User Tag List

Sayfa 434/498 İlkİlk ... 334384424432433434435436444484 ... SonSon
9446 sonuçtan 8.228 ile 8.246 arası

Konu: 2015 Typer

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bakalım TRye ne zaman gelecek?

HG6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Direksiyon ve egzoz rezalet, resmen arabayı trollemişler..

zübeyir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kesinlikle kırmızı

Scorpion TypeR

MBuğra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    TR sinirlari icerisinde, su 3lu egzosdan dolayi ilk cezayi yiyen kim ve hangi sehirden olacak cok merak ediyorum. Bunun orjinal oldugunu bizim ekiplere hayatta inandiramazsin.

Arac icin konusursam, gelisen otomobil endustrisinine uysa da, biz type r'i 3k ve klimanin bile olmadigi donanimsizligiyla sevdik.

Serit takipli, ivir zivir sensorlu type r "rafine" degildir bana gore

Hele tusla araba hic calismaz, camasir makinesi mi baslatiyosun? once besleme cekersin sonra kontagi cevirirsin.

Gerci bananeyse, fakirin cenesine vurdu gene.
    "Korkmadık, savaştık"

coolvtec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı zübeyir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle kırmızı

Anam o arka ne öyle yaaaaa. Akvaryumdan dışarı bakan capon balığı gibi.

Bence mat füme.
    Full-Time TeacheR
    Part-Time TradeR
    Part-Time DJ

zübeyir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı coolvtec Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anam o arka ne öyle yaaaaa. Akvaryumdan dışarı bakan capon balığı gibi.

Bence mat füme.

Daha o rengi görmedim.bakalım ne renkleri çıkacak
    Scorpion TypeR

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    holleeyyy fk2 lerin fiyatı düşer artık
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

Tolga-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Once kı model gıbı cok keskın olmayan hatları,canlı gorusle cok daha sevımlı. Benım ocın oyleydı....
    Bır cok cekım yaptım hatta canlı yayın vs. Deraylı fotolarını ve vıdeosunu cektım...
    Sunu soyleyım; ıscılık artmıs,dıkısler kalıtelı artık,debrıyaj baya kısa ve vıdes yolları net. Ekran olmus,yer yer plastık kalıtesı dussede en azından ıyılesmıs. Bagaj zıkımları var! Ne garıp seydır o,neyse...(pandızot-havuz)
    Frenler buyumus,hava fıltresı one tasınmıs ve hava kolektoru ıle aldıgı hava artmıs. Zaten kaputda kı delık ısıya en buyuk cozum. Yuruyen baya bır ıyıkesmıs,bunları yazmıstım hatta canlı yayında altını bıle cektım.
    Gelelım ısın bombasına;TypeR projesının basında kı Japon muhendıs oradaydı,***** dunya promıyerı,basınla konusurken bende gayet ozguvenlı sekılde aralarına gırıp dınlerken sorular sordum.
    Tabı mıllet satıs adetlerı,grantı,yakıt kıl tuy soruyorlar.
    Ben dırek hedefınız nedır dedım? Yuvarlak hesapla cıtayı cok daha ılerıyı tasıyacagız,dersımız ıyı calıstık tum eksıklerımızı gıdermekle kalmadık cok daha ıyısını yaptık dedı.
    Ben eksıklerı sorunca;dersımıze ıyı calıstık,hakkımızda cıkan dedıkodulara basardıklarımızla cevap verecegız vs dedı. Buna klasık ıddıalı japon konusmasıda dıyebılırsınız.
    Ben hedefınız golf'un rekorunu ılerıye tasımak mı dedım? Oyle bır seye ıhrıyacımız yok,hedefımız cok daha ılerı tasımak ve gerıye yaslanıp ızlemek gıbı bırsey dedı...
    Velhasıl gayet bılenmısker,type r ıle yasanan sorunlar yuzunden dusen ımajı ayaga kaldırıp basarı ıle taclandırmak ıstıyorlar......

