User Tag List

Sayfa 459/498 İlkİlk ... 359409449457458459460461469 ... SonSon
9446 sonuçtan 8.703 ile 8.721 arası

Konu: 2015 Typer

olivera7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onunla alakalı şöyle bir analiz yapabiliriz . Aksaray'da kaldırımda bekleyen emekçi ablalar gelip birisi ücreti mukabilinde hizmet isteyene kadar halka açıktır .

Ama siz gelip pazarlığınızı yapıp kullanım sürecine geçmek istediğinizde ; biraz daha vitrinde durayım 1-2 saat sonra görüşelim derse sizinde hoşunuza gitmeyebilir

2 saat sonra gel 10 lira kaporayla 2 saat sonrayi sana ayirdim derse kabul eden olur bence

mrbars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Onunla alakalı şöyle bir analiz yapabiliriz . Aksaray'da kaldırımda bekleyen emekçi ablalar gelip birisi ücreti mukabilinde hizmet isteyene kadar halka açıktır .

Ama siz gelip pazarlığınızı yapıp kullanım sürecine geçmek istediğinizde ; biraz daha vitrinde durayım 1-2 saat sonra görüşelim derse sizinde hoşunuza gitmeyebilir
    ahaha bazen senin yaşın konusunda şüphelerim oluyor kardeşim. 23 yazıyor ama bazı yorumlar direk klavyenin başında Hulusi Kentmen.

SekoLive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Alıntı olivera7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 saat sonra gel 10 lira kaporayla 2 saat sonrayi sana ayirdim derse kabul eden olur bence

tenisçi kıvamındasınız beyler

Biz Kaybettik, Cennet Kazandı. Seni Çok Özlüyoruz Kubilay YILDIZ

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Son atışma mesajları güldürdü

typh10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EwReN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fena bir şey mi bu ya ilk defa gördüm. tam pist aracı. TR'de satılmıyor olabilir bu araç.
    Sirali sanzimanli olani 110 bin dsg olani 90 bin euro fiyat olarak sifir m4 60-70 bin civari Almanya'da. Turkiyede 1 milyon civarina alici bulabilir mi buyuk soru isareti.

Ama hakikaten sesi,durusu efsane otesi
    slowest tsi of cosmos

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı typh10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sirali sanzimanli olani 110 bin dsg olani 90 bin euro fiyat olarak sifir m4 60-70 bin civari Almanya'da. Turkiyede 1 milyon civarina alici bulabilir mi buyuk soru isareti.

bu araca plaka cıkamıyor ama dimi ? aslında tr fiyatı 1 milyon olmazda yarış aracı olarak getirilebilri sanırım prosedurunu bilmiyorum gerçi ekstrası çok olabilir

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onursumer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu araca plaka cıkamıyor ama dimi ? aslında tr fiyatı 1 milyon olmazda yarış aracı olarak getirilebilri sanırım prosedurunu bilmiyorum gerçi ekstrası çok olabilir
    TUV alip plaka cikar, onun icin bayinin component ekledigi bir paket var. Ben alici olmadigim icin cok sorgulamadim isteyen ilgilenen olursa arastirir detayini ogrenirim seve seve
    slowest tsi of cosmos

Mr.Bilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ahk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaw niye bu kadar patırtı var daha iki gün önce arabaların hepsi satıldı deniyordu bende gülüyordum puahahhahaha
    ayrıca neden sergilemesine itiraz var??? Araba senin değil ki honda sana arabayı fatura kestiği an teslim eder. 500TL kapora ile efelik taslayamazsın

