User Tag List

Sayfa 476/498 İlkİlk ... 376426466474475476477478486 ... SonSon
9446 sonuçtan 9.026 ile 9.044 arası

Konu: 2015 Typer

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Buralar karışacak

Kim ne dersin; ben kendi arabamın TR'deki hemcinslerinin başına gelenden kısaca bahsederek olaya bi yorum ekleyeyim.
    Motoru o veya bu parçayla, hatta yazılımla(yazılım olayını bi türlü hazmedemedim. Bi arabanın uzun dönemdeki
    "aşırı gazlama"larda başına bişey geliyorsa bu yazılımdan dolayı geldiğine inanıyorum. Doğrudur yanlıştır bilemem; ben öyle inanıyorum. Hiç yoksa %50 bu yazılımın payı olduğunu düşünüyorum) güçlendirmeyi tadında bırakamıyoruz. Ondan sonra kimi araba motor kırıyor, kimisi yağ yakmaya başlıyor, kimisi ısınmaya ve şişmeye. Uzaaaarr gider...

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Stp sana gelınce,senınle denemeye gerek yok,sen an hızlı en enli adamsın,ezer gecer,deler ucarsın....
    Arabamı yuceltıyormusum ya,sen degısık bır adamsın,hahahaha. Yuceltıyorum ben arabayı,senın deyımınle "boklayarak" yapıyorum. Akıllıyım ben valla,afeın bana....
    Cem;ben ozellıkle alıp yaptım bu aracı. Ama hala rezıstans var hatta Honda'nın kabul ettıgı soruna ragmen "yalannn soyluyorsun" kıvamına geldı olay Parcalarında markası bellı,hatta yazılımı yapan basarılı kardesıme de oZellıkle belırttım. O ne yapsın,stokda bellı.
    Sanırım benım tek hatam yag sogutucusu koymamak oldu.
    Buarada aracın basarılı bırcok seyını yazdım,bunu gorecek goz yok mu allah askına? Yoksa gozlerınze "perde" mi ındı.

STP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tore ne diycek cok merak ettim bu gecilme olayina...

Yine diyorum madem onu daha kolay gectin gel benide gec hazirim...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Tolga-R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kadar iddialı yazdığına göre biliyorsundur. Tr de yapılmış en hızlı golf7r a ne kadar harcanmış ve kaç hp . 100-200 kaç sn öğrenebilirmiyiz.
    Tolga bey benim sürelerle , arabalarla , yapılan masraflarla gram alakam olmaz . Hele ki iddialarla hiç alakam olmaz .

Ben alırım KEYFİME BİNERİM KEYFİME HARCARIM ne iddiam olur ne de ispatlama derdim ***** ORTADA OLUR o yüzden böyle şeyleri kovalayanlara alıntı yapın bizde bilgi sahibi olalım

Uslübünuz biraz sert geldi ama olabildiğince alakalı ve saygılı cevap vermeye çalıştım sonrasında sohbetimiz derinlere gidecekse 1 mesaj uzağınızdayım

Tolga-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sımayliy koymadım diye mi sert geldi anlamadım hadi koyalım da gönüller bir olsun
    cheap & fast = not reliable
    reliable & cheap = not fast
    fast & reliable = not cheap

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Belli markalarin avukati olmak kadar komik birsey yok..
    Adam nerdeyse her pist gunu farkli bir marka aracla cikiyor, yani bir fanatikligi yok.. Ama type r a sorunlu deyince *** atiyor oluyor.. Aramizda honda tasarim ekibinde olan var da bizim mi haberimiz yok)

TechTurkey Ogedov - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Asıl typer 2014 yılında imha edilmiş yerine israil yapimi baska bir araç koymuslardir. Japon yapimi sayili arac kalmistir stp nin arac onlardan biri...
    Murat engininde asil ismi murat enginyan olup israil ajanidir.
    Hondaya yapilan böyüh oyunun mimaridir. Ust akildir

Mr.Bilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Megane RS me yapacak acaba

Not; alakaya maydonoz
    Life is Too Short To Stay Stock

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben sıkıldım valla tartışmadan ne azim varmış sizde. Tartışılan bir şeyde yok aslında çünkü argümanlar hatalı. Gördük ki bugün sizin aracınızdada olan genelde herkesin stage 2 dediği setup ile pistte bir tur atmadan yağ sıcaklığı artıyormuş bu kadar basit bunun cevabı. Stock tayyar ile girip aynı durumu belgelerseniz o zaman deriz ki evet çekik gözlü amcalar bu işi tam becerememiş araba 1 tur bile dönemedi. Yoksa yüz defa daha yazsanız bi şey değişmez. Jason kaç defa girdi kaç defa denedi bizi ne ilgilendirir ortada yarım turdan şiştiği turu tamamlayamadığı bir video var mı yok? Pisti döndüğü rekor videosu var mı var, bu kadar basit.

Hoş beni zerre ilgilendirmiyor ısınıp ısınmaması Hayatımda hiç piste girmedim hiç pist yarışıda izlemedim. Bundan sonra girmek gibi bir düşüncem isteğimde yok. E şimdi ben bu araba hiç ısınmıyor desem komik olmaz mı? İnanın sizin yaptığınızda bu kadar komik. Cuprada aynı modifiyeyi yaptım hiç ısınmadı demenizde. Aynı modifiye her araçta aynı sonucu doğuracak diye bi kaide mi var. Kaldıki cuprayla tayyarın yazılımı nasıl aynı olabilir o da ayrı mesele.

