User Tag List

Sayfa 2/6 İlkİlk 1234 ... SonSon
101 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Cane corso beslenmesi-antremanı

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    proteın yuksek olsun & kalıtelı olsun dıyorsan bu konuda ORIJEN tektır. zaten en ıyı mama secıldı gecen sene fıyatı dıgerlerıne gore cok da tuzlu degıl.

bende de JackRussel var, anca kesiyo cok hareketlı oldugu ıcın.

brkkksln - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hayırlı olsun diyelim şimdiden.

gelişiminde en kalite mamalardan seçimini yapman lazım. seni zorlayacak sonuçta mama fiyatları ama aldığın köpekle bu tamamen doğru orantılı.

kalsiyum vermeler ıvırlar zıvırlar.hiç gerek yok.kaliteli mamalrın içinde hepsi mevcut.fazlaca alınan kalsiyum ileride kalça eklem problemi olarak geri dönüş yapar.

kulak ve kuyruk kesimi bana çok ilginç ve amaçsız geliyor.ha benim oğlumunda kuyruğu yok.üretici 3 günlükken halletmiş bütün yavruların kuyruklarını.seçim yapma şansım olsaydı tabiki kuyruklu alırdım.

kulak kuyruk iletişimde en önemli faktördür köpekte.bence yol yakınken vazgeç bu kestirme işinden yada alma köpek.

egzersiz olarak düzenli yürüyüşler yapılabilir.vücutçu yetiştirilmiyor sonuçta hayat arkadaşı alınıyor.ağır idmanlara gerek yok. top yakala getire alıştırarak yoğun koşulu idmanlar yapılabilir.

köpek nasıl yetiştirilirse öyle gider.sağ kolumu parçalayan golden ı çok net hatırlıyorum.küçük çocuklarla top oynayan pit de gördüm. sahip ile arasındaki ilişki çok önemli. eğitime göndermekmiş zartmış zurtmuş bana hikaye geliyor kimse kusura bakmasın.sahibiyle iletişimi iyi olan köpek her türlü eğitilir zorluk çekilmeden.arama kurtarma köpeği yetiştirilmiyor.aileye katılacak can yetiştiriliyor.belli süre sonra o senin dilinden sen onun dilinden anlar hale gelince eğitime göndermenin ne denli boş olduğunu anlarsın.

tekrar değinmek gerekirse en önemli noktaya sevgili kardeşim; sakın bi yerlerini kestirip biçtirme kendi zevkin için.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı wolrath Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    proteın yuksek olsun & kalıtelı olsun dıyorsan bu konuda ORIJEN tektır. zaten en ıyı mama secıldı gecen sene fıyatı dıgerlerıne gore cok da tuzlu degıl.

bende de JackRussel var, anca kesiyo cok hareketlı oldugu ıcın.
    Hemen araştırıyorum. Artık fiyatını önemsemiyorum en iyisi en besleyicisi olsun diyorum.

Alıntı brkkksln Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun diyelim şimdiden.

gelişiminde en kalite mamalardan seçimini yapman lazım. seni zorlayacak sonuçta mama fiyatları ama aldığın köpekle bu tamamen doğru orantılı.

kalsiyum vermeler ıvırlar zıvırlar.hiç gerek yok.kaliteli mamalrın içinde hepsi mevcut.fazlaca alınan kalsiyum ileride kalça eklem problemi olarak geri dönüş yapar.

kulak ve kuyruk kesimi bana çok ilginç ve amaçsız geliyor.ha benim oğlumunda kuyruğu yok.üretici 3 günlükken halletmiş bütün yavruların kuyruklarını.seçim yapma şansım olsaydı tabiki kuyruklu alırdım.

kulak kuyruk iletişimde en önemli faktördür köpekte.bence yol yakınken vazgeç bu kestirme işinden yada alma köpek.