Gelelim sergileme olayına araba getir satamayınca en mantıklı yöntemi uyguluyorlar. Sene 2007 ağustosu araştırmaları yaptım inceledim fn2 almaya kafayı koydum 40-50 civarı fiyatı vardı. Bir arkadaşım ile gittik bayiye ben oturdum fn2'ye bakıyorum arkadaşım yok bir baktım s2k içine oturmuş. Bana bu çöpü alacağına bunu al karı kız vs. saydırmaya başladı 15 dakika içinde beni ikna etti havaleyi yaptık arabayı showroomdan çıkarttık Aklımın ucunda yokken 40-50 liraya araba almayı düşünürken 80'e s2k aldım 6 ay sonra honda kampanya başlattı 72'ye satmaya başladı orası ayrı
    Buradan çıkacak ders o araba oradayken aklında tayyar olmayana da satma imkanı var ve gerçek müşterilerin fiyat, araba vs. hakkındaki görüşlerini görebilirler.
    Bahsettiğin araçlar arasında ki fiyat farkı o zamanlar için belki baş edilebilir düzeyde. Ama şimdi nasıl lpg li civic almaya gelecek yada Jazz almaya gelecek kişi Type R alma ihtimaline dönsün şahsen ben anlayamadım Type R alacak kişi Type R için gider. çoğu araçlar için böyledir diye düşünüyorum. Sizin durumunuz istisnai olmuş ama yine de birbirine kullanım amacı olarak yakın araçlar
    Life is Too Short To Stay Stock

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kısaca yazayım;
    300-500 lırayla kımseye efelık yaptıgım yok,zaten efe falan da degılım,efelık taslayım cunku kapora dahi vermedım.
    Temmuz ayında,eylul teslım ıdı ekımın ılk haftası lansmanda verılıcek dendı,sonra ekımın son haftası baslarız teslımata denıyor. E hadı herseye boyun egdınız,ustune showroom da sergılenme ısı...
    Ben bu aracı sızler gıbı kullanmaya degıl sadece "pıst" de kullanmaya alıcagım. Elımde kalıyor sadece kasım pıst gunu. Eylul ve ekımı kacırıyorum....
    Hadı bunlarıda sineye cektım,Honda bayı bu.borusan'da kı M4 degıl kı? Borusan'a 100 musterı gırer honda'ya 400 musterı gırer. Kac kısının mıncıkladıgı,zaten koltuklarının kenarları hassas olan araca kımbılır neler okur. E bırde sılınmesı var....
    Araclar bayıye konsınye gonderılecek ve faturasını honda turkıye ıstedıgı zaman kesıcek,sebebı ıse satılmasının onune gecılmesı.
    Paran cepte,gıdıyorsun bayıye,hadı alayım... Olmazz! Neden? Cezalı o,3 hafta sonra... Efelık yapmak ısteyen yapsın,vıdeo ceksın yollasın(tabırın muhtesem)
    Bu fk2 kac defa 8.vırajda arıza yaktı. Ne zaman depo yarımın asagısına dussun,aynı arızayı verdı ve oyle kendılıgınden gecmıyır,servıse gıtmenız gerek. Illa herseyı acık acık yazlım kı bunu zaten 2 yıl oncede yazmıstım. Aynı tepkıler. Sızın basınıza gelmıyor dıye bu yok demek mı? Normal kullanımda sorun yok,dıbıne kadar cektırebılırsınız benzını.
    Isınma sorunlarınıda ıkı sene once yazmıstım yıne "bazıları" yok anacım vallahı bıllahı yok,ben kullanıyorum dıyorlardı ama youtube da dusen motor performansıyla dolu(ısınma). Bende bunu gayipten gelen sesle uydurmustum ya,neyse...
    Ama Hında muhendıslerı nedense bu yenı aracı tanıtırken "artık ısınma problemının onune gectık sunu sunu yaparak" dedı.... Anacım vallahı yalan,benım kullanımımda bır sey olmuyor dıyecektım ama ıngılızcesı aklıma gelmedı(dunya promıyerınde)
    Yenı aracda da bır takım seyler duyucaksınız,bu gayet de normal. Zaten youtube da bazı ornekler mevcut sımdıden....
    Neyse bugun bır tane sıyah tayyar aldım. 1 hafta ıcınde yapılması gerekenlerı yapıp pıste cıkartacagım. Artık beklemekten sıkıldım. Fk8 nasılsa daha da gelıyor,ekım basından ıtıbaren bayılerde,buyrun....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Ooo,sekerım nasılsın? Spor aletı dıye almanya fıyatıyla getırırlır ama sadece pıstte kullanılabılır.
    Fakat fecııı bırseye benzıyor be
    235'in de pıst versıyonu vardı,60.000 euro ıdı.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ooo,sekerım nasılsın? Spor aletı dıye almanya fıyatıyla getırırlır ama sadece pıstte kullanılabılır.
    Fakat fecııı bırseye benzıyor be
    235'in de pıst versıyonu vardı,60.000 euro ıdı.
    Iyiyim abi Londradayim senin keyifler nasil ? Fuara geldin mo Frankfurta, ctesi orada olucam insallah. Valla abi bu araba sana cok yakisir hakkini da verirsin , 2 versiyonu var bir tanesi tek koltuklu digerinde iki tane var. Ikisinin de icine bindim. Hard core olan hakikaten yol verin deliyim modunda .
    slowest tsi of cosmos

