User Tag List

Sayfa 370/492 İlkİlk ... 270320360368369370371372380420470 ... SonSon
9344 sonuçtan 7.012 ile 7.030 arası

Konu: sahibinden.com saçmalıkları.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    vitrinde denk geldim, aracın sıfır anahtar teslim fiyatı 1.302.122

'13 1.5 TDCI Ford Fiesta Titanium

ByKazim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mutlu Değerli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben şeye hastayım;

''Aracımız 4-5 parça boyalı olup...''

4-5 parça ne yaprak! bi parça kafasına göre mikron mu ayarlıyor
    Bunun bi üstü 4-5 parca boyalı olup HARİCİ BOYASIZDIR! yazanlar. Ya zaten daha kaç parça kaldı ki onu öyle büyük yazarak vurguluyorsun

drago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kredilerin düşmesini istemez oldum, krediler düşünce satıcılar aradaki farkın fazlasını fiyata ekliyorlar.

Evet, mevzu ev.

Bir kaç saat önce bir ev ilanını aradım, yarın şu saat müsaitseniz gelip bakalım diyorum,

Hesabınıza uyacaksa gösterelim diyor.

Hesabıma uymasa neden arayayım diyorum, üstünüze alınmayın falan diyor.

Her türlü alışverişten tiksindirdiler

EOZDAG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı drago Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kredilerin düşmesini istemez oldum, krediler düşünce satıcılar aradaki farkın fazlasını fiyata ekliyorlar.

Evet, mevzu ev.

Bir kaç saat önce bir ev ilanını aradım, yarın şu saat müsaitseniz gelip bakalım diyorum,

Hesabınıza uyacaksa gösterelim diyor.

Hesabıma uymasa neden arayayım diyorum, üstünüze alınmayın falan diyor.

Her türlü alışverişten tiksindirdiler
    Bizde şuan satılık ev kalmadı ben hiç muhattap olmadım da, aktif olan arkadaşlarla konuşuyoruz 1 hazirandan beri alıcı kitle çok kötü diyorlar. Gelip araba piyasasıyla gayrimenkul piyasasını kıyaslayan veya biyasa gırılıyor yarısına alam diyen veya her işi yapıp en son krediden dolayı direkten dönen çok oluyormuş. Sizin denk geldiğinizde öyle olabilir
    123d

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    zaten fiyatlarda garipti bu kredi olayı ile iyice çığırından çıktı.bakalım balon etkisi kimde patlıyacak.
    Seat IBIZA FR

TechTurkey
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    ust komsu evi satiyordu aradim fiyat eskisi gibi degil yuzde 20 zamlandi dedi, hayirdir dedim krediler dustu diyo piskin piskin..
    A programmer is an organism that turns coffee and pizza into software

www.drecu.com

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    fiyatların artması çok normal şeyler bu kadar ucuza para saçarsa hükümet herkes ev almak ister dolayısıyla talep artar fiyat artar
    burada sevindirici olan kiraların reel oalrak düşecek olması çünkü ülkede ev sahibi olmayan kimse kalmayacak yakında
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

Ome_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerçekten inanılır gibi değil, var yok ilana yazdık.

Bilgi vermek için ne gerekiyorsa yaptık. Yarım saat beni esir ettin şu bu diye hepsine cevap verdim.

Pazarlık ettin ona da amenna, ama pişmiş aşa su katarsan o iş olmaz.

Araba zaten kendi kategorisindeki en düşük ilan fiyat olarak, ne yapalım bedava mı verelim anlamadım ki.
    yanlış strateji.
    fiyatı 5 bin arttır daha çok talep görürsün. En düşük 3-5 ilanı direk eliyor insanlar turşunun da turşusudur bu diye.

Alpii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BARR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Millet vurguncu zaten ona satsan 2 gün sonra ilanda araban tekrar
    2 gün sonra olsa yine iyi Geçen arkadaşıma bir a3 bulduk 1.6 tdi. 177e bin'e satıyordu. Opsiyonlandı gün içinde 2 saat sonra başka galeriden 195 ilanı açıldı. Diğer hafta o galeri 187 den sattım dedi...
    https://www.instagram.com/gnn.308/

34 GNN 111 #308 21'
    34FDC785#308 16’ - RIP - 34BAG097 #308 18'

S.Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Alpii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 gün sonra olsa yine iyi Geçen arkadaşıma bir a3 bulduk 1.6 tdi. 177e bin'e satıyordu. Opsiyonlandı gün içinde 2 saat sonra başka galeriden 195 ilanı açıldı. Diğer hafta o galeri 187 den sattım dedi...
    bende yavşağın tekine araba sattım, oğlum askerden geliyo falan bi ton ağladı, pazarlık üstüne pazarlık etti, 3. pazarlığı etmeye kalktı, abi uzatmaya gerek yok fiyatı 2 kere konuştuk zaten dedim, 148e verdiğim arabayı 188'den ilana koydu.