Neyse dediğim gibi daha fazla uzatmayacağım çünkü siz inatla stockta ısınıyor diyip geçeceksiniz. Ne zaman stock tayyarın ilk turu bitiremeden havlu attığı bi video bulup koyarsınız veya aracınızı komple stoğa döndürüp denersiniz o zaman inanırım. Açıkcası aylarca fk2 eleştirdikten sonra gidip almanız ve 1 defa piste çıkıp ısındı satıyorum demenizde bana komik geliyor. Siz bu arabayı piste girmek için almamışsınız ki aylardır yaptığınız eleştirileri kanıtlamak için almışsınız.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tore kasıtlı gaza az basmıtır,abısıyım dıye uzulmemı ıstememıstır.
    Vp yı depoya atıcagına,dusta kullanmıstır.
    Kolay gectın,gel benıde gec gıbı ıskembeden sohbetı benımle yapamazsın,cıdden o perdeden yazamıyorum. Ama eger er meydanı pıste gelırsen,sabaha kadar ıstedıgını verırım. Her turlu paylasımı acıgım pıstte.
    Ayrıca yenı kasasınıda alıcagım,keyıf benım,onunda tum artı ve eksılerını yazacagım. Isıne gelen okurr ısıne gelmeyen okumaz. Netto. @Ogedov sana sonuna kadar katılıyorum ve herseyı tum cıplaklıgıyla gozonune sererek acıkladıgın tesekkur ederım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Haha,yoruma gel arkadas.
    Pıstle ısı olmayan adam pıstekı olan olaylara bılırkısılık yapıyor,ıyımıs. Mesela ben doktorum ama gıdıp motor ısletım sıstemı hakkında ahkam kessem ne kadar ınanılır?
    Ben aracı alıp cıkmısım hala yazılana bak,super ))))
    Hatta Honda acıklamıs,bu sorunların onune gectık dıye ama adam ona bıle ınamıyor,bu daha da harıka.
    Ustune yasananları bırebır gorup ve duymusum hala agzımı calkalarken su ıctım orucumu bozarmı kıvamında sorular. Yemın edıyorum,bır tanesınız....
    Az sabır,fk8 i alıp yazdıgımda da sankı almamısım gıbı yorumlar beklıyorum.
    Neyse allah'a emanet okun,bu forumu buyuzden sevıyorum.

uzk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Murat abiyi tanıyorsanız bişileri kanıtlamaya ihtiyacı olmadığını anlarsınız yok gel benide geç bilmem ne bu tarz yazılara sadece gülüyordur ha bu arada ister 100bintl harcar ister 200bintl ister fk2 alır ister fk8 kimseyi gram ilgilendirmez parayı sanki kendileri veriyor arkadaşşşş

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    adam maddı manevı ne varsa denedı, yıne yaranamadı arkadas (1 kere gormuslugum yoktur, tanımam etmem. kım yapsa aynı yorumu yapardım)
    sahsı dusuncem, hıcbırınızın yapamadıgı reklamı en ıyı pıst süresi eşliginde yaptı "fk2" adına.
    c2vts/yrvturbo/cliors/cliors/208gt
    s2k/3000gt/tomcat/tt225/g37s
    600fa/600rr/agustaf4/vfr1200f/800x/1199s pani
    cbr250/tricity/x10/duke390
    meganeII/clioIII/159/puntoevo/auris/meg coupe/taigo

Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bana gelen haberlere gorede torenin arabasinda sorun varmis, bujileri bitmis, atesleme sorunu yasamis bi dolu ariza yakmis... Herhalde yalan degildir...

Biz semt cocuguyuz haklisin elit tayfa perdesinden yazamayiz. Ayri dunyalarin insaniyiz...

Ben typeri piste sokup dunya bakim masrafi odeyecek rahatlikta degilim, gidelim ulkuye, ayni polocup arabayla agirlik esitleyerek cikalim, senin gibi bir pistking ne kadar gececek onu gorelim oldumu ?

Bizide iyice coMez saniyosun ona guluyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı wolrath Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    adam maddı manevı ne varsa denedı, yıne yaranamadı arkadas (1 kere gormuslugum yoktur, tanımam etmem. kım yapsa aynı yorumu yapardım)
    sahsı dusuncem, hıcbırınızın yapamadıgı reklamı en ıyı pıst süresi eşliginde yaptı "fk2" adına.
    Yok kanka baskasi yapti en iyi suresini...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı wolrath Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha ıyısı bugun yapıldı. Mesela onda yag sogutucu da var. Garıp tesaduf
    Bu arabanın potansıyelı cokk daha ıyısı(stg2) ama cupra ıle aynı set up da cupra daha ıyı zaman yapıcaktır(cupra ya fren upgrade yapıldıktan sonra)

bahadırtelli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Adam almis yuklemis pistte cikarmis gazlamis basina geleni yazmis. Piste cikarmak isteyen sorun yasamamak adina bu uyarilari dikkate alir yag sogutucu ve bir kac onlem daha alir. Piste cikmayan araba zaten rolde 5-6 kere 20 sn basmada cok bise olmaz.
    Niye uzatiliyor anlayabilmis degilim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tarackday en ıyı honda suresı yazıyor vıdeoda?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    edıt yok. kusura bakmayın . bugun yapılmıs, ok.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)