User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
32 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Kaza Hakkında Bilgi.(Alkollü Sürücü)

FK.Sub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Kaza Hakkında Bilgi.(Alkollü Sürücü)

Arkadaşlar merhaba, önceden BP'ye ait bir otopark mevcuttu sitemizde bu otoparkı okul yapmak için devlete verdi BP. Verdikten sonrada iti, kopuğu, ayyaşı dolmaya başladı. Bende aracımı brandalayıp her zaman buraya park ediyordum kameralar olduğu için. Bu hafta bir takım işlerim olduğundan ve aracım pis olduğu için brandalamadım aracımı da her zaman koyduğum yere bırakmadım 10 metre gerisine bıraktım ama kameranın çekim alanındaydım. Pazartesi gecesi aracımı park ettim evime geldim. Salı sabahı 10:00 gibi çıkıp aracımı kontrol ettim sonra ayrıldım aracımın yanından. Perşembe günü akşamı çamurluk, kapının 5 cmlik bir kısmına, tamponuna sürtüldüğünü gördüm doğal olarak canım çok sıkıldı ki hala sıkkın. Araştırdım, BP'nin kamera kayıtlarını incelemeye başladım ve bugün aradığımı yakaladım. Beyaz panel van bir palio salı günü saat 16:33de otoparka giriş yapıyor benim aracımın yanına park ediyor ve araçtan kimse inmiyor. Aracın içinde içki içiyorlar, 21:36 gibi çıkmaya çalışıyor ama bir ileri bir geri yapmaktan çıkamıyor. En son hamlesinde aracıma sürte sürte çıkıyor ve gidiyor. Ben aracın plakasını göremiyorum kamera çekiminden tam net değil plaka yok ancak sürterek çıktığı bariz belli. Ben nasıl bir yol izlemeliyim elimde görüntü var plaka yok.

Sezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çok çok kaskonuzdan yaptırırsınız. Plakasız video kayıdı hıcbır ıse yaramaz. Hanı cok daha cıddı bı hırsızlık veya olumlu bır sonuc olsaydı polıs cevredekı dıger kayıtları ıncelerdı ancak surtme işi için uğraşacaklarını pek sanmıyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sezgin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok çok kaskonuzdan yaptırırsınız. Plakasız video kayıdı hıcbır ıse yaramaz. Hanı cok daha cıddı bı hırsızlık veya olumlu bır sonuc olsaydı polıs cevredekı dıger kayıtları ıncelerdı ancak surtme işi için uğraşacaklarını pek sanmıyorum.
    Kaskom yok 98 model subaru aracım boyanmış olsa bu kadar takmazdım ama boyasız araca sahibim zoruma gidende bu böyle adamlar aracın içinde içip içip trafiğe çıkıyor milletin canını yakıyorlar.Yani anlaşılan elde var 0

Time-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Isin cok zor, ne kadar tatsiz bir durum.

Cok gecmis olsun.
    In vtec we trust.
    "Birilerininde Anitkabir'i beklemesi lazim." Behzat Ç.
    "Dude I almost had you." RIP Paul Walker.

Mapped by Dr. Ecu
    Rebuilt by Hizli Rektifiye
    Powered by Sistem Honda

mechanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Polise verdiniz mi? Onun dışında yapabileceğin tek şey beklemek, adamlar gene gelecektir, içip hareket ettiklerinde alkollü yakalat
    --
    her geçen yıl bir önceki yılı aratır hale geldi zaman...

Time-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu arada alkol alan kisi donup dolasip yine ayni yere gelecektir, beklemede kalin, izleyin. Benimsedikleri yerden vazgecemiyorlar.
    In vtec we trust.
    "Birilerininde Anitkabir'i beklemesi lazim." Behzat Ç.
    "Dude I almost had you." RIP Paul Walker.

Mapped by Dr. Ecu
    Rebuilt by Hizli Rektifiye
    Powered by Sistem Honda

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aynı güzergah üzerinde mobese kameraları veya sokaga/caddeye bakan herhangi bir işyerinin güvenlik kamerları vardır. Onlara da bakmanızı öneririm plaka için
    Form > Function

Sezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Rawr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynı güzergah üzerinde mobese kameraları veya sokaga/caddeye bakan herhangi bir işyerinin güvenlik kamerları vardır. Onlara da bakmanızı öneririm plaka için
    Mobese kayıtları polıs ıznı olmadan ıncelenemıyor bıldıgım kadarıyla Ama cevre esnaftan ımkan varsa kayıtlar ıcın yardım alınabılır.