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ome_RS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yanlış strateji.
    fiyatı 5 bin arttır daha çok talep görürsün. En düşük 3-5 ilanı direk eliyor insanlar turşunun da turşusudur bu diye.
    anlaştık biriyle bilet aldı arkadaş yarın gelecek bakacak uyarsa satışı alacak.

Ben satıcı olarak fazla fazla dürüst davrandım, kimse bana aa şu da varmış bu da varmış diyemez.

Sevmiyorum o işleri. Ne alırken ne satarken.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    anlaştık biriyle bilet aldı arkadaş yarın gelecek bakacak uyarsa satışı alacak.

Ben satıcı olarak fazla fazla dürüst davrandım, kimse bana aa şu da varmış bu da varmış diyemez.

Sevmiyorum o işleri. Ne alırken ne satarken.
    Kendime alıntı,

Şu yukarıdaki arkadaş bileti atınca tabi herkesi kendimiz gibi sanıyoruz.

Ayıp olmasın diye sabah 6 da kalktık arabanın içini sildim, sonra gittim dışını yıkadım, lastiklerin havasını kontrol ettim. Yağa suya baktım,

hani mahçup olmayalım. (hafta içi araba bende değildi vakit olmadı bunları yapmaya)

Neyse bu sabah 9 da burada olacaktı arkadaş, 8.50 gibi aradım açmadı.

Bir daha aradım hat direkt meşgule döndü, diğer telefondan aradım çalıyor, benim numarayı engellemiş.

wh tan da yazdım onu da engellemiş

Ya be insan evladı ara vazgeçtim de, insan mı yiyoruz. Olur içine sinmez istemezsin canın sıkılır vazgeçersin,

ama sen geleceksin diye işinden izin alan adamı mağdur etmeye hakkın yok.

Ha bir de servisle merkeze gelmesin diye otogardan alacaktım bu insan evladını.

Sabah sabah sinir stres tavan yaptı sayesinde, terbiyesiz herif.

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Kendime alıntı,

Şu yukarıdaki arkadaş bileti atınca tabi herkesi kendimiz gibi sanıyoruz.

Ayıp olmasın diye sabah 6 da kalktık arabanın içini sildim, sonra gittim dışını yıkadım, lastiklerin havasını kontrol ettim. Yağa suya baktım,

hani mahçup olmayalım. (hafta içi araba bende değildi vakit olmadı bunları yapmaya)

Neyse bu sabah 9 da burada olacaktı arkadaş, 8.50 gibi aradım açmadı.

Bir daha aradım hat direkt meşgule döndü, diğer telefondan aradım çalıyor, benim numarayı engellemiş.

wh tan da yazdım onu da engellemiş

Ya be insan evladı ara vazgeçtim de, insan mı yiyoruz. Olur içine sinmez istemezsin canın sıkılır vazgeçersin,

ama sen geleceksin diye işinden izin alan adamı mağdur etmeye hakkın yok.

Ha bir de servisle merkeze gelmesin diye otogardan alacaktım bu insan evladını.

Sabah sabah sinir stres tavan yaptı sayesinde, terbiyesiz herif.
    Yanlış anlamayın da şöle de bir durum var. Arabalarınız genelde yüksek yaşlı ve mebla olarak düşük o yüzden genel hitab etti kitle yüzünden de bunlar başınıza geliyor malesef. Herkes sizin gibi düşünceli veya temiz değil hatta çoğunluk değil bunun maddi olarak kıyaslaması olmaz ama malesef ülkemizde belli bir kitlenin çok büyük bölümü bu karşılaştığınız tipte görgüde insanlar.

Allah kolaylık versin o yüzden.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yanlış anlamayın da şöle de bir durum var. Arabalarınız genelde yüksek yaşlı ve mebla olarak düşük o yüzden genel hitab etti kitle yüzünden de bunlar başınıza geliyor malesef. Herkes sizin gibi düşünceli veya temiz değil hatta çoğunluk değil bunun maddi olarak kıyaslaması olmaz ama malesef ülkemizde belli bir kitlenin çok büyük bölümü bu karşılaştığınız tipte görgüde insanlar.

Allah kolaylık versin o yüzden.
    Fakirler ölsün temalı olmuş sanki

Biz de istiyoruz böyle düşük km li güzel araçlara binelim ama şartlar herkes için eşit değil.

Arabaya zaten "mal" olarak baktığım için yaşı km si çok takıntı değil benim için, ama insan kalmamış gerçekten.

Ya ben fazla hassasım ya da başka bir sorun var bilemiyorum.

Ben şurada rahatsız olduğum hiçbir şeyi yapmıyorum kimseye bana yapılmamasını beklemem çok normal değil mi ?

