User Tag List

Sayfa 454/498 İlkİlk ... 354404444452453454455456464 ... SonSon
9446 sonuçtan 8.608 ile 8.626 arası

Konu: 2015 Typer

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı STP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    leon 210 olsa nolur? sokakta gıderken ne farkı var herhangı bı bınek aractan. eksık kalsın. kımse kusura bakmasında goruntude olmalı aracta, ınsan dıkkat ceksın ıster , cekmesın dıyen yalan soyler
    Simdi stp abi soyle bakmak lazim ornek vericem.

Seat leon style ile leon cupra yi yan yana getirip bakmak lazim dis gorunum olarak.

Bizde son bi 6-7 senedir trafikde leon fr gormeye alistik.Leon fr zaten cupranin bir alt versionu cupra gibi gorup sofr dusuk motor gucu ile satilan bir model.

Mesela bundan 10 sene once kimse mercedes de amg pakete bmw dede mtech onemsemiyordu.

Leon cupra ile steyle donanimli leon arasinda daglad kadar fark var ama leon fr da ufak tefek farklar var.

Typer dada cok agresif bir gornum bence cok hb ile 3 egzoz ile gelmesi en buyuk dis fark bence.

Tabi bu benim gorusum
    Seat IBIZA FR

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Stp bir ama bir gun su Honda konusunda mantikli yaz be kardesim,ok seviyorsun anladik ama alti dolu olmuyor anacim..
    Satilamayan yok ama 168'den baslayip neredeyse 2 sene satilamayan arac makbul mu?152'ye satildi son iki adeti.hatta yeni kasa tanitildi,bende dunya lansmanina gittim mart basinda,hala satilik 2015 vardi...
    10.000€ zam yeni arac urettikleri icin mi? Neden yurtdisi fiyati cok cok az artti? Bize mi yeni arac baskalarina hala fk2 mi?
    Cupra alimsiz ama basarili. Fk2 ile pistlerde neler yasadi biliyoruz ki yenisinde de bir kac sorun cikkcak malesef.a
    Tayyar amerika piyasasinda satilmaya baslandigi icin suan tedarikde sikinti var,2018 de olmayacak.
    Hep ayni seyleri yaziyorum 1-2 aydir,okuma huyumuz yok.
    Isin ozu,typeR pahali cikti. Bu zammi da Turkiye yapti. Akillari golfR da ama rakip degil ki. Ha rakip goruyorsaniz da avrupanin her ulkesinde 6-7000 euro ucuz. Koy otv yi uzerine zaten olmasi gereken rakam cikiyor.
    Napalim alicagim ama fiyati yuksek ve bazi sorunlar yasiyacagim gercek.
    Ekim'in ilk haftasi alip piste cikarmak istiyorum,uretildigi yer olan pistte vakit gecirsin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ayhanas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Deponun yeri degişti olarak biliyorum .

Bu arada Mishimoto intercooler yapimina başlamiş .Magnaflow zaten egzoz çıkardı .Aftermarket parcalar seri geliyorlar .
    Acik yazma sansim yok ama google da sanirim bazi seyler bulursunuz.
    Deponun hem yeri hemde tasarimi degisti... Ama bundemek degil ki sorunsuz. Insallah cikicak problemler cabucak giderilir.

STP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Stp bir ama bir gun su Honda konusunda mantikli yaz be kardesim,ok seviyorsun anladik ama alti dolu olmuyor anacim..
    Satilamayan yok ama 168'den baslayip neredeyse 2 sene satilamayan arac makbul mu?152'ye satildi son iki adeti.hatta yeni kasa tanitildi,bende dunya lansmanina gittim mart basinda,hala satilik 2015 vardi...
    10.000€ zam yeni arac urettikleri icin mi? Neden yurtdisi fiyati cok cok az artti? Bize mi yeni arac baskalarina hala fk2 mi?
    Cupra alimsiz ama basarili. Fk2 ile pistlerde neler yasadi biliyoruz ki yenisinde de bir kac sorun cikkcak malesef.a
    Tayyar amerika piyasasinda satilmaya baslandigi icin suan tedarikde sikinti var,2018 de olmayacak.
    Hep ayni seyleri yaziyorum 1-2 aydir,okuma huyumuz yok.
    Isin ozu,typeR pahali cikti. Bu zammi da Turkiye yapti. Akillari golfR da ama rakip degil ki. Ha rakip goruyorsaniz da avrupanin her ulkesinde 6-7000 euro ucuz. Koy otv yi uzerine zaten olmasi gereken rakam cikiyor.
    Napalim alicagim ama fiyati yuksek ve bazi sorunlar yasiyacagim gercek.
    Ekim'in ilk haftasi alip piste cikarmak istiyorum,uretildigi yer olan pistte vakit gecirsin
    yıllardır bu forumdasın abı ama bı turlu bızım gıbı hondacıları anlamadın anlamayacanda ben senı boyle sevıyorum sende benı boyle sev bokta kakada olsa bız buyuz abı sevıyoruz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Honda'yi sev-koru-yucelt hatta evlat edin. Ona hic bir lafim yok.
    Hatlari olsun,ozellikleri olsun hayasizca koru. Ama elle tutulur seyleri yine guzel gosterirsen yada olumlu tuhaf kaciyor.
    Yoksa senin honda hastasi bagimlisi yada hangi tabi gidicekse o oldugunu anladim gordum
    Neyse kismet olursa fk8 alip piste sokunca ayrintili yazarim,sen piste girdin mi aracinla?