egzersiz olarak düzenli yürüyüşler yapılabilir.vücutçu yetiştirilmiyor sonuçta hayat arkadaşı alınıyor.ağır idmanlara gerek yok. top yakala getire alıştırarak yoğun koşulu idmanlar yapılabilir.

köpek nasıl yetiştirilirse öyle gider.sağ kolumu parçalayan golden ı çok net hatırlıyorum.küçük çocuklarla top oynayan pit de gördüm. sahip ile arasındaki ilişki çok önemli. eğitime göndermekmiş zartmış zurtmuş bana hikaye geliyor kimse kusura bakmasın.sahibiyle iletişimi iyi olan köpek her türlü eğitilir zorluk çekilmeden.arama kurtarma köpeği yetiştirilmiyor.aileye katılacak can yetiştiriliyor.belli süre sonra o senin dilinden sen onun dilinden anlar hale gelince eğitime göndermenin ne denli boş olduğunu anlarsın.

tekrar değinmek gerekirse en önemli noktaya sevgili kardeşim; sakın bi yerlerini kestirip biçtirme kendi zevkin için.

Teşekkürler.

Kulak olayını düşünücem. Vazgeçmek üzereyim zaten.

Ben oğlum gibi bakıcam yetiştirme konusunda hiç bir sıkıntım olmaz 7 24 benle olacak zaten.

Mamalardan ekstra olarak bişey vermeye gerek yok ozaman? Vitamin falan?

Şahan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    merhabalar, benimde presa canariom var..2 yasinda..ben taste of the wild ile besliyorum, içinde tahıl ürünü bulunmuyor ve çok faydasını gördüm..8 aylıkken ki bi fotosunu aşağıda görebilirsin..kulak kesimine gelince ben aldığımda kesikti ve eğer kesik olmasaydı asla kestirmezdim..sadece görünüş için bi canlıya acı verilmez..kuyruk içinde aynı şekilde düşünüyorum..yok duvara çarpıyomuş yok yara oluyomuş vs..hikaye bunların hepsi kozmetik kaygılar..ben olsam kestirmem..

Zihin fukara olursa, fikir ukala olur..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşın tavsiyesiyle orijen in mamasını araştırdım bende. Ondada tahıl yok %40 protein ve glucosamine chondroitin var içinde eklem sağlığı için. O yüzden beni çekti. Kozmetik kaygı olduğu doğru evet. Kesim neyle oluyor lazerle falan değil mi? Çok mu canı yanıyor yahu of

RottingChrist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hep ilgim omasına ramen kendimde bu cesareti bulamadığım için edinemediğim güzel bir dost. bulgaristan da bir komşumuzun iki adet bull terrier vardı. nekadar doğru bir yöntem bilemem ama sabahları sahilde bisikletine bağlar birlikte koşarlardı. düz yolda falan köpekler çeker o pedal çevirmezdi. plajda tasmasının ucuna bir ağırluk bağlar onlara çektirtirdi. bazen limandan denize atar beraber yüzerlerdi. herif resmen aşıktı köpeklerine ve gördüklerim arasında en iri hayvanlardı.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İşte demek istediğim bu. Hani genetik falan çok önemlide ben kalıplı olmasını göğüsünün geniş olmasını hep atletik olmasını istiyorum dolayısıyla koşturmak çektirmek yüzdürmek gerekiyor evet.

Neden cesaret bulamadınız?

RottingChrist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    istanbulda apartman dairesinde yaşıyorum ve sabah çıkıp akşam geliyorum evde kalan kimse yok. haftanın 6 günü çalışıyorum bir çok defa aileme bile yeterli zaman ayıramadığımı düşündüğüm olmuştur. bu durumda bu sorumluluğu almaya cesaret edemedim. gereken imkanları bir gün sağlayabilirsem ozaman güzel bir dostum olabilir. yaramaz bir bull terrier sahibi olmayı çok istiyorum. kulak ve kuyruk için diğer arkadaşlara katılıyorum. sağlık açısından riskli bir durum olmadığı sürece sadece kozmetik açıdan istediğiniz gibi gözükmesi için yapılmamalı.

