska biri daha vardi. Satilan sey icin benimle ilk iletiisme gecen arkadas ile anlastik, sonrasinda diger arkadasa mesaj attim diger kisiden aldim diye. Cok sasirdi heralde ki nazik mesajiniz icin cok tesekkur ederim yazdi sagolsun. Olmasi gerekenin bu olduguna inaniyorum Ben. Birseyi almayacaksan soyle kardesim bin takla atmaya yalanlar soylemeye yada sozlesmis olmana ragmen hic iletisime gecmemeye ne gerek var.
    Hadi aramamasını bi derece kabul ederim. Ben seni bilmemne günü arayacam diyo adam. Belli ki başka ilanlara da bakacaksın... O yüzden hiç bunlara göre plan program yapmıyorum.

Eskiler bilirler, mal almaya gelecek olan adam, satıcıya uyar. Satıcı kendisini ayarlamaz, "iyi niyet" kapsamında olabilir, onu da aynısını karşı taraftan görürse...

Nitekim bi daha arayan adam sayısı az oluyor ciddi alıcı olmadıkça.

Bunu geçtik, anlaşıp "ben yarın geliyorum, şu saatte bilmemne yapacağız" vs. deyip de gelmemek şerefsizlik, başka bişey değil. Anlaşıyorsun adamla neticede. Onu da ciddiye almamak lazım demek ki.

Bunun haricinde, başka bi konuda daha yazmıştım. Adam fırın almaya gelecek, büyük arabayla gel dedim, fırını hiç bi yere sokamadık, ev taşıyormuş, arabada başka eşyalar da vardı. Ben yarın kayınpederden Connect'i alayım geleyim dedi, iyi dedim, ertesi gün ses yok.

E ulan pezevenk, aç da söyle ben başka buldum de, beğenmedim de, bişey de... Sanki ben sana bişey diyeceğim. Sığır bol.

suk3b3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rebelh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birden fazla ise elinde ondan olabilir
    SWAT

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hocam cok saolun sasiyi plakadanmi buldunuz. Bide tramer kaydinda aracin 1.6 gelmesi yanlis girilmesindenmidir.
    O araç çok uzun zamandır satışta. Alanı yok. 46 000km 2,0 dizel yarı otomatik mondeo'yu o fiyata satan yok maalesef. Herkes işkilleniyor.
    Bend e aldım 2009 benzinli tit x 57000 di. 46000 o araç için inanılmaz iyi fiyat. Büyük ? var..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ardicli2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O araç çok uzun zamandır satışta. Alanı yok. 46 000km 2,0 dizel yarı otomatik mondeo'yu o fiyata satan yok maalesef. Herkes işkilleniyor.
    Bend e aldım 2009 benzinli tit x 57000 di. 46000 o araç için inanılmaz iyi fiyat. Büyük ? var..
    136 000 km olacaktı yanlış yazmışım.

Ayrıca Tit değil o araç sanki. Xenon far yok. Xenon far standart deri paket seçme diye biliyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ormanci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hadi aramamasını bi derece kabul ederim. Ben seni bilmemne günü arayacam diyo adam. Belli ki başka ilanlara da bakacaksın... O yüzden hiç bunlara göre plan program yapmıyorum.

Eskiler bilirler, mal almaya gelecek olan adam, satıcıya uyar. Satıcı kendisini ayarlamaz, "iyi niyet" kapsamında olabilir, onu da aynısını karşı taraftan görürse...

Nitekim bi daha arayan adam sayısı az oluyor ciddi alıcı olmadıkça.

Bunu geçtik, anlaşıp "ben yarın geliyorum, şu saatte bilmemne yapacağız" vs. deyip de gelmemek şerefsizlik, başka bişey değil. Anlaşıyorsun adamla neticede. Onu da ciddiye almamak lazım demek ki.

Bunun haricinde, başka bi konuda daha yazmıştım. Adam fırın almaya gelecek, büyük arabayla gel dedim, fırını hiç bi yere sokamadık, ev taşıyormuş, arabada başka eşyalar da vardı. Ben yarın kayınpederden Connect'i alayım geleyim dedi, iyi dedim, ertesi gün ses yok.

E ulan pezevenk, aç da söyle ben başka buldum de, beğenmedim de, bişey de... Sanki ben sana bişey diyeceğim. Sığır bol.
    Valla mouse aldım sahibinden den. Küçük bir çocuk satıyordu. Abi dedi senden önce 2 kişiyle konuştum hiç güven vermediler. Sen güven verdin dedi.
    Parayı güvenli göndermek istiyorum dedim. Mouse u bana gönderdi, kontrol ettim ve sonrasında parayı gönderdim.
    Alıcı kendini belli eder diye düşünüyorum.

drago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nasi sigortaciyla alakali. Yardimci olabilcek birisi varmi.bu konuda? Araci alma niyetimiz vardi bu durum cikinca isgillendik
    Benim aracım da 5664 de 75 hp olarak geliyordu, noter satışta düzelttik araç bu diye

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)