User Tag List

Sayfa 3/6 İlkİlk 12345 ... SonSon
114 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Honda pcx scooter ?

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    üstünde irc olması lazım öyle kaliteli bir lastik değil yağmuru ıslağı görürse kayma eğilimi gösterir kuru zeminde iyidir zaten en dandik lastik bile kuru zeminde tutunur.. tavsiyem pcx alıcaksanız michellin boyutuna uygun varsa michellin almanız yoksa metzeller varsa metzeller almanız olur..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Satış Bölümü Sorumlusu Yogi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    39 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    lastiklerin markası irc bende hala irc lastik kullanıyorum ama en kısa surede city grip ile değiştiricem lastıklerımı ıslak performansını hıc soylemıyorum ama kuru havada bile viraja girdiğnizde kayma riskiniz çok fazla ben çok kaydım.

o fiyat aralıklarına bir sürü motor var ama gidiceğiniz yolda önemli babamın x-city si burdayken ben yıne pcx i kullanıyodum işe gidip gelmek için. Çünkü işe gidip gelme saatinde e5 deki trafik durma noktasında olduğundan buyuk hacımlı motora gerek duyulmuyor. Trafik açıldımı maksimum 1-2 dakika son hız gidebilirsiniz ondada 120 130 yerine pcx ile 105 gidiyosun. Ayrıca kilit trafikte kullanımı büyük scooterlara göre çok daha rahat.

Beylikdüzü fuardan dönerken ben 70 kiloyum artçım 85 kilo yokuşu inip yukarı çıkarken hızımız 85in altına düşmedi pcx ile.

burgmanlar rahat motorlardır ama çok yakar bence nerden nereye ve ne amaçla kullanıcağınızı yazarsanız daha yapıcı cevaplar verebilirim. gittiğiniz yol trafiklimi 45 km yoksa otobandamı? artçıyla kullanıcakmısınız yazın şileye kilyosa silivriye gitmeyi düşünüyomusunuz?

Enes-x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2 yaz önce ciddi niyetlenmiştim pcx için hatta almaya gittim,benden önce biri kapora vermiş bi sonraki partide bi ay soraydı ,hevesim kaçtı almadım yoginin motorla bi tur attım çoğu 125 likten üstün her konuda.

Gel gelelim e5 kullanacaksan günde 40 km yapacaksan bence yeterli bi makine değil.hele senin Cüssede sağlam abi bence mutlaka maxi 250 lik tercih et.çok büyük fiyat farkıda yok bi düşün derim.misal sym evo harika bi maxi.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...18057500/detay
    Dr.Ecu

STP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yogi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    lastiklerin markası irc bende hala irc lastik kullanıyorum ama en kısa surede city grip ile değiştiricem lastıklerımı ıslak performansını hıc soylemıyorum ama kuru havada bile viraja girdiğnizde kayma riskiniz çok fazla ben çok kaydım.

o fiyat aralıklarına bir sürü motor var ama gidiceğiniz yolda önemli babamın x-city si burdayken ben yıne pcx i kullanıyodum işe gidip gelmek için. Çünkü işe gidip gelme saatinde e5 deki trafik durma noktasında olduğundan buyuk hacımlı motora gerek duyulmuyor. Trafik açıldımı maksimum 1-2 dakika son hız gidebilirsiniz ondada 120 130 yerine pcx ile 105 gidiyosun. Ayrıca kilit trafikte kullanımı büyük scooterlara göre çok daha rahat.

Beylikdüzü fuardan dönerken ben 70 kiloyum artçım 85 kilo yokuşu inip yukarı çıkarken hızımız 85in altına düşmedi pcx ile.

burgmanlar rahat motorlardır ama çok yakar bence nerden nereye ve ne amaçla kullanıcağınızı yazarsanız daha yapıcı cevaplar verebilirim. gittiğiniz yol trafiklimi 45 km yoksa otobandamı? artçıyla kullanıcakmısınız yazın şileye kilyosa silivriye gitmeyi düşünüyomusunuz?
    Amac yuzde 80 ise git gel beylikduzu sirinevler arasinda, ha belki yazin eglencsine canakkaleye giderim hanimla

Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Enes-x Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 yaz önce ciddi niyetlenmiştim pcx için hatta almaya gittim,benden önce biri kapora vermiş bi sonraki partide bi ay soraydı ,hevesim kaçtı almadım yoginin motorla bi tur attım çoğu 125 likten üstün her konuda.

Gel gelelim e5 kullanacaksan günde 40 km yapacaksan bence yeterli bi makine değil.hele senin Cüssede sağlam abi bence mutlaka maxi 250 lik tercih et.çok büyük fiyat farkıda yok bi düşün derim.misal sym evo harika bi maxi.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...18057500/detay
    Valla bakmiyo deilimde biri 6 biri 9 kardesim be

punto_multijet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı punto_multijet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gayet olumlu detayli olmus yazi . İyi dusunup bi karar vermem lazim

