User Tag List

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
61 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Plaka degiştirme???????

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sülüman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki sıfır alırken ben bu plakayı almak istiyorum desem önüme secenekler sürerlermi yoksa seninlemi irtibatat geçmeli
    bu olayı bende merak ettim.Nazmi abi bi baksa çözer.
    Alıntı .CeM. Nickli Üyeden Alıntı
    99 yaşında bi amcada vardı 99 model 99 binde noldu kimbilir bulupta müzeye koymak lazım aslında çok değerli

34 NZM 88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sülüman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki sıfır alırken ben bu plakayı almak istiyorum desem önüme secenekler sürerlermi yoksa seninlemi irtibatat geçmeli
    seçenek sunmazlar seri de ne plaka varsa onu veriyolar.ama illede özel plaka isterseniz benle irtibata geçmeniz yeterli.yada bu işi yapan insanlarla
    DUVARDA RESMİN OLACAGINA PLAKAN DA İSMİN OLSUN 34 NZM 88

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Umraniye emniyette tanidigi olan var mi? RED plaka icin 1000 liradan asagiya vermem diyor komiser.. gecen polis arkadasa 750'ye verdik digerleri hep 1000-1200-1700 diyor..

mrtcn
    Misafir
    olabilir. ben MRT plakayı $2000 dolara aldım

SekoLive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Umraniye emniyette tanidigi olan var mi? RED plaka icin 1000 liradan asagiya vermem diyor komiser.. gecen polis arkadasa 750'ye verdik digerleri hep 1000-1200-1700 diyor..

senin plaka çok iyi aslında böyle kaLsa olmazmıydı?

Ümraniye trafik şube çok uyuzlk ediyor diye biliyorm işin zor... ama komiser yada oranın yetkilisi artık kim ise isterse 0ytl bedelle bile verir... iş onu kafaya almakda... yada orda plaka çıkaran bir polis vardır fix arsive bakar onu ayarlamaylada alabilirsin plakayı
    Biz Kaybettik, Cennet Kazandı. Seni Çok Özlüyoruz Kubilay YILDIZ

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 34 SRK 57 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senin plaka çok iyi aslında böyle kaLsa olmazmıydı?

Ümraniye trafik şube çok uyuzlk ediyor diye biliyorm işin zor... ama komiser yada oranın yetkilisi artık kim ise isterse 0ytl bedelle bile verir... iş onu kafaya almakda... yada orda plaka çıkaran bir polis vardır fix arsive bakar onu ayarlamaylada alabilirsin plakayı
    06 kalmasin diye boyle yapmak istiyorum.. belki aileden ankara ikametli birinin uzerine yaparim ama zayif bir ihtimal

emniyetteki tum elemanlar iyiydi komiser de iyi davrandi basta umutlu girdim ama sonradan asil yuzunu gosterdi herif siz dusunun gelin plakaniz hazir dedi en son piskin piskin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    06 kalması için ankarada ikametli birine geçirmen gerekmez senin üzerine olup istanbul ikametli de kalabilir ben 3ay önce aldım böyleydi eğer değişmediyse

inş. istediğin plakayı alırsın

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    06 kalması için ankarada ikametli birine geçirmen gerekmez senin üzerine olup istanbul ikametli de kalabilir ben 3ay önce aldım böyleydi eğer değişmediyse

inş. istediğin plakayı alırsın
    1 ay zamanin var dediler bana.. 10 gunum falan kaldi su an

mrtcn
    Misafir
    06 kalmasin diye boyle yapmak istiyorum.. belki aileden ankara ikametli birinin uzerine yaparim ama zayif bir ihtimal

emniyetteki tum elemanlar iyiydi komiser de iyi davrandi basta umutlu girdim ama sonradan asil yuzunu gosterdi herif siz dusunun gelin plakaniz hazir dedi en son piskin piskin
    eğer o öyle yaptıysa sende ses veya görüntü kaydı alıp şantaj yapsaydın. benim ilk plakam $2000 dolar tuttu ama diğerleri BELEŞ

Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1 ay zamanin var dediler bana.. 10 gunum falan kaldi su an

plaka işini çabuk tutmalısın 10 gün çok uzun bi zaman değil umarım bulursn tanıdık birini...

Ama yine diyorm 06 kalacaksa ankara ikametli birisine ihtiyac yok istanbul ikametle de alabilirsin...

