User Tag List

Sayfa 460/498 İlkİlk ... 360410450458459460461462470 ... SonSon
9446 sonuçtan 8.722 ile 8.740 arası

Konu: 2015 Typer

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mrbars Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sıfırdan iyi kalkıyor dediler, bu yaştan sonra iyi kalkan birşey kullanmayı unutmuşsundur olm dikkat et
    Launch ile 2,8'de kalkan adama denılıcek laf mı... Haha!
    Guzel ortaydı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mr.Bilal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bahsettiğin araçlar arasında ki fiyat farkı o zamanlar için belki baş edilebilir düzeyde. Ama şimdi nasıl lpg li civic almaya gelecek yada Jazz almaya gelecek kişi Type R alma ihtimaline dönsün şahsen ben anlayamadım Type R alacak kişi Type R için gider. çoğu araçlar için böyledir diye düşünüyorum. Sizin durumunuz istisnai olmuş ama yine de birbirine kullanım amacı olarak yakın araçlar
    Şöyle düşün eşine cr-v almaya gelmiş kendinde 320d-mercedes c tarzı bi araç var bi anda aşık oldu

Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kısaca yazayım;
    300-500 lırayla kımseye efelık yaptıgım yok,zaten efe falan da degılım,efelık taslayım cunku kapora dahi vermedım.
    Efelik olayını benim yazımla yazdıysanız sizi kast etmemiştim genel olarak söylemiştim. Tahminim benim de olduğu gibi tanıdıklarınız vardır ve kapora bile vermeden araç alabilirsiniz.
    Fk2 hayırlı olsun. Birebir tecrübe edicek olmanıza sevindim. 3'den 4'e geçerken dikkat edin.

MCN21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ahk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şöyle düşün eşine cr-v almaya gelmiş kendinde 320d-mercedes c tarzı bi araç var bi anda aşık oldu
    3.20d ye binen profille type-r çok farklı kulvarlar 3.20d ile gittiğim yer ile type-r ile gittiğim yerde aynı gözle bakılmayacağıma eminim Sadece para değil olay, kişinin tarzını da yansıtıyor Kafasında ve kasasında 3.20d nin yanına bir araç almak varsa ayrı. 3.20d yerine alıcaksa s3 tercih etmesi daha muhtemel

STP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cupra ıle aynı set up da. Dv seslı,ona alısamadım. Egsoz varex,acıkken kafa utuluyor.
    Dıger hersey fena degıl.
    Ama dsg buyuk rahatlık ve teknolojı...
    Yakında herseyını elden gecırıp pıste hazırlıyacagım...
    Barbars,sana vereyım bunuda memur cupra dan kurtul lan! Hahaha... Ben 20 yasındayım oglm,kesıcıye gırıcem senın ısyerının onunde
    roll yapalım madem

Ewren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı typh10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sirali sanzimanli olani 110 bin dsg olani 90 bin euro fiyat olarak sifir m4 60-70 bin civari Almanya'da. Turkiyede 1 milyon civarina alici bulabilir mi buyuk soru isareti.

Ama hakikaten sesi,durusu efsane otesi
    Almanya fiyatı o paralarsa burada satılmaz zaten. O yüzden getirmiyorlardır. Normal.

