User Tag List

Sayfa 3/87 İlkİlk 123451353 ... SonSon
1646 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Bisiklet kullananlar ?

RedSun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eskiden çok sürerdim.

sanırım anadolu yakası sahil tarafına elektrikli bisikletler geliyor. sahilde yapımı devam eden şarj noktaları yapıyorlardı. a noktasundan b noktasına bisikletle gidip orada teslim yerine bırakıyorsun. sanırım bu şekilde olucak. avrupada böyle işliyor sistem.
    2.0T FSI

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı academian97 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu Cube aim disc modeli bana 500€ya geliyor, sanırım max 700€luk alırım. Bir de bunun aksesuarlarını, ekipmanlarını almak var. Eldiven dışında hiçbir malzemem yok.

Ayrıca KTM de çok yaygın burada, ama Cube'ün daha kaliteli olduğunu söylediler.
    500 tl gibi bir fiyat varsa düşünme derim ben dediğim gibi 850 gibi rakamlara aldım kron,aşagı yukarı aynı özelliklere sahip,çokda önemli değil bir süre sonra istersen değiştirebilirsin,aksesuar kısmı biraz farklı gereksiz,yani ihtiyacın olmayan hiçbir şey almaya bilirsin,ama yok ben hepsini alırım dersen istediğin kalitedede seçenekler var,umarım en kısa zamanda bisikletine kavuşursun

Alıntı RedSun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eskiden çok sürerdim.

sanırım anadolu yakası sahil tarafına elektrikli bisikletler geliyor. sahilde yapımı devam eden şarj noktaları yapıyorlardı. a noktasundan b noktasına bisikletle gidip orada teslim yerine bırakıyorsun. sanırım bu şekilde olucak. avrupada böyle işliyor sistem.
    Pek mantıklı gelmedi ,adamlar bisikleti alır giderler
    Hem pedalli bisikletin yerini tutmaz o haram beygir
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE .

mhmtsrtp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ciddi anlamda trafik sorunu var sizin orda bence düşünme kaybedeceğin ne olabilirki ? denemiş olursun netice itibari ile sadece işe gidip geliyorsun,etrafa aldırmazsan çok faydalı olduğunu anlarsın,hem masraf hem zaman olarak [/QUOTE]

doğru söylüyorsunuz kaybediceğim bişey yok benim trafikten kastım bisikleti trafikte kullanmak sıkıntı olurmu sonuçta ulaşıcağımız hız belli ve memlekette okadar çok hödük varki yoksa etraftan kim ne derse desin çokta fifi benim için sonuçta 8-9 km yolu 2 vesait 1 - 1 ,15 saatte gitmekten çok çok daha iidir gerçekten bu aralar ciddi düşünüyorum :S bakalım hayırlısı

vtiaras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    benimde 1999 yılında 150 milyona almış olduğum peugeot origin 21 vites bisikletim var emsalsiz sayılabilir o dönemlerin en full u a dan z ye herşeyi shimano dur çok uzun seneler kullandım hep uzun yol katettim cocukken düzenli olarak hergün silivriden marmara ereğlisine 2 haftada 1 de silivriden tekirdağa gider gelirdim bisikletim hala taş gibi alındığı seneden bu zamana kadar ne lastik değişti ne fren pabuçları ne değişti nede lastiği patladı suan yazlıktan getirdim emektarımı evimde muhafaza ediyorum suan yürürde bıraz problemlerı var arka göbek ve jant telleri biraz dagınık durumda 3 5 jant teli eksik akort olması lazım ön süspansiyonum patlak degısmesı gerekiyor zamanım olmadıgından ılgılenemıyorum resimlerini cekip koycam

vtiaras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    BİSİKLETİNİZ İÇİN 80 CC SIFIR BENZİNLİ MOTOR KİTİ sahibinden.com'da - 98327797

deneyen oldumu? 40km ye kadar çıkabiliyormuş. kmde 6 kuruş diyor.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

mhmtsrtp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    elektrikli motorlar daha mantıklı geliyor bana bu motor kitleri sanmıyorum tam anlamıyla randıman versin ve 40 km hızda zor bence ayrıca bisikletin ağırlığında 10 11 kilo yazıyo :S

