User Tag List

Sayfa 414/498 İlkİlk ... 314364404412413414415416424464 ... SonSon
9446 sonuçtan 7.848 ile 7.866 arası

Konu: 2015 Typer

BoraÇİFTÇİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mehzent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahdjsjjsjajj ekrana tükürdüm ahahahah

Stock beygırlerle aram ıyı degıl bro ondan bılmıyorm

Oysakı ben senı cok cıddıye almıştım baktımkı zorlamıyosun bende relax bı gun gecırdım
    Ummadık taş bazen kafa yarıyor işte ben ısınır araba şişer falan diye bekledim akşama doğru ama yapan yapmış kardeşim toma gibi maşallah. Neyse 2.round böyle kolay olmayacak görüşürüz ben kaçar alper yazacakmış daha.
    Bilgi Ve Akıl Konuşur;Cehâlet İse Bağırır.

mehzent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BoraÇİFTÇİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ummadık taş bazen kafa yarıyor işte ben ısınır araba şişer falan diye bekledim akşama doğru ama yapan yapmış kardeşim toma gibi maşallah. Neyse 2.round böyle kolay olmayacak görüşürüz ben kaçar alper yazacakmış daha.
    Arabayı başkasına vermek yok ama mızıkcılık yapma asjdjsjsjdjaksjsk ( ince )
    Alıntı mami_makinen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah ne söylenebilirki altı üstü atmosferik araba ama yaptıkları atmosfere sığmıyo

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    stok niye çıksın adam. pistte dönen cupraların hadi cupraları geçtim diğer araçların kaç tanesi stok. Bu arabaları alan kaç kişi stok biner.

adam körfezde süreyi koymuş, istanbul parkada çıkıcam demiş. pist konusunda söze yer bırakmamış. bundan sonra iddası olan pistte konuşur.

istanbul parktada bir aksilik olmazsa güzel bir süre geleceğinden eminim ben.

BoraÇİFTÇİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mehzent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arabayı başkasına vermek yok ama mızıkcılık yapma asjdjsjsjdjaksjsk ( ince )
    Önden ceker arabamı bu mehmet millete emanet edeyim. Benim arabam benden başka kimse ile rekor yada piste çıkamaz ancak ne öyle araba benim rekor başkasının madem öyle git yarış takımına sponsor ol.
    Bilgi Ve Akıl Konuşur;Cehâlet İse Bağırır.

mehzent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BoraÇİFTÇİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Önden ceker arabamı bu mehmet millete emanet edeyim. Benim arabam benden başka kimse ile rekor yada piste çıkamaz ancak ne öyle araba benim rekor başkasının madem öyle git yarış takımına sponsor ol.
    Bu mesaj ıcın yenı konu acılmasını talep edıyorum sayın yargıç
    Alıntı mami_makinen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah ne söylenebilirki altı üstü atmosferik araba ama yaptıkları atmosfere sığmıyo

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    TypeR in fiyat hesaplamasi bastan sona yanlis...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mehmet ben senin kullanma stilin ile alakalı birşey mi dedim? Sen burada bana sarmaya çalışıyorsun. Bu işler maddiyat işleri güzel kardeşim benimde o gibi bir maddiyatım yok. Şu anda arabam bile yok. Haa param olsa yapar mıyım? emin ol önden çeker e bulaşmam. Benim alacağım araba bellidir. Biri Golf 7R daha fazlası olursa da F355. Er meydanı lafını da pist hakkında şöförler hakkında yazmadım. Benim rekor kırabilecek hızlı arabam hiçbir zaman olmadı. O yüzden yaptığın süreye saygısızlık etmem. Kimsenin süresine de etmem. Konu araba konusu. Sende ona ithafen yazdın sandım ama sen olayı kişiselleştirmişsin. O nedenle de stock olarak çık şişiyor mu şişmiyor mu anlarsın yazdım. Stock Type R ında Cupranında şu andaki süreyi kırması imkansız. Buna göre konuşacaksak konuşalım. Benim Type R ile alakalı söylediğim şeyler belli. Bana göre rahatsız ben günlük olarak kullanmam ve İstanbulPark için soğutma sistemi stock araba için bile yetersiz. Bunların dışında arabanın ne yol tutuşuna ne de frenine laf ettim ki tam tersine beğendim. Ahanda yukarıdaki yorumlarımda yazıyor.
    IN BOOST WE TRUST

mrbars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Forumda bazen konular ve yorumlar evrimleşiyor. Stock iken şişti yorumundan sonra 6 ay geçiyor; Arif'in Manchester'a attığı golde dalağı şişmediye bağlanıyor.