HaKo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    olayın hemen akabinde polise ihbar etseydin illaki mobese olan bir yer vardır yakınlarda oradan geçerken plakasınıda alırlardı. Belki hala geç değildir suç duyurusunda bulun bir an önce.

ALERER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Direk polise gidin ve şikayetçi olun. Bizim aracımıza da benzinlikte sürtmüşlerdi. O sırada araçta kimse yoktu. Bende markette kredi kartı kestiriyodum. Gelip gördüğümde ön sol tamponda boya kalkmıştı. Pompacı arkadaşa sordum görmediğini söyledi. Kamera kayıtlarına baktığımda ticari bir taksi sürterken gözüküyodu. Plakasını okumak için zoom yapmasını istedim görevliden zoom özelliği sadece emniyet tarafından bizim kayıtlarımız alınarak yapılıyor dedi. Bizim zoom özelliğimiz yok dedi. Ben uğraşmanızı öneririm. Hatta tanıdığınız polis felan varsa belki süreç daha da hızlanır. Hem alkol alıp trafiğe çıktıkları için de ekstradan cezada alabilirler ki bu da çok çok iyi olur. Sonuçta alkollü sürücülerin kaza yapıpta verdikleri zararlarda maddi ve manevi olarak ortada.

Gökhantr
    Misafir
    Aslında trafik polislerine bi danışsanız yardımcı olurlar. Bildigim kadarıyla çarptı kaçtı diye bi konu var bu şekilde tutanak tutuluyor sanırsam. Sigortadan yaptırabiliyorsunuz , Polise danışmakta fayda var.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tam köşede diyaliz merkezi ile görüştüm yolu tamamen görebiliyor.Bu gün yetkili kişiler olmadığı için kameralara bakamadım pazartesi günü bakabileceğim.Birde birahanenin önünde aynı araçtan var ve sağ ön tarafında sürme var ki aracı sordurduğumda araç sahibinin birahanede olduğunu hep geldiğini söylediler.Elimde plaka olmadığı içinde üzerine gidemedim sessiz kalmam iyi olacak pazartesi gününe kadar.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    adamın plakasını bulsan bile otopark özel mülkiyete girdiğinden trafik policesi o hasarı kapmaz.ancak kaskonuzdan yararlanabilirsiniz.

ancak otopark dışında yaptı dersen ve polise tutanak tutturup hasarını o şekilde olabilir.tabi bu b şıkkı anca plakayı öğrenince olur.
    OEM+

SmT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçmiş olsun,boyasız aracın böyle saçma sapan nedenler yüzünden boyanması insanı çok sinirlendiriyor..Aslında bulmuşsunuz aracı.Sürtme izi var ve aynı model araba diyorsunuz..

MrtYILDIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    cok qecmis olsun..
    Sıradanız ama.. Ön Sıradan.

MR AirMass qreen AnacHONDA

YILDIZ Tesisat Mekanik Kocaeli-İzmit

0533 653 88 39-0262 32263 40

Murat YILDIZ ..

RSBurak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çok geçmiş olsun gerçekten sinir bozucu bir durum .en güzeli tanıdık bir polisle işi halletmek.

safaks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Acele etme sen. Nasıl olsa geri gelicek. Plakayı alırsın o zaman. Videoyuda alırsın öyle şikayetde bulunursun.

Chn53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    adamı bulmuşsunuz zaten %90 o arabadır. o dediğiniz kamera kayıtlarınada bakınca herşey ortaya çıkar zaten.

plaka belli olduktan sonra mahkeme falan uğraşırım diyorsanız hem aracınızın onarım masrafı hemde aracın değer kaybettiği için dava açabilirsiniz. aynısı benim arkadaşımın başına geldi mahkemede değer kaybı için yanlış hatırlamıyosam 5.000 tl para almıştı 1 yıl sürüyormuş dava

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Time-R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada alkol alan kisi donup dolasip yine ayni yere gelecektir, beklemede kalin, izleyin. Benimsedikleri yerden vazgecemiyorlar.
    Şuan beklemedeyim dediğiniz gibi dönüp dolaşıp aynı yere gelir sanıyorum ki.

Alıntı mechanic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Polise verdiniz mi? Onun dışında yapabileceğin tek şey beklemek, adamlar gene gelecektir, içip hareket ettiklerinde alkollü yakalat
    Yok polise vermedim plakası belli değil diye.

Alıntı Rawr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Diyaliz merkezinin güvenlik kameraları mevcut inş. yarın yardımcı olacaklar.