Alıntı dachosen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İşte demek istediğim bu. Hani genetik falan çok önemlide ben kalıplı olmasını göğüsünün geniş olmasını hep atletik olmasını istiyorum dolayısıyla koşturmak çektirmek yüzdürmek gerekiyor evet.

Neden cesaret bulamadınız?

onat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sahip olmak istediğiniz köpek doğası gereği agresif bir hayvan. ciddi dikkat gerektiren bir köpek. kuyruk zaten dengeden dolayı kestirilmez ama kulak, doğası agresif olan bir hayvanda, heran bir diğer köpekle dalaşa girebilme ihtimaline ve kozmetik açıdan daha yakışıklı olması için ben olsam kestirirdim.

mama olarak pro plan hep en iyi olarak anılır ama maliyetli oluyor pro plan.

ben pitbulluma tüy sağlığı ve kalitesi için ayrı bir vitamin veriyordum. kesinlikle bunu kullanmanı öneririm. kaslı olması açısından hayvanlar için üretilmiş amino asitler satılıyordu aynı zamanda carnitinde satılıyordu. ben almamıştım.

idman yapması ve kaslı olmasını istemeni anlıyorum çünkü bende aynı şekilde büyümesini istiyordum köpeğimin. ben ağırlık idmanı yapacak bir mekana ve zmaana sahip olmadım hiç ama gezdirirken falan koşu yaptırırdım, oynarken ip,lastik vb şeylerle çene ve boyun idmanı yaptırıyordum.

birlik mahallesinde halı sahanın orda bir veteriner vardı. ben oraya goturuyordum. fiyatlar ucuz. aynı zamanda otel hizmetide var. köpeklerden de anlayan bir çocuktu doktor.
    schumi
    dr.46
    iron tyson
    frank ' the chemist ' zane

cabrioleter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Düzenli koşturucam kesinlikle günlük 3-5 km arası koşar ilk 6 ay gittikçe arttırırım. Yazında benimle birlikte yüzer. Yokuş merdiven çıkarıyımmı yada kumda yürütiyimmi?

Öncelikle çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz ve görüşleriniz için.

Halat falan kesin alıcam zaten çeksin dursun. Agresif yetiştirmek değil amacım bana, kız arkadaşıma aşık olsun geri kalanlarıda umursamasın yeter

Neden kulakları için pişman oldunuz? Çok mu acı çekiyor? Kaç aylıkken kestirdiniz?

Bu arada özelden yada burdan eğitmenin adını numarasını alabilir miyim. İyi bir eğitmenmidir bana Tarkan diye birini önerdilerde.
    merdiven çıkarmaya ya da kumda yürütmeye gerek yok. park da gezerken tempolu yürüyüş ya da biraz daha oyun şeklinde hızlı koşu yaptırmanız yeterli. yüzme ise kesinlikle önerdiğim bir şey. köpeğim varken kaç tane eğitmenle konuştuysam hayvanı yormayacak şekilde yüzdürmenin hem kemik gelişimi hem sağlığı açısından çok iyi olduğunu söylüyorlardı..

hayvanın kulağını estetik sebeplerle kestirmeniz ise hiç önermediğim ve doğru bulmadığım bir davranış. genelde ava çıkılabilecek ama kapalı kulağı olan -arjantin dogosu gibi- köpeklerin kulağı kestirilir sahibini uzaktan rahatça duysun diye böyle bir amacınız yoksa ki yoktur olsa çok farklı köpekler bakarıdnız kestirmeyin. kuyruk kesimini de şahsımca onaylamıyorum ama bu tarz büyük köpekler dengesini belinden aldığı için kuyruğu kestirilebiliyor ve yazıktır ki kimi cinsler federasyon ırk standartında kesilmiş olmasının kusur olmayacağını söylüyor. ama ben yine de kestirmezdim hayvan korkusunu üzüntüsünü sevincini en kolay kuyruğu ile anlatabiliyor.
    Yüksek Türk! Senin için yüksekliğin hududu yoktur. İşte parola budur.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Ey Türkoğlu bu ihanetlerin tarihini sakın unutma!
    16.11.2013
    08.06.2014

