User Tag List

Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon
90 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Acil!!! Atama için haritadan yer beğeniyoruz...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    safranbolu güzel yer bence tercıh edebılırsınız..ama köylerını bılmıyorum..

luca55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    samsundakı yerlerle ilgili; atamayla ılgılı bişey dıyemem ama en mantıklı yer asarcık.orayı da oyuzden tercıh eden cok olur sanırsam.kucuk kendı halınde bır ilçedir.eğer asarcık merkezde olursa iş yeri ulaşım sorunuda olmaz.köyde olursa bırsey dıyemem.
    BaYTaR MURO

gökan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    atama yaparken sehrın goruntusune aldanma fızıkı ozellerıden sogukluga bak saglıkcı dıyorsun bazı yerler kısın kar altında kalıyor zor olabılır hem hastalar hem onun ıcın alaplıyı gormustum guzel bır yer tavsıye ederım hayrlısı olsun
    www.honda-tech.com

çok bildimlik yaparsan çok düşmüşlük yaşarsın,yok derdimlik yaparsan dert görünce saparsın....

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    bence gerek insan kafası olarak gerekse altyapı üst yapı olarak medeniyet seviyesi yüksek bir yeri tercih edin.
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Rize Çayeli hemen seç lale de kuru fasülüs partileri olsun

Rize Çamlıhemşin
    Rize Çayeli
    Rize Fındıklı
    Rize Güneysu

RİZE güzeldir be

yağmurdan hoşlanıyorsan sıkıntı yok

sivas da sadece şarkışla seçeneğini önerebilirim ama sivas buz soğuk gerek yok

inan_hndn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Doğma büyüme Giresunluyum..Verdiğiniz ilçelerden Giresun merkeze en yakın yer Dereli..20-30 dk sürüyor..Küçük ve soğuk biryerdir doğalgazda yok ama kiralar uygundur diye düşünüyorum ama kira konusunda pek fikrim yok Giresun hakkında sormak isteğiniz birsey olursa pm atabilirsiniz

bilalMW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Akyazı iyidir.
    Ex Automobile Service Advisor - New Truck Service Area Manager

CaNeR54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı metinmb407 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Sakarya Akyazı Haydarlar Köyü
    Sakarya Ferizli Bakırlı Köyü
    Sakarya Karasu Hürriyet Köyü
    Sakarya Kaynarca Kızılcaali Köyü
    Sakarya Kocaali Kestanepınarı Köyü
    Sakarya Taraklı

Şimdi genel olarak bakarsak Akyazı nın merkezi olsa en iyi tercih olabilirdi bence ama Haydarlar baya yukarıda dağlık bi köymüş , Akyazıdan uzak dikkat edin ilçeler demiyor köyler diyor ona göre adama bilgi verin de yakmayalım başını yengenin

Diğerleri hakkında pek bilgim yok ama Taraklı ilçe oldugu için bence köyden bi + katıyor bence.

Fikirler ÖLMEZ
    M.Kemal ATATÜRK

Savaşa karşıyım ama haksızlığa karşı savaşmak karakterimdir.
    Şamil BASAYEV

h.savas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    'sinop saraydüzü uluköy' benim köyüme çok yakın sinop taki en iyi köy diyebilirim ama sıkıntıdan patlarsınız bilginiz olsun..
    tabi ya ...

metinmb407 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cihan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rize Ardeşen
    Rize Ardeşen Pirinçlik Köyü

bu ikisi için yazayım.

Rize Ardeşen, ilçe merkezi. Kıyıda bir merkez. http://www.ardesen.bel.tr/tr/'de mobese dahi var, buradan inceleyebilirsiniz. rize merkeze kısa aralıklarla minibüsler kalkar, sahil yolundan yardırılarak da kısa sürede gider. ilçe yakın zamanda gelişmeye başlamış bir ilçe. yeni hastaneler ve okullar var. ilçe merkezinde yanlış hatırlamıyorsam kira 250 tl gibi bir meblağ. ayrıca toki çalışması da vardı. eş durumundan tayin isteyeceğiniz okullar var. doğalgaz ilçeye gelmedi. rizeye geldi ama. sanırım 3 5 seneye gelir.

Rize Ardeşen Pirinçlik Köyü, Ardeşen'den 5-6 km iç tarafta, yeşilliğin içinde bir köy, mahalle. özel araçla vs gidilebilir, kilitli taş döşeme yolları var. kiraları bilmiyorum. buraya da ilçeden servisler var ama sık değil. köy hayatı var.

Ardeşen genel olarak gelişmekte olan bir ilçe. Sosyoekonomik olarak çok gelişmiş bir yer değil. Küçük bir ilçe, hareketli bir yaşamınız varsa canınız sıkılabilir. ama sarp'a geçme, trabzon'a gitme vs yapılabilir etkinlikler. turizm için oldukça iyi. yağmur çok yağar. temmuzun ortasında 15 günlüğe giderken bile umarım yağmurlu zamana gelmem diye dua ediyorum.

