User Tag List

Sayfa 6/6 İlkİlk ... 456
101 sonuçtan 96 ile 101 arası

Konu: Cane corso beslenmesi-antremanı

Işık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuya dönmek gerekirse, senin yaşın 18 görünüyor kız arkadaşının da 16-17 olduğunu varsayıyorum.

27 kg bir bull terrier 1 tonluk arabayı rahat çeker, testleri yapılmıştır. Kız arkadaşın bu köpeği zaptedebilecek mi, en önemli sorunun bu olması lazım.

Eğer bir noktaya odaklanır çekmeye başlarsa ki bunu çok sık yapar arkasında kızı uçurtma gibi sürükler. Çok sert ve otoriter olamazsa köpek ona hükmeder sakın unutma.

Seyfettin777 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yok abi, 16-17 yaşında değil.
    Hatta şöyle ki, ben 4 Mayıs 98 doğumluyum, o ise 4 Ocak 98 doğumlu.Köpeğe hükmedebileceğini düşünüyorum, otoriter olmayan bir karakteri yok beni bile bazen kontrol edebiliyor. Bu sene kendi istediği bölümü tutturamadığı için sınava bir yıl daha hazırlanıyor.
    Adanalılar bilir Tekir var, yayla.Dedesi orada yaşıyor 2 yıldır.Mandırası var.Çiftlikte bir tane Kafkas Çoban Köpeği var, hiç canlı görmedim ama fotoğraflardan gördüğüm kadarıyla motosiklet kadar bir şey, fiziki olarak kontrol etmesi mümkün değil ama çıkıp dolaştırıyordu, onu kontrol eden Bull Terrier'i de kontrol eder bana kalırsa.
    Zaten tehdit gelmedikçe tepki vermeyecek şekilde yetiştirmek istiyorum köpeği.Bu arada abi, mama tüketimini sormuştum ama, söylememişsin merak etmekteyim.

Işık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Işık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Deri hastalıkları çok görülür sürekli markalı sensitive skin mamalar almak seni maddi olarak üzecekse alma (aylık 250 TL civarı), sadece mama da değil tedavileri de ciddi para tutuyor deri hastalıklarının.
    Aylık yiyeceği 12-14 kg civarıdır yetişkin olduğunda, ya da günde 400 gr gibi hesapla. Beyaz alırsan sensitive skin mama kullanacaksın her daim.

oguz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bugun İtibariyle FAbrika için ve araziye çıkarken yoldaş olsun diye Dogo aldım) adını Rüzgar koyduk) 55 günlük şimdilik oğlanım )) Tüm tavsiyelere ihtiyacım var )
    Beyin bedava...

GokhanE. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar selamlar, 3 adet Cane Corso cinsi köpeğimden 2 sini sahiplendireceğim, Ankara da çayyolu, ümitköy, incek çevresine sahiplendirmek istiyorum adaptasyon sürecinde yardımcı olabilmek ve kontrol edebilmek için, ilgilenenler mesaj atabilir, dişi corsom 3,5-4 yaşlarında kısır, siyah renk, erkek olan 12 aylık blue brindle, mümkünse ikisini aynı yere vermek istiyorum.
    Alıntı Eray Yümsel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen cok fonksiyonlu incpection a girmissin 3 5 kere uyandirmak zorunda kalicaz seni belli

RafetAraç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GokhanE. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selamlar, 3 adet Cane Corso cinsi köpeğimden 2 sini sahiplendireceğim, Ankara da çayyolu, ümitköy, incek çevresine sahiplendirmek istiyorum adaptasyon sürecinde yardımcı olabilmek ve kontrol edebilmek için, ilgilenenler mesaj atabilir, dişi corsom 3,5-4 yaşlarında kısır, siyah renk, erkek olan 12 aylık blue brindle, mümkünse ikisini aynı yere vermek istiyorum.
    merhbalar istanbula sahiplendirmeyi düşünmezmisnz ? talip olabilirim ?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)