User Tag List

Sayfa 27/87 İlkİlk ... 1725262728293777 ... SonSon
1646 sonuçtan 495 ile 513 arası

Konu: Bisiklet kullananlar ?

Erdem K. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Evrenoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alışmadık ..te don durmaz derler ya
    Bu kadar övülüyorsa denerim olmadı bir gün
    şimdilik jel kaplı bi sele kılıfı aldım, bakim ona nasıl olacak
    abi tayt tahmin ettiğin kadar kötü değil sort altına giyiyor çoğu kişi, kısa zaten, ancak güreşçi gibi askıları var, o özelliği biraz komik tabi ama önemli olan rahatlıksa gerisi teferruat :P
    Subaru
    Technica
    InternationaL

PSN: ekduncan

johnie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Erdem K. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi tayt tahmin ettiğin kadar kötü değil sort altına giyiyor çoğu kişi, kısa zaten, ancak güreşçi gibi askıları var, o özelliği biraz komik tabi ama önemli olan rahatlıksa gerisi teferruat :P
    Erdem ;
    İlk bisikleti aldığımda yanımda çok fazla bilmeyen bir eleman vardı adam kılıf al kılıf al dedi iyi dedim.. Yaklaşık 100 km falan sürdükten sonra dedim yok olmuyor böyle gittim bir akşam tay aldım ve bir süre kılıf+tayt ile sürmeye başladım baktım o da olmuyor dedim ... çıkardım kılıfı sadece tayt ile sürmeye başladım tayt üstüne şort abi yok böyle bir rahatlık oh be dedim sonuna..

TechTurkey Evrenoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    119 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Erdem K. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    askı mı :/
    demeyeydin iyiydi :/

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yav bu arada ben birsey sormak istiyorum, simdi bu bisikleti ben sehiricinde kullanacagim coguzaman kizarkadasimla cikiyorum tabi. Amacina pek uygun olmayacak ama arkasina insan oturabilmesi icin sele vs birsey takilabiliyor mu acaba bu bisikletlerin? Bisikletim Kron tx 500.

Birde bu aksesuarlari topluca siparis verebilecegim bir site onerirseniz sevinirim.

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı johnie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    harika bir seçim , İstanbul da nerede sürüyorsun genel olarak ? İstanbul da olanlarla bir tur falan düzenlesek
    aslında şuan için sadece ulaşım amaçlı kullanıyorum kullanmaya çalışıyorum vakitsizlikten , daha gezi amaçlı kullanmaya fırsat bulamadım

bence 2 tane yüksek lümenli hem düz hemde çakarlı ışık al. Arkaya 1 ya da 2 tane ışık al fonksiyonlulardan.. Pompa , iç lastik , yama vs bunları da uzun yol yaparken yanında taşı derim. Kask decathlon dan da bakabilirsin , ben bell aldım bisikletin rengi ile falan uyuyor diye Işıkları dilersen , Galata da Işık bisiklet var oradan temin edebilirsin.. Km saati de Mertcan abinin söyledikleri gayet iyi garmin falan da bakabilirsin
    trelock da bi model gozume kestirdim ışık olarak decathlonda var gidip bakıcam

computer olarak garmin alıcam sanırım , şu navili olanlardan ikinci el temiz uygun bulursam oda olabilir şimdi değil ama ilerde gezilerde lazım olur diye düşünüyorum

Alıntı MeRtCaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kask sedona alabılırsın hem fıyat uygun hemde modellerı guzel
    tamır kıtı zefal kullanıyorum ben yapıstırıcısı ve yamaları kalıtelı
    sele altı tasıma cantası alabılırsın
    Specialized de bitane tam bisikletimin renginde beğendim ama sedonada da güzel modeller var birkaç yere bakıp alırım

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

free-hifi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Connecting site...

arkadaşlar bu bisiklet hakkında bilgisi olan var mı verilir mi bu para ? ne kadar alınır

Dou - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende kendime yillar sonra dayanamayip adam gibi (goreceli) bir bisiklet aldim. Bundan once hep noname celik govde hayvan gibi agir bisikletlerim olmustu, ve genelde dag bisikletiydi.

Acikcasi butceme uyan (600 cad - 1300 tl ye kadar) iki secenek arasinda gidip geliyordum. Birincisi Trek FX 7.2, ikincisi Giant Escape 2 idi. Trek'in avantaji, vites komponentleri Giant'e gore bir kademe daha iyi, fakat 2014 modele gore 2015'te fiyatini sabit tutabilmek/dusurebilmek icin govde kalitesini dusurmusler. Aluminyum govde 2014'te Gold-rated iken simdi Silver-rated olmus. Ustelik 50 dolar daha pahaliydi Giant'e gore.

Sonuc olarak Giant Escape 2 yi tercih ettim, koyu mavi/turuncu renkte. Simdilik ekstra Specialized yol bilgisayari ve telefon tutucu var. Ileride (biraz eskiyince) vites sistemini ve tekerleklerini daha iyisiyle upgrade edebilirim.

