User Tag List

Sayfa 13/498 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon
9446 sonuçtan 229 ile 247 arası

Konu: 2015 Typer

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Octane Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu nasıl bir zihniyet arkadaşım ya.

dandik polonun golfün 30 35 bin lira olması gerekiyor, bunun 120 olması değil. Bu yaptığın sana dayatılan vergileri yaşam standardını kabul etmek.
    Vergiler ortada. Napiyim simdi konuya isyan mi edeyim ?

Polo 30 35 mi ? Degil simdiki sartlara gore.konusuyoruz
    Alıntı Berk007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senin gibi adamda kimbilir ne oynatıcılar vardır, bunu da indiriver

doush - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı By_Carizma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    civicten farklı olması çok hoşuma gitti çakma araçları çok sevdiğimiz için, aracının çakması olmayacak

BORKED

Link
    Honda Civic Type-R teaser 2014 HD - The other side of Honda - YouTube

HD olanı burada
    Alıntı DeNNis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen iskender ustaya git 51lik borudan beyin kıvırsın sana

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    2.0 gelirse 120-130 alttı olmaz. 1.6t falansada 80*100 our heralde

arkası tam miğferleri gibi olmuş
    1881 - 193

Bulut Y. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vala benim 100 hazir sizi bilmem

Tuncay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geliyor geliyor bi gelemedi
    .

Octane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Gko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vergiler ortada. Napiyim simdi konuya isyan mi edeyim ?

Polo 30 35 mi ? Degil simdiki sartlara gore.konusuyoruz
    Konuya niye isyan ediyorsun, öyle bir şey mi demişim. Konuşuyoruz tabi ki ben de fikrimi söylüyorum sen de. Ben sadece duruma farklı açıdan bakışımı söylüyorum.

Bak insanlar yazmış, ***** ülke şartları, işte bu fiyat olur en az, işte şöyle böyle. Sen diyorsun ki golf 100 bin liraysa bunun en az 120 olması lazım. Yarın golf R 400 çıkar, insanlar gelip type-r 120 bin liraysa bunun en az 160 bin lira olması gerek diyecek, sonra başka bir şey çıkacak o o paraysa bunun en az 200 bin lira olması gerek... Herkes niye bu fiyatların bu durumda olduğunu sorgulamak yerine parasını denkleştirip kredi çekip senin yaptığın gibi karşılaştırma yapıp şu şu kadar paraysa biz buna bu kadar para vermeliyiz dediği için miami'de ev fiyatına 320d alınıyor bu ülkede. Bence ikisinin de maksimum 50 bin lira civarı olması lazım. Yurtdışında öyleler malesef çünkü.

Amacım her zaman bunun hatırlanması. Her yapılan zama he dersek durumumuz çok kötü.
    Oversteer scares passengers, understeer scares the driver... (meali: kasko yok muska var )

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Octane Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuya niye isyan ediyorsun, öyle bir şey mi demişim. Konuşuyoruz tabi ki ben de fikrimi söylüyorum sen de. Ben sadece duruma farklı açıdan bakışımı söylüyorum.

Bak insanlar yazmış, ***** ülke şartları, işte bu fiyat olur en az, işte şöyle böyle. Sen diyorsun ki golf 100 bin liraysa bunun en az 120 olması lazım. Yarın golf R 400 çıkar, insanlar gelip type-r 120 bin liraysa bunun en az 160 bin lira olması gerek diyecek, sonra başka bir şey çıkacak o o paraysa bunun en az 200 bin lira olması gerek... Herkes niye bu fiyatların bu durumda olduğunu sorgulamak yerine parasını denkleştirip kredi çekip senin yaptığın gibi karşılaştırma yapıp şu şu kadar paraysa biz buna bu kadar para vermeliyiz dediği için miami'de ev fiyatına 320d alınıyor bu ülkede. Bence ikisinin de maksimum 50 bin lira civarı olması lazım. Yurtdışında öyleler malesef çünkü.

