User Tag List

Sayfa 7/8 İlkİlk ... 5678 SonSon
135 sonuçtan 115 ile 133 arası

Konu: Dövme önerileri

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ilkay325i Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Taç Yaptırmışlar ve altına İngilizce Kraliçe Yazdırmak İstemişler. Ama Dövmeci Queen Yerine QEEN Yazmış
    Zaten kızlarda Kraliçe olucak bir sırt yok. Dövmeci bu sırta kraliçe sıfatını yakıştıramadığı için kasıtlı olarak qeen yazmıştır.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    up up up

bu işi yapan var mı aramızda
    bir şey danışmak istiyorum
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    En güncel olan bu konu olduğu için hortlatıyorum...
    Omzumdan bicepse kadar full dövme ile kapamak istediğim yerler var.
    Şuan tasarım ve düşünce aşamasındayım fakat modellere bakınırken renkli dövmeler ilgimi çekmeye başladı.
    Renkli dövmenin solma zamanı ile normal dövmenin zamanı aynı mıdır ? Daha önce tecrübe eden oldu mu ?
    Düşündüğüm boyut ve tarz bu. Herhangi bir anlamı olmayacak kolu içli dışlı kaplayacak.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Yiğit G.
    Renkli dövmenin bakımı vs konusundaki düşüncelerin nedir ?

VolkanA. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En güncel olan bu konu olduğu için hortlatıyorum...
    Omzumdan bicepse kadar full dövme ile kapamak istediğim yerler var.
    Şuan tasarım ve düşünce aşamasındayım fakat modellere bakınırken renkli dövmeler ilgimi çekmeye başladı.
    Renkli dövmenin solma zamanı ile normal dövmenin zamanı aynı mıdır ? Daha önce tecrübe eden oldu mu ?
    Düşündüğüm boyut ve tarz bu. Herhangi bir anlamı olmayacak kolu içli dışlı kaplayacak.
    Vay arkadaş tam beş sene olmuş, konuyu başlatanda kendi adımı görünce ne oluyoruz dedim. Unutmuşum😀

yucelebeci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Yiğit G.
    Ekstra bir bakımı yok en eski dövmem 12 yıllık renkli bir dövme öyle bir solmuşluğu da yok, abartılır biraz güneşe çok dilkat et vs diye ama ben hiç dikkat etmiyorum yani aslında genel olarak güneşte durmayı, güneşlenmeyi sevmiyorum ama ekstra bir çaba da göstermiyorum güneş görmesin diye, dikkat edeceğin sadece kaliteli boya kullanılması onun içinde kendini ispatlamış yerlerde yaptırmanı tavsiye ederim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yucelebeci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ekstra bir bakımı yok en eski dövmem 12 yıllık renkli bir dövme öyle bir solmuşluğu da yok, abartılır biraz güneşe çok dilkat et vs diye ama ben hiç dikkat etmiyorum yani aslında genel olarak güneşte durmayı, güneşlenmeyi sevmiyorum ama ekstra bir çaba da göstermiyorum güneş görmesin diye, dikkat edeceğin sadece kaliteli boya kullanılması onun içinde kendini ispatlamış yerlerde yaptırmanı tavsiye ederim
    Aynen dediğin gibi boyanın kalitesi en önemli etken.
    Şuan kafamda tasarlama aşamasındayım ama muhakkak renkli olmasını istiyorum.

Bu tarz da hoşuma gidiyor ama daha fazla örneklerini nasıl bulurum internette bilmiyorum.

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dövme yapin yapmayın diyemem ancak yapılan yere dikkat edin. Dövme sebebiyle kapılan aids vakalarinda ciddi artış var. Igneyi değişiyorlar ama herkese degdirdigi murekkep kutusundan sana da yapıyor ve aidsin ortaya çıkması yılları bulabiliyor. Haberiniz ola.
    Alıntı bhb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Memlekette beyaz olup tutulmayan tek şey kedi herhalde

Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rain man Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dövme yapin yapmayın diyemem ancak yapılan yere dikkat edin. Dövme sebebiyle kapılan aids vakalarinda ciddi artış var. Igneyi değişiyorlar ama herkese degdirdigi murekkep kutusundan sana da yapıyor ve aidsin ortaya çıkması yılları bulabiliyor. Haberiniz ola.
    Tşk doktorum civanım, benim dövmecim o konuda çok titiz dediğin gibi bi mevzu olsa hayatımız skilir zaten

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aynen dediğin gibi boyanın kalitesi en önemli etken.
    Şuan kafamda tasarlama aşamasındayım ama muhakkak renkli olmasını istiyorum.