Ewren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Omer dıye arkadasım cooler ve yag sogutucusunu buyuttu,uzerıne meth kıt taktı ve ısınma sorununu hallet. Gercı hala ısınsaydı,yakmak gerek....
    Ben cooler ve 8lt toluen ıle cıkacagım, yazılım kısık ayarda olucak. Injen ıtake var,bakalım....
    Yanlış hatırlamıyorsam Mehmet'in arabada sağ ön farın oradan hava giriş kanalı var. yada filtre sistemi de olabilir o. tam inceleyemedim. bu da bir nebze işe yarayabilir belki.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı STP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    roll yapalım madem
    Er meydanina davet ediyorum kardesim seni,haydi. Pek honda girmiyor pistlere,artik elimden kurtulamazsiniz. O gece roll'a ciktik iste,elin gti'si gecti gitti. Biz de izledik. Bu kadar iste. Ama pist oyke mi? 7-8 tur full adrenalin. Roll 20 saniye anca iste yahu....
    Honda lobisinin/klubunun bir neferi olarak pistte estirmeni bekliyorum. Zaman derdin olmasin,eglenmesine. Haydi?
    Alıntı EwReN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Almanya fiyatı o paralarsa burada satılmaz zaten. O yüzden getirmiyorlardır. Normal.
    Bu yaris araci,siparis dahi olmaz. Ancak ozel yazisma ile alinabilir ve "otv" siz gelir.
    Alıntı EwReN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yanlış hatırlamıyorsam Mehmet'in arabada sağ ön farın oradan hava giriş kanalı var. yada filtre sistemi de olabilir o. tam inceleyemedim. bu da bir nebze işe yarayabilir belki.
    O kesin ise yatiyor,bende intak kit var zaten(injen) ama yeri akunun arkasi. Yolda sorun olmaz sehir icinde soguk hava almasi zor. Allah dan honda yanlisinda dondu yeni kasada....
    Kirmizi forge cooler'in normal after market cooler'lardan farki var mi?
    Ayrica elinde 18 jant olan varsa talibim....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Er meydanina davet ediyorum kardesim seni,haydi. Pek honda girmiyor pistlere,artik elimden kurtulamazsiniz. O gece roll'a ciktik iste,elin gti'si gecti gitti. Biz de izledik. Bu kadar iste. Ama pist oyke mi? 7-8 tur full adrenalin. Roll 20 saniye anca iste yahu....
    Honda lobisinin/klubunun bir neferi olarak pistte estirmeni bekliyorum. Zaman derdin olmasin,eglenmesine. Haydi?

Bu yaris araci,siparis dahi olmaz. Ancak ozel yazisma ile alinabilir ve "otv" siz gelir.

O kesin ise yatiyor,bende intak kit var zaten(injen) ama yeri akunun arkasi. Yolda sorun olmaz sehir icinde soguk hava almasi zor. Allah dan honda yanlisinda dondu yeni kasada....
    Kirmizi forge cooler'in normal after market cooler'lardan farki var mi?
    yanlıs olmasın abı sendekı vıdeoda benım onume araba cıkıyo dıbını gordugumuz denemede ben gecıyorum o gece ehmet harıc kımseye gecılmedım gecerlı denemelerde

pıste gırıp masrafları karsılayacak maddı rahatlıgım yok suan malesef. pıst senın ısın ,herzamanda gosterıyosun. ben senın o setuptakı fk2 ıle ne sure cıkaracagını merak edıyorum ısın aslı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu arada afrermarket cooler derken yıne forgedenmı bahsedıyorsun ? yoksa herhangı bır boyasız coolerdanmı? forgenın uzerındekı boya ozel, soguk olmasını saglayan degısık bır malzeme

mrbars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı STP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yanlıs olmasın abı sendekı vıdeoda benım onume araba cıkıyo dıbını gordugumuz denemede ben gecıyorum o gece ehmet harıc kımseye gecılmedım gecerlı denemelerde