OrcunInce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mehzent dün yanlışlıkla tem'de önüne kıran citroen c1 bendim

size yol açayım derken arada kaldım, kusuruma bakma
    Megane 3 RS / 2.17 @İstanbulPark
    Fk8 Type-R (stock) / 50.68 @Körfez
    Megane 3 RS / 49.60 @Körfez

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Yeni kasa abd'de kamuflajsız görüntülenmiş. Alenen çıkarıp gezdiklerine göre lansmanı yakındır.

snrk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 2jz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni kasa abd'de kamuflajsız görüntülenmiş. Alenen çıkarıp gezdiklerine göre lansmanı yakındır.
    Beklenildiği gibi prototip ile birebir aynı. Şimdilik tek fark ortadaki egzozun kırmızı olmaması sanırım.
    "life is too short to drive boring cars"

APO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    100-200 dbn 8,7 sn. aracımda sadece egzoz yazılım var inşallah daha iyi süreler çıkarırız cooler dv methanol vs yaptıktan sonra...

tunceR´isimli üyeden Alıntı
    şu vtec alma olayınıda amma abarttılar. alcan bomboş vti yi 24-25 liraya, elin 106 sı saxosu koycak 5 boy görcen sonra amcayı,teyzeyi.

STP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sadece egzoz ve yazılım ıle amma efsunlu arabaymıs yaw helal olsun...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı STP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sadece egzoz ve yazılım ıle amma efsunlu arabaymıs yaw helal olsun...
    stock ikende bana sallıyodun söyledim şüphen varsa gel arabada ne olabilirki?? cooler dv nos hepsi dışardan belli olur...stockkende süre paylaşım 11 sn civarı çıkarıyordum...sen o zaman yazılımlı olduğumu iddaa ediyordun şimdi o denediğim arabanı getir sana yazılımla ne olduğunu göstereyim...bir kerede takdir et maşallah de herşeyi bildiğini zannediyorsun...o zaman şöyle yazmıştın "breakboosta beyin izin vermiyor güldürmeyin beni apo beynin izin vermediğini nasıl yapacak hahahah" demiştin ben o zaman seni rezilk etmemek için birşey yazmadım bb yapılıyor iddaa ediyorum gel öğreteyim öğrenmediysen...
    şu vtec alma olayınıda amma abarttılar. alcan bomboş vti yi 24-25 liraya, elin 106 sı saxosu koycak 5 boy görcen sonra amcayı,teyzeyi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yaw apo ısıne bak. adamlar takılacak herseyı takıp ustune methanol toluen yakıt koyup 8.5 cıkarıyor. sen sadece yazılım egzoz la 8.7

ben senı jcw turbolu ıken arabam stock dedıgın halınden bılırım gerısı boş...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hertürlü iddaa ya açığım arabamda stockkende iddaam aynıydı...şu an aracımda egzoz harici tek bir parça yok bulana arabam bedava...gel çıkalım süreyi alıp gelelim arabayı konrol et senden tek isteğim buraya evet aponun arabası söylediği gibiymiş ben yanıldım yazman ...ben burda bilgi paylaşıyorum ticari bir amacım yok...yarın birgün daha iyi süreler gelecek başkalarından bakalım o zaman ne diyeceksin..

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı STP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaw apo ısıne bak. adamlar takılacak herseyı takıp ustune methanol toluen yakıt koyup 8.5 cıkarıyor. sen sadece yazılım egzoz la 8.7

ben senı jcw turbolu ıken arabam stock dedıgın halınden bılırım gerısı boş...
    Gerek yok bunlara bekle bende aracı stoğa çeviriyorum sonra alır denersin.yanlış biraz şakşakçı bulman gerek yoksa para verip tutalım gruplarda ortamlarda haha hihi hoho yapar yekten x kişisinde şu var y kişiisinde bu var gıybetinide yaparız ortam eski ortam değil
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    FK2 Turkıye KINGı apo... demekkı herseyı takıp yakıtla vs 8 altına ıneceksın. beklıyoruz hadı bakalım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hee bu arada o dediğin parçaların methanol hariç takılı olduğu fk2 typerımda var...onlada 8,5 aldım bende daha altına inemedim maalesef...neyse onu söylüyorum sen nasıl istersen öyle düşünebilirsin..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)