User Tag List

Sayfa 4/9 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
169 sonuçtan 58 ile 76 arası

Konu: Süper lüks Lamborghini'ye LPG taktık!

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Reklamın iyisi kötüsü olmaz adamlar reklam niyetli bu işe girişmişler konuya bakılırsa şimdiden 3 sayfa olmuş şu anda 25 kişide okuyor bir 10 sayfa dahada uzar yani adamlar amaçlarına ulaşmışlar ne demişler reklamın iyisi kötüsü olmaz.. Adamlar amaçlarına ulaşdılar bence..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SOMEONESPECIAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki AYGAZ benim favorim LPG de. Sizin ki ?
    kesinlikle kadoil
    aygazla aynı yakıyorum ben kadoilden alınca litre bazında ikiside 8-8.5lt yakıyor 100kmde ve aygaz 2.72 falan kadoil 2.54

beylikdüzündeki o e5 üstündeki deniz manzaralı yer favorim 40ltireye 514 km yaptım yüklü arabayla..

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    34 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SOMEONESPECIAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki AYGAZ benim favorim LPG de. Sizin ki ?
    Hep OPET'ten alıyorum, onlar da Aygaz satıyor. Başka Petrol Ofisi denedim bi ara, pek randıman alamadım. Aygaz ile sıkıntı çıkmadığı için Opetten devam ediyorum ben de.

free-hifi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Nightfish Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hep OPET'ten alıyorum, onlar da Aygaz satıyor. Başka Petrol Ofisi denedim bi ara, pek randıman alamadım. Aygaz ile sıkıntı çıkmadığı için Opetten devam ediyorum ben de.
    Ben opette çalışıyorum bizde 2,60 yeni bir bp açıldı orda 2,52 ordan alıyordum 3 tane 50 ye 20 tl kampanyası var şimdilik yine aygazı kullanırım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Adamlar çok ciddi bir sekilde hazırlanmış ve reklam yapmış. Garip ve farklı. Birde lambo'nun yakıt degerleri ile bilgi olsa fena olmazmış.

SOMEONESPECIAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rebelh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kesinlikle kadoil
    aygazla aynı yakıyorum ben kadoilden alınca litre bazında ikiside 8-8.5lt yakıyor 100kmde ve aygaz 2.72 falan kadoil 2.54

beylikdüzündeki o e5 üstündeki deniz manzaralı yer favorim 40ltireye 514 km yaptım yüklü arabayla..
    Neresi orası yaw ? Büyükçekmece'den çıkarken mezarlık tarafı değilde
    sağ yol üzerindeki mi bahsettiğiniz yer ?

Tuncer M. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bence o araca lpg takılmasından öte, o şekilde yürütülebilmesi başarı olarak algılanmalı. Zira günümüzde kit diye sattıkları lpgler bile araçlarda sorunlar yaşatıyorken, hiç yapılmamış bir araca büyük ihtimalle çoğu parçası elde yapılmış bir proje yapıyorsun.
    Alıntı c20let Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu olay hep filmlerde olur sanıyordum

metinmb407 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Atiker lpg li diye arabamızı çöpe mi atalım 2 buçuk yıl oldu sorunum yok Allah a şükür. Ama bir daha taktıracak olsam sigorta olayından dolayı BRC taktırırım

Teleflex, Prins vs hikaye. Yok mu her kitte sorun yaşayan? Teleflex ile sorun yaşananını da gördüm Atikerle de Zavolide de.

Adamlar reklam yapmış bizler kötülüyoruz. Türk halkını kutlamak lazım.

Bu arada Aygaz dan 2 kere gaz aldım ikisinde de araç kafayı yedi daha da almam.

mechanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2010 da da Ferrariye lpg takılmış diye fuarda reklam yapmışlardı ordaydım ben de..
    resimdeki ferrari

--
    her geçen yıl bir önceki yılı aratır hale geldi zaman...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    34 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı metinmb407 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Atiker lpg li diye arabamızı çöpe mi atalım 2 buçuk yıl oldu sorunum yok Allah a şükür. Ama bir daha taktıracak olsam sigorta olayından dolayı BRC taktırırım

Teleflex, Prins vs hikaye. Yok mu her kitte sorun yaşayan? Teleflex ile sorun yaşananını da gördüm Atikerle de Zavolide de.

Adamlar reklam yapmış bizler kötülüyoruz. Türk halkını kutlamak lazım.

Bu arada Aygaz dan 2 kere gaz aldım ikisinde de araç kafayı yedi daha da almam.
    Prins Teleflex falan hikaye mi ? İyiymiş

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TaGo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir yakıt seçeneği olarak neden kullanmaktan utanacağımki? Millet avrupada kızartma yağınla araba sürer, biz lpg kullanıyoruz diye utanırız...
    Aynen. Nedense lpg ile kullananlara bir yukardan bakmalar filan.. İngiltere kraliçesinin bindiği Bentley'in bile lpg'li olduğu ortaya çıkmıştı.

Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel reklam olmuş olaya o açıdan bakmak lazım.. şimdi aracı değerli yada nadir üretim olan korkutan yaptıramayan insanlarda yaw lamborginiye yapmışlar benim aracımamı yapamıycaklar deyip gider yaptırabilirler.. zaten bu girişimin amacıda bence o kesim.
    Bence iyi de yapmışlar. Sonuçta dediğiniz gibi biraz lüks araca binenlerde illâ ki bu tip düşünceler içerisinde olanlar vardır.

