User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
40 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: hızlı al-sat işi ne yapılabilinir?

CRX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı baymustang Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ticaret yapıldığından dolayı vergi ve işletme için bir sıkıntı olmaz mı?

ne bilim evde cinayet oldu bana birşey çarpar mı?

çok mantıklı geldi heleki istanbul aksaray bölgesi gibi bir yerde aşırı talep var hem arap hemde yerli
    Yani soyle dusun sen ev sahibisin evini kiraya verdin, kiracin evde birini vurdu, senin sucla nasil alakan olmadiysa bunda da ayni durum var, vergi vs ile alakali detayli bilgim yok ama 6 aya kalmaz cevirdigin parayi her turlu cebine koyarsin hatta fazlasi olur

tylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    pardon hazine bonosu dicektim devlet tahvili 1 yıldan daha uzun parayı bekletmek lazımdı galiba.bence bir bankacı tanıdığınıza danısın paraya para kazanan çok var bu devirde

baymustang - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yanlış anlamayın gerçekten eskiden her türlü takla işi vardı şimdi hiçbirşeye güvenemiyorum.

kontör; alıcı hazır nakit para takla çok kolaydı
    süt; alıcılar her zaman az aldığından çok alanla az alan arasında uçurum olurdu.
    plastik hammade: yahudilerin elinde olduğundan borsa gibi her daim yükselirdi alırdın 1 ay yatardı mal cukka temiz para
    araç: araba alır satardık aldığın belli sattığın belli olurdu şimd ise arabalarda süpriz yumurta
    pert araç: bi güzel toplardım veya parça parça satardım 3 katı para kazanırdım şimdi herkes uyandı işi.

hepsi benim için pert piyasada güven düştüğünden çeklerin havada uçuşup hiç bir cezası olmaması artık korkutuyor beni.
    GOT DİESEL&TORK

İbrahim33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İng turuncu hesaba yatır...
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtalyan aşktır Alman ticaret
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

ygtrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben olsam kolay satılan getz gibi küçük sınıf dizel araçlardan alır içine kendi imkanlarımla güzelbe bi detaylı temizlik yapar ufak tefek eksiğini giderir 1 2bin tl karla satarım, piyasayasada güvenmiyorsan bir adet boya mikron ölçme cihazı alırsın kandırılma gibi bi riskinde olmaz....

onat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    para başkasının parası sanırım emanet geldiğine göre. para sahbinin haberi var mı ?
    schumi
    dr.46
    iron tyson
    frank ' the chemist ' zane

CasabLanca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yumurta işine gir

chiefkadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CRX Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kiralik ev tut icine esya koy spottan sonra gunluk kiraya ver, cok rahat katlarsin
    Şu sıra bu iş pek revaçta, millet fuhuş için veya alem yapma için otel yerine günlük ev tercih ediyo hafta sonları yok satıyo

DelSolOnur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ufak çaplı araba alınıp kiraya verilebilir

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar ben haftalık ek kazanç derdindeyim açıkçası. Bu yüzden araştırma yapıyorum hemen hemen her konuyu okuyorum. Bu nedenle haftalık ek kazanç getirecek işleri bulmaya çalışıyorum.

Şu listede verdikleri öneriler de çok işime yarayacak gibi görünüyor birde sizler bakar mısınız? Satış ortaklığı sistemine girmek, instagramdan satış yapmak bunlar biraz daha aklıma yattı. Var mı bir önerisi olan. Önerilere her zaman açığım.

Emre-Dylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bahaceliks Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben haftalık ek kazanç derdindeyim açıkçası. Bu yüzden araştırma yapıyorum hemen hemen her konuyu okuyorum. Bu nedenle haftalık ek kazanç getirecek işleri bulmaya çalışıyorum.

Şu listede verdikleri öneriler de çok işime yarayacak gibi görünüyor birde sizler bakar mısınız? Satış ortaklığı sistemine girmek, instagramdan satış yapmak bunlar biraz daha aklıma yattı. Var mı bir önerisi olan. Önerilere her zaman açığım.
    İnstagramdan satış yapmak öyle kolay değil kaldı ki reklam ücretleri için istenilen rakamlar çok fahiş. Bence bu devirde en güzeli işçilikle kazanacağın para. Haftada 2 kere ekstra diye tabir ettiğimiz garsonluk yapsan 300 400tl getirisi olur. Genelde öğlen ve akşam olmak üzere düğünlerde ihtiyaç duyuluyor sezonda açılacak yakında. Haftada 300 400tl güzel para yada fabrika v.b gibi bir yerde çalışıyorsan parfüm satabilirsin çevrene.
    AC/DC Back In Black
    1968 Mercury Cougar GT-E 427 390Hp

