User Tag List

Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345
81 sonuçtan 77 ile 81 arası

Konu: Okul Yolunda Ölümlü Kaza & Astsubay'ın İğrenç Şakası

nostra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben hergün vefat eden birini görüyorum diye , cesedin yanında gülüp eğleniyosam bu normalmidir sizce ? orda yatan Allah korusun ailenizden birisi olsa , o zamanda buşekilde düşünebilcekmisiniz? doktorları örnek veren olmuş. he doktorlarda yapıyosa tamam o zamanmı diyelim? orda oturup ağlasın diyen yok zaten.biraz saygı göstersin. bulunduğu ortamın farkına varsın yeter.

ERY98 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tekrar belirtiyorum konuyu açmamdaki amaç üniformalı görünce yüklenmek değil. İsterse Gasilhane de görevli olup her saniye bir ölü bedenle karşılaşsın burdaki olay o değil, orda birsürü öğrenci var, insan var, böyle bi hareket onların yanında hiç yakışı kalmamakta, şaka yapacaksan git sonra arkadaşına yap kim ne dicek.. yani bu durumu artık o derece aştık biz bunlara gülüp geçiyoruz mesajını ordaki ilk defa ölü bedenle göz göze gelen şok halindeki psikolojilerin önünde sergileme bare. Kaldıki dediğim gibi, ben herzaman yalan yok polisten ziyade orduma güvenmişimdir ve desteklemişimdir bu benim için değişmez, sonuçta her mesleğin içinde var böyle tipler.. Paşalarımıza gelincede ben gerekli eyleme katıldım, ziyaret amaçlıda gidilmesi gereken yerlere gittim bu konuda merak kalmasın arkadaşım sende.. Tanıdığım kaç kişi şuan içerde,bahsettiğim gibi ailemiz asker kökenli olduğundan bu konudaki hassasiyetimiz fazla..
    ig: erayender

c.sar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Allah rahmet eylesin.
    İnsan oğlu çiğ süt emmiş,yazık.

Ahmet Saraçoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    rebeloghy kardeşim biz işin insanlığıdayız , ne o kişi üniformalı diye tenkit edilir , nede üniforma yaptığı ayıbı örter,, aynı hareketi orda o jandarma da yapsa aynı tepki gösterilir , gazeteci de , yoldan geçen biride... ne demek istediğimi anladın ama niyeyse farklı bi kafadan bakıyosun olaya.Durduk yere ergenekona kadar gittik.Askerimizle ne alakası var mevzunun?

Yine söylüyorum Allah yaşatmasın , bizlerden uzak etsin; ama aynı pozisyonda yakının; bir hata sonucu böyle bir durumla karşılaşsa yüz bin kere adım gibi eminin ''yakımın hata üzerine hata yapıp canını hiçe saymış , onun sonucu bu hale gelmiş ,, aaa orda biri üstünü açtı cenazenin...Ne yapıyor? yapsın napıyosa canım , nasılsa bizimkinin vurdumduymazlığı sonucu oldu bunlar'' diyip orda yapılan yanlışa şuanki gibi tepkisiz davranmayacaksın.Ama her nedense ;burda hepimizden daha -Atatürkçü- olduğun için biz -yobazlara- ders veriyorsun.
    Sadece ne demek istediğimi anla diye yazıyorum.Cevap vermek zorunda değilsin.Bu perspektiften baktığın sürece cevap yazmayı düşünmüyorum çünkü , işin rast gelsin.

AslanMustafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Allah rahmet eylesin mekkanı cennet olsun. genelde bende haftada iki üçkez okula gidiyorum ve her zaman iki saat öncesinden yola çıkıyorum ama yolda arabasına güvenen basıyor gidiyor çok kez görüyorum ne kadar bilinçli bastıkları aşikar, astsubayın gülmesi çok yanlış ama hareketi diger arkadaşına yapıyor zanedersem. benim şahsi fikrim herkesin görüşüne saygı duyuyorum.
    Lafa gelince fenaa esersiniz, icraate gelince pamuk şekersiniz..

DR.ecu.Öz

sistem garage

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)