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fk2'nin bahsi geçen ISINMA sorununa nasıl bi tedavi yapılacak da piste çıkılacak merak ediyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Iyiyim abi Londradayim senin keyifler nasil ? Fuara geldin mo Frankfurta, ctesi orada olucam insallah. Valla abi bu araba sana cok yakisir hakkini da verirsin , 2 versiyonu var bir tanesi tek koltuklu digerinde iki tane var. Ikisinin de icine bindim. Hard core olan hakikaten yol verin deliyim modunda .
    Ben fuarın acılıs gunu ordaydım Hatta forumda konusu var...
    Cok ısterım boyle arac ama ayda 1 gırebılıyoruz ve kalabalık. 235'ın pıst versıyonu daha uygun ama onu da borusan getıremedı.
    Ring'e gelıcem yıne,almanya da okursan gorusuruz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kalipson Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fk2'nin bahsi geçen ISINMA sorununa nasıl bi tedavi yapılacak da piste çıkılacak merak ediyorum.
    Omer dıye arkadasım cooler ve yag sogutucusunu buyuttu,uzerıne meth kıt taktı ve ısınma sorununu hallet. Gercı hala ısınsaydı,yakmak gerek....
    Ben cooler ve 8lt toluen ıle cıkacagım, yazılım kısık ayarda olucak. Injen ıtake var,bakalım....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben fuarın acılıs gunu ordaydım Hatta forumda konusu var...
    Cok ısterım boyle arac ama ayda 1 gırebılıyoruz ve kalabalık. 235'ın pıst versıyonu daha uygun ama onu da borusan getıremedı.
    Ring'e gelıcem yıne,almanya da okursan gorusuruz.

Brexit bir cikis ama bana giris oldu abi, 2 haftada bir o da haftasonu frankfurttayim ya , gecen sefer de gorusemedik bu sefer söz ama. Bir hafta onceden senin programina gore haberleselim goruselim ozledim valla. - golf 7 gti var hafif modlu gazlariz
    slowest tsi of cosmos

Mr.Bilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Omer dıye arkadasım cooler ve yag sogutucusunu buyuttu,uzerıne meth kıt taktı ve ısınma sorununu hallet. Gercı hala ısınsaydı,yakmak gerek....
    Ben cooler ve 8lt toluen ıle cıkacagım, yazılım kısık ayarda olucak. Injen ıtake var,bakalım....
    Abi hayirli olsun. Cupra ile farklarını bizler ile paylaşırsın. Gerçi surelerden durumda anlaşılır ama setup cupra ya yakin mi olacak
    Life is Too Short To Stay Stock

Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çamurluklara hava çıkışı için dremel ile delik açarım ben de. Yarın getir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cupra ıle aynı set up da. Dv seslı,ona alısamadım. Egsoz varex,acıkken kafa utuluyor.
    Dıger hersey fena degıl.
    Ama dsg buyuk rahatlık ve teknolojı...
    Yakında herseyını elden gecırıp pıste hazırlıyacagım...
    Barbars,sana vereyım bunuda memur cupra dan kurtul lan! Hahaha... Ben 20 yasındayım oglm,kesıcıye gırıcem senın ısyerının onunde

Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Barbars,sana vereyım bunuda memur cupra dan kurtul lan! Hahaha... Ben 20 yasındayım oglm,kesıcıye gırıcem senın ısyerının onunde
    Sıfırdan iyi kalkıyor dediler, bu yaştan sonra iyi kalkan birşey kullanmayı unutmuşsundur olm dikkat et

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)