User Tag List

Sayfa 5/493 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon
9351 sonuçtan 77 ile 95 arası

Konu: sahibinden.com saçmalıkları.

Seven7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu numara koyma işi biraz kötü olmuş.
    O değil de bu kişinin profiline girdiğimizde 'Satıcının GET İlanlarını Listele' yerine tüm ilanlarını listeleme olsa çok daha güzel olur.

Trance-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SinanATASOY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Orda sistemsel bir iyileştirme yapılsa çok güzel olur, misal o kullanıcının ilanlarını gösterme gibi bir filtre konulabilse..
    mağaza ilanları , onay periyoduna düşmez ...

adam CANI SIKILDIKÇA , oturyor pc'sinin başına ilan giriyor.

ben sahadayken , tahsis bir tane personeli olan bile gördüm.
    personeline sürekli ilan girdirtenler var yani

gerekli yazılımsal boyut var ,
    Alıntı 63owen63 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyu okudum, şimdi bakırköy minibüsüne binip, meydana kadar ring hayali kuracagım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Bar35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Durduk yere hesabımı bloke etmişler, aradım sebebini sormak için söleyemiyoruz evrak göndermeniz lazım diyorlar. Böle saçmalık mı olur doping li ilan vermek için girdim, birşey yapamadan çıktım..
    kullanıcı adını alalım
    Konuyu okudum, şimdi bakırköy minibüsüne binip, meydana kadar ring hayali kuracagım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Seven7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O değil de bu kişinin profiline girdiğimizde 'Satıcının GET İlanlarını Listele' yerine tüm ilanlarını listeleme olsa çok daha güzel olur.
    destek@sahibinden.com'a yazabilirsiniz,

saygılar.

220T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fotoğrafın altındaki isme,imzaya dikkat edene kadar ilanın doğruluğuna baksınlar.Mirafiori bölümüne Fiorino ilanı verdirmesinler,otomatik arabayı düz vitesli diye yayımlamasınlar,coupe arabayı 5 kapılı,5 kapılı arabayı da cabrio diye yayımlamasınlar.Kazandıkları para haram benim nazarımda,ilanlara doğru düzgün bakmadıkları için filtreleme de pek işe yaramıyor.
    Modifiye parayla yapılır ama parayla yaptırılmaz.

officer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Seven7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    onun basit yolu var pm atarım

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Evet geçen gün arkadaşa cabrio araba bakıyorduk cabrioda arama yaptırdık araçların çoğu bildiğin 4 kapı araçlar..

birde şu motorsiklet ilanlarında artık aramayı biraz daha detaylandırsalar mesela scooter ile maxi scooter ayrımı olsa falan iyi olucak koymuşlar bir scooter katogorisi ara ara çinlisi japonu italyanı 50 cc liği 100 cc liği 500cc liği hepsi aynı katogoride bulamıyorsun aradığını karman çorman.
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 220T Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fotoğrafın altındaki isme,imzaya dikkat edene kadar ilanın doğruluğuna baksınlar.Mirafiori bölümüne Fiorino ilanı verdirmesinler,otomatik arabayı düz vitesli diye yayımlamasınlar,coupe arabayı 5 kapılı,5 kapılı arabayı da cabrio diye yayımlamasınlar.Kazandıkları para haram benim nazarımda,ilanlara doğru düzgün bakmadıkları için filtreleme de pek işe yaramıyor.
    İlan verirken seçenekleri sistemsel değil , manuel olarak kullanıcılar girdiğinden , ve senin yaşadığın ülkede kendini çakal zanneden adam veya şahıs çok oldugundan dolayı böyle bir durumla karşı karşıyayız.

- TOFAŞ Kartal , coupe , otomatik vitesli olarak girilebilir mesela ... bunu sende yapabilrisin

- ilanı değerleme , bakma , filtreleme sorunu değil bu ...

saygılar.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı o.güngör Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlan verirken seçenekleri sistemsel değil , manuel olarak kullanıcılar girdiğinden , ve senin yaşadığın ülkede kendini çakal zanneden adam veya şahıs çok oldugundan dolayı böyle bir durumla karşı karşıyayız.

- TOFAŞ Kartal , coupe , otomatik vitesli olarak girilebilir mesela ... bunu sende yapabilrisin

- ilanı değerleme , bakma , filtreleme sorunu değil bu ...

saygılar.
    O fotoğrafın altındaki imzayı gören göz,arabanın tek kapı olduğunu görmüyor mu?

officer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tahmin ediyorum, o kadar çok ilan düşüyordur ki onaya , resme - modele göre göz yordamıyla kontrol etmek mümkün değil,
    + her markanın duayeni olması lazım ki içerik kontrol edilsin.
    Hatalı - yanlış giriş engellenemez..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    imza dediğin olayı anlamadım nasıl bir imzadan bahsediyoruz , örnek var ise görelim hep beraber...

daha önce bir kaç arkadaşımın araç ilanı için pro resimler kullanılmış , askıya alınmıştı.
    pro resim çeken birisinin , isim soyisim şeklinde olan imzasından mı bahsediyoruz ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı officer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tahmin ediyorum, o kadar çok ilan düşüyordur ki onaya , resme - modele göre göz yordamıyla kontrol etmek mümkün değil,
    son 48 saat ; 109.379 ilan ....

Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bi yandan iyi bi yandan kötü olmuş ben allahtan 2.hattımı yazıyorum sahibindene hep karşı tarafın numarasıda çıkıyo güzel olmuş

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    iyide bir bayan kullanıcı kadının neden teli karşı tarafda çıksın kadını rahatsız edicekler falan sonra bir ton tantana..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı officer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haklısınız,talep fazla;lakin isteğimiz en azından bu yönde iyileştirme yapılması.Özel araçlar olur,bilgi sahibi olmayan bilemez veya araç gümrükten girmiştir vs. bu gibi durumlara eyvallah.Ama en azından şu vites ve kasa tipi konusunda hassas olmaları gerektiğini düşünüyorum.

imza dediğin olayı anlamadım nasıl bir imzadan bahsediyoruz , örnek var ise görelim hep beraber...

daha önce bir kaç arkadaşımın araç ilanı için pro resimler kullanılmış , askıya alınmıştı.
    pro resim çeken birisinin , isim soyisim şeklinde olan imzasından mı bahsediyoruz ?
    Evet bu durumdan bahsediyorum,yeni duydum böyle bir şeyi.Eğer gerçekse ve fotoğraflar bu denli inceleniyorsa araçların kasa tipinin de ilandaki gibi olmadığı görmelerini bekliyorum sadece.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Haklısınız,talep fazla;lakin isteğimiz en azından bu yönde iyileştirme yapılması.Özel araçlar olur,bilgi sahibi olmayan bilemez veya araç gümrükten girmiştir vs. bu gibi durumlara eyvallah.Ama en azından şu vites ve kasa tipi konusunda hassas olmaları gerektiğini düşünüyorum.

Evet bu durumdan bahsediyorum,yeni duydum böyle bir şeyi.Eğer gerçekse ve fotoğraflar bu denli inceleniyorsa araçların kasa tipinin de ilandaki gibi olmadığı görmelerini bekliyorum sadece.
    yazılımsal boyuta aktarılmalı , bende destekliyorum sizi. fakat yazılımsal , yapmadıkları birşey , yapamayacaklarından değil.

- ama ; yogunluk fazla , kriter seçimleri de üyelere ait olunca , bu durum ortaya çıkıyor maalesef.

KMR2-GT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aynı arabanın ılanını 2. kez verıorum ılanı askıya alıyor ticari kimlik taşıyorsun ayık ol dıor.incelemeden etmeden kaldırıyorlar bazen benıde çıldırtıyor bu site

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yazılımsal boyuta aktarılmalı , bende destekliyorum sizi. fakat yazılımsal , yapmadıkları birşey , yapamayacaklarından değil.

- ama ; yogunluk fazla , kriter seçimleri de üyelere ait olunca , bu durum ortaya çıkıyor maalesef.
    Site bu problemi çözmek istiyorsa bence tek çözüm fahri müfettişlik.Başta TT olmak üzere büyük otomobil forumlarının kapısını çalıp yönetici arkdaşlarla görüşmeliler.Yöneticilerden,forumlarda bu konularla ilgilenen,zamanı müsait olan üyelerin taraflarına önerilmesini talep etmeliler.Tercihen öğrenci olan arkadaşlarımız seçilirse hem daha az maliyet olur hem de onların harçlığı çıkar.Yanlış ilanları düzeltmenin tek yolu kendi bünyelerindeki kontrol mekanizması değil,bu kontrol mekanizmasını cüzi ücretlerle dışarıdan sağlayabilirler bence. Ha şu anda da şikayet mekanizması var ama şimdiki bireysel ve kimsenin şikayet etme gibi bir zorunluluğu bulunmamakta.Öbür türlü ise belirlenecek arkadaşların işi olacak ve yapmakla,bulmakla yükümlü olacaklar.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Site bu problemi çözmek istiyorsa bence tek çözüm fahri müfettişlik.Başta TT olmak üzere büyük otomobil forumlarının kapısını çalıp yönetici arkdaşlarla görüşmeliler.Yöneticilerden,forumlarda bu konularla ilgilenen,zamanı müsait olan üyelerin taraflarına önerilmesini talep etmeliler.Tercihen öğrenci olan arkadaşlarımız seçilirse hem daha az maliyet olur hem de onların harçlığı çıkar.Yanlış ilanları düzeltmenin tek yolu kendi bünyelerindeki kontrol mekanizması değil,bu kontrol mekanizmasını cüzi ücretlerle dışarıdan sağlayabilirler bence. Ha şu anda da şikayet mekanizması var ama şimdiki bireysel ve kimsenin şikayet etme gibi bir zorunluluğu bulunmamakta.Öbür türlü ise belirlenecek arkadaşların işi olacak ve yapmakla,bulmakla yükümlü olacaklar.
    güzel fikir kendi açımdan belirteyim ...

iletirim

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 konuk)