Bu tarz da hoşuma gidiyor ama daha fazla örneklerini nasıl bulurum internette bilmiyorum.
    Pinterest ten istemedigin kadar ornek bulabilirsin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Kardesim daha once profesyonel bir dovmeci gordunmu bilmiyorum ama murekkep kutusuna igneyi daldiracak halleri yok, minik haznelere boyayi dokup ordan kullaniyolar ve dovme bitince hepsi cope gidiyor

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Yiğit G.
    Güneşten her türlü kaçacaksın , yazın 40+ faktör kremsiz asla çıkmayacaksın.
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yiğit G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güneşten her türlü kaçacaksın , yazın 40+ faktör kremsiz asla çıkmayacaksın.
    Kolumdaki dövme icin yazın dediğin gibi yapıyorum
    Pinterest güzel oldu ufaktan kafamda şekillenmeye başladı.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    cok klise bir uyari olacak ama kol kapatma olayina girecekseniz 65 kere dusunun dovmeden pisman olmanin yasi olmaz eyer illada kapattircam diyorsaniz pinterest instagram google falan buralarda zaman kaybetmeyin bastan sona kendiniz olusturun dovmeciyede cok guveniyorsaniz detaylari ona birakin yada komple ona cizdirin

REVOLTA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende istanbul da ufak tefek yazılar için dövmeci arıyorum.Bütçe dostu, sırtımdaki dövmenin son rütuşları eksik kaldı.İzmir den istanbul'a taşındığımdan belki onuda yaptırırım.
    Kardeşim mal zehir getir de içinde cengiz açıp semti rehin alalım

denizhandinc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yucelebeci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardesim daha once profesyonel bir dovmeci gordunmu bilmiyorum ama murekkep kutusuna igneyi daldiracak halleri yok, minik haznelere boyayi dokup ordan kullaniyolar ve dovme bitince hepsi cope gidiyor
    +1
    cok ufak mürekkep kutuları var onları kullanıyorlar. kavanoz mu bu her gelene daldırıp daldırıp yapsın

Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı noelbaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cok klise bir uyari olacak ama kol kapatma olayina girecekseniz 65 kere dusunun dovmeden pisman olmanin yasi olmaz eyer illada kapattircam diyorsaniz pinterest instagram google falan buralarda zaman kaybetmeyin bastan sona kendiniz olusturun dovmeciyede cok guveniyorsaniz detaylari ona birakin yada komple ona cizdirin
    Belli bir anlamı olsun istemediğim için örneklere bakıyorum. Anlamı olsun istesem zaten kafamda tasarladığım 4 farklı figürün birleşimi olan ve bir ömür isteyerek taşıyacağım bi tasarım var. Kuzenim karakalem resimde çok iyi ona çizdirip dövmeciye son rütuşları yaptırabilirim. Omuzda ameliyat kesik izleri var. Kolu komple dövme ile kapatmayacağım zaten 20-30 cmlik uzunluk olucak. @REVOLTA pm atıyorum

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Türkiyede hiv+, aids vakaları son 10 yılda 10 kat artış göstermiş ve dünyada artışın en çok olduğu ülkeyiz. Ayrıca sosyal yapıdan dolayı en çok gizlenen ülkelerden biriyiz.

Bu işi herkes profesyonel bir şekilde, gerekli sağlık kurallarına dikkat ederek yapmıyor. Yerinde bir uyarı olmuş.

Bir anlık dikkatsizlik yada ihmalkarlık hayatınızın seyrini değiştirir.
    Derinlemesine hasta bir topluma uyum sağlamak bir sağlık ölçütü değildir.

KARALOM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    üniversite okurken her gsfli ögrenci gibi bende dövme makinası aldım ve dövme yaptım sonra yakın bir arkadaşımın dükkanında 3 yıl gibi bir süre çalıştım ilk arabamıda bu sayade almış oldum
    -dövme yaptırmadan önce kesinlikle sanatcının portfolyosunu inceleyin ömür boyu taşıcagınız işin güzel olması ve en önemli saglıklı olması gerekir,ignelerinizi ve boya potalarınız hazırlanırken dikkatli izleyin
    -merdiven altı diye tabir ettigimiz pasaj işi dövmecilerden uzak durun vergi levhası olmasına dikkat edin.
    -sanatın pazarlıgı olmaz insanların en yanlış yaptıgı iş budur iyi iş iyi paradır ömür boyu bedeninizde taşıyacagınız dövmenin ucuzuna kaçmayın.
    -boya markaları cok önemli solma atma yapmaması için yi markaların oldugu dövmeciler seçin Eternal,Mom,Intense en iyi boya markalarıdır
    -eski bobinli motorlu makinalardan uzak durun yeni elektirikli makinalar deriyi az tahrip ediyor iyleşme süreci daha kısa ve hızlı oluyor
    -bakım dövmede en önemli olaylardan biridir sonuçta açık yara güneşten ve kirden uzak tutmanız gerekiyor
    -en önemlisi yaz aylarında büyük renkli işler yaptırmayın bakımı zor olur koruyamazsınız ve asla tatilde dövme yaptırmayın tuzlu su havuz kloru dövmenizi ve sizi mahveder
    -yapılacak işi önceden dövmecinizle iyi kompozisyonunu ayarlayın daha sonra devam edilecekse dövme yapılmaya ortada armut gibi kalmasın iş
    -yara ve faça izleri yanık izleri zor kapanır ve normal deriden daha fazla acı verir izlerin kapanması için dikkatli doldurulması gerekir
    -alkol ve uyuşturucu kullanımı dövme esnasında önerilmez alkol kan akışını hızlandırdıgı için kanama fazla olur buda renkli işlerinizin daha en başında kirli ve soluk olmasına neden olur
    -dövmenizden pişman olmamanız için iyi iş iyi para iyi bakım.
    Tanrı kırbacıyız aman nedir bilmeyiz !

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)