ha bu koşullarda orada yaşama ayak uydururum diyorsanız para biriktirmek çok kolay. batum'a pasaportsuz geçiş var. akaryakıt vs oradan alınıyor. oto parça konusunda da çok iyi fiyatlar var batumda. diğer ihtiyaçlar için de keza öyle.
    sorunuz olursa cevaplayabilirim.
    Alıntı ismailozkan_01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sivas ili değerlendirmesi bütün ilçelerini gördüm

sivas-divriği=174 km kangaldan sonra divriğiye kadar yol çok kötü şu an divriği-arapgir yolu kapalı
    sivas-suşehri=132 km zara dan sonra geminbeli geçidi var 2010 m genelde sıkıntılıdır
    sivas-şarkışla=81 km kayseri yolu üzeri ulaşım sorunu yoktur
    sivas-yıldızeli=46 km yozgat yolu üzeri 15 dakikada bir araç var bir çok memur geliş gidiş yapıyor

sivası düşünürseniz yıldızeli derim merkezde oturup rahatlıkla geliş gidiş yapalırsiniz
    Alıntı Le10ur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    amasya/merzıfon un bırcok koyu vardır en uzagı 15 km dır ılcenın genelı asker ve polıs cogunlugundadır o sebebdendır kı cok gelısmısdır dıger ılcelere gore gece hayatı sıfır denebılır Hayat pahalı degıldır kıralar 350-550 arasında degısır hafta sonu gezmek ıstersenız amasya merkez 45 km samsun 110 km corum 60 km uzaklıgındadır.4 sene gorev yaptım burada pısman olmayacagınız bır yer yardımcı olabılmısımdır inş.
    Gibi yorumlar bahsedilen yerler hakkında bilgi sahibi olmamı sağlıyor Ulaşımdan kastım şudur kışın nasıl olur, minibüs vs şartları gibi. Köy olan yerlerin de ilçe merkezine olan ulaşım şartları önemli.

Alıntı CaNeR54 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi genel olarak bakarsak Akyazı nın merkezi olsa en iyi tercih olabilirdi bence ama Haydarlar baya yukarıda dağlık bi köymüş , Akyazıdan uzak dikkat edin ilçeler demiyor köyler diyor ona göre adama bilgi verin de yakmayalım başını yengenin
    Diğerleri hakkında pek bilgim yok ama Taraklı ilçe oldugu için bence köyden bi + katıyor bence.
    Arkadaş beni gayet iyi anlamış Belirttiğim liste de ilçeler de var ama ilçeler olmazsa mecburen köylerden seçmemiz gerekecek. İlk atama olduğu için riskli tayin olsa sorun yok. Puana göre alım olacağı için acaip bir içsel çatışma yaşıyoruz

Diğer arkadaşlara da cevapları için teşekkür ederim. Bazı arkadaşlardan pm ile bilgi alacağım.

bora1311 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sakarya karasu hürriyet koyunu tercih edebilirsiniz. son yıllarda karasu cok fazla gelişti. hurriyet koyu karasuya 14km uzaklikta, karasuda oturup rahatlikla gidip gelinebilir. karasunun da adapazarina uzakligi 50km dir. kış aylarinda sakin bi ilçedir, yaz aylarinda ise turizm sebebiyle nufus patlamasi yaşar aslen karasuluyum, her turlu sorunuza cevap veririm...
    fordfocus2st-diesel edition-
    suzuki swift GL

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Teşekkürler arkadaşlar sağolun bazı arkadaşlara pm attım

Berkayy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Rize'yi düşünmeyin bence. Annem ardeşenli her sene bir iki kez giderim. Çok gelişmiş bir yer değil ancak gelişmekte olan bir yer. Rize'ye 40 45 km uzaklıkta olması lazım. En ideali ordu gibi geldi bana. Rizeyi yazıcaksanız Rize merkeze yakın olduğu için Pazar'ı öneririm. Yanlız şunuda söyliyim Ardeşende kiralar baya ucuz iyi para biriktirebilirsiniz. Hayırlı olsun şimdiden
    15' F30 M pack
    13' İbiza Cupra

AşkınS. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Zonguldak ereğli olabilir deniz görmek tercihinizse eğer ki ben deniz olmadan yapamam diyenlerdenim
    devrek olabilir muştu abinin de dedigi gibi sessiz sakin.doğalgaz henüz zonguldağa gelmedi ama kömür cenneti kömürün tonu 220 lira falandı 250 falandır şimdide.

akarags1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abim hakkınızda hayırlısı neyse o olsun kütahya yada trakya yok mu şıklarda Öyle birşey olursa ara konuşalım..

Senin istediğin bilgileri veremem ama kabaca sakarya-samsun-trabzon üçlüsü daha mantıklı geldi bana, özellikle de sakarya

fastchild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    ereğliye giderdim ben olsam istediğiniz herşeyle gidebilirsiniz yolları oldukça düzgündür insanları insan gibidir çok bi karmaşası yoktur güzel bir sahil şeridi vardır cafe-park vs. boldur insanın canı sıkılmaz
    Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kanka sen çekirdekten yetişme bi manyaksın belirtiyim dedim
    -Now-34 K 3862 E34 5.20 1996 CosmosSchwarz " Sumfang Edition "

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı akarags1905 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abim hakkınızda hayırlısı neyse o olsun kütahya yada trakya yok mu şıklarda Öyle birşey olursa ara konuşalım..

Senin istediğin bilgileri veremem ama kabaca sakarya-samsun-trabzon üçlüsü daha mantıklı geldi bana, özellikle de sakarya
    Kütahya var paşam Ararım şimdi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İlginiz için sağolun arkadaşlar sayenizde bayağı darattık

rapstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Giresun seçeneklerinden merkeze en yakın olanı Dereli'dir. Özel araçla 20-25 dk minibüs-otobüs le 45-60 dk sürebilir. Merkezde doğalgaz var diye biliyorum kira durumlarını Giresunlu arkadaşlar daha iyi bilir. Alucra'nın merkezle bir alakası yok, zira Sivas Suşehri bile daha yakındır Giresun'a göre Bitki örtüsü ve iklimi yeşil karadeniz dedikleri memleketten çokça alakasız Çanakçı da aynı şekilde merkeze uzaktır. Zonguldak Ereğli değerlendirilebilir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)