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı RottingChrist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    istanbulda apartman dairesinde yaşıyorum ve sabah çıkıp akşam geliyorum evde kalan kimse yok. haftanın 6 günü çalışıyorum bir çok defa aileme bile yeterli zaman ayıramadığımı düşündüğüm olmuştur. bu durumda bu sorumluluğu almaya cesaret edemedim. gereken imkanları bir gün sağlayabilirsem ozaman güzel bir dostum olabilir. yaramaz bir bull terrier sahibi olmayı çok istiyorum. kulak ve kuyruk için diğer arkadaşlara katılıyorum. sağlık açısından riskli bir durum olmadığı sürece sadece kozmetik açıdan istediğiniz gibi gözükmesi için yapılmamalı.
    Haklıymışsınız o durumda köpek çok sıkılır gerçekten. Hele bull terrier çok fazla egzersize ihtiyaç duyarken..

Alıntı onat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sahip olmak istediğiniz köpek doğası gereği agresif bir hayvan. ciddi dikkat gerektiren bir köpek. kuyruk zaten dengeden dolayı kestirilmez ama kulak, doğası agresif olan bir hayvanda, heran bir diğer köpekle dalaşa girebilme ihtimaline ve kozmetik açıdan daha yakışıklı olması için ben olsam kestirirdim.

mama olarak pro plan hep en iyi olarak anılır ama maliyetli oluyor pro plan.

ben pitbulluma tüy sağlığı ve kalitesi için ayrı bir vitamin veriyordum. kesinlikle bunu kullanmanı öneririm. kaslı olması açısından hayvanlar için üretilmiş amino asitler satılıyordu aynı zamanda carnitinde satılıyordu. ben almamıştım.

idman yapması ve kaslı olmasını istemeni anlıyorum çünkü bende aynı şekilde büyümesini istiyordum köpeğimin. ben ağırlık idmanı yapacak bir mekana ve zmaana sahip olmadım hiç ama gezdirirken falan koşu yaptırırdım, oynarken ip,lastik vb şeylerle çene ve boyun idmanı yaptırıyordum.

birlik mahallesinde halı sahanın orda bir veteriner vardı. ben oraya goturuyordum. fiyatlar ucuz. aynı zamanda otel hizmetide var. köpeklerden de anlayan bir çocuktu doktor.
    Küçüklükten beri hayvanlarla iç içe büyürse böyle bi sıkıntısı olmaz ama benim öyle bi imkanım yok dolayısıyla 4 ayaklılara sinir olacağı kesin. O dalaşta öyle bi durumun olmasını düşünmek bile istemiyorum. Valla günlük 400 gr civarı yedirirsem 1 ayda 180 lira civarı sadece mama masrafı olacak. Büyütsünde sıkıntı değil artık

O tüy sağlığı için olan vitaminin adı nedir?

Amino asit çok fark ettirir mi ki? Carnitine yağ yakıcı

Sporland in ordan bahsediyosan bi gidiyim bugun bakıyım neydi veterinerin adı?

edit: vücut geliştirmeci olduğundan derdimden anlamışsın

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cabrioleter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merdiven çıkarmaya ya da kumda yürütmeye gerek yok. park da gezerken tempolu yürüyüş ya da biraz daha oyun şeklinde hızlı koşu yaptırmanız yeterli. yüzme ise kesinlikle önerdiğim bir şey. köpeğim varken kaç tane eğitmenle konuştuysam hayvanı yormayacak şekilde yüzdürmenin hem kemik gelişimi hem sağlığı açısından çok iyi olduğunu söylüyorlardı..

