User Tag List

Sayfa 475/498 İlkİlk ... 375425465473474475476477485 ... SonSon
9446 sonuçtan 9.007 ile 9.025 arası

Konu: 2015 Typer

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AşkınS. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi de adam bunu limitlerde kullanmak için alıyor,ayda belki 4 gün limitlerde kullanıyor onda da max günlük 5 saat diyelim. O kullanımında da sorun yaşıyor. Doğal olarak adamın canı sıkılıyor.
    Araba yapmış adam,şu kadar süre yaptık vs vs diye diye reklam yapmayı biliyorlar.
    Süre limitlerde yapılır zaten yanlış mıyım?
    iyide araç stok değilmişki. Stok araba ile çıkıp ilk turdan ısınsa tamam haklısınız bu araba pist derecesiyle tanıtıldı demeye ama sen arabayı kurcalayıp 50-100hp güçlendir ondan sonra Honda becerememiş ısınıyor ilk turdan ısınıyor diye giydir Madem kurcalayacaksanız ve pistte koşacaksınız o zaman ona göre modifiye edeceksiniz. Yazılan setup bir çok araçta var, rolling yapacaksanız çokda güzel gidiyor ama pist için uygun değil demek ki.

Bence arabayı satmadan komple stoğa dönün veya en azından yazılımı elden geçirip rollinge değil piste uygun bir hale getirin. Kaç para tutacak yeni yazılım veya komple stoğa dönmek. FK8 için vereceğiniz paranın 10'da 1'i bile tutmayacak.

STP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bi gece bir dolu arabayla denedim ve sismedi. Ard arda kac kez siktik. Bu kadar boklayan almazda yazmazda. Ben bi tane golf r konusuna yazmadim kotulemedim vs

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vay arkadas,piste cıkıp gazlayan yorum yapsın o zaman.
    Gukerek mı okusam yoksa saskınlıkla mı bılemedım...
    Bu araba stok da bıle bu ısınma sorunlarını yasadıgı gıbı "pıstte kı her gecen sanıyede gucu duserek yavasladı"! Alın bunu ılk kez yazıyorum. Yeter artık,bılıp bılmeden sıkıyorsunuz arkadaslar. İlla bende gızlı kalan seylerı mı yazayım?
    Gelelım cabuk ısınıyor ısınmıyor,2 bas 1 dur olayına;ben sımdıye kadar onlarca arac ıle pıste cıktım. SS lerı gecelım ama 2013 de esımın 316 sı ıle cıktım,amac ınsanları puste cekmektı,***** herkesın aklında spor arabam yokkı pıste cıkalım mottosu vardı. Bunu kırmak ıcın 458 ve clıo rs'i kenara bırakıp 316 ile cıkmıstım. Onun bıle yagı bellı turda ısınmaya basladı(krıtık sevıyeye gelmesı) bu aracın daha ılk turun yarısında. Bu olmamalı... Hele yollardan pıste dıye tanıtılan aracın olmamalı.
    Bakın suna katılıyoRum;50-100 hp koyun(benım kı 365-70 anca ıdı) sonra ısınmamasını bekleyın. Iyıde sımdıye kadar cıktıgım araclarda bu stg2 mevcut ıdı. Stokda bu kadar ısınan araca yag sogutucu almak gerekmıs. Hos hava serın dıye dusunmustum ama sanırım honda motoru bu havayı sevmedı.
    Gelelım stp boklama hususuna; boklama olmayan seyı yazmaktır kardesım. Eger sen beni bahsedıyorsan ben aracın "sahıbı" olarak yazıyorum! Ve olmayan "1" seyı yazmıyorum. Ayrıca senın uzunda gecebıldıgın gti var ya,ben onunla kafa kafaya yuruyorum ve 5'de gecıyorum. E sımdı senın araban 400hp ama benım degıl. 100-200km sıde -2.7 egımde 9,2sec.... Bunuda yanlıs olctum acaba
    Ayrıca megane ıcın yazı yazılmıs;sen yıllardır megane sahıbı olabılırsın ama ben "5" yıldır rs ıle pıstlerde gazlıyorum,ne ısınma ne baska bırsey yasadım. Hatta aynı set up modlusu ılede cıktım,stoklada vs vs...
    Honda fabrıkasının bıle kabul ettıgı bu sorunu,aramızdan bazıları kabul etmıyor ya,saskınım.
    Arabanın ıyı taraflarını yazıyorum,zikleyen yok...
    Yahu ben ılk cupramı aldıgımda,2 sene once,daha ılk turda pıst gunum bıttı. Aynı seylerı onun ıcınde yazmıstım ama nedense "1" kısı bıle vay efendım bokladım,50-100hp koydun da sıkayet edıyorsun vs vs demedı....