Emre-Dylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

İnstagramdan satış yapmak öyle kolay değil kaldı ki reklam için istenilen rakamlar çok fahiş. Bence bu devirde en güzeli işçilikle kazanacağın para. Haftada 2 kere ekstra diye tabir ettiğimiz garsonluk yapsan 300 400tl getirisi olur. Genelde öğlen ve akşam olmak üzere düğünlerde ihtiyaç duyuluyor sezonda açılacak yakında. Haftada 300 400tl güzel para yada fabrika v.b gibi bir yerde çalışıyorsan parfüm satabilirsin çevrene.
    AC/DC Back In Black
    1968 Mercury Cougar GT-E 427 390Hp

cihant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Şu paratic midir nedir o sitenin reklamını yapacaz diye devamlı eski konuları hortlatıyonuz. Bu şekilde çok belli oluyor biraz daha güncel konulara yazarak daha az dikkat çekebilirsiniz.

Batum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yine herzaman eniyisi altın almak. belki az kazanır ama değerini korur.

bilalMW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kim emanet para vereyimde şuna takla attır diye verir ben hala oradayım... Miktarı bilmiyorum ama elle tutulur rakamsa bu meblaya ulaşılabilen iyi kötüde kendi de katlayabilir bence.
    Ex Automobile Service Advisor - New Truck Service Area Manager

johnie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

instagram bu işin en zor bölümü. Dışarıdan öyle kolay gözüküyor ama maalesef değil.
    bir kere nereden baksanız, 3-5k ham madde takipçi lazım. sonrasında bot vs alırsınız ama direk bot hesapla başladığınızda insanlar direk takipçilerden çakıyor olayı.
    burada yatırım işi en mantıklı olan şey, ev kiralama.. airbnb ve sahibinden üzerinden çok rahat verilebilir.
    konum ve ev güzel olursa 1 haftada parasını çıkartır. fakat buradaki en büyük sorun, ev sahibi ve binada yaşayanlar.. Şikayet gelirse ve artarsa sıkıntı olabilir.
    Alıntı Birkan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cümleten hayırlı cumalarınız olsun

Vergi kaçırıp cumayı kaçırmayan cemaati müslimlerede selam olsun

yıldırımbyzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı johnie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    instagram bu işin en zor bölümü. Dışarıdan öyle kolay gözüküyor ama maalesef değil.
    bir kere nereden baksanız, 3-5k ham madde takipçi lazım. sonrasında bot vs alırsınız ama direk bot hesapla başladığınızda insanlar direk takipçilerden çakıyor olayı.
    burada yatırım işi en mantıklı olan şey, ev kiralama.. airbnb ve sahibinden üzerinden çok rahat verilebilir.
    konum ve ev güzel olursa 1 haftada parasını çıkartır. fakat buradaki en büyük sorun, ev sahibi ve binada yaşayanlar.. Şikayet gelirse ve artarsa sıkıntı olabilir.
    Muhabbet tellalı derler abi 'günlük ev kiralıyor yahu bu adam' İnstagram işi şu sıralar para harcamadan zor büyük sayfalar zaten bir ekip elinde 2018 senesinde aktif tekil takipçisi olsa olsa 3m olan sayfa 5 bin tl reklam ücreti istedi bu sene aynı sayfa 7300 liralık paketimiz var diye iletişime geçiyor. Milletin gözünde imajda pek iyi sayılmaz
    Samara 2109

207_TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Audi A6 C5 Avant 2.0 & Bmw F800S

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yıldırımbyzt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Muhabbet tellalı derler abi 'günlük ev kiralıyor yahu bu adam' İnstagram işi şu sıralar para harcamadan zor büyük sayfalar zaten bir ekip elinde 2018 senesinde aktif tekil takipçisi olsa olsa 3m olan sayfa 5 bin tl reklam ücreti istedi bu sene aynı sayfa 7300 liralık paketimiz var diye iletişime geçiyor. Milletin gözünde imajda pek iyi sayılmaz
    Allah aşkına şunlara para kaptırmayın. Aynı bütçeyle profesyonel bir reklam çalışmasıyla kısa orta uzun vadede çok daha karlı bir çalışma yaparsınız.

Sözde milyonluk hesaplarla çakma saat, kıyafet, ayakkabı, parfüm, cinsel ürünler, e-sigara çar çöp satarsınız anca.
    Derinlemesine hasta bir topluma uyum sağlamak bir sağlık ölçütü değildir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)