olivera7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı can2k Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Walla ne farki bilmiyorum ama araba vermiyolar bayilere 1er tane bile zor dediler bi tane kirmizi ilk siparisimiz vardi karsiladik diger ikisi iptal
    O kirmizi benim sanirim 😃

Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Honda'yi sev-koru-yucelt hatta evlat edin. Ona hic bir lafim yok.
    Hatlari olsun,ozellikleri olsun hayasizca koru. Ama elle tutulur seyleri yine guzel gosterirsen yada olumlu tuhaf kaciyor.
    Yoksa senin honda hastasi bagimlisi yada hangi tabi gidicekse o oldugunu anladim gordum
    Neyse kismet olursa fk8 alip piste sokunca ayrintili yazarim,sen piste girdin mi aracinla?
    gırmedım, ızmıre gıdecektık ama kısmet olmadı. draga katıldım ıkı ay evvel korfezde ekımdede var ona gırıcem kısmetse

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Açıkcası burdan STP abiye teşekkürlerimi dilemek istiyorum.Onun sayesinde oturdum bu tarz bir çalışma yaptım.

Bu tarzda çok yazı yazılıyordu.Ya abi cupra bildiğin leon satıyor sana ne fark var trafik'de spor araba gibi durmuyor yada abi golf R ne farkı var golf'den diye yazılar yazılıyor.

Yani açıkcası ne gibi uçuk kaçık tasarımlar bekliyoru yani beklentimiz ne bilmiyorum.

Şimdi bir kaç resi paylaşım size.

Resimlerde gördüğünüz honda civic hd ve honda civic typer

Bakalım honda typer alınca size dış ve iç görselde ne gibi farklar vermiş resimlerden ortaya çıkıyor.

(Ben marka fanatikliği yapmıyorum 1996'da VTI manyak araba çok iyi gidiyor dediğimde bağzı abiler 1.6000CC arabamı olur araba dedin 306 GTI olur 2000cc olur demişlerdi o zamanlarda peugeot 306 GTI'lar opel astra gsi'lar modaydı)

Şimdi birde Seat leon style ile seat leon cupra arasındaki farklara bakalım.(FR ile karşılaştırmıyorum fr cupranın bir alt modeli Honda civic typer VTI gibi düşünelim)

Aradaki farklara bakalım hangi markanın standart aile arabası diye sattığı model ile spor araba diye satttığı model'in farkları ortaya koyalım
    Seat IBIZA FR

Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    leon delı duruyor

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben olayı çözdüm, Leon Cupra soldan direksiyon iken aile arabası olunca tıngır tıngır sağdan giderler diye direksiyonu sağa koymuşlar. Bence mantıklı. :P

Post Thanks / Like
    Mentioned
    58 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Type-R spoiler, scoop ve delikli diskler ile ben spor arabayım diyor.

Dış görünüş olarak;
    1) Type-R
    2) Megane RS (en yenisi)
    3) Cupra
    4) GTI

Eyyorlamam bu kadar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı B16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Type-R spoiler, scoop ve delikli diskler ile ben spor arabayım diyor.

Dış görünüş olarak;
    1) Type-R
    2) Megane RS (en yenisi)
    3) Cupra
    4) GTI

Eyyorlamam bu kadar
    camurluklar ?

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı individual Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Açıkcası burdan STP abiye teşekkürlerimi dilemek istiyorum.Onun sayesinde oturdum bu tarz bir çalışma yaptım.

Bu tarzda çok yazı yazılıyordu.Ya abi cupra bildiğin leon satıyor sana ne fark var trafik'de spor araba gibi durmuyor yada abi golf R ne farkı var golf'den diye yazılar yazılıyor.