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ringde rekor kırdığını iddaa ederek reklamı yapılan bir araba için "zorlarsan tabi şişer moruq" ifadesini kullanmak da nasıl bir bakış açısı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Buarada yukarıda bana gızlı olan sey dedıgım honda'nın kendı resmı denemesınden cıkan sonuclar,"2" sene once olan olay...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Honda Civic Typer alırsanız piste çıkmayın sadece roll yapın zaten Türk kullanıcısının %75 roll için kullanıyor ...

Adamların hayatı 30 sn den ibaret ...
    ...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hondayı alıp 50 lira harcamayı bilmem de , golf r ya da s3 alıp 50 lira harcasak honda mühendisleri Vw mühendislerinin önünde diz çöker tövbe ister

Kaldı ki pist pist diye çıkıp reklamlar showlar yapıp ( reelitesine gram saygı duymadığım ) bir araç reklamının yapıldığı yerde ısınıyorsa honda bence bu sevdadan vazgeçsin fiteğe devam
    @STP abi savunmaya geçersin ama sana yazmadım sana , bilgine saygım sonsuz teşekkürler

Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Murat engin abimizi biri gecmis parkta fk2 ile

Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    He madem onu 5te gectin gel benide gec ! Havada kalmasin! Istedigin an arabam hazir....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hafif 18 jantin vsnde var, sokme orjinalini takma ok... 2de basip 280 e kadar yuruyelim... Aklin sira kendi arabani yuceltiyosunya, hadi hodri meydan

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hondayı alıp 50 lira harcamayı bilmem de , golf r ya da s3 alıp 50 lira harcasak honda mühendisleri Vw mühendislerinin önünde diz çöker tövbe ister

Kaldı ki pist pist diye çıkıp reklamlar showlar yapıp ( reelitesine gram saygı duymadığım ) bir araç reklamının yapıldığı yerde ısınıyorsa honda bence bu sevdadan vazgeçsin fiteğe devam
    @STP abi savunmaya geçersin ama sana yazmadım sana , bilgine saygım sonsuz teşekkürler
    İlk paragraf hem kafa sallattı(onaylama manasında) hem de kopardı beni

Tolga-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mert5 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Honda Civic Typer alırsanız piste çıkmayın sadece roll yapın zaten Türk kullanıcısının %75 roll için kullanıyor ...

Adamların hayatı 30 sn den ibaret ...

senden olur alalım bundan sonra araba alırken nerede kullanacağımızı ??

hayat senede 2 bilemedin 3 defa çıkabildiğin pistten ibaret değil. Bu nedenle dışarıda fk2 kullanan birçok kişi bu ısınma sorununu yaşamıyor.
    cheap & fast = not reliable
    reliable & cheap = not fast
    fast & reliable = not cheap

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Buarada yukarıda bana gızlı olan sey dedıgım honda'nın kendı resmı denemesınden cıkan sonuclar,"2" sene once olan olay...

Abi affina siginarak

Surekli pist kosturan kovalayan birisin ve iyisinde ama bu araba senin isteklerini karsilamiyor demek. 2 yildir bas bas bagiriyorsun gittin aldin evet hakliymisim diyorsun belkide kendi kendine. Simdi extra fark verip yine olmamis bir araba alacaksin ne gerek var abi manyakmisin. Belli ki biseyler ispat etmek istiyorsun ve sonuna kadar da hakli olabilirsin ama arabanin capi bu demekki. Herkes reklamina takmis pist icin demiceklerdi ozaman yazmislar. Kimisidenbu forum yuzunden arabalarin fiyatininin 260 oldugunu daha da artacagini belirtmis. Ne komik biri muhendislere link versin konuyu okutsunda sorun cozulsun bari