hayvanın kulağını estetik sebeplerle kestirmeniz ise hiç önermediğim ve doğru bulmadığım bir davranış. genelde ava çıkılabilecek ama kapalı kulağı olan -arjantin dogosu gibi- köpeklerin kulağı kestirilir sahibini uzaktan rahatça duysun diye böyle bir amacınız yoksa ki yoktur olsa çok farklı köpekler bakarıdnız kestirmeyin. kuyruk kesimini de şahsımca onaylamıyorum ama bu tarz büyük köpekler dengesini belinden aldığı için kuyruğu kestirilebiliyor ve yazıktır ki kimi cinsler federasyon ırk standartında kesilmiş olmasının kusur olmayacağını söylüyor. ama ben yine de kestirmezdim hayvan korkusunu üzüntüsünü sevincini en kolay kuyruğu ile anlatabiliyor.
    Benim kaygım ne kadar engel olsamda allah korusun başka bi köpekle yapıcağı dalaştan dolayıdır. Tabiki yakışıklı görünmesi ve sert görünmeside cabası.

Şu tarkana gidicem bi ne zaman gidilmesi gerektiğini fiyatını falan konuşucam burdanda paylaşırım merak eden arkadaşlara yardımı olur.

Ben sağlıklı olmasından bahsetmiyorum kaslarının gelişmesini istediğimden bahsediyorum. Hatta tamamiyle insan gibi düşünüyorum. Bende sporcuyum benle birlikte idman yapıp sonrasında güzel proteinli bi öğün yedirmeyi falan düşünüyorum. Recovery icin

miniks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hill's ya da purina prpoplan baska manaya yanasma
    Call for prayer
    http://m.youtube.com/watch?v=7na5Zm0vwtI
    insanlar en akıllı varlıklardır, hüküm edemedikleri yaradılış ve ölümdür
    Instagram hesabımız
    miniksracing - humidorturkiye

onat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Haklıymışsınız o durumda köpek çok sıkılır gerçekten. Hele bull terrier çok fazla egzersize ihtiyaç duyarken..

Küçüklükten beri hayvanlarla iç içe büyürse böyle bi sıkıntısı olmaz ama benim öyle bi imkanım yok dolayısıyla 4 ayaklılara sinir olacağı kesin. O dalaşta öyle bi durumun olmasını düşünmek bile istemiyorum. Valla günlük 400 gr civarı yedirirsem 1 ayda 180 lira civarı sadece mama masrafı olacak. Büyütsünde sıkıntı değil artık

O tüy sağlığı için olan vitaminin adı nedir?

Amino asit çok fark ettirir mi ki? Carnitine yağ yakıcı

Sporland in ordan bahsediyosan bi gidiyim bugun bakıyım neydi veterinerin adı?

edit: vücut geliştirmeci olduğundan derdimden anlamışsın
    aynen sporland in orada. sporland bir köşede dediğim veterinerde zirvekente bakan tarafta tam karşı köşede. genç şişman bir veteriner. kendinde french bulldog vardı. o carnitine kullandırmıştı yemin ediyorum takır takırdı hayvan. kaslar ortadaydı.

tüy vitamininin adını hatırlamıyorum dostum ama ciddi faydasını gördü hayvan. pırıl pırıl olmuştu tüyleri. ben kullandır derim.
    schumi
    dr.46
    iron tyson
    frank ' the chemist ' zane