Amacım her zaman bunun hatırlanması. Her yapılan zama he dersek durumumuz çok kötü.
    Burdaki cogu insanin bilincli oldugunu dusunuyorum, vergilerin bu fiyatlarin sebebini cogu insan biliyor peki bunu nasil tersine cevirebiliriz? Yani bunun cevabini kim verebilir ? Herkes sadece fiyat karsilastirmasi yapiyo bende bu sekilde yaptim. Vergiler bu kadar yuksek olmasaydi veya ornek verdigimiz arabalarin fiyatlari bu kadwr.yuksek olmasaydi kim 100lu rakamlarda bahsedebilirdi ki.

Mobilden yaziyorum kusura bakmayin

cnzdmr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1.6 turbo ve 2.0 turbo olarak 2 motor seçeneğiyle çıkarırlarsa o zaman güzel olur.

Sadece 2.0 T gelirse çok çok az görürüz vergiler yüzünden 140k dan aşağıya satılmaz...

zOnstyLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı edemirbas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Stopları beğenmeyen sadece benmiyim? KOnsept araçtaki tasarım bence çok daha güzeldi, daha agresif ve sportif gösteriyordu arabayı.

Bence arkadaki stopları bi tek sen beğenmiyorsun

a.uz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2 ay öncesinde honda cem mudurune sormustum ne zman gelir kaca gelir diye getirmeyi düşünmüyoruz öteleme itelemeden dolayı devletimiz cok vergi koydugundan satmamız cok zor gibilerinden konustu

2.0 motor 100bin liranın üstünde gelirse gelicek
    her sözümüz dudaklarda gülüş oldu dönme ihtimali yok artık o gülüşler düş oldu.

Runo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yeni Type-R'ın sesi, ben geliyorum herkes ayağını denk alsın diyor.
    .

camsemih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    geliyor gönlümün efendisi

Octane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Gko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burdaki cogu insanin bilincli oldugunu dusunuyorum, vergilerin bu fiyatlarin sebebini cogu insan biliyor peki bunu nasil tersine cevirebiliriz? Yani bunun cevabini kim verebilir ? Herkes sadece fiyat karsilastirmasi yapiyo bende bu sekilde yaptim. Vergiler bu kadar yuksek olmasaydi veya ornek verdigimiz arabalarin fiyatlari bu kadwr.yuksek olmasaydi kim 100lu rakamlarda bahsedebilirdi ki.

Mobilden yaziyorum kusura bakmayin
    Ne kusuru kardeşim estağfurullah.

Almayarak çözebiliriz.
    Bir örnek vereyim, mazda, bir önceki kasa mazda 3 mps'ten 5 tane soktu Türkiye'ye. İki tanesi ankaradaydı. Gidip kurcalamıştım kırmızı olanını. 2.3 DISI o araç, o yüzden vergilerle o zaman 170 bin lira bir fiyatı vardı, iki sene önce. Kimse almadı tabii ki, çünkü mazda, insanlar mazdayı niyeyse sevmiyorlar bu ülkede. Fiyat indi indi indi, geçen sene başında 90 bin liraya mı ne sattılar. Bu bir araç sadece.
    (Bu arada bunun type-r olduğunu düşün, millet kapışacak, zam üstüne de zam giydirecek honda türkiye bize.)

Şimdi şunu düşünün, firmaların böyle araç getirtip getirtip kimsenin satın almadığını düşünün. Golf var 100bin lira, kimse almıyor. Evo var 150 lira kimse almıyor. Polo 60 lira kimse almıyor. Ne olacak, firmalar zarar edecekler, zararına satacaklar. E ama firma ancak bu zararı bir ay bilemedin iki ay karşılar. Sonra bütün firmalar aynı anda hükümete baskı yapacak. Araç satamıyoruz vergiler çok yüksek insanlar almıyor diye. Sıkıyorsa düşmesin o saatten sonra araç fiyatları.