Ilk gunden 12 km yol yaptim, gayet rahat geldi ince selesine ragmen.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nereden gideceğimizi şaşırmış durumdayız cidden. İnsanlar kapılarını açmadan önce bir aynadan baksa gelen var mı giden var mı langırt diye açmasa böyle olaylar olmaz. Taksicinin kapıyı öyle bir açışı var ki , umurunda değil ağzında da sigarası.. Dikkatli olun lütfen , bisiklet ve motor kullanırken sağdan giderken
    https://youtu.be/V-DgoX5B56g

serkanokan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Atlas dergisi bu ayki sayisinda turkiyedeki 45 bisiklet parkurunu anlatan ozel bir ek daha veriyor. Ben aldim fena degil, merakli arkadaslar alabilir.

Gökhan Kavuştu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Öncelikle herkese merhabalar, ben genelde otostop ile şehir şehir dolaşarak kamp yapan bir gezginim. Lakin hem güvenli olmayışından hem de günü gününü tutmadığından dolayı otostop yolculuğuna son vermek, yolculuğumun devamını bisikletle devam ettirmek istemekteyim. Bana öğrenci işi, bin-bin beşyüz lira aralıklarında bir yol bisikleti önerebilirseniz çok sevinirim. Bu arada önüne ya da arkasına kamp malzemelerini taşıyabilmem için sele takmayı düşünüyorum, ona göre bir model önerirseniz sevinirim. Hazır yerini bulmuşken sorayım dedim, yanlışlık olduysa şimdiden özür dilerim.
    GKGARAGE

Instagram | Spotify | Flickr

Dou - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Uygun platform tipinde pedal marka/model önerisi olan var mı?

Bisikletten genel olarak her şeyinden memnunum ama, pedallar çok küçük ve plastik.

Amazon'da bunlardan buldum uygun fiyata, markası Wellgo MG-1

serkanokan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Gökhan Kavuştu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle herkese merhabalar, ben genelde otostop ile şehir şehir dolaşarak kamp yapan bir gezginim. Lakin hem güvenli olmayışından hem de günü gününü tutmadığından dolayı otostop yolculuğuna son vermek, yolculuğumun devamını bisikletle devam ettirmek istemekteyim. Bana öğrenci işi, bin-bin beşyüz lira aralıklarında bir yol bisikleti önerebilirseniz çok sevinirim. Bu arada önüne ya da arkasına kamp malzemelerini taşıyabilmem için sele takmayı düşünüyorum, ona göre bir model önerirseniz sevinirim. Hazır yerini bulmuşken sorayım dedim, yanlışlık olduysa şimdiden özür dilerim.
    Dostum ankarada delta bisiklet ve erdoganlar bisiklet genelde premium markalari yuksek fiyatlara satar. Bunun haricinde performans bisiklet, gungorler bisiklet ve adini unuttugum bir kac tane daha var bunlar da daha makul markalar satar genelde. Web sitelerine bakarak oncelikle aklinda birkac model belirle ve secimini ondan sonra yap.

edemirbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2 hafta kadar önce bir tayt mevzusu geçmiş görmemişim. Pedli tayt rahattır, kraldır. Sadece tayt gezemem derseniz üstüne şort giyip dolaşın. Müthiş rahatlık sağlıyor adama. Forma+tayt çıkıyorum ben antrenmanlara, bütün teri dışarı atıyor direk.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dün akşam öyle turlarken, otobüs arkasından çıkan " biliçli şoför " kamera kayıtlarına girdi..
    https://www.youtube.com/watch?v=eitN71k9ZCs

Kahn23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Dün akşam öyle turlarken, otobüs arkasından çıkan " biliçli şoför " kamera kayıtlarına girdi..
    https://www.youtube.com/watch?v=eitN71k9ZCs
    Amk hiçbişey de söyşemiyosun. Geçmiş olsun. Bişey oldu mu?
    Ayrıca şu büyük araçların arkasından geçmeyin, görmüyorsun çünkü. Daha dikkatli olun akşamları.

HaKo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben dün sezonu açtım, bugün yine ineceğim kısmetse , sezon açılışının şerefine de kendime moon marka xenon aldım var mı b.çekmecede pedallayan ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı HaKo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben dün sezonu açtım, bugün yine ineceğim kısmetse , sezon açılışının şerefine de kendime moon marka xenon aldım var mı b.çekmecede pedallayan ?
    Abi genelde , bjk - sarıyer / bjk - florya-yeşilköy arası pedallıyoruz. Oralardan birisi var ise, oraya kadar geliriz de geri tek dönmeyesin oralara

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Carolita1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Amk hiçbişey de söyşemiyosun. Geçmiş olsun. Bişey oldu mu?
    Ayrıca şu büyük araçların arkasından geçmeyin, görmüyorsun çünkü. Daha dikkatli olun akşamları.
    Rahat olur musun Gece instagrama koydum görmedin mi
    Ben değildim ayrıca, ekipten bir abi. Emin ol çarpanın arabaya zarar gelir bisiklete gelmez - Fatboy bisiklet

Vintage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Harley davidson tarzı bisikletler görüyorum ama nerede satılır bunlar
    04Punto 89CivicEF 81Golf 94CivicEG 97CivicEK 93Uno 05Corsa 98Starlet

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)