Alıntı HaKo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    olayın hemen akabinde polise ihbar etseydin illaki mobese olan bir yer vardır yakınlarda oradan geçerken plakasınıda alırlardı. Belki hala geç değildir suç duyurusunda bulun bir an önce.
    Olayın hemen ardından görmedim perşembe günü gördüm ve bp ye gidip perşembe gününe direk yoğunlaştım zaten o günde göremedim orda çarpıldığını pazar günü tamamen neredeyse bütün günlere bakabildim kayıtlardan.Yani bugün gördüm salı günü çarpıldığını yarın inş.alıcam plakasını ve şikayetci olucam araçtan.

Alıntı ALERER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Direk polise gidin ve şikayetçi olun. Bizim aracımıza da benzinlikte sürtmüşlerdi. O sırada araçta kimse yoktu. Bende markette kredi kartı kestiriyodum. Gelip gördüğümde ön sol tamponda boya kalkmıştı. Pompacı arkadaşa sordum görmediğini söyledi. Kamera kayıtlarına baktığımda ticari bir taksi sürterken gözüküyodu. Plakasını okumak için zoom yapmasını istedim görevliden zoom özelliği sadece emniyet tarafından bizim kayıtlarımız alınarak yapılıyor dedi. Bizim zoom özelliğimiz yok dedi. Ben uğraşmanızı öneririm. Hatta tanıdığınız polis felan varsa belki süreç daha da hızlanır. Hem alkol alıp trafiğe çıktıkları için de ekstradan cezada alabilirler ki bu da çok çok iyi olur. Sonuçta alkollü sürücülerin kaza yapıpta verdikleri zararlarda maddi ve manevi olarak ortada.
    plaka olmağı için polise gitmedim zoom özelliği yoktu ki olsada plaka çıkacağını zannetmiyorum.Sizede geçmiş olsun bu arada.

Alıntı Gökhantr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında trafik polislerine bi danışsanız yardımcı olurlar. Bildigim kadarıyla çarptı kaçtı diye bi konu var bu şekilde tutanak tutuluyor sanırsam. Sigortadan yaptırabiliyorsunuz , Polise danışmakta fayda var.
    Yarın karakola gidicem diyaliz merkezine uğradıktan sonra bakalım inş. bir sonuç çıkar.

Alıntı trgy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    adamın plakasını bulsan bile otopark özel mülkiyete girdiğinden trafik policesi o hasarı kapmaz.ancak kaskonuzdan yararlanabilirsiniz.

ancak otopark dışında yaptı dersen ve polise tutanak tutturup hasarını o şekilde olabilir.tabi bu b şıkkı anca plakayı öğrenince olur.
    Malesef kaskom yok karşılamaz ise zaten kendi cebimden yaptırıcam mecburen.Yapanıda allaha havale edicem başka çaremde kalmıyor zaten.

Alıntı SmT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun,boyasız aracın böyle saçma sapan nedenler yüzünden boyanması insanı çok sinirlendiriyor..Aslında bulmuşsunuz aracı.Sürtme izi var ve aynı model araba diyorsunuz..
    Teşekkür ederim evet ama emin olamadığım için kimsenin günahını almak istemiyorum plaka elimde olsaydı sen yapmışsın buyrun şöyle bir konuşalım derdim.

Alıntı APvti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cok qecmis olsun..
    Teşekkür ederim.

Alıntı RSBurak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok geçmiş olsun gerçekten sinir bozucu bir durum .en güzeli tanıdık bir polisle işi halletmek.
    teşekkür ederim.İşte tanıdık poliste yok malesef.

Alıntı safaks Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Acele etme sen. Nasıl olsa geri gelicek. Plakayı alırsın o zaman. Videoyuda alırsın öyle şikayetde bulunursun.
    Şuan bekliyorum zaten kameralardan görülmese bile elbet gelicek aynı yere polis çağırıp o şekilde bir işlem başlatmayı düşünüyorum.

Alıntı Chn53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    adamı bulmuşsunuz zaten %90 o arabadır. o dediğiniz kamera kayıtlarınada bakınca herşey ortaya çıkar zaten.

plaka belli olduktan sonra mahkeme falan uğraşırım diyorsanız hem aracınızın onarım masrafı hemde aracın değer kaybettiği için dava açabilirsiniz. aynısı benim arkadaşımın başına geldi mahkemede değer kaybı için yanlış hatırlamıyosam 5.000 tl para almıştı 1 yıl sürüyormuş dava
    %90 o diyemiyorum günahını almış olurum yarın diyalizden görürsem plakayı o zaman %100 o bile derim.

Başlarının canını yakmasın ve ağrıtmaması için elimden geldiği kadar zarar vermeyi düşünüyorum kendisine.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)