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı vtiaras Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benimde 1999 yılında 150 milyona almış olduğum peugeot origin 21 vites bisikletim var emsalsiz sayılabilir o dönemlerin en full u a dan z ye herşeyi shimano dur çok uzun seneler kullandım hep uzun yol katettim cocukken düzenli olarak hergün silivriden marmara ereğlisine 2 haftada 1 de silivriden tekirdağa gider gelirdim bisikletim hala taş gibi alındığı seneden bu zamana kadar ne lastik değişti ne fren pabuçları ne değişti nede lastiği patladı suan yazlıktan getirdim emektarımı evimde muhafaza ediyorum suan yürürde bıraz problemlerı var arka göbek ve jant telleri biraz dagınık durumda 3 5 jant teli eksik akort olması lazım ön süspansiyonum patlak degısmesı gerekiyor zamanım olmadıgından ılgılenemıyorum resimlerini cekip koycam
    Aras nerden buldun bu bisikleti,maşallah iyi bakmışsın ,evdemi muhafaza ediyorsun ?

Alıntı mhmtsrtp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    elektrikli motorlar daha mantıklı geliyor bana bu motor kitleri sanmıyorum tam anlamıyla randıman versin ve 40 km hızda zor bence ayrıca bisikletin ağırlığında 10 11 kilo yazıyo :S
    Elektirikli motorlar daha iyi dediğin gibi ,bunda servis sıkıntısı var gerekli bakımı nasıl yapcaksın olduki küçük bir arıza yaptı servis nerde ? bunun montajını kim yapıyor ? kısacaası uzun iş gibi geliyor ilk bakışta .
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    elektriklilerin motor görünümlüleride var güzeller fakat. hem 70 80 km yapabileni hemde rampada gebermeyeni var mı? fiyatda uçmadan
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GokhanRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    elektriklilerin motor görünümlüleride var güzeller fakat. hem 70 80 km yapabileni hemde rampada gebermeyeni var mı? fiyatda uçmadan
    Onun için en güzeli tek beygir Baldırlarına kuvvet diyeceksin basacan pedala Dertsiz tasasız.

Bahsi geçen motor değil,e bisikletde değil,ne olduğu bile belli değil
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE .

ates - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben cok ugrasıyodum bı zamanlar ***** cekmekoy yarıslar cart curt sırf hırsımdan gıttım xc1000 yaptım sıfırdan kac mılyar para gomdum o kadroya suankı sonuc odamın baskosesınde oylece duruyo keske bınecek bırılerı olsada bınsek

Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yaşar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onun için en güzeli tek beygir Baldırlarına kuvvet diyeceksin basacan pedala Dertsiz tasasız.

Bahsi geçen motor değil,e bisikletde değil,ne olduğu bile belli değil
    ev iş arası 18 km. rampa çok dik ve uzun olmasa bisiklet kullanıcam ama o rampayı aşana kadar 4 km geberiyorsun. sonra kalan düz yolu gidecek takatın kalmıyor

Emrecan-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bmx kullanıyorum pro olarak cadde bostanda görmüşünüzdür belki teg peg

RottingChrist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    50 cc bir scooter al bak keyfine. vergi yok ehliyet yok benzin ayda bir alıyorsun. 95 kiloyum bebek rampasını arı gibi çıkıyor.

ev iş arası 18 km. rampa çok dik ve uzun olmasa bisiklet kullanıcam ama o rampayı aşana kadar 4 km geberiyorsun. sonra kalan düz yolu gidecek takatın kalmıyor