---------

Peki bu Lpg'li Lamborghini'ye bu şekilde mi binilecek bundan sonra? Ya da fuardan sonra kit sökülür mü dersiniz?

mesutt1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı canpower Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vay be nakadar lpg karşıtı varmış.. hele ki atiker.. valla bu pahalılıkda enayi hissediyorum kendimi benzine para verince.. aracım lpg li ve atiker..bikere sorun yaşadım oda bilgisiz bi ustanın yanlış ayarından dolayı.. daha düne kadar dizele laf eden arkadaşlarım ne o gırr gırr diyenler şimdi dizele biniyor..lpg ye de önyargılı olanlar benzin arttıkça artıyor ozaman da arabaya mı binmeyecekler.. hem emisyon açısından sağlıklı..yabancı ülkeler lpg ye teşvik ediyor..ingizi kraliyet ailesinin arabaları yıllardır lpg li.. bizde yok arkadaş ben benzinliye binerim lpg neymiş..utanıyorum istasyona yanaşırken falan deriz..
    +70 milyon
    Alıntı zıpzıp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mesutt1bir!!!!!bir!!!1111bir!

Tuncer M. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Nightfish Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Prins Teleflex falan hikaye mi ? İyiymiş

Marka fanatikliği yapmanın hikaye olduğunu söylemek istemiş bence.
    Alıntı c20let Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu olay hep filmlerde olur sanıyordum

mesutt1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    valla ben bile kendime lpg taktırmayı düşünüyorum artık çok yiyorum masraf çok..
    Alıntı zıpzıp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mesutt1bir!!!!!bir!!!1111bir!

MCN21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    km de kac kurus yakıyor acaba lamboyu alanda bırakın benzinşi düsümnmesin , ama yurt dısında emisyon icin takanlar mevcut

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Atiker kötü bir marka değil olsa bunca yıl piyasada tutunamazdı olsa istanbuldaki taksicilerin çoğu atiker takmazdı taksici adam her kuruşun hesabını kitabını yapan adamdır gidip sorunlu ona çok sık arıza çıkartıcak bir şeyi aracına ucuz diyede taktırmaz.

kitte kalite farkı varmı tabiki var bu bir gerçek şahsen benzinli aracım olsa prins kitmtm (khein enjektörlerden benim için her zaman bir adım ilerdedir) teleflex de iyidir bunların dışında bir kit aracıma takmazdım.. ticari bir filom olsa şirket araçlarım olsa o zamanda atikerden şaşmazdım..
    Ama sıkıntı her kitte olur buda bir gerçek atikeri prinsi farketmez..

şikayet olayıda göreceli bir şeydir bir prins teleflex in yılda kaç tane montajı oluyor bir atikerin kaç tane oluyor hatta kaç bin tane desem daha doğru olur.. yılda yüz iki yüz tane takılan kitinmi şikayeti çok olur yoksa bine yakın araca takılmış kitinmi sayıları istatistikleri bilmiyorum rakamları tamamen afaki söyledim anlaşıla bilmesi için..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

overblack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben olsam dizel audi 100 motoru takarım
    komançero garage

sovalye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    takmaya taktın da ne kadar yuruttun acaba ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    34 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Atiker kötü bir marka değil olsa bunca yıl piyasada tutunamazdı olsa istanbuldaki taksicilerin çoğu atiker takmazdı taksici adam her kuruşun hesabını kitabını yapan adamdır gidip sorunlu ona çok sık arıza çıkartıcak bir şeyi aracına ucuz diyede taktırmaz.

kitte kalite farkı varmı tabiki var bu bir gerçek şahsen benzinli aracım olsa prins kitmtm (khein enjektörlerden benim için her zaman bir adım ilerdedir) teleflex de iyidir bunların dışında bir kit aracıma takmazdım.. ticari bir filom olsa şirket araçlarım olsa o zamanda atikerden şaşmazdım..
    Ama sıkıntı her kitte olur buda bir gerçek atikeri prinsi farketmez..

şikayet olayıda göreceli bir şeydir bir prins teleflex in yılda kaç tane montajı oluyor bir atikerin kaç tane oluyor hatta kaç bin tane desem daha doğru olur.. yılda yüz iki yüz tane takılan kitinmi şikayeti çok olur yoksa bine yakın araca takılmış kitinmi sayıları istatistikleri bilmiyorum rakamları tamamen afaki söyledim anlaşıla bilmesi için..
    Kendi 7 serilerine reklam amaçlı takıp da taktıktan 2 hafta sonra motor indirdi sevgili Atiker Açıkçası bu kadar tutunmasının sebebinin ülkemizde aşırı fazla kuruş hesabı insan yapan olduğunu ve Kurtlar Vadisine verdikleri reklam olduğunu düşünüyorum

Kaç tane takılıyor vsden çok takılanların kaçında sıkıntı çıkıyor yüzdesiyle bakarsak Atiker'in durumu daha rahat çıkıyor ortaya. Atikerden çok benim gördüğüm taksiciler BRC tercih ediyor.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)