User Tag List

Sayfa 434/490 İlkİlk ... 334384424432433434435436444484 ... SonSon
9306 sonuçtan 8.228 ile 8.246 arası

Konu: sahibinden.com saçmalıkları.

evliya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...61297905/detay

Çok büyük ihtimalle pert olan araç, zamanında 100 küsürler isteniyordu, pert arabaya bu fiyat büyük saçmalık. On paragraf yazı yazınca arabanın pert olduğu gerçeği ne yazık ki değişmiyor.

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yaa arkadaş harbiden bukadar saçma sapan bi açıklama olur mu yaa aliminyum

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...27313503/detay

Not: Araç sert ve çok güçlü (0-100 değeri 4.6 sn) Kontrolsüz bir gücü var,araç 1.2.3. ve 4. videste gazı ayarlayamazsanız patinaja geçiyor.Farkında olmadan bi bakıyorsun hızı 280 km ye çıkmış(aracı aldığım kişi 307 km hızı gördüm dedi ).Arabayı yaklaşık 1 aydan beri kullanıyorum ama patinajsız arabayı çok nadir kaldırabildim.Böyle güçlü bir araba 4 çeker olmalıydı.Neyse bu notu bilerek alın diye yazdım,Allah korusun kaza yapmaya çok müsait.

1.2.3. ve 4. videste gazı ayarlayamazsanız patinaja geçiyor. agaa saraa sara gidiyo demeyi unutmuş
    PROSTOCK GARAGE

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 16EC813 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaa arkadaş harbiden bukadar saçma sapan bi açıklama olur mu yaa aliminyum

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...27313503/detay

Not: Araç sert ve çok güçlü (0-100 değeri 4.6 sn) Kontrolsüz bir gücü var,araç 1.2.3. ve 4. videste gazı ayarlayamazsanız patinaja geçiyor.Farkında olmadan bi bakıyorsun hızı 280 km ye çıkmış(aracı aldığım kişi 307 km hızı gördüm dedi ).Arabayı yaklaşık 1 aydan beri kullanıyorum ama patinajsız arabayı çok nadir kaldırabildim.Böyle güçlü bir araba 4 çeker olmalıydı.Neyse bu notu bilerek alın diye yazdım,Allah korusun kaza yapmaya çok müsait.

1.2.3. ve 4. videste gazı ayarlayamazsanız patinaja geçiyor. agaa saraa sara gidiyo demeyi unutmuş
    KAFASI KAÇIYOR'DA yazmamış
    médiocrité partout

Eworen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Saçma değil bence anlatım şekli farklı olabilirdi ama gerçekleri yazmış
    yüklenmiş fwd bir aracın düşük hızlardaki kaderi bu fizik kuralları işte.

tequila818 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı arda35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu ilan nezdinde genel saçmalık örneği olsun. Acenteler sıfır satışı bırakmış takas ve iyi kondisyonda 2.el kovalar olmuş. Resmen piyasayı ele geçirmeye çalışıyorlar.
    Aşağıdaki araca arkadaşım talip olmuş. Liste fiyatı 359.900 lira. Minimum 359'a bırakırız, o da kasko-sigorta bizden olursa demişler.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...8954422/detay/

Kendi aracımı alırken vw bayisi de bir benzerini bana yapmıştı. 300 küsur binlik araçta 3-5 bin lira zor indiler. Olumsuz yaklaşımları sayesinde sahibinden çok daha düşük km'lisini çok daha düşük fiyata aldım. Bunların yanında galeriler, al-satçılar bile insaflı kalıyor.
    Hocam şu an imkan var ise ülkede sıfır araç almak daha mantıklı hale geldi. Eskiden sıfır alacağıma düşük kmde 1 yaşında alırım diyordum ancak şu an sıfır bayiden aldığınız araç sahibindende yer alan ilanlara göre yaklaşık %5 daha uygun oluyor. Kredi vs ilave bir kampanya var ise o da yanınıza ayrıca kar kalıyor. Eylül ayının sonunda 520 li rakamlara a3 aldım ve 0.68 den taşıt kredisi kullandım. Aynı paket a3 ler şu an 550 küsürlerden ilanda ve herhangi bir kredi vs durumu da yok.
    E90 330i

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu olayın geldiği SON NOKTA

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...41650844/detay

TRAMER : ÇOK DÜZGÜN AĞIR HASAR KAYITLI
    médiocrité partout

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CloudGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Daha dün almış istanbuldan. Her halde ıspartaya kadar yengeç yengeç gittiği için hemen satıyor
    Okumadan imzalamam.....

Kubilay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CloudGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ve çoğu ilanda dikkat ediyorum, ağır hasarlılara çok da düşük paralar istenmiyor. Hala çoğu insan sigorta şişirmesi efsanesine inanıyor demek ki.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kubilay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ve çoğu ilanda dikkat ediyorum, ağır hasarlılara çok da düşük paralar istenmiyor. Hala çoğu insan sigorta şişirmesi efsanesine inanıyor demek ki.
    inanmaktan ziyade ,fakirleşen halk artık pertte olsa arabadır diyip alıyor.
    tabi buna zemin hazırlayan kapitalist düzende olaya iyice çanak tutuyor.
    yok pert sigortası , yok ikiye katlanmış araba kaskosu gibi ürünler çıkartıyorlar.

bu sefer perte ilgi artınca , zaten satılıyor denip fiyatlar dahada yukarı tırmanıyor...
    médiocrité partout

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    HAKKINI VERENE VERİRİM İlan No: 958956677