Yani açıkcası ne gibi uçuk kaçık tasarımlar bekliyoru yani beklentimiz ne bilmiyorum.

Bakalım honda typer alınca size dış ve iç görselde ne gibi farklar vermiş resimlerden ortaya çıkıyor.

(Ben marka fanatikliği yapmıyorum 1996'da VTI manyak araba çok iyi gidiyor dediğimde bağzı abiler 1.6000CC arabamı olur araba dedin 306 GTI olur 2000cc olur demişlerdi o zamanlarda peugeot 306 GTI'lar opel astra gsi'lar modaydı)

Aradaki farklara bakalım hangi markanın standart aile arabası diye sattığı model ile spor araba diye satttığı model'in farkları ortaya koyalım
    kesinlikle bu diyorum feka2 sekiz farketmez
    PROSTOCK GARAGE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sorunsuzluk acısından konussak?
    Buarada yukarıda kı lısteye katılıyorum.
    Gorunus olarak typer-meg-cupra ve gti....
    Buarada ıskonto oranları artmıs,en azından yuregımıze su serpıldı.
    Keske bu yenı gelıstırmeler fk2 de de olaydı da sahıp olabılseydık.

ahmetbaha-drs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı kalipson Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Varsa sıfır fk2, alırım bi dal
    Kırmızı stock 3700km'de Kuzenimde mevcut sıfır olmasada
    V40 Cross Country T4
    Megane GT-Line
    Range Sport SDV6
    A8 4.2 TDI Quattro
    VW Passat Variant TSI

rebeloghy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı individual Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Şimdi birde Seat leon style ile seat leon cupra arasındaki farklara bakalım.(FR ile karşılaştırmıyorum fr cupranın bir alt modeli Honda civic typer VTI gibi düşünelim)

Elinize sağlık.

Fakat şöyle bir taraflı bakış açısı gördüm bilmem siz ne dersiniz;

TypeR ile Standart Civic karşılaştırmıyorsunuz, Type R ile Civic RS fotoğrafları yan yana koymuşsunuz.

Cupra tek kapı fotoğrafı koyuyorsunuz madem, yanına tek kapı FR fotoğrafı koyun adil olsun yada 4 kapı Cupra vs 4 kapı Fr olsun.
    -Fırat

Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rebeloghy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elinize sağlık.

Fakat şöyle bir taraflı bakış açısı gördüm bilmem siz ne dersiniz;

TypeR ile Standart Civic karşılaştırmıyorsunuz, Type R ile Civic RS fotoğrafları yan yana koymuşsunuz.

Cupra tek kapı fotoğrafı koyuyorsunuz madem, yanına tek kapı FR fotoğrafı koyun adil olsun yada 4 kapı Cupra vs 4 kapı Fr olsun.
    hondaya dezavantaj yapmıs yıne dedıgın sekılde. normal cıvıc koysa yada sedan rs koysa cok daha sade gorunum farkı olacak

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı STP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gelıpte satılmayan fk2 kaldımı mesela ? bence kalmadı. fk8 ınde hepsı satılacak
    bir yıl bekleyipte satılan arabaya satıldı kalmadı demek biraz abest kaçmış aynısı fk8'de de olucak. ilk parti fk2 hemen satılmıştı fakat ilk parti fk8 satılmadı yani fk8 akibetini sen düşün ilerde ne iskontolar olur.

Takip etmedim ama fiyat açıklandı mı? ya da zaten olacağı 60-62€ bandından daha başka bir fiyat mı açıklandı?

Fk2'de motor ısındı uyarısı olan video çıkmamıştı ama ısınıyor deniyordu!!! bunda çıkmasına rağmen araba ısınmıyor alınabilir oldu kafamda deli sorular

Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ahk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir yıl bekleyipte satılan arabaya satıldı kalmadı demek biraz abest kaçmış aynısı fk8'de de olucak. ilk parti fk2 hemen satılmıştı fakat ilk parti fk8 satılmadı yani fk8 akibetini sen düşün ilerde ne iskontolar olur.

Takip etmedim ama fiyat açıklandı mı? ya da zaten olacağı 60-62€ bandından daha başka bir fiyat mı açıklandı?

Fk2'de motor ısındı uyarısı olan video çıkmamıştı ama ısınıyor deniyordu!!! bunda çıkmasına rağmen araba ısınmıyor alınabilir oldu kafamda deli sorular
    255-60 acıklanmıs rakam sanırım. o bandda olacakmıs. alırsın aga nolcak zarar etmeden satarsın hevesını alıp

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)