Anu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    BİSİKLETİNİZ İÇİN 80 CC SIFIR BENZİNLİ MOTOR KİTİ sahibinden.com'da - 98327797

deneyen oldumu? 40km ye kadar çıkabiliyormuş. kmde 6 kuruş diyor.
    Polisten korkmasam almıştım Bağlarsa geri de alamayız bisikleti
    ''Halkını cehalet ve sefalete teslim eden yöneticiler yok olmaya, cehalet ve sefalete sürükleyen yöneticileri seçen halk ise köle olmaya mahkûmdur." Mustafa Kemal ATATÜRK

CagkaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Trek 4900SL kullanıyorum bende schwalbe maraton lastikleri dışında tamamen standart

İstanbulda kullananlar bir gün buluşsak boğazda gezsek falan güzel olur

Alıntı alicancalis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

bu taşıyıcıya nerden ulaşabilirim?

HkN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı zktrs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz cook kucuk cocukken bizden yasca buyuk bir abimizde vardi yazlikta binerdi hic unutmam kirmiz bir bisikleti vitesli ama vitesi bisikletin ortasinda alttaki demirde(bayan bisikleti gibi biraz egikti o demir) bildiginiz araba vitesi seklinde ayni oyle sagli sollu geciyordu..O gunden beri bisiklet severim 17 yasima kadarda egzdurum sporcular gibi binerdim atlar ziplardim racing gibi yata yata donerdim abartip bazen yan kayip duserdik,dusmeden merdiven cikar arka kaldirir doner dusmeden devam ederdim ne zaman vucut calisip kilo alip birde sporu birakip yamulduk eskisi gibi denge kuramiyorum binmek istemiyorum..Bazen esiyor aklima sahilde alayim bir tane bineyim diyorum ama istanbulda kimse saygi gostermiyor cekilmiyor bile millete makas atmak zorunda kalirim diye vazgeciyorum..

Buna benziyormuydu ?

Bene ilkokul 4'ten Lise sonlara kadar çok kullandım. İlk öğrendiğim bisiklet yukarıdakinin 16 jantlı ve daha basitiydi. Daha sonra çok bisiklet geldi geçti ama tabiki prof makina yada prof ilgi olamadı maalesef

Bahçeköy ormanlık olduğu için orman içinde çok gezerdim ve grup halde kross gibi gezerdik. Dağdan aşağı iner çıkardık yan yan hızlı hızlı. Tek teker çok uzun giderdim Ters biner giderdim. Ön tarafa oturup el braıkıp gitme çift teker kaldırma vs vs çok öyle acemi olarak hareket yapardım

Bir arada yukarıdaki gibi bir bisikletim vardı. Panter Cross. Arkada amortisör vardı ama önce yoktu. Selede normaldi. Arkaya rahat birisi otururdu

arkadaş ile birlikte tek bisiklete 7 kişi binerdik Millet kopardı bizi görünce.

Bir ara Panter Cross varken Bir arkadaşımdada resimdekinden vardı. Kollu 3 vites ve frenler kampana.. Rengi siyah ve ön tarafında cross motorları gibi numarası vardı. Markada Huntee Cross tu Birlikte takılır kaldırım maldırım altar zıplar gezerdik

Ayrıca hatırladığım kadarıyla arka amortisörde yükseklik vs ayar yapabiliyordum sanırm. Hatta sertleştirip çok yumuşak hale getirebiliyordum.

Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben de küçüklükten beri severim, arada çıkıp 30-40 km turluyorum tatlı bir müzik eşliğinde. Sıkışık trafikte adalet dağıtıyorum :P

Alıntı Sert@ç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ünal turanı ara yurdun önüne getirsin bütün kekoları, "tedavi olmak istiyorum"de, girsinler 2-3 dakika kesiciye, kız arkadaşınada yaz; barışmazsak tedaviye devam.

TurboJDM
    Misafir
    Benimkinin fotoğrafını çekmeye üşendim internetten buldum. Bianchi Saturn modeli dağ bisikleti 160mm ön arka disk fren, 24 vites, 26" jant, Aksesuar olarak Dijital hız göstergem var düzde 54 km yaptım

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)