User Tag List

Sayfa 426/498 İlkİlk ... 326376416424425426427428436476 ... SonSon
9446 sonuçtan 8.076 ile 8.094 arası

Konu: 2015 Typer

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Tolga-R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok boş muhabbet dönüyor. Neden takıldınız fiyatlara isteyen istediğini yazar. Size bir taahhüdümü var ilan sahiplerinin şu fiyatın altında kalırım diye ??

Fk2 alacaktınız da şimdiki fiyatlar mı rahatsız etti sizi. o zaman sormazlar mı 145-155 bir sürü ilan varken neredeydiniz.

sayın 997t 230 yeni kasasına vereceğime 170 eski kasasına veririm. net oldu mu
    bulunursa verilir bu sene olmasada seneye en leşi 180 olacak net
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @tolga ver,senı tutan var mı? Ben sadece kısısel tespıtımı yaptım. Fıyatı makul olursa bende alırım. Ama yenı kasa ve 2 yas yenı olan modelle arasında az fark olursa kım alır kı? Type-R ın basında kı adamın aralık ayı roportajını okuyun. Aracta cok fazla gelıstırme yapıldı,neredeyse sorunsuz artık dıyor,bagımsız arka suspansıyon,on duzen vs vs anlatmıstı hatta gectıgımız sayfalarda yazmıstım. Adamlar bu sefer ıddıalı,bakalım nasıl bırsey cıkıcak. 7martta cenevrede gorecegım... Herkeş birgün tayyarcı olucak

Tolga-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    997t bey Ben verdim aldım zaten kimsede tutamaz beni.

Ben başkaları gibi orası ısınıyor burası eksik şurası tü kaka diyip kötüleyip arka planda ucuz fk2 kovalamadım çok şükür . Kaç tl ise verdim hakkını aracı satın aldım. şuan zevkini alıyorum, tecrübe ediyorum.

Ayrıca Satın aldığım araçlarla katolik nikahı kıymıyorum. Yenisi gelsin bunu satar yenisini de alırız. çok şükür.
    cheap & fast = not reliable
    reliable & cheap = not fast
    fast & reliable = not cheap

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    fiyat konusunda sıfır fiyatlarını göz önünde bulundurmak lazım tabii ki dediğiniz gibi. 2015 modeller 160'a falan satıldığı için zamanında ikinci el fiyatlarıda ona göreydi. 2016'lar 190'lı fiyatlarla geldiği için fiyatlarda doğal olarak bir artış oldu. 2016'la bitmek üzere cem'deki araçtan başka var mı bilmiyorum ama varsada 1-2 tane vardır heralde. Sonra sıfır fiyatı olmayacak yeni kasa 220-230'dan satılırsa fk2 piyasasıda ona göre şekillenecek. Tüm araçlara zam geldi, golf'ten bmw'ye kadar.

olaylara iki taraflı bakmak lazım şimdi zamanında 160'dan 2015 fk2 almış olsanız aynı arabanın 2016'sı 190 küsürlerlerde olsa yeni kasasası 220-230dan gelecek tahmini olsa sıfırın 30-40 bin altına yeni kasanın 70-80 bin altına 150 ye falan satarmısınız? Bir fk2 sahibi olarak ben satmam. İlan fiyatlarına çok da takılmamak lazım bence gerçekten satmak isteyenle gerçekten almak isteyen mantıklı bir fiyatta buluşur.

TechTurkey Dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    150 iken siz de alsaydınız, amma dert ettiniz fiyatları
    @premiumparts / www.premiumpartstr.com

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Dragger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    150 iken siz de alsaydınız, amma dert ettiniz fiyatları
    Döviz / Altın / Borsa / Honda olarak düzeltelim diğer konuyu zaten
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Buda iyidi! Honda lobisi var,bir takim dis gucler honda'yi kotuleyerek fiyatini dusurup ucuza ele gecirmek istiyolaaa... Ama buna izin vermeyecegiz,dimdik ayaktayiz
    Honda,hayat onda...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    geçen sene 200 bine camaro bakıyordum simdi aydınlanma yaşadım type-r bakıyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bugün araca 150 dese FK2 sahipleri sanırım gün sonuna kadar tlf susmaz alanda 170 den aşağı satmaz
    varmı aksini düşünen?
    niye bukadar sorun oluyor ki bu araba ve fiyatı
    boşverin abi adam 250 yazmış?satıldımı? ha bakarsın satılır ihtiyacı yoktur 1 sene bekler yine satar

beni bile çıkarttılar yoldan bende kaldırdım ilanı yeni fiyatlarla çok yakında karşınızdayız