pıste gırıp masrafları karsılayacak maddı rahatlıgım yok suan malesef. pıst senın ısın ,herzamanda gosterıyosun. ben senın o setuptakı fk2 ıle ne sure cıkaracagını merak edıyorum ısın aslı
    Pistin en hızlı Tayyar'ı olacağı gözüyle bakıyorum.
    2.20.xxx'i garanti İstanbul Parkta Murat'ın.
    Aşağısını ben de meraktayım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sonuna kadar gittiginiz denemeyi gormedim malesef ama yine de benlik degil.
    Bu roll isleri hep vardi,her seferinde bir arac yaptim ama hep deniyecek kisiler ortadan kayboldu. 2005-2008-2010-2012-2013- sonra pek ugrasmadim. Pist en iyi test yeri,tam ne yaptin goruyorsun. Cunku sok-cikar araclari dedigim bazi modeller var, 1-2 defa basiyorsun sonra isiniyor,yurumuyor vs. Yani benlik isler degil ama deneme olursa yine sohbet ortami olursa gelirim. Zaten bodrum'dan doneyim 100-200 olcer koyarim buraya. Arac suan detayli temizlik vs de.
    Pisti hakkiyla yapicaksan evet masrafli malesef. Lastik(trofeo) balata(uno/pagid/brembo)disk-yakit vs pahali artik. Ucuzuna kacinca da dezavantaj oluyor...
    Bende merak ediyorum;eger kesme yada ariza vs vermezse bakicagiz. 18 jant ariyorum sadece pist icin.
    Forge'un kirmizi cooler in artisini merak ediyorum? Iyimis,sevdim bu isi
    Ama filtre yer acik ara yanlis yerde arkadas...
    Arac da cok sert degil,malzeme kalitesi dusuk malesef,surusu tam olmamis ve cok yukarda oturuyorsun ama gostergeler asagida kaliyor... Neyse ki yeni kasa da bu degisti.
    Piste cikayim da potansiyeli goreyim,ciddi merak icindeyim....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sonuna kadar gittiginiz denemeyi gormedim malesef ama yine de benlik degil.
    Bu roll isleri hep vardi,her seferinde bir arac yaptim ama hep deniyecek kisiler ortadan kayboldu. 2005-2008-2010-2012-2013- sonra pek ugrasmadim. Pist en iyi test yeri,tam ne yaptin goruyorsun. Cunku sok-cikar araclari dedigim bazi modeller var, 1-2 defa basiyorsun sonra isiniyor,yurumuyor vs. Yani benlik isler degil ama deneme olursa yine sohbet ortami olursa gelirim. Zaten bodrum'dan doneyim 100-200 olcer koyarim buraya. Arac suan detayli temizlik vs de.
    Pisti hakkiyla yapicaksan evet masrafli malesef. Lastik(trofeo) balata(uno/pagid/brembo)disk-yakit vs pahali artik. Ucuzuna kacinca da dezavantaj oluyor...
    Bende merak ediyorum;eger kesme yada ariza vs vermezse bakicagiz. 18 jant ariyorum sadece pist icin.
    Forge'un kirmizi cooler in artisini merak ediyorum? Iyimis,sevdim bu isi
    Ama filtre yer acik ara yanlis yerde arkadas...
    Arac da cok sert degil,malzeme kalitesi dusuk malesef,surusu tam olmamis ve cok yukarda oturuyorsun ama gostergeler asagida kaliyor... Neyse ki yeni kasa da bu degisti.
    Piste cikayim da potansiyeli goreyim,ciddi merak icindeyim....
    sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres verırmısın bu kadar bılemem ama var

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Süre gelirse fk2'lerin piyasa canlanır

Benden söylemesi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @STP kilolarini biliyormusun? Brozu almam,hic yakismaz yahu.
    Piyasayi yukseltirsem bana da guzel hediye yaparlar sanirim
    Benimde hedefim ilk basta 2:20 civari mike,sonrasinin ne gelicegini yazarim buraya mike...

Mr.Bilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @STP kilolarini biliyormusun? Brozu almam,hic yakismaz yahu.
    Piyasayi yukseltirsem bana da guzel hediye yaparlar sanirim
    Benimde hedefim ilk basta 2:20 civari mike,sonrasinin ne gelicegini yazarim buraya mike...
    abi lastik ölçüsü ne takacaksın?
    Life is Too Short To Stay Stock

Mehmet Gazihan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim TYpeR a aldım ama kullanamadım. duruyorlar 6 adet. 20lb kadarlar

Instagram
    Ne kadar iyi olursan ol, Kabiliyetin Müşterinin Memnuniyeti ile Sınırlıdır..! M.Gazihan

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mehmet Gazihan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim TYpeR a aldım ama kullanamadım. duruyorlar 6 adet. 20lb kadarlar

Instagram
    6 adet olması neden?
    Ozellıklerını yazarmısınız. Kılosu-et ve fıyatı?
    Kullanıcagım vıraj demırıne gore yanagı karar dolayısıyla olcuye karar verecegım.

Mehmet Gazihan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Denk geldi 2adet daha aldım.

18x8 38et 9.0kg

Fiyatı whatsup dan yazarım
    Ne kadar iyi olursan ol, Kabiliyetin Müşterinin Memnuniyeti ile Sınırlıdır..! M.Gazihan

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)