muratr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı STP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gayet olumlu detayli olmus yazi . İyi dusunup bi karar vermem lazim
    kunlanım amacınız çok önemli ben 250cc maxi piaggio kunlanıyorum şehir içi için kesinlikle uygun bir motor değil heleki mesela istanbulda bile deilim manisadayım siz düşünün yani ancak manisa-izmir veya uzun yolda keyif ve güveni daha çok hızlanma sürüş konforu ve frenler açısından yorumluyorum tabi ancak tempolu sürüş ve otoban gibi yolları kunlanıyorsanız daha düşük modelli düzgün bir 250cc maxi scoter öneririm ben şahsen sym-kymco nunda modellerine bakabilirsiniz honda yamaha ve italyanlara bakmıyorsanız bütçe olarak
    ef sedan squad-
    old is cool!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı muratr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kunlanım amacınız çok önemli ben 250cc maxi piaggio kunlanıyorum şehir içi için kesinlikle uygun bir motor değil heleki mesela istanbulda bile deilim manisadayım siz düşünün yani ancak manisa-izmir veya uzun yolda keyif ve güveni daha çok hızlanma sürüş konforu ve frenler açısından yorumluyorum tabi ancak tempolu sürüş ve otoban gibi yolları kunlanıyorsanız daha düşük modelli düzgün bir 250cc maxi scoter öneririm ben şahsen sym-kymco nunda modellerine bakabilirsiniz honda yamaha ve italyanlara bakmıyorsanız bütçe olarak
    kardesım benım amacım yuzde 90 ıse gıt gel trafıklı yolda 45 km toplam oyle dıyım. kymco symlerde guzel ama ıkıncı ellerıde yuksek sıfırlarıda. sym gts 250i evo ınanılmaz hosumada gıtmedı deıl aslında.

sızın motorun rakamları ne alemde ve tam model adı nedır?

Shadow_Dancer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Selçuk abimde Peugeot Satelis var, 250 CC. çok çok memnun her açıdan.. onun güzergahıda sana benzer.. Ama 11 bin gibi bi rakama almıştı.. Maxi scootera çıkarsan model ve varyasyon çok.. Eger dedigin bütçede kalacaksan hiç düşünme pcx al.. Ben beat kullandım; çok memnundum
    Tango-1 never dies.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Shadow_Dancer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selçuk abimde Peugeot Satelis var, 250 CC. çok çok memnun her açıdan.. onun güzergahıda sana benzer.. Ama 11 bin gibi bi rakama almıştı.. Maxi scootera çıkarsan model ve varyasyon çok.. Eger dedigin bütçede kalacaksan hiç düşünme pcx al.. Ben beat kullandım; çok memnundum
    kankacım pcx bencede efsane olucak ama 250 lıklerde kuraclıo kafamı ozellıklesu sym gt250 ı efsane bı makıneye benzıyo. hanı alırsam yazın bunla gıderım ckaleye felan degısıklık olur dıyede dusunmuyo deılım. bı karar veremedım henuz

su nasıldır?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...18018439/detay

muratr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kardesım benım amacım yuzde 90 ıse gıt gel trafıklı yolda 45 km toplam oyle dıyım. kymco symlerde guzel ama ıkıncı ellerıde yuksek sıfırlarıda. sym gts 250i evo ınanılmaz hosumada gıtmedı deıl aslında.

sızın motorun rakamları ne alemde ve tam model adı nedır?
    yakıt olarak biraz daha fazla yakarsınız ama aprilia scrabeo 200ie lerede bakın bence biraz daha fazla keyif istiyorsanız ama yoğun trafikte ve ekonomik olsun derseniz şuan pcxten başka bu tarz bi makine yok benim motorum vespa piaggio x9 250 evo inceleyebilirsiniz manda yavrusu gibi kendileri
    ef sedan squad-
    old is cool!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sifir lastiklerimi kotu ? Ne marka geliyo? Ne marka takmak lazim ?

Bide bakiyorum 5 6 araliginda burgman 400 ler piaggiolarda var ama sifir olsun yada mumkun oldugu kadar modelli olsun diyorum
    hacı abi bahsettiğin o burgman 400 ve piaggiolar araba kadar yakıt sarfiyatı olan motorlar
    40 Alimi 1 Delille yendim, 1 Cahili 40 Delille Yenemedim. (İmam Şafii)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Mr.K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    piaggio beverly 250/500 niye dusunmuyosun demicem tr'de fiyatlar ne durumda bilmiyorum

pcx'te güzelmiş ama tekerleri çok ince geldi bana(tamamen burdan gordugumle yaptıgım bı yorum yanı) tabiki
    - K -

________
    Dr.Ecu

<<buğra>> - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    cbf 150 düşünüyodum bende sorunsuz olduğu için, eyüp-kadıköy arası kullanacağım.

pcx ile köprüde sıkıntı yaşar mıyım?

RottingChrist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    motosiklet ile ilk tanışmam ve buna vesile olan istanbul trafiğinde senin gibi işe gidip gelmek olmuştu ama kısa süre sonra keyifli bir hobi haline geldi. 150 cc lik bir motorum vardı ve benim için tek sorun her motor kullanıcısının yapmak isteyeceği uzun yol tecrübesine uygun değildi. imkan varsa maxi kategorisine giren biraz daha kuvvetli motor almak daha mantıklı. illaki motosiklet için uzun sayılabilecek bir yol deneyimi yapmak ve yanınıza birini almak isteyeceksiniz bu durumda sizin keyif ve konforunuzu etkilemeyecek bir seçim yapmakta fayda var.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu sym gt250 ı evo ıcın fıkrınız varmı?

RottingChrist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    genelde scooterlerin ayak bölümü boş oluyor ama pcx te daha dolu ve yüksek. belki yan rüzgarı tutabilir ama çok sorun olacağını düşünmüyorum.

Alıntı <<buğra>> Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cbf 150 düşünüyodum bende sorunsuz olduğu için, eyüp-kadıköy arası kullanacağım.

pcx ile köprüde sıkıntı yaşar mıyım?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)