Zero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende royal canin baby dog öneriyorum ama 3 yada 6 aylık değil 1 yaşına kadar kullan proteini fazla adult a göre daha iyi gelişir.Kulak kesiminde hayvanın canı öyle bir yanar ki narkozun etkisinden bile uyanır ağlar bin pişman olursun ama artık geri dönüşün olmaz.Lazer falan hikaye demir bi zımbırtıyla tutturup bildiğin neşterle cart diye yarıyorlar hayvanın kulağını istediğin şekil ve boyutta.Hani agresif ırk ileride kapışırsa kaptırır falan diye düşünüyorsun ya onu sil kafandan zaten tasmasız gezdiremezsin onu başına iş alırsın tasmalıykende emin ol hiç bir köpek yaklaşmaya cesaret edemez tecrübe ile sabit hayvanların arasında bizim anlayamadığımız bir iletişim var.He tut ki geldi bi köpek çok cesurdu onda da emin ol kulağını falan kaptırmaz onlar hep bahane.Küçükken en azından 6 aylığa kadar uzun süreli koşturma ama düzenli orta mesafe yürüyüşler yap.Yüzmeye alıştırırsan ve düzenli yaptırabilirsen çok faydasını görürsün en iyi spor.En azından yaşı dolana kadar halat çekme havluya ipe asılma gibi şeylerden uzak dur çene ve diş yapısını bozarsın boynu zedelenir ileride acısı çıkar yaşı dolana kadar hafif spor abartmadan.Şimdilik aklıma gelen tavsiyeler bunlar.Kulaktan vazgeç için acır görürsen.

matthardy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    öncelikle yavruyu iyi seçmen lazım.
    anasını dıdısına bakmak şart.
    2 tane bull terrierim oldu.

2sinede aynı idmanı aynı mamayı aynı hapı verdım ama birinin gogsu 30 cm iken otekı 25i gecemedi.

aile en önemlisi.

proplan kullan , şaşma.
    canvid hap al.
    tüy için sarmısak hapı edin.

bide göğüs için araba çektir,(en maliyetsiz en etkili) bull terrierler için öyle yaptırıodum ben
    corso da hayli hayli yapar.

kulak kuyruk kesmeye girme yazıktır günahtır.
    şöyle düşün ufakken seni biri evlat edinse kolunu bacanı cukunu kesse iyimi olur ?
    Success is just like being pregnant.
    Everybody congragulates you but nobody knows how many times you were f*cked.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı miniks Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hill's ya da purina prpoplan baska manaya yanasma
    Orijenin içeriği çok daha iyiydi ama illa herkes öyle diyosa öyle olsun.

Alıntı onat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen sporland in orada. sporland bir köşede dediğim veterinerde zirvekente bakan tarafta tam karşı köşede. genç şişman bir veteriner. kendinde french bulldog vardı. o carnitine kullandırmıştı yemin ediyorum takır takırdı hayvan. kaslar ortadaydı.

tüy vitamininin adını hatırlamıyorum dostum ama ciddi faydasını gördü hayvan. pırıl pırıl olmuştu tüyleri. ben kullandır derim.
    O arkadaşa sorıyım ben o zaman vitamini. Zaten gerekli ne varsa iyiliğine alıcam. Tüyüdür bokudur püsürüdür...

Şaka yapmıyorum bende zaten yavruyken yağlı besleyip sonradan o tarz carnitine le kesim işlemlerine girmeyi düşünüyorum. Köpekteki yağ yakımı bi sincapta vardır heralde French bulldoga ise şaşırdım

Alıntı zktrs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende royal canin baby dog öneriyorum ama 3 yada 6 aylık değil 1 yaşına kadar kullan proteini fazla adult a göre daha iyi gelişir.Kulak kesiminde hayvanın canı öyle bir yanar ki narkozun etkisinden bile uyanır ağlar bin pişman olursun ama artık geri dönüşün olmaz.Lazer falan hikaye demir bi zımbırtıyla tutturup bildiğin neşterle cart diye yarıyorlar hayvanın kulağını istediğin şekil ve boyutta.Hani agresif ırk ileride kapışırsa kaptırır falan diye düşünüyorsun ya onu sil kafandan zaten tasmasız gezdiremezsin onu başına iş alırsın tasmalıykende emin ol hiç bir köpek yaklaşmaya cesaret edemez tecrübe ile sabit hayvanların arasında bizim anlayamadığımız bir iletişim var.He tut ki geldi bi köpek çok cesurdu onda da emin ol kulağını falan kaptırmaz onlar hep bahane.Küçükken en azından 6 aylığa kadar uzun süreli koşturma ama düzenli orta mesafe yürüyüşler yap.Yüzmeye alıştırırsan ve düzenli yaptırabilirsen çok faydasını görürsün en iyi spor.En azından yaşı dolana kadar halat çekme havluya ipe asılma gibi şeylerden uzak dur çene ve diş yapısını bozarsın boynu zedelenir ileride acısı çıkar yaşı dolana kadar hafif spor abartmadan.Şimdilik aklıma gelen tavsiyeler bunlar.Kulaktan vazgeç için acır görürsen.
    Lazer demişti bana veteriner ama arar sorarım içim acıyor düşününce.