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bugün araca 150 dese FK2 sahipleri sanırım gün sonuna kadar tlf susmaz alanda 170 den aşağı satmaz
    varmı aksini düşünen?
    niye bukadar sorun oluyor ki bu araba ve fiyatı
    boşverin abi adam 250 yazmış?satıldımı? ha bakarsın satılır ihtiyacı yoktur 1 sene bekler yine satar

beni bile çıkarttılar yoldan bende kaldırdım ilanı yeni fiyatlarla çok yakında karşınızdayız
    Siz sanırım 155-160 arası bir rakama koymuştunuz ve satamadınız aracı. Beni yoldan çıkarttılar derken de sanırım diğer typer sahipleri sizi aradı ve fiyatını düşük tutma piyasayı düşürme dediler sizde kaldırdınız ilanı. Haa bu arada type r gerçekten burda çoğu kişiye karşı savunduğum sevdiğim araba ama toplu olarak az olan bir arabanın fiyatını yükseltmek bence piyasayı manüpule etmektir. Zaten typer satıcılarının genel kitlesi burada bulunan forumdaki insanlar ve çevresi ee onlarda bu arabaların bu paralar etmeyeceğini söylüyor. Dediğinizde de haklısınız sonuçta mal sizlerin istediğiniz fiyatı yazarsınız satılmassa da zarar sizin satılırsa kar sizin ama 2016 sıfırının 190 a verildiği bir piyasada bence 2015 model km yapmış araçların ederi 145-155 dir temizliğine göre. Ama kimseyede niye 190 -200 yazdın deme hakkımızda yok dediğim gibi satabiliyorsanız satın

AşkınS. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gene bir honda vakası

Neyse ki zengin değilim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2016'nın 190 ettiği yerde 2015 5-10 bindeki araba nasıl 145 ediyor anlamadım. senede %25 siliyorsa 2 sene bekleyin dci clio ile takas edersiniz kafa kafaya

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yeni kasa 220-230 nerden çıktı
    yeni cupra 190 liste fiyatı vardı bi önceki cupra 150-160 iken 120-130'lara satıldı. Şimdi golf R fiyatı bekleniyor. Tayyar ikisinin arasında fiyatla çıkar.
    Sürekli aynı muhabbet sıfırı şuymuş ikinci el bu olurmuymuş ya sahibinden de bi ton araba var sıfırından yüksek fiyatlı, ikinci el cupra, golf R, s3 vs. neye baksanız aldığı fiyattan yükseğe satmaya çalışan var. Satıcı istediği fiyatı ister hadi alıcı olan belki yorum yapar ama alıcıda değilse ne demeye konuşulur anlamıyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    altın alma honda al !!
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı scorpion Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2016'nın 190 ettiği yerde 2015 5-10 bindeki araba nasıl 145 ediyor anlamadım. senede %25 siliyorsa 2 sene bekleyin dci clio ile takas edersiniz kafa kafaya
    Araba 5-10 bindeyse temizdir ve temizliğine göre 155 demişim cımbzılayarak alt tabanı göstermişsiniz ayrıca araba her yıl tabiki yüzde 25 kaybetmez Arabalar en büyük değer kaybını ilk anahtar kontağa girdiği anda kaybeder çünkü artık 0 değil ikinci eldir buda genel olarak sektörde yüzde 10-8 arasıdır. Geçen yıla görede %3-5 arası siler tabi bizde farklı değişkenler var ötv artışı kur vs ama onları bile eklediğimizde fiyatı bence 200 üstüne çıkmamalı ikinci elde. İsterseniz çok takip ettiğim için e 250 lerden örnek veriyim. 2016 sıfır gibi arabalar 300 e kadar çıkabiliyor ama 2015 temiz bir e 250 coupe 210-220 arasına çok rahat bulunabiliyor çünkü e coupe çok var satıcılar fiyatı manupule edemez ama type r 2. el fiyatlarının 200 üstüne çekmek manipulasyondur.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sız demek ki motor ısıne gırsenız, kafayı yersınız

gecen sene 29a aldıgım motoru, bu sene zorlanmadan 35e verdım.
    sımdı 36.5 a 10k km aldıgım baska bır honda, fuar oncesı zam yedı ve 46.5 oldu.

