User Tag List

Sayfa 1/3 123 SonSon
41 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Volvo S60R 07 SS 628 -Uzak Durun!

semavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Volvo S60R 07 SS 628 -Uzak Durun!

Buradan devam edelim... Aramalarda çıksınki, başkalarınında canı yanmasın...

Arkadaşlar geldim... Sinirlerim gerçek alındı...Ama sorun yok...

Beni tanıyanlar vardır farklı sitelerden... Çok küfür etmem, sevmemde... Hayatımda ilk defa babamın yanında çok ağır bir küfür ettim adama dükkanında! Dükkanlar birbirine bitişik... Bağıra çağıra çıktık... Normalde öyle yerlerde esnaf birbirini korur... Kimse korumadı, hatta alttan alttan bırakın abi bu herifi, iş olmaz bunla tarzında yanımıza gelen esnaflarda çok oldu...

Olay çok uzun... Konuştuğumuzun 30. saniyesinde "arabayı tentenin altına çekelimde yağmurda ıslanmayalım" dedim. "siz ne anlarsınız bu arabadan, bu araba normal bir araba değil, özel bir araba, baksanızda anlamazsınız" dedi... Cevabını verdik, motordaki yağı, sorduk yetkili servis bilir dedi, götürelim dedik, fiyatı konuşmadıkki daha dedi. Fiyatı Ahmet konuştu dün sizle ve 36 dediniz bizde geldik, dedik... Yok araba 38 binlira. Kaporasını verirsin servise götürürüz muhabbetleri döndü falan derken olay patladı... Uzun uzun anlatmayacağım.... Bu arabayı satan konsinyeci, arada aracın sahibinin şirketinden bir eleman var vede araç sahipleri var. Aradaki elemana derdimi anlattım... Bu galericinin ne kadar ahlaksız olduğunu ve patronlarınında buna gözyumdukları ve benden bir özür bile dilemedikleri için ondan aşağı olmadıklarını söyledim... Şimdi o firma sahibinin mailini bulup olayı detaylı bir şekilde yazacağım.... Gece yarısı uykusuz bir şekilde araç kullandık, çoluk çocuyk sahibi birisiyim... Neyse..

Sonuç olarak yeni bir konu açacağım bu araçla alakalı yada bu konunun başlığını değiştirelim 2004 volvo s60 R 07 SS 628 diye...

Aracın şasi,plaka gibi bilgilerini yazıyorum... Bana süper denilip anlatılmayan problemlerine gelince...

5750 TL far ve elektrik sistemi masrafı (sahibi kendisi söyledi)
    Motor üs kapağından yağ atma problemi
    Kısa süreli çalıştırsanız dahi motorun arka kısmında, muhtemelen turbodan, hafif duman çıkması
    yeni denen lastiklerin yeni olmayışı
    Yağ çubuğundan üfleme
    Temiz denilen iç mekanın rezalet oluşu... Orta konsol soyulmuş, onu görüyorduk ama arka koltuklar dahil çatlak ve pislik içinde... EVO'da 300binde t5 var, onun koltukları bunun yanında 50binlik gibi
    Ön tampona ve kaputa işlem yapılmış, tampon laçka duruyor
    120binde ağır bakımı yapılacak, minumum 2000TL
    Full denilen araçta full çıkmadı. Özellikle sağ koltuk elektrikli mi diye sordum, jantları sordum... En fullu daha fullu yok dedi... Ama sağ koltuk manuel, jantlar 17"... Bunda bile yalan yani...
    Şanzımanın durumunuda bilmiyoruz tabi... Gaza boştayken yüklenince egzozda patlatıyor...

+
    Terbiyesiz bir satıcı
    +
    Vurdumduymaz mal sahibi, ki satıcı arkadaşıymış... Çok yoruma gerek yok...

Ben şehir dışına çok araba sattım, en son sattığım c70t5, Mercedes Vaneo gibi arabalarımı adamlar bırakın expertizi direk paramı ödemek kaydıyla aldılar... Ben yalvardım adamlara bakın diye... Düşünün bu araçlarda piyasa araçları değil... Adamlar noter satışından sonra geçtiler şöför koltuğuna...

Ben bu adamlara zerre kadar hakkımı helal etmiyorum.

Yapacağım şey şu...

1 tane ilan açacağım, bu problemlerin hepsini yazacağım... İsteyenler ilan açabilir... Size kalmış bir şey... Ticarette böyle şeyler olur lakin bu karakterli bir araç... Muhtemelen öyle yada böyle bizim çevremizdeki kişiler alacak bu aracı veya talip olacak... Uyaralım ki bu ahlaksızlara gün doğmasın...