Fk2 ile hangi sorunlar yüzünden imajı aşağı düşmüş onu anlayamadım Araba yol mu tutmuyor ? frenler mi kötü ? bolt on ilavelerle güç mi alınamıyor ? Ben bu cümlenizden fk2 nin tamamıyla fail olduğunu çıkarıyorum ki yok öyle bir şey . Tamam eksiklikler var ama öyle honda nın imajını yerlere serecek kadar değil bu eksiklikler .

Bu arada Isınma ile ilgili ne yapmışlar. Kapak - manifold yapısı değişmiş mi ? kapakta yeni su kanallarımı yapmışlar. Eğer filtre yeri değişikliği , kaputta ki delikle düzelmişse bunlar minor düzeltmeler olur ve fk2 dede yapılır diye düşünüyorum..
    cheap & fast = not reliable
    reliable & cheap = not fast
    fast & reliable = not cheap

APO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Tolga-R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fk2 ile hangi sorunlar yüzünden imajı aşağı düşmüş onu anlayamadım Araba yol mu tutmuyor ? frenler mi kötü ? bolt on ilavelerle güç mi alınamıyor ? Ben bu cümlenizden fk2 nin tamamıyla fail olduğunu çıkarıyorum ki yok öyle bir şey . Tamam eksiklikler var ama öyle honda nın imajını yerlere serecek kadar değil bu eksiklikler .

Bu arada Isınma ile ilgili ne yapmışlar. Kapak - manifold yapısı değişmiş mi ? kapakta yeni su kanallarımı yapmışlar. Eğer filtre yeri değişikliği , kaputta ki delikle düzelmişse bunlar minor düzeltmeler olur ve fk2 dede yapılır diye düşünüyorum..
    fk2 sahibisiniz sanırım neden bu kadar alındınızki..?
    tunceR´isimli üyeden Alıntı
    şu vtec alma olayınıda amma abarttılar. alcan bomboş vti yi 24-25 liraya, elin 106 sı saxosu koycak 5 boy görcen sonra amcayı,teyzeyi.

CRX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı APO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fk2 sahibisiniz sanırım neden bu kadar alındınızki..?
    abi güldürdün

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yaw yeni civic type-r çıkmış hala fk2'ye taş atmak neden? Biri yeni konu açsın ve fk2 den bahsetmesin çıkan her arabada eksikler olabilir kesin bunda da olur düzeltilebilirse sorun değildir

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Once kı model gıbı cok keskın olmayan hatları,canlı gorusle cok daha sevımlı. Benım ocın oyleydı....
    Bır cok cekım yaptım hatta canlı yayın vs. Deraylı fotolarını ve vıdeosunu cektım...
    Sunu soyleyım; ıscılık artmıs,dıkısler kalıtelı artık,debrıyaj baya kısa ve vıdes yolları net. Ekran olmus,yer yer plastık kalıtesı dussede en azından ıyılesmıs. Bagaj zıkımları var! Ne garıp seydır o,neyse...(pandızot-havuz)
    Frenler buyumus,hava fıltresı one tasınmıs ve hava kolektoru ıle aldıgı hava artmıs. Zaten kaputda kı delık ısıya en buyuk cozum. Yuruyen baya bır ıyıkesmıs,bunları yazmıstım hatta canlı yayında altını bıle cektım.
    Gelelım ısın bombasına;TypeR projesının basında kı Japon muhendıs oradaydı,***** dunya promıyerı,basınla konusurken bende gayet ozguvenlı sekılde aralarına gırıp dınlerken sorular sordum.
    Tabı mıllet satıs adetlerı,grantı,yakıt kıl tuy soruyorlar.
    Ben dırek hedefınız nedır dedım? Yuvarlak hesapla cıtayı cok daha ılerıyı tasıyacagız,dersımız ıyı calıstık tum eksıklerımızı gıdermekle kalmadık cok daha ıyısını yaptık dedı.
    Ben eksıklerı sorunca;dersımıze ıyı calıstık,hakkımızda cıkan dedıkodulara basardıklarımızla cevap verecegız vs dedı. Buna klasık ıddıalı japon konusmasıda dıyebılırsınız.
    Ben hedefınız golf'un rekorunu ılerıye tasımak mı dedım? Oyle bır seye ıhrıyacımız yok,hedefımız cok daha ılerı tasımak ve gerıye yaslanıp ızlemek gıbı bırsey dedı...
    Velhasıl gayet bılenmısker,type r ıle yasanan sorunlar yuzunden dusen ımajı ayaga kaldırıp basarı ıle taclandırmak ıstıyorlar......
    Keşke 245/30/20 gibi saçmalık ölçüye neden geçtiniz deseydin..... Bi semi slick bi kışlık lastik için araba parası vermek gerekicek
    Motor içinde hava filtresi yeri değişmemiş gibi gördüm ama sen değişmiş diyorsun fotoları heyecanla bekliyorum. Bide hayrına 2017 type-r diye konu açıp atarsan süper olur.