Hakkını verin arkadaş

Ome_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu bir efsane değil ki.
    Daha basıma yeni gelen olay. Gecen gün 2021 model 20binde araç ile kaza yaptık. Airbag bile acmadı. Ama servis sürücü koltuğu ve torpido dahil bir cok sey yazarak 100küsür bin tl masraf listesi cıkarttı.
    Bugün experle konuştum talep ettiğim rakamı bildirdim yarın haber verecekler muhtemelen araba pert olacak. Servis uzmanı da dedi ki bu araba dışarda toplansa 25-30a toplanır. Biz extra her şeyi yazıyoruz.
    Ek olarak 5 servis aradım 4ü yognluktan araba almadı 1 tanesi aldı o da pert olsun ugrasmayayım istiyor. Eğer yapılacaksa da benden 3 ay araba isteme diyor.
    Sigorta şirketleri artık ticarethane gibi çalışıyor. Eğer sana verdiği rakam karşılığında aracın kazalı bedeli>tamir bedeli ise direk karar pert. Sonra dışarda araba toplanıyor ve satılıyor. dosya daha kapanmadığı için fotoğraf vs paylaşmıyorum ama arabayı görseniz bu mu pert dersiniz. ben o arabayla 3 daha gezdim sonra servise teslim ettim.

EOZDAG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ome_RS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu bir efsane değil ki.
    Daha basıma yeni gelen olay. Gecen gün 2021 model 20binde araç ile kaza yaptık. Airbag bile acmadı. Ama servis sürücü koltuğu ve torpido dahil bir cok sey yazarak 100küsür bin tl masraf listesi cıkarttı.
    Bugün experle konuştum talep ettiğim rakamı bildirdim yarın haber verecekler muhtemelen araba pert olacak. Servis uzmanı da dedi ki bu araba dışarda toplansa 25-30a toplanır. Biz extra her şeyi yazıyoruz.
    Ek olarak 5 servis aradım 4ü yognluktan araba almadı 1 tanesi aldı o da pert olsun ugrasmayayım istiyor. Eğer yapılacaksa da benden 3 ay araba isteme diyor.
    Sigorta şirketleri artık ticarethane gibi çalışıyor. Eğer sana verdiği rakam karşılığında aracın kazalı bedeli>tamir bedeli ise direk karar pert. Sonra dışarda araba toplanıyor ve satılıyor. dosya daha kapanmadığı için fotoğraf vs paylaşmıyorum ama arabayı görseniz bu mu pert dersiniz. ben o arabayla 3 daha gezdim sonra servise teslim ettim.
    Abi senin olay nezdinde yazmıyorum ama başka bir saçmalıkta o rakamı kabul etmeyip aracı dışarda yaptırsan bile tramere 100bini işliyor. Hem para vermiyor, hem tramer yazıyor.
    123d

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ome_RS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu bir efsane değil ki.
    Sürücü koltuğu kırık ya da ne bileyim yırtık değilse, servis de bunu yazıyorsa eksper buna zaten itiraz etmiyor mu? Ha şöyle bir durum var dışarıda evet çoğu iş ucuza geliyor, servislerde herşey ciddi pahalı ama sanayide de ufaklı tefekli kırık çıkık parçaları da hiç yapmıyorlar, araba hakkıyla toplanmıyor. Plastik bi parça kırılmışsa, cırt atıp geçiyolar. Mesela benim aracımın cd changeri kırılmış kazada, ben fark etmedim onu. Servise gitsem cd changerı yaslayacaktı, sanayide yazmadılar öylece kaldı.

Ben sigorta şişirmesi yalanı derken, sigortadan para almak için yüksek yazmışlar dedikleri mevzular için konuşuyorum bence o mevzu bir efsane. Koca şirketlerin devamlı para dağıtırcasına arabayı pert edip sahiplerine para ödemesi mantığıma yatmadı yatmayacak.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EOZDAG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi senin olay nezdinde yazmıyorum ama başka bir saçmalıkta o rakamı kabul etmeyip aracı dışarda yaptırsan bile tramere 100bini işliyor. Hem para vermiyor, hem tramer yazıyor.
    Yüksek tutarın yazması garipmiş yine sigortadan ve daha düşük meblaya yapılmış olmasına rağmen

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    BOYASIZ "sadece kaput değişik"çilerde bugün

mini cooper s

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...61556025/detay

bu da KOMPLE STANDART ama 6 tane göstergeli EVC'li falan EVO 8

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...56985687/detay

EOZDAG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yüksek tutarın yazması garipmiş yine sigortadan ve daha düşük meblaya yapılmış olmasına rağmen
    Siz nerde veya kaça yaptırırsanız yaptırın, belirlenen tutarı her türlü yazıyorlar. Forumdan e90cı bir abimizin de başına gelmişti hatta.
    123d

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    BOYASIZ "sadece kaput değişik"çilerde bugün

mini cooper s

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...61556025/detay

bu da KOMPLE STANDART ama 6 tane göstergeli EVC'li falan EVO 8

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...56985687/detay
    Boyasız deyip kaput değişik demek de yeni modelmiş demek

Evo da standart dabi, adam bilmem kaç milyor harcadığı parçaları söküp "full standart" yapmış işte ne var

Sti_Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...79407150/detay -- 2JZ Clio4

Doğru değildir di mi
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı Sti_Ozan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...79407150/detay -- 2JZ Clio4

Doğru değildir di mi
    Arkadaş arası muhabbet olmuştur palavra havaya sıkılmıştır sonra ıspat için böle bir yola baş vurulmuştur
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 5 kullanıcı var. (1 üye ve 4 konuk)

1. weST.27