Murat abi sen fk2 sahibisin 40 adet fk2 satildiysa 5 kisi piste cikip denedi. Kendimden ornek vereyim 10.000 km kullandim bir gun pisman olmadim. Bukadar pist kovalayan biri olarak piste uygun bir araba al bence abi bu araba senlik degil bu asikar. H logosu sokak yariscilarinin her istegini karsiliyor buda Tr sinirlarinda ve standartlarinda buyuk lutuf

Umarim yazimi yanlis anlamazsin. Sanada emeginede zamanina da yazik. Korkuyorum yakinda en fanatik hondaci olacaksin

Tlfdan yazdim harf hatalari varsa kusura bakmayin
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

Tolga-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bu kadar iddialı yazdığına göre biliyorsundur. Tr de yapılmış en hızlı golf7r a ne kadar harcanmış ve kaç hp . 100-200 kaç sn öğrenebilirmiyiz.
    cheap & fast = not reliable
    reliable & cheap = not fast
    fast & reliable = not cheap

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yahu oynanmış arabayla piste giriyorsunuz araba ilk turu çıkaramadan ısınıyor buraya kadar doğru mu? Şimdi siz çıkıp deseniz ki bu setupla bu güçle bu araba piste uygun değil bir tur bile dönemedim kimse çıkıp hedöhöde demeyecek. Siz diyorsunuz ki çekik gözlüler becerememiş, sizin setup çekik gözlüler mi yaptı? Al bu intercoolerı, bide custom egsoz yaptır sanayide aha buda yazılım gir piste dönmü dedi honda?

Stock arabada ısınıyor demişsiniz olabilir ama sizin başınıza gelen kadar mı ısınıyor? Yani 1 tur dönemiyor mu pistte? Honda'nın tüm videolarında İstanbulpark videosunda, Nurnburgring videosunda vs. hile mi var? O araçlarda yağ soğutucu mu var?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Tolga-R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kadar iddialı yazdığına göre biliyorsundur. Tr de yapılmış en hızlı golf7r a ne kadar harcanmış ve kaç hp . 100-200 kaç sn öğrenebilirmiyiz.
    5-6 sn icin 100k+tl harciyorlar

ACYV - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Jason siteye üye olsaydı da yazsaydı pistte nasılmış fk2 ve fk8. Kaç haftadır fk8 deniyorlar pistte de bir süre gelmedi ve araç yine ısınıyor. Pist kriter mi ? Üreticisi pist performansı ile reklam yapıyorsa bu konudaki olumsuzlukları da kullanıcıları konuşacak. 2015 de aldım bende bu araçtan ve ısınmıyor diye iddia ettim ama benim de başıma gelince gözümle gördüm. Murat Engin nin yazdıkları noktası virgülüne doğru.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sondan baslayım(konuyu bılmeden yazanlara cevap verdıkce hep aynı seylerı yazıyorum,yazık)
    Arac stok halde bıle tek turu saglıklı atamadı? Buyuzden 1'den fazla kapatıp denedıler.(pılot ne yapsın)
    Ben rs e,golf yada cupraya,gp ye yanı tum pıste cıktıgım araclara cooler yazılım egsoz koydum,HIC ISINMA SORUNU YASAMADIM.
    Zaten stokda ısınıyor abı,bıldıgın halde nıye aldın? Dogru hatta kullananlar "abı ısınıcak,tak su oıl cooler" dedıler. Ustasından kullanıcılar,benım cevabımda "yahu 2-3 tur bana yeter,o kadar da cabuk ısınmaz,rahat olun" dedım.
    Yanı allah askına akıllı uslu yorum yapın yada yazılarımı anlayın gozunu seveyım...
    Bakın yenısınıde alıcam,onuda pıste cıkıcacagım. Bunda kı sorunları da bılıyorum ama yazsam yıne bıdıbıdı yazılar olucak,bunuda deneyıp sızlerın gozununuz onunde yazacagım.
    Tekrar edıyorum;cupra ıle daha ılk turda buyuk sorun yasayıp pıstten cıktım ve bunu yazdıgım halde konu bıle olmadı. En fazla 1-2 kısı merak ettı sordu,1-2 kısı gecmıs olsun dedı konu kapandı... Sanırım garıplık bu konuda var.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)