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bugun'de vip gunu,eger gıtmedıyse cekık gozlu abım,hemen gıt sor bu soruları....
    Adam bıle bunu dıyor ama kabul etmıyorsan,yapıcak bırsey yok. Aralık ayı roportajında bıle bunlara degındı. Okumak gerek tabı.
    Ayrıca rıng de kı suresı uzun sure yartısma konusu oldu,kabul edılmedı,hızlanma ve bır cok sey uretım versıyonuyla uymuyordu. Sonra gelıstırme aracı dıyıp ısın ıcınden cıktılar vs....
    Kırmızı bu sefer olmamıs cunku yuzeyler cok buyumus,cok bogmus. Koyu yada beyaz alınmalı. Canlı gorunce ne dedıgımı anlıyacaksınız. 37.000 frank fıyatı.

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ahk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Keşke 245/30/20 gibi saçmalık ölçüye neden geçtiniz deseydin..... Bi semi slick bi kışlık lastik için araba parası vermek gerekicek
    Motor içinde hava filtresi yeri değişmemiş gibi gördüm ama sen değişmiş diyorsun fotoları heyecanla bekliyorum. Bide hayrına 2017 type-r diye konu açıp atarsan süper olur.
    Fıltre kabını tam one yerlestırıp uzerıne cok buyuk kolektor koymuslar.
    20 cok sacma olmus,amac gorsellık tabı ama konfor,malıyet vs eksılerı malesef
    Baya foto paylastım face ve ınstagramda,fuar konusunada atacagım bırazdan. Aslında 2017 typeR dıye konuya tasınabıllır bu yazı ve fotolar....
    Ben begendım,emınım gozler alısınca bır cok ınsanın gorusu degısecektır...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fıltre kabını tam one yerlestırıp uzerıne cok buyuk kolektor koymuslar.
    20 cok sacma olmus,amac gorsellık tabı ama konfor,malıyet vs eksılerı malesef
    Baya foto paylastım face ve ınstagramda,fuar konusunada atacagım bırazdan. Aslında 2017 typeR dıye konuya tasınabıllır bu yazı ve fotolar....
    Ben begendım,emınım gozler alısınca bır cok ınsanın gorusu degısecektır...
    filtre gene ortadaydı fakat havayı yandan alıyordu değişdiyse biçok dezavantaj gitmiş demektir.
    type-r'ı farklı konu açıp atarsan çok iyi olur sonuçta burda birçok insanın direkt merak ettiği bir araç.

APO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    fk2 oem filtre kitinin yerine, injen cai taktık denedik 4 farklı araç hiçbir fark olmadı...yandan almasıyla önden alması arasındada bir fark olacağını sanmıyorum..ciddi setup yapacak adam zaten custom veya marka bir cai yapacaktır...dolayısıyle filtrenin hava aldığı yerede takılmayın sorun diye kolay çözülür...
    tunceR´isimli üyeden Alıntı
    şu vtec alma olayınıda amma abarttılar. alcan bomboş vti yi 24-25 liraya, elin 106 sı saxosu koycak 5 boy görcen sonra amcayı,teyzeyi.

öskür - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    neyse bi de bundan alalım bare napalım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    injen cai ile stock filtre arasında fark yok (kullanılan malzeme hariç) eğer eventuri taksaydınız farkı görürdünüz.

TechTurkey Dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Far kaşları ve 3lü egsoz moda olur TRde
    @premiumparts / www.premiumpartstr.com

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)