Bu arada galeriyi sıkıldıkça arayabilirsiniz...Yalanın bini bir para... Bana en son arabayı şöyle pazarlamay çalışmıştı... Bu arabayı alacaksın 5-6 bin lira harcayacaksın... Harcadıkça bağlanacaksın araca Daha ne salak saçma cümleler...

dragon07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bugün bursalı kardeslerim geldi 1tane araba begenmişler aradılar bni .sahibini dövücektik sonra daha iyi daha güzel bi araca anlaştık ugurladım güzelce

250 tl için pazarlık bozuldu kısacası arabada 1000liralık masraf vardı hiç masrafı yok dedigi halde.

antalyadan araba alıcak olan arkadaslarıma söyle diyim bizlere sormadan araba almaya buraya gelmeyin rezil olursunuz

atabay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çok geçmiş olsun. hayatta ve cevresınde hıcbır maddi manevi kredısı kalmamıs .yitik bitik birine denk gelmişsiniz...yasam kredısını zorluyor arkadas..delının bırıne denk gelırse..ben ne yaptım dıye dusunecek gram beyın bırakmazlar adamda.... bu gıbı mutantları deşifre edelim..erdemli davranıp basına bela olmadan kurtulmussun ...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçmiş olsun. Ettiğiniz masrafa yazık. Maalesef bu tip insanlar gerçekten şaşkınlık yaratacak boyutta.

Yalnız S60R'larda da şanzıman sorunu var kronik diye duymuştum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    S60t5 lerde var, Rlarda kronik bir durum yok...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mps Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    S60t5 lerde var, Rlarda kronik bir durum yok...
    Arkadaşımda 2004 R vardı. Şanzıman sorunundan ötürü uygun fiyata vermişti, alan da bile bile almıştı. Nette de biraz araştırmıştım o tip yorumlar görmüştüm.

Her neyse. Bize denk gelmiştir belki de.

dj_batukaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    allah sabır versin abi.

ACTPK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla böyle insanlar nasıl para kazanıyor onu anlayamıyorum. Ben sahibindene koyduğum ilanda araçtaki boyayı çiziği dahi söylüyorum her arayana. Bugün densizin biri suratıma kapattı telefonu boya var dediğimde. Bunlarda ki mantık şu buraya kadar kalkıp geldiler nasıl olsa boş dönmemek için alırlar aracı. 322binde sattığımız vectrayı 93binde izmir otokentte görmüştük. İllaki dürüstleride var ama çok büyük bir kısmı yalancı şereften yoksun insanlar.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sağlık olsun arkadaşlar... Ben çokta kızgın değilim şuan... Ticaret yapıyoruz, oluyor böyle şeyler... Elimden geleni yaptım, ilanı yayınladım... 1 hafta falan yayınlar kaldırırım... Uğraşamam itle kopukla daha fazla...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İnsanlarda düşünce yok..eksikleri söylemeyip kazık atma çabası niye? bu tarz insanları ömür boyu ticaretten men ediceksin..
    Crm performance

JumboAli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    cok sevıdıgım arkadslarım kardeslerım var antalyada. onlarada solemısımdır antalyadan araba alınmaz.!

dragon07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    antalyanın fiyatları diğer şehirlere göre 2-3 lira daha farklıdır 15liralık araçlarda.

birde sanayi bizim aşırı gelişmiş oldugu için 3-4 hatta 5 parça arabayı bile birleştirebiliyor esnafımız. exper raporlular bile var yani.

biz neden sürekli dışardan araba alıyoruz sanıyorsunuz

techteki üyeler yazdıklarımdan alınmasın onlar zaten arabacılar mallar meydanda...

SekoLive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    antalyalıları tebrik ettim başkaları olsa 10milyonluk nufus bile olsa kendi kentindeki herkesi savunmaya geçiyorlar

sizede geçmiş olsun umarm bulursunz istediğiniz aracın temizini.
    Biz Kaybettik, Cennet Kazandı. Seni Çok Özlüyoruz Kubilay YILDIZ

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İlan verdim... onaylanmasını bekliyorum...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu arada olayı Antalya'ya mal etmek istemiyorum arkadaşlar... Adam Antalya'lı mı onu bile bilmiyorum çünkü...

mechanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    keşke biraz daha çıkabilseniz benim arkadaşım satıyordu fiyatına değer bir R ... ilan açmıştım 1 günlük, acaba fikrini değiştirdi mi bir sorim...
    --
    her geçen yıl bir önceki yılı aratır hale geldi zaman...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    O fiyatlar maalesef korkunç yüksek... En son o fiyatın "1 araba parası altına" satıldı gözümün önünde manuel bir R 185bindeydi, patron arabasıydı ve ben gidip test etmiştim aracı... Bu araçta çok kötü değildi zaten. Adam olsalardı ve orta yolu bulsalardı alırdım...Tabi motor ve şanzımanı göstermek şartıyla... Özür dilemelerinide bekledim... Lakin ne mümkün... R fiyatları maalesef çok şişmiş durumda...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    karaktersiz herif bin katı çıksın ondan bide böyle çok bilmiş tipler vardır sanki sen arabayı bi hevesle koşa koşa almaya gelmişsin nedir ne değildir arabayı araştırmamışsın gibi konuşanlar tövbe ya gerçekden acayip sinir bozucu bi durum

mechanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    valla sadece R fiyatları değil, en dandiğinden 12k lık arabadan tut da 70binlik s2k 100k olmuş... hepsi artmış artık... ilginç tabi.. adamın "0" ını 28,5 a aldığı arabayı tee 2005te, şimdi 31k yazması beni çileden çıkarıyor...
    ama ucuz etin yahnisi de iy olmuyor tabi, 38e alıp 10k harcamak da var...
    --
    her geçen yıl bir önceki yılı aratır hale geldi zaman...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)