User Tag List

Sayfa 20/20 İlkİlk ... 10181920
368 sonuçtan 362 ile 368 arası

Konu: Hayatım Zehir Oldu...

delSol_power - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yan komşusu gürültü yaptı diye, eline kurusıkı tabancasını alıp uyarmaya giden tiyatro oyuncusu İsmail Hakkı Sunat'ı komşusu 8 kurşun sıkıp, öldürmüştü. Bu yüzden, dikkatli olmak lazım. Ordu veya polis teşkilatı üyesi dahi olsanız, aman dikkat.

Tiyatrocu smail H.Sunat ldrld
    HONDA TECH / / Ankara
    Honda Service & Tuning Garage

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çözüm 1:

noterden onaylı 60 db in üstünde gürültü yapıldığına dair bir belge. bunun için bir desibel ölçer gerekmekte. sonrasında açacağınız mahkeme ile mülk sahibi dahi olsa. mülkün satılması ve kişinin evden çıkarılması kararı alınabilir.

çözüm 2:

iki kat üstünüzdeki ile ilişkiniz nasıl bilmiyorum. ama bir şekilde o evde gürültü olmasını sağlayın. ama bir şekilde halledin. nasıl olur onu siz düşünün. ve bunu yaptığınızdan o komşunun haberi olsun. bunu sözle iletin kendisine. ve tek iken söyleyin. şahit olmasın. sonra verin gürültünün gözüne. veya siz de onun malına zarar verin. kısasa kısas. hatta gerekirse evine şırınga ile yağ dökün kapı arasından. vay efendim pis kokan sıvılar enjekte edin yine kapı arasından. kudursun. çıldırsın. ve hep sert durun karşısında. gürültü yaptığı sürece devam edin. ben yaptım ve sonuç başarılı. yılmadan akıllıca hamleleri sürdürün. başarılı olacaksınız.

SOMEONESPECIAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Chatin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çözüm 1:

noterden onaylı 60 db in üstünde gürültü yapıldığına dair bir belge. bunun için bir desibel ölçer gerekmekte. sonrasında açacağınız mahkeme ile mülk sahibi dahi olsa. mülkün satılması ve kişinin evden çıkarılması kararı alınabilir.

çözüm 2:

iki kat üstünüzdeki ile ilişkiniz nasıl bilmiyorum. ama bir şekilde o evde gürültü olmasını sağlayın. ama bir şekilde halledin. nasıl olur onu siz düşünün. ve bunu yaptığınızdan o komşunun haberi olsun. bunu sözle iletin kendisine. ve tek iken söyleyin. şahit olmasın. sonra verin gürültünün gözüne. veya siz de onun malına zarar verin. kısasa kısas. hatta gerekirse evine şırınga ile yağ dökün kapı arasından. vay efendim pis kokan sıvılar enjekte edin yine kapı arasından. kudursun. çıldırsın. ve hep sert durun karşısında. gürültü yaptığı sürece devam edin. ben yaptım ve sonuç başarılı. yılmadan akıllıca hamleleri sürdürün. başarılı olacaksınız.
    Keşke konuyu okumuş olsaydınız...

1. Noterde desibel ölçer cihaz yok. Eskiden yani kat mülkiyet kanunu değişmeden önce
    belediye özellikle disco tarzı yerlerde bu tarz ölçüm yapıyormuş ama bu yeni kanunla
    direk 155i arayıp ihbar edeceksin suç üstü yapılıp ya da savcılığa suç duyurusunda bulunacaksın.

2, Keşke onun üzerinde de oturan biri olsaydı bunu bende çok isterdim Ben 14 onlar
    15, ve son kattalar. Yan taraftanda dubleksin banyosuna komşu ama onlar hiç bir şekilde
    ses duymadıklarını söylüyorlar.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İl çevre müdürlüğü ölçüyor db'i ve hala var diye hatırlıyorum, şikayeti valiliğe mail atarak da çözebilirsiniz bence, mail atarsanız direk il çevre müdürlüğünden denetlemeye geleceklerdir.

SOMEONESPECIAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Fbc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İl çevre müdürlüğü ölçüyor db'i ve hala var diye hatırlıyorum, şikayeti valiliğe mail atarak da çözebilirsiniz bence, mail atarsanız direk il çevre müdürlüğünden denetlemeye geleceklerdir.
    Savcılığa suç duyurusunda bulunduktan sonra yönlendiriyor. Anca ve anca suç üstü yapılması lazım... Ama suç unsuru olabilmesi için ispatlanması lazım... O da polis kanalı ile oluyor.
    Poliste ilk önce gelip senin evinde onların evine dönmesini beklemiyor. Direk onların evine
    çıkıp uyarısını yapıyor. Onun insiyatifinde Kabahatler 36, maddeden ceza yazmak...

ed6502
    Misafir
    dünyada neler oluyor yav allah yardımcınız olsun

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)