Yanlış anlayacak bir şey yok neden olsun. 3-5 cıvata duruyor kapıda en nihayetinde.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Fakirlikle ilgisi yok ki bunun onu anlatmaya çalıştım

Yani malesef bu şekilde araçalara bakıp / alan / satanların çok büyük bölümü bu şekilde bir tutumda. Bunun araba ile ilgisi yok hayat görüşleri görgüleri kültürleri böle. O yüzden beklemeyin bişey.

Haa bunların paraları versiyonları da çok fazla var ayrı konu sadece beklentiniz olmasın fazla demek istedim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fakirlikle ilgisi yok ki bunun onu anlatmaya çalıştım

Yani malesef bu şekilde araçalara bakıp / alan / satanların çok büyük bölümü bu şekilde bir tutumda. Bunun araba ile ilgisi yok hayat görüşleri görgüleri kültürleri böle. O yüzden beklemeyin bişey.

Haa bunların paraları versiyonları da çok fazla var ayrı konu sadece beklentiniz olmasın fazla demek istedim.
    farkındayım fakirlikle ilgisi olmadığının o kısım espriydi.

Şimdi senden sonra baktım ulan acaba çok mu fiyat istiyorum diye 450 bin üstü 2000 model üstüne baktım,

benim ilan çıkana kadar gelen arabalar palio / siena / taksi çıkması linea / dacia / arada bir tane laguna vardı, benden sonra da bir tane accent vardı.

Böyle kategorize edince yine rakam makul duruyor bana göre hala.

Neyse haklı olduğun konu "insanlardan beklenti" içinde olmamak, katılıyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Ben genel olarak sosyo ekonomik vs modeli ne olursa olsun hangi zümreden olursa olsun bu ülkede insanlardan herhangi bir görgü / incelik / duygusal zeka beklemiyorum artık. Hatta bu konuda @imprezaWRC Hakan babayla konuştuk geçenler de onunla birlikte Urlada komün kuracağız

Mutlu Değerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tam olarak ne oldular da haberimiz yok

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...20821170/detay SENDE OLDUN GRİESS

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...23208640/detay SENDE OLDUN MERMİ KİNG

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...29698598/detay SENDE OLDUN GRİESS
    İnsanları, yalan söylediklerini anlayacak kadar tanımak istemiyorum.

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Ben genel olarak sosyo ekonomik vs modeli ne olursa olsun hangi zümreden olursa olsun bu ülkede insanlardan herhangi bir görgü / incelik / duygusal zeka beklemiyorum artık. Hatta bu konuda @imprezaWRC Hakan babayla konuştuk geçenler de onunla birlikte Urlada komün kuracağız
    2 hafta önce oğlanın canı çekti diye dondurmacıya uğradık. Yanımızda buz çantası ve buzluklar vardı. Adam sağolsun dondurmayı strafor kutuya koydu ama eve geldiğimizde fark ettik ki içine kendi buzluğunu/aküsünü (böyle birşey diyorlar) da koymuş.
    1 hafta sonra bir daha aynı yere gittik. Adamın verdiği buzluğu geri verdik. Adam şok, ben bunu geri getirirler diye veriyorum ama bugüne kadar 1-2 kişi getirdi, biri de sizsiniz dedi. Bunun karşılığında kayıtsız kalmayıp ikram da yaptı. Hoş ben ikram peşinde değildim.
    Yazık, o adam o zımbırtıya ve strafora para veriyor. O zımbırtıyı geri götürme, straforu da çöpe at. Sonra, git adamdan bir daha talep et. Ama hep karşı taraftan incelik bekle, zam yapmamasını iste. Sana geri getir diye verileni geri getirme sonra karşı taraftan incelik, nezaket bekle.

Nezaket, incelik...vs hepsi geçmişte kaldı. Şimdi ne kadar öküzlük, görgüsüzlük yaparsan o kadar seviliyorsun.

Online derste, öğrendik ki, çocuğun biri kitap okusun diye ailesinden ödül olarak para alıyormuş. Bir diğeri de sürekli oyuncak aldırıyor anca öyle ödevleri yapıyor. Sonra gel bu çocuklardan hayır bekle. Dersi bölüp dururlar, sonra arkadaşlar öğretmen konuşurken konuşmayın sözünü kesmeyin der. Tebrikler, daha bu yaşta tilkilik, yavşaklık, ibnelik, puştluk...hepsini öğrenmişler. Ulan dallama, başından beri dersi bölen, hiç eden sensin, sonra yapmayın diyor.

Böyle yetiştirilen çocuk ileride ne haltlar yapar tahmin bile edemiyorum. Nezaket, incelik...vs göstermeyeceği kesin.

Özet, ben az insan öz insan istiyorum. Kısmet artık, umarım konuştuğumuzu hayata geçirebiliriz

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)