dıyecegım su kı her ne kadar bana sacma gelse de; alıcı varsa, satıcı bazı tasıtları sacma sapan fıyata gazlayabılıyor.

ha su da var, burası bır forum ıse herkes fıkırlerını baskalarına hakaret etmeden acıkca beyan edebılmelı. sanane? tarzı yaklasımlar cok ıtıcı.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    işte sıfırı 190'a 1 sene eskisi %10 siliyorsa 171 olmuyor mu. e hadi bi %5 daha silelim 181'den 162 etsin. 145-155 bandı yine tutmadı.

herneyse bunu tartışmanın bir manası yok zaten bu saatten sonra kimse 145-155 bandında araba satmaz kolay kolay parayı sokaktan toplamıyorsa tabi. Sıfırı tüm indirimlerle 190 olan arabanın 1 yaşında olanı en kötü 160-165 eder

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Black_Eagle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siz sanırım 155-160 arası bir rakama koymuştunuz ve satamadınız aracı. Beni yoldan çıkarttılar derken de sanırım diğer typer sahipleri sizi aradı ve fiyatını düşük tutma piyasayı düşürme dediler sizde kaldırdınız ilanı. Haa bu arada type r gerçekten burda çoğu kişiye karşı savunduğum sevdiğim araba ama toplu olarak az olan bir arabanın fiyatını yükseltmek bence piyasayı manüpule etmektir. Zaten typer satıcılarının genel kitlesi burada bulunan forumdaki insanlar ve çevresi ee onlarda bu arabaların bu paralar etmeyeceğini söylüyor. Dediğinizde de haklısınız sonuçta mal sizlerin istediğiniz fiyatı yazarsınız satılmassa da zarar sizin satılırsa kar sizin ama 2016 sıfırının 190 a verildiği bir piyasada bence 2015 model km yapmış araçların ederi 145-155 dir temizliğine göre. Ama kimseyede niye 190 -200 yazdın deme hakkımızda yok dediğim gibi satabiliyorsanız satın
    160.000 e ilandaydı.Ben bu işin ticaretini yapmadığım için arayan herkese elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım.
    millet baktıki eliyle yardımcı oluyor olayı abartalım diyip farklı fantezi peşinde koştular bende ilanı kaldırdım bu işi ticaretini yapan kişilere bıraktım olayı

şimdi gider ordan adamın çektiği fiyata alırlar helal hoş olsun satan kişinin kazandığı parada

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    185'e 2016 sıfır car,gıdın pazarlık edın.
    Burada kımsenın alıcı oldugunu dusunmuyorum,sadece fıyatlarda kı sacma hareketı konusuyor herkes.Yanı bır anda olması.
    Kımse kımseye akıl ogretmesın.Alıcı parası kendıneeee,satıcının malı kendısıneee...
    Ornegı soyle vermek gerek;
    1 yasında sıfır km olan arac 190 tl ıse.
    1 yasında 5000 km olan arac kac tl etmelı? 165tl uygun mu? kı cok makul,dızel reno gıbı,%13 dustu.
    2 yasında 10.000km ye kadar arac kac tl etmelı? 150 uygun mu?
    2015 ın yaz sonu arac cıktıgında daha gelmeyecek vs dendı,kasımda kapısıldı ama sonra aralık sonu tekrar bır partı geldı Hatta mıllet para edıcek vs dıye yatırım ıcın alan bıle oldu.
    Bu ısın ıcınde olan bır arkadasım,son kalan aracı almam ıcın ısrar etmıstı.
    Neyse,sonra 2016 da fıyatlar artıcak beklentısı malesef 2016 sonuna kadar satılamayan 2015 lerın bıtmemesı uzerıne baska bahara kaldı.
    Hatta sanırsam 2016 kasım ayı gıbı 3 adet vardı 2015. Neyse onlar bıttı dıye sevınırken,2016 cıktı.Allahdan otv zammı ımdada yetıstı. Sonra ekonomık "ıstıkrar" yanı kur artısı...
    Hıkaye boyle....
    Eylul de ılk partı yenı kasa gelıyormus,hep bırlıkte gorecegız.Fıyatları aynı kalıcakmıs,61.000 euro uzerınden ıskonto ne olur bılmıyorum. "Sahsı tahmınım" kur dusme egılımı bırakırsa 220-230 olucaktır.
    Daha cok satılsın,daha cok sokaklarda ve "pıstlerde" gorelım. Pıst fıyatlarıda ınsanca olsun artık

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)