Yüzdürebilirimde şu sıralar soğuk suda sıkıntı olur sanırım.

Dediklerinizi dikkate alıcam. 8 aylıktan sonra başlar zaten ağır sporuna. Çok teşekkürler.

Alıntı matthardy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öncelikle yavruyu iyi seçmen lazım.
    anasını dıdısına bakmak şart.
    2 tane bull terrierim oldu.

2sinede aynı idmanı aynı mamayı aynı hapı verdım ama birinin gogsu 30 cm iken otekı 25i gecemedi.

aile en önemlisi.

proplan kullan , şaşma.
    canvid hap al.
    tüy için sarmısak hapı edin.

bide göğüs için araba çektir,(en maliyetsiz en etkili) bull terrierler için öyle yaptırıodum ben
    corso da hayli hayli yapar.

kulak kuyruk kesmeye girme yazıktır günahtır.
    şöyle düşün ufakken seni biri evlat edinse kolunu bacanı cukunu kesse iyimi olur ?
    Şampiyonun oğlu zaten 3 tane doğurdu 2 blue erkek 1 siyah kız. Secereli alıyorum. Babasını resimleri:

Proplanmı o mu bumu şumu arada kaldım resmen İçerik olarak en iyisi orijen. Ama proplan daha mı iyi?

Canvid nedir bulamadımda?

Sarımsak hapınıda araştırıcam.

Araba çekmek güzel tripte basık olur bu sefer evlat

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Orijenin içeriği çok daha iyiydi ama illa herkes öyle diyosa öyle olsun.
    1.si dunyada %80i et olup tahıl ıcermeyen tek mamadır.
    ıcındekılerı ıncele ıstersen BAZI NEML FARKLAR | ORJEN | Doada Olmas Gereken ekilde Beslenme
    Orijen
    2.si proteın mıktarı en yuksek oldugu ıcın hareketlı ve senın ıstedıgın tarzdakı hayvanların yavruyken ıhtıyac duydugu tum enerjı ıhtıyaını saglar.
    3.sü ""Dünyanın pet ve pet mamaları konusunda uzman web sitelerinden birisi olan Dog Food Analysis - Reviews of kibble sitesinde, petleriniz için önerilen ve onlar için en uygun 6 (altı) yıldızlı mamalar arasında ORİJEN yerini aldı.""

yalnız soyle bısey var.boyle bır mamanın eksılerı var elbette.sen hantal bır kopegın varken bu mamayı verırsen felegını sasırır.fazlasını atar, atamadıgı yan etkı olarak kalır vucudunda.eger o enerjıyı attırabılırım ugrasıp dururum dıyorsan kullan yoksa dıger soylenen ıyı markaları tercıh et.en ıyı mamayı alacagım dıye kopegı proteıne bogmaya gerek yok mal mal tum gun pıneklıyorsa

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pineklemicek malesef kas yapıcak abisi Her gün idmanım olucak onuda yanımda götürücem. Bahçelide bi ev ayarladım oda sıkıntı olmadı. Bakalım şuan her şey güzel.

Orijen en uygun nerde var siz biliyorsunuzdur ?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)