Nacizane kendi fikrim Arabaya plaka çok yakışmış RED alamıcaksan yada senin için özel bi anlamı olan plaka bulamayacaksan 06 RED kalsın daha iyi

merve
    Misafir
    öyle bi zorunluluk varmı yaa.. şimdi iikametim değişse plakamdamı değişmek zorunda ben anlamadım zaten hiç anlamıyorum plaka değişme olayınıda
    bir ara bende güzel bi plaka alayım dedim ama 3harfli 61 de yok, 34 plaka da istemiyorum kesinlikle. şimdi benim ikametim değişirse onunda değişmesimi gerekir. mesela amcam trbzndan araba almıştı 61 plakalı, ama istde oturuyo, sonra plakasını 34 yaptı zorunlumu yaptı yani ben öyle istedi sanmıştım.
    benimde ikametim değişirse istanbul diye 34 plakamı almak zorundayım şimdi :S

Ferhat_V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Tarık hiç polis tanıdık yokmu ? babanın arkadaşı filan biraz yaşlı bir polisle git hiç para ödemeden sadece fiş parası vererek istediğin plakayı alırsın biz böyle 2 3 plaka aldık..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı F€RH@_T5 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tarık hiç polis tanıdık yokmu ? babanın arkadaşı filan biraz yaşlı bir polisle git hiç para ödemeden sadece fiş parası vererek istediğin plakayı alırsın biz böyle 2 3 plaka aldık..
    istanbul'da yok ankara'da vardi.. o yolu da bir denemeye calisirim biraz daha zorlarim..

komisere daha derdimi tam anlatmadan bana 'bizim subede plaka islerinin nasil yurudugu hakkinda bir sey duydunuz mu' dedi herif.. 1000'den asagi vermemeye yemin etmisler sanki

sulhi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    benım ss plakam 1800 leri buldu bmv nınkı cok para gidiyo ya memura bağlı yani acsa cok para toksa az para alıo...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sulhi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benım ss plakam 1800 leri buldu bmv nınkı cok para gidiyo ya memura bağlı yani acsa cok para toksa az para alıo...

bide araca bakıyolar atıyorm bi ferrariye koyacaksan istediğin plakayı adam direkt öylle değerlendiriyo ona göre tarife yapıyorlar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı merve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öyle bi zorunluluk varmı yaa.. şimdi iikametim değişse plakamdamı değişmek zorunda ben anlamadım
    Simdi satis sozlesmesini tekrar okudum, araci alirken verdigim adres Kavacik/Beykoz/Ist.. 1 ay icinde de bu adresin bagli bulundugu trafik subeye gidip aracimi kayit ettirmem yeni ruhsat cikartmam gerekiyormus.. e beykoz/istanbul subeye de 06 plakayla kayit ettiremem herhalde ?

Ayrica yine sozlesmede ayni maddede belirtilene gore; aracimi Beykoz'dan baska subeye kayit ettirmem mumkun degilmis guya..

bu arada son gunum 17 agustosmus.. var biraz daha vaktim.. umraniye'den bulamazsam beykoz'den T-S-GT-KAA>>KZZ formatlarindan birini secip alacagim..burada tanidik var..

ibooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sulhi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herşeyde ararsın plaka işindede arasana ben sss i alıyorum 1200 e bi haber versen

Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Simdi satis sozlesmesini tekrar okudum, araci alirken verdigim adres Kavacik/Beykoz/Ist.. 1 ay icinde de bu adresin bagli bulundugu trafik subeye gidip aracimi kayit ettirmem yeni ruhsat cikartmam gerekiyormus.. e beykoz/istanbul subeye de 06 plakayla kayit ettiremem herhalde ?

Ayrica yine sozlesmede ayni maddede belirtilene gore; aracimi Beykoz'dan baska subeye kayit ettirmem mumkun degilmis guya..

bu arada son gunum 17 agustosmus.. var biraz daha vaktim.. umraniye'den bulamazsam beykoz'den T-S-GT-KAA>>KZZ formatlarindan birini secip alacagim..burada tanidik var..

Kendi aracımı aldıgımda Aynı şeyleri okudugum zaman çok üzülmüştüm ben adresi şişli vermiştim ama benim almak istediğim plaka üsküdardaydı. Nitekim Gidip üsküdardan aldım bi sorun olmadı orda yazanlar çok bağlayıcı deil bu konuda... Ordaki memurlarada sordugumda bişey olmaz demiş plakayı vermişlerdi.. Sen İstediğin şubeye kayıt ettirebilirsin 34 plaka olarak.

ahmetuygur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı HKA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende yaptırdım. Istanbul-Bolu-Istanbul yaptık. 800 YTL + Özel plaka ücreti + 110 YTL Muayene
    hakan nerede yaptırdın bende suankı plakamı deıgmek ıstesem nasıl olur ? gecen bizden mur plaka icin 4500 lira para istediler
    Alıntı hantypR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sevgınıze layık olmaya calısacam

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)