Artık bıktım ben bu ülkede her yerden 1.xx motorlu 100 küsür hp araçlar çıkmasına. Türk milletinin düştüğü durumlara bak, firmalar bizim için özel motor üretir hale gelmişler, rezillik resmen. Gürcistan kadar değiliz yani, gürcü kardeşlerime laf etmiyorum ama onlar da binsin düzgün araçlara biz de binelim yani.

Adam olmayız tabi, adam gidiyor 5 serisi alıyor 1.6 motor. Yok verimliymiş de bilmemne. Arkadaşım adamlar sen ekonomi yakıt derdindeysen 116d diye model de üretiyorlar, git onu al, 300 bin liraya araba alıp 100 kilometrede 3-5 litrenin peşine düşmek neyin nesi, hasta mısın? X5 2.0 dizel çıkmış geçenlerde borusana bakıma gittiğimizde denk geldim, Allah kahretsin. Amacınız ney lan apartman gibi araçta 2.0 litre dizel motor ne.

Volümetrik sıkıştırma ile basınç sayesinde güç üretmek arasında ciddi fark var. Bu araçlar şimdi iyi güzel ama beş yıl sonra göreceğim ben onları. 150bin km sorunsuz giden 520i görebilecek miyiz bakalım...
    Oversteer scares passengers, understeer scares the driver... (meali: kasko yok muska var )

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    haklısınız ama almamak belki bi çözüm ama bu çözümü 75milyonluk ülkede toplasan 2bin kişi ya uygular ya uygulamaz. asgari ücret alan adam gidiyo bilmem kaç para kredi çekiyo 0 araba alcam diyo. geçen polis durdurdu adama okudugum okulu söyledim bana diyo scirocco var bende satabilirmiyiz onu okulda ? hadi polisler kötü maaş almıyo diyelim ama onun benzini var ıvırı zıvırı. bu sadece yaşaadıgım bi örnek oldugu için verdim. bazı bilinçli vatandaslar benzin almayın diye etkinlik yapmaya calısıyo misal. katılan oluyo evet ama afedersiniz sikine takmayanda oluyo senin benzin almamanla mı fiyat düşücek diye. ardından çat 10krş zam. götlerine sokarlar inşallah o vergileri. verdigimiz vergiler bize dogal afetlerde yardım saglamak için mesela. somadaki olaydan sonra devlet yardım kampanyası baslattı millet hem vergi veriyo hemde bagıs yapıyo somaya. o vergilerle zaten somaya yardım yapmaları lazım ama gene millete kaçıyo. bizim ülkeden bi cacık olmaz artık bunu fark ettim ben

MiaMi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Reklamdaki Other side ayağınızı denk alına eşit bence , ses gerçek değil ama reklam efsane yaratık gibi işlemişler sondaki w/g seside noktayı koymuş zaten.

Mutlu Değerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

İşin garibi o kadar şaşalı gösterimden sonra böle bi tasarımla satışa çıkıcak olması. Ben bu tasarımda +150k'lık bişey görmüyorum
    İnsanları, yalan söylediklerini anlayacak kadar tanımak istemiyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı a.uz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 ay öncesinde honda cem mudurune sormustum ne zman gelir kaca gelir diye getirmeyi düşünmüyoruz öteleme itelemeden dolayı devletimiz cok vergi koydugundan satmamız cok zor gibilerinden konustu

2.0 motor 100bin liranın üstünde gelirse gelicek
    satılması zormu ?

ben 2sene önce HONDA Çamkırana gidip neden zamanında ITR Ek9 CTR, Sedan Type-R filan girmemiş diye sordum ordaki yetkili kişide bana aynı şeyi söyledi: o zaman gelse elimizde patlardı herşey ama şimdi yogun bir ilgi var markamıza vs...

Siz o müdüre söyleyin getirsin, HONDA plazaların önünde cama yapışıp izlerler araçları

Emrecan-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3.fotografaki ep3 mu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emrecan-R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3.fotografaki ep3 mu

Aynen, 2006model premier edition olanlardan hemde

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)